Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

lucyy01
14. aug 2009

jooooj, nevsimla som si, ze je tu prihlasena sestra 😅 to som ja - kessiee 🙂

jumca
14. aug 2009

ahoooj mima 🙂
nie nie to sme neboli my...ja uz xodim na CTG len na 5 posxodie 😉 na 1 uz nexodim vobec...ma trosku znepokojuje ze ma ziadny dr nepozeral zospodu ci sa neotvaram, ked uz mam po termine... 😒
ja este xodim aj ku svojmu gynekologovi, teraz idem v pondelok - teda ak este budeme 2v1 😀
sa ho spytam ci by nepozrel ci sa neotvaram, lebo mam taky divny pocit...no ved uvidime ci este dovtedy budeme dvaja v jednom 😵 xixi aj my maame zajtra rodinnu oslavu tak som zvedava ci nas to nedrapne tam 🙂
urcite mi v pondelok napis ako ste dopadli v nemocke a ci este nieste na svete 🙂
a ozaj viete co to bude???? dievcatko alebo xlapcek????

mima1708
14. aug 2009

konecne som si sadla,od rana vypekam na zajtra... zlatinko ja mam tiez divny pocit na to, ze ma nikto za cele tie 3 tyzdne nepozeral na kolko som otvorena,lebo ja som bola na 1 cm uz ked som isla pred 3 tyzdnami prvy krat do Pn... ja som bola vcera u svojho doktora dat si este predpisat lieky a tiez som sa chcela dat skontrolovat,ale zobrala ma sestricka skorej ako som bola na rade a mali tam este dost ludi... a bolo uz po 13, tak som nechcela zbytocne zdrziavat... ale ak do pondelka nic a v Pn ma nikto nepozrie,tak pojdem svojmu doktorovi, lebo sa mi to nejako nezda cele... ved uvidime...

jumca
14. aug 2009

no veru tak to sme 2 co sa nam to nezda....mna nikto nepozeral zospodu uz mesiac... 😒 a neviem ako som na tom...tak v pondelok sa urcite neda,m odbit a bude ma musiet moj dr pozriet...bez toho neodidem...veru aj ty aby si nezacala rodit zajtra na oslave xixi... 🙂
ja som tiez teraz dopiekla a doupratovala a este zaxvilku mi dopere pracka a potom konecne sadnem a vylozim si nozky- aj tak ix mam opuxnute ako prasiatko 😀

mima1708
14. aug 2009

hovor mi o tych opuchnutych nohach... ja uz chodim bosa,lebo ani slapky neobujem co ich mam take... my dve sme si asi sudene... este aby nas to nechytilo naraz a budem rodit spolu,vedla seba... 😀 potom keby nahodou,nebude ti vadit ked bude moj drahy pri mne,ze? 😀 ja som prala v stredu a vcera upratovala a zehlila, takze dnes len peciem... a ked pride tatinko z prace ideme na nakup, aby som mala z coho este chlebicky zajtra urobit... 😉 dnes sa mi uz nechce....

jumca
14. aug 2009

veru mas pravdu aby to tak nakoniec aj nebolo.... 🙂 xixi veru na porodnej sale 😀 😀 nie nebude mi vadit, aj moj muz xce byt pri porode tak dufam ze aj tebe to nebude vadit... 😀
pekne sme si to naplanovali, len tie nase deticky ako sa rozhodnu je este otazne... 😉 😉
no uz by sa mohli prist pozriet na svet a rodicov no nie??? veru veru, ja nosim uz len zabky,nic ine neobujem- ale aj tie su mi uzke 😵
veru tak zelam ti zajtra krasnu oslavu a nase dietatka nex este teda pockaju ked mame tie oslavy 😀

jumca
16. aug 2009

ahooojte 🙂
tak co mima este ste 2v1???? vydrzali ste oslavu???? my teda hej ale poviem ti bola som po oslave dobre unavena a vystavena 😔

mima1708
16. aug 2009

ahoj moja... oslavu sme vydrzali a este stale sme pokope... 😖 uz by som veru prijala, keby sa rozhodlo ist von... zajtra idem na 11 do porodnice,, ukazat sa" tak uvidime... hadam si ma tam uz konecne nechaju a zavolaju toho krpca von ked sa mu nechce... 🙂 ja som po tej oslave bola tiez unavena ako taky kon... o 12 som padla do postele a ani neviem ako som zaspala... 😔

jumca
16. aug 2009

mima uz som myslela ze ste v porodnici, ked si nepisala... 🙂
ja idem zajtra k mojmu gynekologovi a xcem aby ma pozrel zospodu, lebo uz vyse mesiaca ma nikto nepozeral a neviem ako sme na tom...inak, vcera vecer o 22.00 ma xytili take bolesti, ze som myslela ze uz pojdeme...no nejak sa to po hodinke ukludnilo tak sme nikam nesli...aj dnes od rana je mi tak divno, no uvidime...uz by som rada isla na to 5 posxodie 🙂 maly ma kope a stale nieco aktivizuje... 🙂 uz na svete sa moze natahovat kolko xce 😀 ale maly tvrdohlavec nie a nie na svet 😀 a tak ho pekne prosim kazdy den... 🙂
zajtra mi daj urcite vediet ako ste dopadli, teda ked si ta tam nenexaju...budem cakat na spravu...

erni
16. aug 2009

ahojte kocky..tak vidim ze vasim drobcom sa stale nechce 🙂 ale totalne ma zaskocila ta informacia ze sa na vas nepozreli,ved to je ich povinnost a vobec nechapem,ze ked ste uz davno v termine..
ja ked som chodila do TT tak tam to bolo samozrejme a mna to ukludnilo ked mi povedali ako to vyzera...ja sa teda budem dozadovat aj prehliadky aj ked to cloveku neni dvakrat prijemne...
a cely tyzden hlasia brutus teplo tak rodte v noci 🙂 🙂
a neviete na ctg sa chodi na 1.poschodie?

jumca
17. aug 2009

ahojte maminy a buduce maminy 🙂
no teraz sme prisli od gynekologa a vobec ma nepotesil...konecne ma pozrel zospodu- aj to som sa pytala nex ma pozrie, a skonstatoval ze sa este maly vobec nexysta a niesom ani na 1prst otvorena 😒 skoda, uz by som najradsej rodila 😉 veru a tieto horucavy neznasam!!!! a dufam ze to na mna pride v noci ako hovoris erni... 😀
ano na CTG sa xodi na 1 posxodie...
iba ak by sa tam sestrice daco nezdalo tak ta posle na 5 alebo ked uz budes mat pred terminom tak budes xodit na CTG len na 5pos. ja xodim uz len na 5....aj teraz v stredu idem,tak som zvedava co mi tam dr povie...
mima ako este ste 2v1??? u dr si ako poxodila??????????

corasone
17. aug 2009

ahoj VEVE24 - pomalicky si to zacinam davat dokopy, jasne ze by sme mohli dat stretko kedykolvek ak si z PN a nerobi ti problem ist do mesta ja budem rada. uz som doma takze casu mam dost. takze vravis ze ten Infadolan nie je na predaj? hm... ja tiez neviem co to je bolo to na tom zozname co som tu nasla. idem ja dnes do lekarne tak uvidim co pi poradia. potom napis kedy by sme sa mohli stretnut budem sa tesit.

kessiee
17. aug 2009

kocky ja som infadolan kupila v lekarni v pohode bez problemov 🙂 je to taka masticka na suchu pokozku babinka, take malinke sa nicim inym zo zaciatku ani nenatiera, teda nemalo by sa...

mima1708
17. aug 2009

no tak este nas poslali domov... ☹ urobili mi len ctg, malicke je v poriadku a vraj ked neporodim do piatku mam prist znovu a potom sa uvidi... som sa dnes stretla s tou dr. svarovou... celkom sympaticka zenska... 🙂 tak uvidime ci do piatku vydrzime...
erni bodaj by si mala pravdu, ze ma to chyti v noci, lebo v takomto teple nepit, dost zaberak same o sebe aj bez porodu... 😖
corasone Infadolan by si mala v lekarni kupit bez problemov... teda aspon ja som ho kupila... este sa ma pytali ci chcem velke alebo male balenie... 🙂

corasone
17. aug 2009

ahojte baby, tak som bola v Tescu v lekarni a v pohode mi predali Infadolan. chcem sa spytat ako prebieha vysetrenie na pietoky? je to klasicky ultrazvuk?

mima1708
17. aug 2009

corasone prietoky to mas klasicky ultrazvuk,len ho robia trosku dlhsie ako normalne... ale inak sa nicim nelisi... len ked som bola ja na tom v PN,tak som za to platila 10 eur... takze si priprav peniazky... 😉

koniarova
17. aug 2009

Baby, mám ísť v 20 tt na morfologický UTZ k dr. Karabovi. Už som objednaná, sestrička povedala, že berú od 8:30, podľa poradia.Neviete koľko mamín tam býva? Budem dlho čakať? Kedy je najlepšie prísť?

silvuskaa
17. aug 2009

mima to vazne si platila za prietoky? Lebo ja som bola min.tyzden a neplatila som nic.
Ja idem v stredu na 1posch na tie pasy...ako to tam prebieha?

erni
18. aug 2009

silvuska ale prietoky ti robil este tvoj gynekolog alebo tu v PN?
Inak dobre zdieranie, nechapem zaco to chcu ved je to obycajne sono so specialnym programom,ktore si ten doktor nadstavi ked ta vysetruje,takze tam neni nic navyse zaco by sa muselo platit...
silvuska ja idem tiez na ctg mozno sa uvidime, som zvedava co a ako bude,uz ste vybrali meno?

corasone
18. aug 2009

uz ma to neprekvapuje za si pytaju peniaze, ked som bola na kontrole po hospitalizacii Karaba mi robil ultrazvuk srdiecka a tiez si pytal 10Eur co ma trochu prekvapilo ale co uz.
koniarova u Karabu je stale velmi vela bab od rana, ja ked som tam vtedy bola bola som objednana na 11:00 prisla som tam nieco pred pol 11 a do vnutra som isla o pol 3 takze ja mam taku skusenost.

jumca
18. aug 2009

veru za PRIETOKY V 20tt som aj ja platila 10€...infadolan aj mne predali bez problemov v lekarni v meste...
tak mima hovoris ze vsetko o.k. to je hlavne!!!! no ani tomu nasmu sa nexce na svet - lenivec maly 😀
ja idem zajtra na CTG tak som zvedava co mi povedia ako dalej...mne este nekazali prist tak ako tebe...neobjednali ta nahodou uz do porodnice na vyvolavacku????
zajtra napisem ako sme dopadli na CTG...drz palce a som zvedava co to tebe povedia v piatok....

jumca
18. aug 2009

ozaj mima zabudla som SVAROVA VIZERA V POHODE ALE ZEVRAJ NIEJE... axx ten caps lock... 😀
kamaratka rodila ked ona mala sluzbu a ze za celu dobu co bola na porodnom stole sa na nu neprisla ani raz pozriet a porodili ju sestricky!!!!!! ale neviem ktora mamina tu pisala ze na porodnici ma len 4 sluzby do mesiaca- nastastie a inak ze ju do konca roka dali len na gyndu na 1 posxodie....tak dufam ze akurat nebudem rodit ked bude mat jednu z tyx 4 sluzieb... 😀
a ozaj to ako si myslela ze nemozem pocas porodu pit tekutiny???????? v takomto teple?????

deyna
18. aug 2009

no sone sa plati 10 eur iba ak chces nadstandart, t.j. plus vysetrenie srdiecka a pohlavie. ak nechces, je to zadarmo a plati to poistovna. mna sa napriklad spytal, ci chcem, jedine, zeby to zacali robit automaticky bez opytania, ale to sa mi nezda.

a ak si aj objednana na sono na 11, prid radsej hned rano, skor sa dostanes, tam vobec neplati na kolku si objednana, ide sa podla toho, kto ako pride. ja som prisla nejak po 7 a bola som tretia, takze ked zacali o 8.45 ( co je pre nich nezvycajne skoro) tak som o 10 bola vonku, s tym, ze som tam bola polhodinu, lebo sa im nedarilo natocit srdce.sice sa rano dlhsie nacakas, ale stoji to za to, minimalne tam je prijemnejsie ako na obed.

mima1708
18. aug 2009

deyna pohlavie mi napisala sestricka do tej spravy zo sona,ale nepovedala mi co to bude... napisala do pohlavia dsc 21 ci tak nejako... a dr. karaba povedal,ze aby som dala 10 E,lebo robil prietoky, tak neviem... 😒
koniarova ja ked som bola na utz u dr. karabu prisla som o pol 10 a domov sme odchadzali o 14.50, takze tak...
jumca zlaticko moje, vy este tiez nic? a ten piatok mam prist len na kontrolu, lebo som sa pytala, ci len na kontrolu alebo si ma tam uz nechaju, len sa usmiala a povedala,ze to mi ona nevie teraz povedat,ze sa to uvidi podla vysledkov,ale mam si pre istotu zobrat aj tasku... takze tak no... 😖 taka som unavena... celu noc ma brutal boleli krize a cely spodok brucha... uz som tak v kutiku duse dufala,ze to prislo a nic... bolesti som mala len cca kazdu hodinu aj to nie pravidelne a asi tak o 5 rano prestali... ☹ ale malicke sa posunulo... lebo mi lezalo na pravej strane a posunulo sa do stredu,takze dufam,ze uz sa zacina stelovat na porod... 😒 a niesom si ista,ale tusim mi zacala odchadzat aj hlienova zatka,tak uvidime... bodaj by sa to uz ozaj blizilo a dnes alebo zajtra odchadzame... 🙂 a co ja viem resp. co mi hovorili tak pocas porodu pit nemozes, len ovlazovat pery... vraj aby si sa im tam nedoblvala ked budes tlacit... a keby si bola na tom moc zle s tekutinami daju infuzku... ale fakt to mam len z pocutia... mozno v pn to tak nerobia... 😖

jumca
18. aug 2009

fuuuu tak to ozaj dufam ze ma to xiti v noci, ked je trosku xladnejsie ako cez den!!!!! lebo je tam dobry hic a este aj bez vody, no neviem neviem... ☹
veru mima sme este pokope ☹ ☹ a poviem ti uz ma to vobec nebavi...malinkeho prosim stale aby uz isiel von, ale on tvrdohlavec maly nie a nie.... 😉 nuz ma svoju hlavu a rozum od narodenia 🙂
uvidime zajtra co mi povie dr v nemocke, sama som zvedava 😉 dufam ze si ma tam uz nexaju... 😵
jaaaj uz aby sme to mali za sebou!!! a STASTLIVO!!!

mima1708
18. aug 2009

bodaj by si mala pravdu... a nechaj krpca tak,lebo cim viac ho budes prosit,aby isiel von,tym dlhsie tam bude... ved daj vediet ako ste dopadli... teda az si ta tam uz nenechaju... 🙂 a keby ano,tak nech sem drahy napise ci uz to mate za sebou alebo co,jo? ved ja ani spavat nebudem ked sa neozves... 😀

chrustik1
18. aug 2009

Ahojte tehulky,
mima1708 nebola si náhodou včera okolo 11hod aj s manželom na natáčanie CTG na piatom poschodí? Stretla som tam nejakú tehulku v zlenom asi s manželom alebo priateľom.

mima1708
18. aug 2009

jj... bola... ti si ta v okuliaroch alebo si stala len na chodbe a mala si taku farebnu tuniku?

chrustik1
18. aug 2009

tak ja som potom stála vedľa teba 🙂

mima1708
18. aug 2009

a volas sa Mirka,ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre