Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

reanda
11. dec 2011

@liat gratulujem k barborke 🙂 ..fiha, uz sa neockuje na tbc? a to ako vseobecne, alebo len v PN porodnici? 😕

daniela1974
11. dec 2011

@liatk ja mna to zaujima to ockovanie. Preco?

to je dobre smiesne s tym ockovanim, ze sa neockuje hlavne ked si uvedomim tie primitivne reci co som si vypocula ked som odmietla dat Emmu zaockovat, ako tomu nerozumiem, ako by sa dieta rozhodlo inak, ako ohrozujem verejne zdravie a podobne.
A tych formularov co som musela vypisovat, doporucenych listov posielat .......

zaockujte_aj_slnko
12. dec 2011

@daniela1974
koncom oktobra v PN na mna pozerali ako na zlocinca co nedovli zaokocat srackou BCG svoje zdrave dieta......chceli na mna zavolat primarku (nastastie tam nebola)...... a teraz?......seru na to.........vysledok? ten isty....... ale rodic musi byt vzdy "zlocinec" stat si moze dovolit co len chce a je to vsetko v poriadku

lisian
12. dec 2011

ahojte 🙂 potrebovala by som trosku "poradit". mam ist na diagnosticku laparoskopiu a moj lekar mi odporucil piestansku nemocnicu a tam nejakeho lekara a ja si nemozem ani za nic na svete spomenut na jeho meno. je to uz nejaky starsi pan asi a vraj je to vyyyborny lekar, tak mi bolo povedane 😀 . chcem si len tak popozerat o nom na nete a pamat vypovedala 😀

lisian
12. dec 2011

@jana17 dakujem, asi som slepa,,,,ale povodne som na tej stranke bola a akosik sa mi nepodarilo preklikat az na mena lekarov 😅 aj mi to bolo divne 😀 .........tak ze by to bol ten Niepel? 😀

nikita308
12. dec 2011

Ahojte... ja som porodila v PN nemocnici 7.12.2011 Emku, 49 cm a 3200 g... sťažovať sa nemôžem ani nebudem, doktori aj sestričky super, pôrodnička taká malá, ale vyhovovala, som spokojná a som aj rada, že som sa rozhodla pre túto pôrodnicu...
@liat ahoj... myslím, že my sme boli v pôrodnicu spolu, ja som mala tú malú Emku vlasatú - "mončičáka"... 😀

kac222
12. dec 2011

@reanda
@liat Super. Ja som sadla hned 12 hodin po porode. Rychlo som sa hojila a hlavne som bola asi 10x za den v sprche. To mi velmi pomohlo. Dnes ani neviem ze mam nejaklu jazvicku. Ale prve tri mesiace ju urcite budes citi. Trosku to taha, ale znova naberie elasticitu. Tak sa netrap. Drzim palec!

liat
13. dec 2011

@nikita308 cauko no jasnacka 🙂 ste uz doma?

liat
13. dec 2011

@reanda vseobecne

lusja
13. dec 2011

@liat Ahoj 🙂 tak blahozelam!!!! uz to mas za sebou! ozaj sa uz neockuje tou BCG vakcinou???? to je super! ja som si pre istotu aj vyhlasenie o odmietnuti ockovania napisala 😀 tak dufam, ze to este bude platit, ked tam teraz dorazim 😉

nikita308
13. dec 2011

@liat ahoj... hej, v nedeľu nás pustili domov... 🙂 aj malý Andrejko šiel, aj Samko... 😉
@lusja môžem potvrdiť, ani moju malú už nezaočkovali BCG vakcínou...

liat
13. dec 2011

@nikita308 mliecko ide stale? mne sa rozbehlo viac chvalabohu. len nas trapia zdurene prska. ma vela hormonu. takze vinove obklady musime davat

nikita308
13. dec 2011

@liat no s mliečkom sme mali problémy, ťažko sa spúšťalo, aj keď prsníky mám úplne tvrdé, teraz je to už lepšie, akurát je to veľký hladoško, takže všetko stihne vypiť a mne sa nestihne tvoriť toľko mlieka, tak musím prikrmovať Bebou... ale to len raz v noci... a kakala až dnes prvýkrát od soboty, už som mala obavy... 😕

lusja
13. dec 2011

@nikita308 fakt? tak to je super! ziadne zbytocne opletacky okolo ockovania! 😉 huraaaaaaaa!
este raz ti prajem vela radosti z noveho drobceka a hlavne pekne vianoce! ja idem este cakat... ktovie dokedy, termin mam dnes...

nikita308
13. dec 2011

@lusja ďakujem, radosť mám z malej Bambuľky... 😉 aj tebe pekné Vianoce a snáď budete už doma aj s bábätkom... 😉

lienka55
15. dec 2011

@liat nie ste nahodou s Barborkou odfotene v PN tyzdenniku???

katulka253
16. dec 2011

ahojte.V januari mam termin porodu. a mam velky strach iddem do porodnice do PN dufam ze sa nepokazili lekari po 6 rokoch.

liat
16. dec 2011

@lienka55 ahoj ano sme 😉

liat
16. dec 2011

@katulka253 lekari sa urcite nepokazili, kazdy jeden je tam super

liat
16. dec 2011

@reanda vseobecne, vsade

katulka253
16. dec 2011

liata.ty si tom teraz bola rodit? a bola si spokojna? akeho lekara si mala?

liat
18. dec 2011

@katulka253 ano teraz som tam rodila. nemala som nikoho zazmluvneneho, lebo kazdy jeden z nich je super. ja som mala dr. Svarovu, bola fajn, a sestricky uuuplne najlepsie. a manzel bol so mnou po cely cas, od prvej "brutalnej" kontrakcie az po zasivanie 😀

bubulka722
28. dec 2011

@liat Ja som odkráčala z pôrodného stola po svojich a sadla som si hneď po pôrode. Bolo to tým, že som rodila bez akejkoľvek chemickej sračky a odmietla som nástrih. Natrhnutie minimálne, takže boli len maličké korekcie. Keď strihnú, vždy chytia aj svalstvo a to sa oveľa ťažšie hojí ako prirodzené natrhnutie. Viem porovnať, bola som nastrihnutá pri prvom synovi a poriadne som sa neposadila celé šestonedelie.

hetino
3. jan 2012

Ahojte,plati sa nieco,ked chcem mat otecka pri porode?

rora
4. jan 2012

@hetino my sme platili 20 eur

hetino
4. jan 2012

@rora dakujem.
😵

hetino
4. jan 2012

@jana17 super,dakujem...

vladazien000
6. jan 2012

Ja som rodila teraz v oktobri rodil ma Dr Dojcan bola som spokojna aj sestricky su tam velmi mile vladne tam taka rodinna atmosfera len novorodenecke oddelenie to je nieco strasne strasne mrchy su tam neprijemne drze vobec nepomozu ked sa spitate na prebalovanie vam povedia ze ved mate mat materinsky instinkt no hruza a esste minus je ze je tam iba jedna nadstandartna izba ktora je permanentne obsadena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre