Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

macko_maly
25. jan 2009

Ano, je to vela. Mne nikto v praci nedava "nevyse" ziadne peniaze 🙂 Ok, nie je to v ich pripade uplne navyse. Urcite si nieco zasluzia za to, ze su ochotni prist aj o polnoci k rodicke. No i tak si myslim, ze vela prace spravia sestricky a tie nedostani skoro nic, okrem nejakej kavy a tak... No pod vplyvom emocii som ochotna dat aj ja 5.000 Sk, len aby som mala pocit, ze doktor sa bude naozaj snazit. Ci sa bude snazit viac, to nikto nevie... Uz, aby som to mala za sebou a vsetko dobre dopadlo.

erikak
25. jan 2009

Ahojte dievcata,ja som rodila na kramaroch a nikdy viac.Teraz chodim do pn ku dr.Glesovi a lepsieho dr.som nikde nezazila.To,ze je to mala porodnica je len bonus,jedlo v nemocnici sa nikdy nebude rovnat tomu z restauracie,ci uz su to kramare,pn alebo hocjaka ina nemocnica.A na kramaroch stoji dr k porodu 7000sk a na 50%aj tak nedojde,ako k mojim 6 kamoskam.Z toho 4 mali toho isteho dr.Takze radsej budem dochadzat,ale v duchu sa tesit,ako to mam mat po ruke a bat sa,ze kto si ma zase nebude vsimat a posuvat si ma so smeny na smenu.Najvacsia sranda je,ze porodnicu nam skor sprotivia blbe sestricky ako doktory.

lienockaa
27. jan 2009

dievcata, suma 3000skk bola v PN normalne oficialne vylepena na nastenke pred vchodom do porodnice..neviem kolko je tam uvedene teraz, ked su eura..cize to nie je brane ako uplatok, ale ako nadstandardna sluzba- vyber konkretneho lekara k porodu..sorry, ze sa vam do toho miesam, ale to nie je poplatok za to, ze sa nejaky dr. bude snazit, to je poplatok za to, ktory dr. sa bude snazit, co je velky rozdiel..😉ak chceme len jedneho konkretneho a ziadneho ineho, tak to nadstandard je.. 🤐

dadulka19
28. jan 2009

lienocka,áno,oficiálne to bolo 3000sk,ale lekárovi z toho ide len polovica,druhá polka nemocnici.Takže,ak sa mu dá do vačku 3000,myslím,že bude spokojný 😉

silvuskaa
28. apr 2009

Ahojte maminky, mam na Vas jednu ..ci dve otazocky. Je skoro zajednat si lekara k porodu v 21tt? Aky je vlastne postup, mam sa objednat a dohodnut s lekarom osobne?

mausy21
28. apr 2009

ahojte to skutočne len 3000sk za lekára?ja budem rodit v tt atam beru 200 eur...tak to mate super babenky...a kto je v pn taky naj?počula a chodila som len karabovi

silvuskaa
28. apr 2009

Vraj dobrý je Dr. Gleso a Dojcan🙂 Neviete poradit ako sa zajednava lekar? hm??

mausy21
28. apr 2009

aha a ešte dr, gleso sa zapisal v mojej rodine ako najvačši píííííííííp na svete, bo rodil moju švagrinu a to čo on urobil s nou a s mylým ani si neviete predstavit, takže u mna pn už len kvoli tomu nie, že strach z toho hajzla....

silvuskaa
28. apr 2009

Ja som pocula na Glesa len same chvaly tak neviem...nemam osobne skusenost.

mausy21
28. apr 2009

silvuska v tt to funguje tak že na poradni ak chodiš na poradnu do nemocnice povieš normalne sestre že máš záujem si zaplatit lekára, to sa vypisuje normálna zmluva ktoru obaja podisuju aj lekár aj klientka....ale neviem ako v pn no myslim že by to malo byt narovnako a tak isto sa da popredu zaplatit aj epidural aj manžel pri porode.

silvuskaa
28. apr 2009

maurusy a ty mas zajednaneho lekara aj epidural?

mausy21
28. apr 2009

ja lekára nie podla mna to je zbytočne pretože cely čas pobehuju okolo teba sestri a lekár pride len na samotné tlačenie a propo je to jeho povinnost, viem aj lepšie využit tie peniaze ale to je každej osobna vec, no a epodural ano ten budem mat v tt sa plati 2800sk zan

silvuskaa
28. apr 2009

Epidural...rozmyslala som nad tym ale neviem sa rozhodnut. Manzela vsak chcem urcite pri porode.

mausy21
28. apr 2009

bojiš sa či ako?nemáš mat z čoho strach len ti pomože, poznám milion bab ktore ho mali a porod si doslova vychutnali, tak prečo si niečo take nemožme užit ked je to to najkrajšie v živote.nemusiš trpiet, ale je to na tebe, mna už nikto neodhovorí, jedine ak by boli nejake problemi, a mužika tam tiež budem mat isota je gulomet, vždy sa k tebe spravaju lepšie ak je niekto pri tebe

silvuskaa
28. apr 2009

Presne to si myslim aj ja ze ked tam bude manzel bude to jednoduchsie ci uz kvoli pristupu sestriciek a lekara ale hlavne ze bude stat pri mne. Bojim sa ci budem citit kedy tlacit, ochrnutie nehrozi, popripade ine rizika?

mausy21
28. apr 2009

nie ochrnutie nehrozi pretože epidural sa nepichá do miechy len do vaku cgrbticoveho kanalu, čiže do nervov a postupnym pridavanim latok sa tlmia bolesti, ty vieš kedy maš zatlačit a citiš aj kontrakcie, ale len ako tlak na konečnik takže vieš kedy predychat a pri samotnom tlačeni by epidural už nemal učinkovat tak silne...latky sa doplnaju 3 krat za cely čas....

silvuskaa
28. apr 2009

Dakujem za info a na dietatko to nema ziaden vplyv?

mausy21
28. apr 2009

nemáš zač. na dieta to má vplyv len vtedy ak by ti to pichlineskoro a ty by si už musela tlačit, čiže ak by ti posobila počas poslednej fazy ale uvedom si že ti to pichaju skúsení anesteziologovia a nie nejaky amatery, takže by som sa neobávala..... 🙂

silvuskaa
28. apr 2009

Ok asi sa rozhodnem pre 🙂 Teba to uz za chvilocku caka....majovcatko 😀
Prajem aby vam vsetko dobre dopadlo, urcite daj vediet 🙂
Inak boli ste na 3D v HC? Ja som objednana na koniec maja.

jaja003
28. apr 2009

Ahojte, ja sa tiez chystam rodit v PN, a netusim, ci si mam zajednat doktora alebo nie.. ale tiez si myslim ako mausy, ze lekar pride az na poslednu fazu, ze celkovy dojem bude zalezat od sestriciek a ostatneho personalu.. ale manzela by som pri porode urcite chcela.. keby daco, predsa len zena v bolestiach si moc toho neobhaji ako chlap ktory tam pri tom vsetko je... tiez by som chcela aj epidural, neviete kolko v PN stoji? A plati sa aj za manzela pri porode? To som nevedela...

silvuskaa
28. apr 2009

jaja prave ze ani ja neviem ceny v piestanskej nemocnici. Podla mna je lekar dost dolezity, i ked bude az pri samotnom vytlacani babatka. Predsa ked bude mat sluzbu nie prilis dobry lekar a nastanu nejake komplikacie.... No sama neviem ako sa rozhodnut.

mausy21
28. apr 2009

dakujem moooooc, ano byvame v hc a boli sme je to super skutočne nadherny pocit ked uvidiš svoje malinke.aj nam s mužikom slzičky vypadli.jasne že dam vediet,a napišem ti aj niečo o tom epi aby si mala presne info jo?ešte nevieš čo budete mat?

mausy21
28. apr 2009

jaja myslim že v pn sa plati 2000sk za epi a za manžela tušim 500sk

silvuskaa
28. apr 2009

ok, napis mi potom do IP. Uz sa tesim 😉
Este nevieme ci budeme mat divcatko alebo chlapca, asi sa to dozvieme najskor 26.5 na 3D. Ak by to bolo dievcatko tiez sa mi paci meno Sofia.

mausy21
28. apr 2009

26.5 má moj mužik narodky. no mne sa páčila rebeka, potom sara a nakoniec sme sa rozhodli pre sofiu.mne určili pohlavie pred tym ako som amla ist na 3D, al volala som tomu z 3D že či by mi nepovedak pohlavie, a bez problemov mi povedal že možem dobehnut perfektny pocit

silvuskaa
28. apr 2009

Jej mne sa tiez paci Rebeka ale to meno chce kamoska pre dceru tak som ho zamietla 🙂 Brestansky je dobry ze?

mausy21
28. apr 2009

vieš ja ti ani neviem povedat, počula som že ano ale ja osobne k nemu nechodim...ale moj gynekolog mi nechcel povedat pohlavie tak už som mala čislo na neho preto som mu volala či mi to nepovie....ale je tam stale plno žien tak určite je dobry...a kolko platiš za 3D tersz?my sme platili viac ako mal na nete,tak sme len očami gulali

silvuskaa
28. apr 2009

noo a nemas gynekologa nahodou svojho muza...ja len ze ke ti nechcel povedat pohlavie? Teraz je 3D 35eur, v nedelu 40eur. Vy ste platili kolko?

mausy21
28. apr 2009

ja si to už nepamatam boli sme v januari myslim, ale tušim 1500sk neviem klalamala by som...daj nejake fotky do albumu...a odkial si?

silvuskaa
28. apr 2009

pisem ti do IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre