Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ketrin007
1. mar 2014

@veronikakucerkova no ja som mala hrozny porod takze keby ma dosiel odrodit miky maus bolo by mi to jedno🙂

veronikakucerkova
1. mar 2014

@ketrin007 ja si stale hovorim ze to zvladnem.. :D ale uvidime ze ked pride nato ci budem taka hrdinka 🙂 ale tesim sa .. ved sa mi narodi syncek 🙂

ketrin007
1. mar 2014

@veronikakucerkova tak urcite zvladnes 🙂 tak ako kazda ina🙂 len napriklad ja hrdinka som isla do porodnicen s tym ze nechcem epiduralku a ked zacali bolesti tak po pol hodine som o nu skemrala 😀

veronikakucerkova
1. mar 2014

@ketrin007 sak toto je aj moj plan 😀 😀 len je mi jasne ze asi si ju dam :D sak uvidime 😎

ketrin007
1. mar 2014

@veronikakucerkova zalezi aj od toho aky ma clovek prah bolesti..ja znesem vela ale hento uz bolo mloc aj na kona 😀

evelinx
4. mar 2014

@ketrin007 bola si na 3D vysetreni v nemocnici u MUDr. Krca? Ako to prebiehalo? Ja idem tento tyzden. PS: ako pozeram na tvoj termin, tak sa asi stretneme v nemocnici... 🙂

ketrin007
4. mar 2014

@evelinx ano bola..no aj nijak krpec sa nechcel ukazat tak sme ani nic poriadne nevideli..len vieme ze je to chlapec a ze mal 1000gr...no ja sa mldlim aby ma to chytilo aspon o tyzden skor 🙂. Kedze dceru som dlho prenasala.

macka028
11. mar 2014

baby prosim vas co ste teraz rodili,aka je teraz dr.Svarova po navrate z pnky.je este stale taka neprijemna na mamicky?

marianna1985
13. mar 2014

ja osm ju mala len na vizite a bol mila, k pôrodom uz nechodi aspon co ja viem
@macka028

urma
15. mar 2014

Ahojte baby, v ktorom asi tt sa mam objednavat na to povinne sono do nemocnice, ked tam chcem ist rodit? Mne robi vsetky sona moj a na 3D idem teraz v utorok do HC 🙂 . Vdaka za info 😉. Pri prvom si pamatam, ze som bola u Karabu, ale nepamatam si, v ktorom tt som bola ani to, ci som dlho cakala na termin...

andykruspe67
16. mar 2014

@urma Ahoj, ja som tam isla, ked som bola v 36 tt a cakala som tusim 10 dni.

macka028
16. mar 2014

@urma ahoj ja som bola teraz v 13tt.oni ti povedia kedy zavolaj si tam.mna chceli objednat aj nadalsie 2 sona ale mne to robi tiez moj dr.keby mi ich urobili v pn tak u mojho by som si to musela platit lebo by to mojmu dr poistovna nepreplatila.a moj dr povedal ze to je kravina aby mali aj oni robit sono.ale co uz

chrustik1
17. mar 2014

ahojte baby, prosím vás, kto teraz robí cisárske v PN? Ja viem, že mám ešte skoro, no prvé dva som mala cisárske, tak tento pôjdem isto a po malej mi zostal krásny pruh na pupku tak by som rada keby mi to zoperovali jedným vrzom. Už som sa na to pýtala Karabu na sone, no povedal, že nehrozí ale tak tajne dúfam, že sa mi tam niekoho podarí na to ukecať, bo byť operovaná dva krát, no moc sa mi nechce, veď to by bola už potom štvrtá operácia.. Nemala ste to niektorá, neviete ako alebo u koho by sa to dalo vybaviť?

edvelyn
17. mar 2014

Mne robil cisarsky primar...ale ja som mala prvy...tak neviem ci tam bude niekto ochotny toto robit...

adam2506
17. mar 2014

@chrustik1 Ja som mala v PN trikrát cisársky.
1-jún 1997Gleso-Švarová
2-dec.2007Dojčan-Borodáč v noci
3-dec.2013-Gleso-Karaba
takže pri druhom sa snažili rezať po prvej jazve a tretí rez mám cca 2cm nižšie,ale je najkrajší -len čiarka,ale na gyn.amb.povedal,že mohli to spraviť aj krajšie.Že mi mali staré jazvy vybrať čiže urobiť plastiku.

nikita308
17. mar 2014

@chrustik1 Ja som bola pred 2,5 rokom objednaná k MUDr. Strakovej na cisársky... nakoniec som však porodila spontánne...

chrustik1
18. mar 2014

@adam2506 mne prvý robil presne ako tebe Gleso-Švarová, druhý mi robil Dojčan-Švarová a teraz fakt neviem, počula som, že Dojčan už v PN nerobí a Gleso teda asi robí aj cisárske ak tebe robil ešte teraz v decembri.. No, som zvedavá, ako mne je jedno kde a ako mi spravia jazvu aj tak sa nevyhnem asi inej ako mám teraz už len kvôli tomu pruhu pochybujem, že tadiaľ by ma rezali keď pruh mám na pupku, mne ide skôr o to či sa dá s niekým z nich dohodnúť, že či by mi aj ten pruh zoperovali pri cisárskom..

majonezka
22. mar 2014

Ahojte, citam tu o dr. Krcovi, k nemu sa mozem objednat aj ked si ma uz Karaba objednal na morfo v 20tt? Ze by som neska Karabovi, ale iba k nemu. Este som o tomto lekarovi nepocula, ale citam samu chvalu. Dajte nejake skusenosti 🙂

macka028
1. apr 2014

@misa5 ahoj ja som rodila v pn minuly rok a bola som velmi spokojna s porodnickym odd aj novorodenickym.pristup lekarov aj sestriciek super.aj ja mam termin v septembri 15teho a pojdem rodit znova do pn.mozno sa stretneme;)

bibi33
2. apr 2014

@chrustik1 mne robili cisarsky v 7/2013 Gleso a Straková 🙂

chrustik1
3. apr 2014

@bibi33 teda ja som rodila už dva krát ale na tú Strakovú som šťastie nemala, ani teda netuším ako vyzerá 🙂 Gleso mi robil prvý cisársky so Švárovou a fakt som bola spokojná

bibi33
3. apr 2014

@chrustik1 taka pekna mlada baba to je,sikovna astrasne pekne mi zasila ranu🙂dokonca ma prijimala a prepustala z nemocnice a kazdy den bola na vizitach🙂stale sa ma pytala ze ako sa citim,mala som totiz problemy s bolestami hlavou🙂ma aj stranku na faceboku mudr.petra strakova🙂a je to manzelka toho rapera ega😀

chrustik1
4. apr 2014

@bibi33 o mňa sa takto ukážkovo staral Dojčan po druhom pôrode. Gleso po prvom nejako nič až tak, zato Dojčan stále chodil pozerať všetky čo sme u neho rodili. Bola som fakt milo z neho prekvapená. No uvidím kto ma bude teraz veru rodiť 🙂

zuzancek4
7. apr 2014

Ja som rodila teraz vo februari. Mala som cisarsky, som prvorodicka. Robil mi ho Gleso so Strakovou. Velka spokojnost. 😀

jelsi
8. apr 2014

Ahojte... Ak nebudem mať priateľa pri pôrode a bábo sa narodí napr. v noci alebo ráno, môže nás priateľ vidieť až počas návštevných hodín?
Ďakujem 🙂

elje
8. apr 2014

Neviete poradit kam presne v PN nemocnici treba ist na ctg pasy? Sestricka na telefone mala asi frmol, len si vypytala meno a dovi dopo... Dakujem

kakika007
8. apr 2014

@elje ja som síce rodila pred rokom a pol, ale vtedy sa chodilo na prvé poschodie.. alebo choď trochu skôr a spýtaj sa dolu na vrátnici, určite poradia 😉

honorabilita
9. apr 2014

@elje ja som minuly rok chodila na pasy uplne hore, do porodnice

macka028
9. apr 2014

@elje ahoj na prve pasy som bola na 1 poschodi a na 5 sa chodi posledny mesiac pred porodom a to kazdy tyzden

elje
9. apr 2014

@honorabilita
@macka028
@kakika007
Uz som bola dnes - na 1.poschodi vlavo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre