Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

jana17
20. máj 2010

granado - pozeram tvoj fotoblog a na ktorej izbe si lezala? Vyzera to na jednotku, tam som bola aj ja, postel cislo dva 🙂

granado
20. máj 2010

ahoj jani ano bola som na jednotke a ty to odkial vieš?ako si na to prišla? Ja som ležala aj na1.postel hneď vo dverách. 🙂

nini78
20. máj 2010

Čau Dena 🙂

granado
20. máj 2010

no názdiš ako? 😀

nini78
20. máj 2010

Ahoj dobre. chceš videť Jakubka bez zubov?

granado
20. máj 2010

no jasnačka

nini78
20. máj 2010

😀

granado
20. máj 2010

no zlatušik, velky školák. no a teraz mi nepovedz že sa nepodobajú

nini78
20. máj 2010

Ale asi sa podobajú, a teraz sa to začína podobať aj počtom zubov 😀

granado
20. máj 2010

no gaby 😀 . čo máme zajtra v pláne? ideme ráno niekam?

nini78
20. máj 2010

@granado ja len niečo skúšam.

nini78
20. máj 2010

Ja idem zajtra na poradňu. Ja neviem či sa ti bude chceť isť so mnou.

nini78
20. máj 2010

Ja idem zajtra na poradňu. Ja neviem či sa ti bude chceť isť so mnou.

granado
20. máj 2010

a o kolkej ideš?možem isť s tebou a zatial sa pomotam v meste. a čo to skušaš?

nini78
20. máj 2010

Chcela by som ísť medzi 10-11, ako sa mi podarí Maťa makrmiť. skúšala som dať čo to urobí keď dám vedla toho čo si napísala "odpovedz".

matula1194
21. máj 2010

ahoj janka,vzdy si na to spomeniem, ked si citam tieto prispevky 🙂 veru leti to,sama sa cudujem..hehe

ejuska79
21. máj 2010

Dobré ránko!!
konečne sa nám počasie troška umúdrilo, i ked stale nic moc na pomaly koniec maja. buduci tyzden si idem objednat kocik, vraj sa nan caka dva mesiace, tak to je uz cas..rozhodla som sa pre jeden od Jane....pomaly davam dokopy celu vybavicku, dnes mi pride pomoct sestra spisat co mi este chyba, ale myslim ze veciciek mam az-az... este tie veci do porodnice a pod. davali ste niektora prepichovat uska uz v porodnici??? pocula som ze to mnohe davaju, ale neviem, zda sa mi to skoro (este sa len narodi a uz ju mam trapit), a nahodou sa jej to zapali... pekny dnik vsetkym...

jana17
21. máj 2010

ejuska ja som davala az teraz po dvoch mesiacoch, lebo v porodnici sa mi zdalo, ze ma straaaaasne male uska....
Niektori davaju az po 6-tich mesiacoch, vraj je to tak spravne, ze dieta ma uz aku-taku imunitu + uz ma aj niektore ockovania za sebou. No moja pediatricka je toho nazoru, ze cim skor, tym lepsie, pretoze potom ma uz babatko vacsie usne lalocky a tazsie sa to hoji. Sto ludi, sto nazorov...

natali1
21. máj 2010

ahojte, ja by som asi prip. druhykrat dala prepichnut uska hned v porodnici. nech to ma cim-skor za sebou. s prepichnutim u nasho dr. som nebola spokojna - jednu dierku ma nakrivo. ☹

matula1194
21. máj 2010

ja som dala malej tiez hned v porodke a mala to ok,rychlo zahojene a pekne 🙂

ejuska79
21. máj 2010

asi sa rozhodnem az v porodnici, pre istotu si tam tie nausnicky vezmem (este ich sice nemam, ale sestra ktora bude krstna ich uz o dusu nahana 🙂 )...ale to ma este cas..este mam 77dni do terminu 🙂

luciaheskova
21. máj 2010

aj my sme dávali naušničky hneď v pôrodnici, len keď prišli obvodnej, extra nadšená nebola, pretože vraj môže dostať tetanus.. ale tiež to má pekné a keby náhodou niečo tak sa to má natrieť pri zápale framikoinom..

luciaheskova
21. máj 2010

nini78
prenášala som 10 dní, stále som bola otvorená rovnako 1,5 - 2 a sono ukazovalo 4 kilá a keďže to bolo stále rovnako a tie kilá také, tak sa obávali aby sa nekomplikovalo niečo ako pri malom, ktorý musel skončiť kliešťovým.. a teraz by to bolo asi tiež zaujímavé bo Adelka mala vraj krátky pupočník a preto som prenášala a neotvorila sa viacej bo malinká sa mi nezosúvala.. vraj aj málo vody som mala a ece aj ručičku mala na čielku - mala ho podoprené.. Borisko šiel ako superman s ručičkou vpred a Adelka akoby mala starosti, podopierala si hlávku.. šak sa jej ani nečudujem bo keď sa dozvedela v pondelok o cisárskom, tak som mala riadne nervy, psychiku rozčuchanú, ani v noci nespala, katastrofa...

nini78
21. máj 2010

@luciaheskova
hlavne že to už máte za sebou 🙂 U teba bol cisarák asi lepší ako ten prvý pôrod však? Ja som sa strašne bála že naň pojdem aj ja, ale našťastie mne sa to pohlo 😀

nini78
21. máj 2010

@ejuska79
zrovna pred týždnom som bola u detskej doktorky a prepichovala tam ušká asi trojmesačnému dievčatku, strašne plakalo a keď som sa snou potom rozprávala, myslím doktorku, tak povedala že novorodenci to znášajú lepšie, lebo ešte nemajú taký velký prach bolestivosti.

luciaheskova
22. máj 2010

to len ja som chcela zažiť už aj normálny pôrod bo pri malom - prvom som to nejako nepociťovala bo ani bolesti, ani kontrakcie, preto to tak dopadlo.. a teraz som zažila tiež úplne niečo iné, tá 3-dňová hladovka ma zabila..

luciaheskova
22. máj 2010

a s tými naušničkami je to tak, že tie prvé dni nemajú bábence ece tak poriadne vyvinutý cit na bolesť, vraj je to pre ne lepšie aj skôr sa to vraj hojí, len mne zase doktorka na to povedala ten prípad.. ale brala to v pohodičke aj tak..

ejuska79
22. máj 2010

Dakujem za vaše rady a názory 🙂 ... inak ja som si vždy myslela, že cisarák to je taká pohodička-dojdes, uspia ta, vyberu babo, zasiju a je, nemusis tlacit a zazivat tu bolest pri porode... ale pocuvam, ze potom je to horsie, zle sa hoji rana, zle sa chodi, ostane jazva a pod. ☹ asi to nebude taka pohodicka... ozaj rodila niektora z vas bez epiduralky??

granado
22. máj 2010

@ejuska79 ano nini spýtaj sa jej 😉

nini78
22. máj 2010

@ejuska79
ahoj ja som rodila dva krát bez epiduralky, a môžem povedať že to bolo super. Ano bolelo to, ale bolo to rýchle asi hodina a pol pri druhom a pri prvom dve hodiny, a samotné tlačenie asi 5- 10 min, try kontrakcie. Ja mám na pôrod úžasné spomienky aj bez epi. Už v porodke sme srandovali že môžem ísť znova.

nini78
22. máj 2010

@granado
aká pohotová 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre