Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
27. máj 2010

trimy uz porodila?? dlho tu nebola...

nini78
27. máj 2010

@ejuska79 ahoj, o trimy neviem, A pôrody som mala fakt super a samotné tlačenie trvalo asi 7-8 min. na 3 kontrakcie boli vonku. 😝

misimimi
28. máj 2010

no pravdu povediac som si myslela ze to bude drahsie 🙂

ejuska79
28. máj 2010

ahojte.dnes som bola u doktora, robil mi aj sono...malicka uz ma 1609 gramov, dost nie? a aj je o tyzden vacsia, takze nam pekne rastie...no ved aj brusko mi uz pekne narastlo, taka futbalova lopta (do 20tt ani nebolo vidiet ze som tehotna)... velmi sa tesim, ze je babo v poriadku 🙂 ...aj steh drzi,len to tvrdnutie ☹ ,uvidim este co mi povedia v nemocnici, ale snad by som uz mohla aspon na tu hodinku sa posadit do parku..bo vyzeram uz chorobne - farba pleti: zelenkavo-priesvitna 🙂

misimimi
28. máj 2010

jeho uz naozaj je velikaaaa 🙂 tesim sa s tebu 🙂

nini78
28. máj 2010

misimimi, čo si myslela že bude drahsie? Niečo som nepochopila? 😒

nini78
28. máj 2010

@ejuska79
som rada že je všetko o.k., a držim prsty silno, aby ťa už pustili aspoň na chvýľu von 😉 😉 . To ideš Glesovi? A malinká je už dosť veľká slečna, nech len pekne rastie...

misimimi
29. máj 2010

@nini78 jaj henten moj xlap pri porode 🙂 trosku som meskala 😀

nini78
29. máj 2010

@misimimi 🙂 🙂 🙂

ejuska79
30. máj 2010

dakujem kocky 🙂 ano, nini ku glesovi tam dole na sono, ma omnoho lepsi pristroj ako moj gynekolog a aj mi to natoci, aby som videla, sa tesim, lebo u mojho som nevidela nic...a ide so mnou mama, sa vytesuje...normalne sa kvoli tomu na pondelok objednala kadernicke, ze nech vyzera 🙂 🙂 , inak gleso bol aj pri mojom porode, vtedy vraj bol cerstvy medik... uvidime co povie... vcera sme prali babatkovske vecicky (teda ja nie, je tu moja mama, lebo mm je prec), teraz to zehli.... (je to na slak trafenie, najradsej by som si to robila sama, ale co uz) veciciek mam na tri deti, teda najma velkosti 56, 62-to asi ani neponosi...aj kocik som v piatok objednala - Jane unlimit, caka sa nan az 6 tyzdnov, tak to je akurat... tak este pekny letecky den (ak to je aj dnes) zelam 😀

nini78
30. máj 2010

@ejuska79 ,
Ahoj ty ideš na sono dolu na prízemie? Ja som chodila ku Glesovi na prvé, lebo na prízemí robil Karaba. No my sme tie najmenšie veci moc nevinosily ke%dže malý sa narodil ako 3900g a 51cm važiace bábo a už o tri týždne mal 5120g 😀 .A inak na leteckom sme boli včera a aj s Maťom. Neverila by si, ako spal. Letela stíhačka a sním to ani nepohlo. Pospal si najedol sa tam, a o piatej sme išli domov 🙂 .
Ozaj to sono ti natočí na cd? To aj ide? Škoda že som o tom nevedela ☹ . Pekný kočík, akej farby?

ejuska79
30. máj 2010

ahoj nini,
ano tam na prizemie do dveri sono č.1, tam sa striedaju rozni lekari.Karaba robi sono na č.2, tam som bola ked som lezala v nemocke, tak to je iny pristroj-taky uplne novy, tam bolo vsetko nadherne vidiet, obrovska obrazovka...a tam ma len on, neviem preco, ale vraj on je najvacsi odbornik na sono, no tak neviem... inak to nedavaju na cd, ja som myslela, ze mi natoci obrazovku, aby som videla... a mozno sa to aj da aj na CD, ale nepytala som sa... no, tvoj maly ma dobre tuhy spanok 🙂 alebo bude z neho pilot 🙂 🙂 , mne tie zvuky uz liezli na nervy..... kocik je sedo fialovy, vanicku z neho maju aj vo vyklade v sandre, tam som objednavala, ked som sla v piatok od doktora tak sme sa tam hned stavili... aj take sportova cast tam je - farba bude taka ista,len model iny....

misimimi
30. máj 2010

no baby aj mne robil tam dole sono karaba a tiez bolo pekne vidno male este mu aj otrcilo ritku bo do nho stuxal 🙂 ale to bolo este malinkeee🙂 teraz som zvedava ked pojdem ci mi ukaze co ma medzi nohami bo kazdym dnom stale viac na to myslim co bude🙂

ejuska79
31. máj 2010

ahoj misimimi, a co by si viac chcela? chlapceka alebo dievcatko? ja som hrozne chcela dievcatko, bo v rodine su sami chlapci, aj my to vyslo... ale vsetci mi hovorili, ze to bude chlapec..manzel zas chcel chlapca asi viac (aj ked to nepovedal, tak si to myslim) on je byvaly hokejista, moj synovec je hokejista, jeho synovec tiez (dokonca spolu hraju a spolu chodia do hokejovej triedy), tak chcel aj on hokejistu - si bude musiet pockat...ale teraz sa velmi tesi na dievcatko... 🙂 🙂

misimimi
31. máj 2010

@ejuska79 ja by som radsej dievcatko ale no v rodine su zase same dievky tak by som sa velmi potesila aj xlapcekovi ale je mi to jedno hlavne nex je zdravucke 🙂 no u nas je to tak ze priatel zas ce dievcatko viacej ako xlapca taku dufam ze ho nesklameme 🙂

nini78
31. máj 2010

@ejuska79
@misimimi
ahojte, mne to bolo "v podstate " jedno či chalan alebo dievčatko, no tak tajne som dúfala že možno by to mohlo byť dievčatko lebo som sa cítila úplne inak ako pri prvom, no smola 😉, opäť chalan , nuž čo už narobíme nič 🙂. Ešte Gleso bol velmi vtipný, že nabudúce to už bude baba"možno!" Ha srandista že. Ale keď vám ten urevaný uzlík donesú ešte na sálu ukázať, je vám úplne jedno či to má pinďúra alebo nie 😀 😀 😀

misimimi
31. máj 2010

@nini78 haha no sak mne je to jedno 🙂 ja uz sa tak tesim ze aj teraz by som uz cela mat pri sebe 🙂

nini78
31. máj 2010

@misimimi uži si ten pocit, keď je ešte v brušku, je to jedinečné. Ja som rodila len pred dvoma mesiacmi a už mi to začína biť ľúto že už necítim tie kopance kôli ktorím som nemohla spať, och šibe mi , ale aj tak to bolo super 😀 .

misimimi
31. máj 2010

@nini78 no ved tak to je zdy ked ho nemas pri sebe tak po nom tuzis a ked je uz vonku tak ces aby bol este tam 🙂 no ja to viem ked sa mi dvaja vypravame 🙂 som strasne prekvapena jak reaguje na moj hlas 🙂

nini78
31. máj 2010

@misimimi , to si trafila presne, na konci keď som už prenášala som robila všetko možné aby už išiel von 😝 , ale nič nepomohlo... A teraz zasa mi ten pocit chýba... A ktovie možno ešte raz v dalekej budúcnosti... ktovie... 🙂

misimimi
31. máj 2010

@nini78 no len aby nebolo hned na rok 🙂 ja som povedala minimalne 4 roky bo neviem jak by som setko sama zvladla 🙂 tak ale nehovor tak ja budem plakat potom nebudem cet pustit von al naozaj ked si to zeberes nosis ho pod srdieckom jak dlho a zrazu tam zostane prazdno☹

nini78
31. máj 2010

@misimimi , no to snáď nie hneď na rok , a tak isto neviem či ešte vôbec bude jedno, to teraz robia tie pocity, že to bolo všetko také príjemne, celé tehotenstvo aj pôrod. Jasné že som už ku koncu jojkala ochkala a čo ja viem čo, ale keď to beriem spätne bolo to super a ak by to malo biť ešte raz , tak kludne tak isto 😉 .

misimimi
31. máj 2010

@nini78 hehe ale naco podla mna dve decka su idealne aj tri ece ale vacej by som necela 🙂

nini78
31. máj 2010

@misimimi keď som bola prví krát tehotná, vravela som že jedno stačí, nestačilo. Takže máme druhé. To som vravela dve a dosť, a teraz vidíš sama neviem, ale uvidíme ako to bude. Keby mi zaručili že to bude dievčatko, ta k vravím ano, takto vravím uvidíme, ale určite nie hneď. Teraz si užívam Maťka. Je strašne zlatý 🙂 .

misimimi
31. máj 2010

@nini78 to ti verim ja teraz sa xodim zaucat ku kamoske k dvojmesacnemu dievcatku a ver mi ze sa aj bojim ked mi dojde na svet moj bubacik 🙂 som aj prvy krat kupala malinku ale mi nebolo vsetko jedno 🙂

nini78
31. máj 2010

@misimimi neboj to bude všetko v pohode, to príde samo a všetko bude tak samozrejmé až sa budeš diviť. No musím už ísť malý sa ozíva. Dobrú noc 😔

misimimi
31. máj 2010

@nini78 no diky 😀 a vyboskavaj velmi 🙂

ejuska79
1. jún 2010

fiha kocky, ale ste toho popisali... jasne, že aj mne bolo jedno co to bude, ale tesim sa...prve v nasej rodine 🙂 ja by som chcela asi dve tak po roku a pol, a mozno aj tri deticky uvidime... len co ked budem musiet opat takto lezat, kto sa bude starat aj o mna aj o male a domacnost??? a uz aj ja stale rozmyslam ci to budem zvladat okolo malej a ci budem schopna vychovat z nej slusneho cloveka...prosne obavy ma zachvatili... ☹ sestrinych som v pohode kupala, ale to uz mali tak 4 mesiace, to je ine, ako take malilinke...

abbey1
1. jún 2010

Neboj!Mamičkovské pudy fungujú dokonale,i keď obavy nás asi neopustia nikdy.a deťom stačí,že ich milujeme,tak nám tie omyly odpúšťajú.

ejuska79
1. jún 2010

aj vam to tak cudne ukazuje vsetky tie info pri fotke?? to bude asi nejake novum, alebo mi to blbne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre