Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

mima1708
5. dec 2009

corasone s tym nedavanim plienky nic nepokazis... ja som ho tiez nechala kolkokrat aj cele doobedie bez nej a vsetko bolo v pohode....neviem preco maju v pn taky hlupy zvyk posielat az v 4 mesiaci... mamininej kolegine dcera bola rodit v novych zamkoch a tej kazali ist na ko po 3 tyzdnoch a mala uz nemusela nosit plienku,lebo to mala ok... tak tomu nechapem ako to je mozne... 😒 a s tym spinkanim a papanim si nasi dvaja drobci mozu rucicky podat... mne tiez papa okolo tej 20 a potom sa zobudi okolo pol 4 - 4, napapa sa a spi dalje tak do 8 -pol 9 🙂

corasone
6. dec 2009

mima tak to je super, to sme na rovnakej žurke kazdu noc 🙂)) ja som dnes malinkemu nedala plienku na noc, zdalo sa mi ze ma problem s pukanim tak som mu to nedala az rano.
baby uz ste boli v meste pozriet stromcek? inak som pocula ze na namesti bol aj Mikulas pre deticky 🙂 nevedela som o tom ale na buduci rok sa tam dufam vsetky stretneme.
silvuska co nove? ako sa mate?

jumca
6. dec 2009

ahojte maminy napadlo ma ja mam vela veci po nasom malom, kopu aj uplne novyx co sme ani raz nemali oblecene tak ak by niektora z vas mala zaujem co ma xlapceka mensieho ako 3 mesiace, kludne sa mozme stretnut a dam to kus po 1 a 2€...lebo sa mi to doma len kopi a neviem co s tym,.,,, 😒

silvuskaa
6. dec 2009

corasone ahoj moja🙂 ja tiez nechavam maleho niekedy aj par hodin bez sirokej plienky, hlavne ked ho boli brusenko. U nas bol vcera Mikulas pre deti na ihrisku ale bola kosa a nechcelo sa mi tam ist, ved aj tak maly este nevie o com...ale doma mu priniesol hrkalku, tak sa tesil a brnkal do nej az od unavy zaspal.
Baby my chodime spinkavat az okolo 22hodiny, nijak inak nam to nevychadza, zda sa mi to neskoro ale ked maly spi do cca 18hodiny, potom sa napapame a okupeme, to je 19:30hodin a papat pyta az okolo 21hodiny a kym sa napapame a prebalime je uz 22hodin.
Dnes som kupila v Lidli plienky, tak vyskusam ake su, neskusali ste uz niektora? Inak pouzivam Pampersky, alebo aj z Dmka sa mi pacia.
jumca aj my mame vela veci nevynosenych, aj cisto nove,neviem co s tym, asi odlozim🙂

jumca
6. dec 2009

silvus ja nemam miesto na odkladanie a druhe babo uz neplanujeme takze ja to xcem niekomu posuvat za symbolicke ceny...

corasone
6. dec 2009

jumca a ty si odtialto z PN? zajtra idem do mesta okolo obeda tak by sme sa mohli stretnut ak by si mala cas. daj vediet.

jumca
6. dec 2009

ahojki jasan som z pn. ked budes v pn zavolaj mi na mob cislo je : 0918 970 908 moje meno Ludmila
pojdem von s malinkym na prexadzku...mozme sa stretnut a pokecat aspon pozriem samuska tvojho 🙂

mima1708
6. dec 2009

silvuska ja mam tie plienky vyskusane a nepacia sami, lebo strasne prepustaju smrad... ked bol adko pocikany tak smrdel ako keby som ho nebrebalovala cely den a pritom bol iba trosku pocikany... a mal od nich aj vlhku latkovu plienku...

jumci ani my neplanujeme druhe, ale ako sa hovori cert nikdy nespi a mozno casom zatuzime po druhom, tak ja pekne ,,skreckujem" 😀

jumca
7. dec 2009

to je jasne mimi, len ty to mas aspon kde skladovat...ale ja v cinzaku kde to budem skreckovat?? ☹ do pivnice sa to bojim dat koly mysiam aj ked deratizuju pravidelne ale predsalen...a v byte miesto na male veci nemam...

corasone ked sa xces stretnut budem dnes v meste od takej 10tej do 12tej, lebo maly ma o pol jednej papat. tak keby si to stihala v tomto case kludne mi zavolaj 🙂

mima1708
7. dec 2009

jumci ja to mam kde skladovat? byvame u svokrovcov a v jednej izbe mame veci ja, maly, manzel, mame tu vsetky ostatne veci ako navlecky, uteraky, proste vsetko okrem riadov... ja otvorim skrinu, vypadnem mi z nej polovica na hlavu a mam o robotu postarane... keby som to ja aspon do tej pivnice mohla dat,lenze zatial nemam do akej.. 😀 😀 😀

jumca
7. dec 2009

mimi aaale neboj ked budete mat domcek dostavany budes mat miesta az az.... 😀 este sa budete po dome nahanat 🙂 😉

corasone
7. dec 2009

jumca dnes sme v meste neboli bolo blbe pocko, zajtra idem tak ak pojdes ozvem sa ti.
inac ja tiez mam problem so skladovanim no zatial to vsetko mam na povale, do kedy neviem. neviem ci sa niekedy odhodlam na druhe babenko, uvidime.

jumca
8. dec 2009

🙂 veru mi teda nemame na plane druhe takze tak... 🙂 ja som bola aj vcera, aj dnes idem...xodim za akehokolvek pocasia, lebo ked s malym nejdem von tak vecer mi nevie zaspinkat a je mrzuty. takze xcem ci nie musim ist... ☹ aj dnes je hnusne,ale musim ist aspon na 2 hodinky 😒 zase budem mokra ako mys ☹ jasan ked pojdes zavolaj mi..

corasone
8. dec 2009

jeeej, vidis ja mam sice internet no nemam ho este zavadeny hore v dome len dole a tam sa mi pokazil notebook takze cakam na draheho ked dojde s PC. ked pojdem najblizsie tak ti urcite zavolam kedze chodis za kazdeho pocasia. ja som dnes bola tiez v meste s malym no pretoze som musela inac by som nesla ale boli sme pre recept na Nutrilon a ja nemam komu nechat Samka. hlasia take iste pocko aj zajtra a potom uz mrazy ☹ no co uz ani sa mi nechce verit ze je uz druhy decembrovy tyzden pri takomto pocasi.
mimochodom aky mas kociarik?

jumca
8. dec 2009

urcite sme sa uz videli len o tom nevieme... 😉 ja mam peg perego AT4 taku cierno kremovu a vacsinou xodim von s jednou kamoskou s buginou, ta ma rocneho xlapceka...ty mas aky kocik??? a vies ze sa tesim nex len mrzne aspon nebude tento hnusny dazd 😉 radsej nex snezi.aj my mame na recept Humanu HA1+ tu hypoalergennu, xodim ju bravat do lekarne pri nemocnici...jasan zavolaj ja som kazdy den vonku...ci prsi, snezi alebo traktory padaju 😀 malinky mi inak vecer nevie zaspinkat ked nejde von... 😒 blbo som si ho naucila 😒 aaale hlavne ze je maly spokojnucky to je najdolezitejsie 🙂

deyna
9. dec 2009

sme od vcera doma, dokonca tam maju novu doktorku, vola sa petra strakova, cisarsky mi robila ona s Karabom.
pustili ma na 5.den, pytala som sa, babo bolo v poriadku, a ja sa este vratim na vztiahnutie stehov. nastastie sa mi rzchlo rozbehlo mlieko, tak sa nam to podarilo presne tak ako som chcela. bola som na nadstandarte, takze prisli navstevz za mnou a v nedelu priviedli aj dcerku, to bol najhorsie, stale mi tiekli slzy, ona ma objimala. odchadzala v pohode, neplakala. Braceka ma strasne rada, stale by ho hladkala. Miery 50cm, 3600gr, narodil sa 4/12 o 8.53 no a potom ma este 40 minut zasivali.

silvuskaa
9. dec 2009

deyna gratulujeeeem! Takze mliecka mas viac nez dost, to je super. A ta nova lekarka je dobra?

deyna
9. dec 2009

je mladucka, povedali ze "este tepla", neviem posudit, ale v ten den zvladla 2 cisarske a jeden normalny porod, celkom mila, akurat jej este chyba taky ten normalny ludsky pristup, ze ides okolo, pozriem sa, usmejem, ako ostatni doktori, ktori sa s vami normalne bavia . ja som si povodne myslela, ze je to nejaka sestricka.

jumca
9. dec 2009

deyna gratulujem nex ste zdravy... 🙂

corasone
9. dec 2009

deyna gratulujeme a zelame vela zdravicka. ja som tiez po cisaraku tak to poznam, tie stehy to je 20 sekundova zalezitost. preco si isla cisarakom?
jumca no mozno mas pravdu mohli sme sa kludne vidiet len sme o sebe nevedeli. ak si vonku kade chodievas? mas aj nejaku svoju trasu?
silvuska ako sa mavate s Davidkom?

mima1708
9. dec 2009

deynuska moc moc gratulujem... hlavne vela vela zdravicka a ostatne pride samo... nech vam robi Jurko len samu radost...

jumca
10. dec 2009

corasone no co ja viem, ked idem do mesta idem vzdy po Teplickej potom sa pomotam po Winterke, zajdem na kupelny ostrov ku jazierkam a k horucemu pramenu, na sklennom moste nakrmim labutky a potom cez mestsky park, v satelite si dam kavicku a idem zase po teplickej domov...toto je moja trasa...ale ked mam nieco na vybavovanie napr na poste tak prejdem tade, alebo lekaren, alebo drogeria a tak...ale v podstate skoro stale to iste 😀 sak kde sa vies inde prexadzat s kocikom??? 🙂 ty mas aky kocik??? dnes je krasne sa tesim von normalne 😉 🙂

corasone
10. dec 2009

ja mam taky modry kociarik, bola som aj ja ale len tu okolo domcekov, ja byvam na lodenici preto sa mi moc v dazdi nechce chodit do mesta tak len tu sa prechadzam ty kde byvas? buduci tyzden snad bude krajsie aspo tak ako dnes tak pojdem do mesta 🙂

kessy11
10. dec 2009

Ahojte babulky,
Deyna gratulujem a želám veľa zdravíčka 😀 😀 a tu lekárku som tam zastihla aj ja vtedy bola uplne čerstvá asi prvý týžden robila, aj pri pôrode bola ale len tak kukla na mna a hotovo a ráno na vizitách bola s ostatnými, celkom v pohode, aj hned reagovala, ked sa tam jedna baba na niečo pýtala, ale ako píšeš este má taký odstup, bez emocii.

aj my sme sa dneska kočíkovali bolo fajnovučko, jááááááj baby jak vas tak čítam asi pridem niekedy kočíkovať do PN, ved z madunic to nemam tak daleko, tu pobehám každú ulicu dva krát a hotovo 😀 😀 😀
...pridala som fotečky tak ak chcete tak kuk.... 😀 😀 😀

macekova
11. dec 2009

ahoj kessy11...... aj my sme boli včera kočíkovať....a keď som si pozrela tvoj album tak viem aj podľa kočíka, že som ťa videla....ja som tiež z Maduníc....ale kočík tu využívam zväčša len na nákupy...lebo to tu veľmi nepoznám aj keď už som tu 2 roky.....ja mám taký čierny kočík s bielymi kvetinkami.....máš krásneho synčeka 🙂)

silvuskaa
11. dec 2009

corasone my dobre a vy? Dnes sme boli na takej uprsanej prechadzke ale aspon si drobec pospinkal. Uz nekojim, Davidko odmietal prsnik a jak som odsavala tak sa mi mliecko pomaly straca:(

ada199
11. dec 2009

caute baby,dlho som tu nepisala, deyna je este Dojcan na porodnici?

deyna
11. dec 2009

hej, je tam stale, svarova je na gynekologii

zusika
12. dec 2009

Ahojte...to ze Svarova je na gynekologii znamena, ze uz nechodi k porodom? ale ako sa pomenili stavy tym, ze je tam nova lekarka? stale som sa totiz nerozhodla ci zazmluvnit a ak ano, ze koho... vaaaaham...
inak bola som sa uz v porodnici pozriet a paci sa mi to tak - take malusinkave ..a velmi mile sestricky som tam zazila..takze som pozitivne naladena...

lucka75
12. dec 2009

Ahojte mamičky ( máte prekrásne detičky ) a aj nastávajúce mamičky, pridávam sa k vám. Rozhodla som sa aj ja pre Piešťany....vďaka vášho hodnotenia 🙂 . Bola by som rada, keby sa tu našli tehuľky s podobným termínom 😀
kessy11 a macekova, ja som tiež z Maduníc....to je náhoda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre