Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

natali1
17. apr 2010

dr. gleso mal infakrt? to vazne. boooze, nech je skoo zdravy, je to super clovek...
normalne som v soku. sice nie som tehotna, ale druhe babo som chcela rodit zaee u neho. bola som s nim veeeeelmi spokojna.

trimy
18. apr 2010

ano mal, ale už je doma. 🙂

trimy
18. apr 2010

a ja ako vidim, tak nemá význam si v PN zajednávať porodníka, keďže na každého sú aj pozitíva aj negatíva. takže to nechám na náhodu, kto bude mať práve službu.

natali1
18. apr 2010

trimy, radsej si zajednaj. urcite bude k tebe doktor "ustretovejsi"...

matula1194
19. apr 2010

ahoj trimy,ja som si nikoho nezajednala a mala som dojcana a choval sa ku mne uplne super aj mna chodil kukat ako sa citim a pod.myslim,ze odbornici su vsetci a docela zlaty..

trimy
19. apr 2010

Matula, ved toto si hovorim aj ja. Nik tam nie je vyslovene zlý. A ani neviem koho by som si vybrala. 🙂

marika13
19. apr 2010

Ahojte.Ja som rodila v oktobri a rodila ma ta mlada doktorka Strakova aj s Karabom.Este nemala asi vela praxe,tak na nu dohliadal.Porod prebehol velmi dobre a obaja bol velmi mili. 🙂

trimy
20. apr 2010

tak to ste ma uplne potesili 🙂

ešte sa chcem spýtať, chodím Mudr. Vargovi a je vraj dlhodobo PN, a tak vraj mám ísť na meranie prietokov do nemocnice, vraj sa tam objednáva len stredy ráno. Je to tiež na piatom? a ako dlho Vám trvalo od objednania po termín kontroly? som tam dnes bola ale ochota personalu teda des a hruza, vraj si mám zavolať na objednanie, tak som sa radšej ani nič nepýtala.

jana17
20. apr 2010

ahoj trimy,
ctg robia na 1.poschodi kazdu stredu. Musis si zavolat, myslim, ze tel. objednavky prijimaju utorok a stvrtok od 09.00-10.00, tel. 033/7955292. Alebo ked sa dohodnes s nejakym dr., tak ta moze prijat hned na 5.poschodi. Ale zavolaj si tam cim skor, pretoze maju strasne plno...

trimy
20. apr 2010

Jani ďakujem, toto bude asi jedniné, ak ma objednajú neskoro, že si zaplatím lekára, aby som sa zbytočne nestresovala. dúfam, že prcek je ok a ešte chvilku v tom brušku zotrva.

nini78
20. apr 2010

Ahoj trimy,
ak budeš mať dohodnutého doktora on si ťa bude automaticky objednávať na natáčania a máš to bez stresov. Aspoň u Glesa to tak funguje. Viem že sestrčky na prvom kde sa objednáva na natáčanie sú dosť neochotné. Ja som chodila hore na piate a vždy bol pri tom aj Gleso a automaticky ma objednal na dalšie a aj ma vyšetril.

trimy
21. apr 2010

tak dnes som sa dovolala a teda stastie na milu sestricku, objednala ma na prietoky hned teraz v piatok ku karabovi 🙂 a že na CTG ma pretlaci na dalsi tyzden. tak som trochu kludnejsia.

nini78
23. apr 2010

Ahoj trimy, oni by ťa aj tak museli objednať, dúm že si tam nestrávila pol dňa.

trimy
23. apr 2010

tak hlasim, že žiadneho pol dňa som tam nestrávila, Karaba bol na mna ako med. čakala som cca 10minut, ukazal mi maleho, a v celku dlho mi ukazoval ze je vsetko ok, ale prehodil mi o kusok termin o cca 6 dni. ale inak fakt spokojnost.

nini78
23. apr 2010

No tak super, mne kamošky hovorili že u Karabu sa piatky dlho čakáva tak preto. Ja som chodila ku Glesovi na prvé a potom hore na piate a tam to išlo celkom rýchlo. Aj k nemu ešte pôjdeš?

trimy
25. apr 2010

Nini vobec neviem, bola som prvy krát, a kedže bol problém s objednávaním, som bola pripravená čakať, ale našťastie teda to šlo rýchlo a bol milý. som bola nachystaná na ten jeho sposob komunikácie, ale prekvapil, bol zlatý ukazoval mi tvaričku malého a fakt bol príjemný. a mám ísť ešte na meranie 5.5. na prvé poschodie, a to neviem komu. neobjednávala som sa k niekomu konkretnemu. ale celý piatok som sa vyškierala na svet bo som počula ako mu srdiečko bije a tak som sa škerila a škerila až do večera.

nini78
25. apr 2010

Ahoj, mam pocit že v stredu robi Karaba, ale neviem toisto teraz je to tam pomiešané. Ono je to super pocit ked ti to takto pusti, bola si aj na 3D? aj to je krásne. moj už má 3 týždne a už je to uplne o inom.

emka1111
26. apr 2010

Ahojte. čítala som tu , že Dr. Gleso momentálne neordinuje - je len na pôrodnici. Ja som sa k nemu v marci objednala na prev. prehliadku a objednali ma až na koniec mája. Písali ste tu, že ho zastupuje Dr. Niepel - toho vôbec nepoznám. Máte s ním nejaké skúsenosti? Prípadne neviete či Dr. Gleso bude ešte ordinovať aj v ambulancii alebo si máme hľadať iného doktora? Ďakujem

nattou
26. apr 2010

Emka, Dr. Gleso je PN, ale ked nastupi, ambulovat urcite bude, tak nehladaj inde. A Dr. Niepel je primar a pochybujem, ze prebral jeho agendu, ani neprebral jeho rodicky, to je priam scifi. 😀

emka1111
26. apr 2010

nattou - Ja som sa to len tu dočítala:

trimy - 13. apr o 16:26
ahojte, ja len na rychlo kuk, ci niekto rodi tiež druhy tyzden v máji
a hlasim, ze Gleso uz je doma, a vsetky, čo ho mali dohodnutého prehodil Mudr. Niepelovi.

trimy
26. apr 2010

Nini tak to si na seba krásne zvykáte co? 🙂 jako este musim zvladnut statnice a uz sa neviem toho nasho drobca dockat.
no 4 baby co mali Glesa dohodnutého na porod Emka, vsetkým Gleso volal, že ich prehodil Niepelovi. 3 z nich to uz majú za sebou a chvalili si ho. Či aj klasickú agendu prehodil to netuším. Ale možno vie Nattou o tom viac, ked píše, že je to tam teraz sci fi.

nattou
26. apr 2010

Aby som to upresnila...mozno ked mali maminy planovane cisarske alebo rodili v pracovnej dobe, tak ich primar odrodil, ale to, aby v noci prisiel z domu k spontannemu porodu...no, to je to scifi 😉 aspon ja viem tak, ze sa takymto maminkam neslubuje k porodu. Ale netvrdim na 100percent, mozno sa pomery zmenili...vsetko je mozne.

nini78
26. apr 2010

Ahij Trimy, no to si zvykáme ale poviem ti pravdu aj mi to bruško a kopance trochu chýbajú, ale zlatý. A štátnice stíhaš ešte pred pôrodom? Kedy máš vlastne termín?

Baby Gleso by mal od prvého nastúpiť oficiálne do práce. Aspoň to vravela sestrička kamoške ktorá má rodiť v máji, aby si iného doktora nezajednávala, keď je dohodnutá s Glesom. A Niepelovi som počula že on je dobrý na cisárske ale klasiku moc nerobí.

trimy
26. apr 2010

tak sprava co potvrdzuje aj Nattou stvrta kamoska odrodila pri nejakej mladej doktorke, bo naozaj Niepel nie je na gumicke ;)

Nini, he ja by som uz teda obcas chcela nech je vonku, najma ked sa hra na vrtulu a skusa co znesem. termin mi Karaba upravil na 22.5. a statnice mam o 7 dni ;) čož už chytam trochen obavy, bo si myslim že to moje dieta je mozgožrút. Nini koho máte za detskú lekárku?

trimy
26. apr 2010

alebo teda baby z PN, akeho ste si vybrali pediatra?

nini78
26. apr 2010

Ale zase nad tebou pri štátnicach možno zlutujú a budeš mať protekciu 🙂 ...
doktorku mám Talpašovú, chodila som k nej už s prvým synom.

ejuska79
27. apr 2010

ahojte, som tu nová..termín mám 6.8.2010.. tiež mám dohodnutého Dr.Glesa...je to manželov známy z futbalu,od mája už bude robiť..aj vštky co mal dohodnuté doteraz odrodi, len už nebude brat nové..aspon tak sa vyjadril... ja som teraz na rizikovom... v 20tt som sa zacala otvarat (mam slaby krcok a nizko polozenu maternicu), v nemocke som bola 2 týždne kde mi krcok zasili a odvtedy len lezim v sikmej polohe,uz je to spolu 6 týžden.. prosim vas ma niektora podobnu skusenost? budem musiet lezat az do porodu? dakujem

dorotka57
28. apr 2010

Rodila som v PN vo februári a radšej na to ani nemyslím, bola som dosť sklamaná, hlavne z dr. glesa, lebo som o ňom počula len samé chvály, ale nemala som ho dohodnutého, tak to asi preto ... nakoniec ma odrodila dr. švarová, ale prišla už len pri konci takže moc nemôžem súdiť ...
Ale sestričky sú tam super, až na jednu, čo mi bola pri pôrode a jednu z novorodeneckého, to je hotová katastrofa ... Škoda, že neviem, ako sa volala tá, čo bola so mnou celý čas po pôrode 6 hodín na sále, lebo to bol fakt anjel ...
Ale doma aj tak najlepšie 🙂

trimy
29. apr 2010

tak Dorotka, hlavne ze ste obaja v pohode a zdravunkí. preto som pisala ze zajednat si lekara, nevedela by som koho... a chodim na pripravu a na cvicenie a vedu ho sestricky z nemocky. a proste tie 4dni si myslim ze v tej nemocke kazda vydrzi pokym nie je nejaky extra problem. 🙂

dula_renka
29. apr 2010

Ahojte mamuľky, je tu dáka aj pred pôrodom v pieštanskej pôrodnici? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre