Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nini78
2. sep 2010

@ejuska79
@jana17 baby to je v pohode, je to váš názor, ja som len povedala že som vyznela pri vás ako nejaká potvora 😅 . Ale to nie ja ich lúbim, len po skúsenosti s Jakubom nechcem aby sa to opakovalo, pretože podľa mňa Jakub pri tom učení, aby zaspával sám potom trpel daleko viac ako keď teraz si Maťo chvílu poplače ☹ . Inak ejuška som rada že ti to s tým krstom vyšlo, a kedy krstíte?

nini78
2. sep 2010

@jana17 nemusíš sa ospravedlnovať, to je v pohode, a určite by som netvrdila že som lepšia matka, ty si svoju malú lepšie poznáš 🙂 . Ja som tiež len povedala svoju skúsenosť 😉 . Je pravda že každé dieťa si vyžaduje niečo iné, ale keď sa to dá trocha usmerniť, tak prečo nie?

sylviq
2. sep 2010

babulky, každá, ktorá ľúbi svoje dieťa, je dobrá matka 🙂 🙂 🙂 takže sme všetky, vôbec nezáleží na tom, že mnoho vecí robíme rozdielne, veď každý je jedinečný, aj naše detičky a aj keď mám druhé, musím skúšať, čo na ňu platí, ona skúša, čo si môže dovoliť a musíme sa nejako zosúladiť 😀 Mne sa náhodou opakuje situácia so spaním - v noci super, v postieľke, bez bojov a dlhočizného uspávania.Ale cez deň - žiadna postieľka. Aj keď je ešte veľmi maličká, v tomto úplne ako staršia sestrička 😉 v kočíku, to áno, v postieľke síce zabuvká, ale 10-15 minút a dosť. Aj keď hneď neplače, oči vytreští a pozerá, kto ju vyberie, keď nikto, už sa ohlasuje. A čo urobím? Tak sa povozíme a v zime budem ako cencúľ, lebo spať musí 😀 😀 😀

silvinka78
2. sep 2010

Ahojte mamicky,kazdy den sa chystam,ze napisem,len mi to neak nevychadza.Tak uz sme domka s porodnice.Šimonko sa narodil 23,8, o 13:11.Vazil 2780g a meral 48cm.

sylviq
2. sep 2010

@silvinka78 ahojček, blahoželáááám 🙂 , maminke aj Šimonkovi veľa šťastia a najmä zdravíčka 🙂

nini78
2. sep 2010

@silvinka78 ahoj, už som rozmýšľala kde si 🙂 , a veľmi moc , moc gratulujem a veľa zdravíčka obom 😉

ejuska79
2. sep 2010

@nini78 krstime 25.9., dala som to radsej na sobotu, lebo v nedelu uz kazdy mysli na dalsi pracovny tyzden, tak nech je to uvolnenejsie a decka zas idu do skoly...ozaj a Jakubkovi sa pacilo v novej skole?
@silvinka78 blahozelam 😀 😀 zelam vela, vela zdravicka a stasticka 😀 😀 krasne meno 😀
@sylviq no moja zas v kociku nechce...aj dnes sme boli 2 krat vonku a kedze este nespala, vydrzali sme az 15 min a potom strasny plac....

sylviq
3. sep 2010

@ejuska79 no vidíš, tak vy buváte v postieľke 🙂 ...ozaj, aj ja by som sa mala popýtať na krst, ale musíme sa s tatinom zladiť, kedy bude naisto doma, chcela som sa ťa opýtať, vy ste sobášení v kostole? lebo my nie sme, či nerobí pán farár z toho problém 😒

arletka
3. sep 2010

ahojte kocky,neviete mi poradit kde su v piestanoch kurzy plavania pre babatka? dakujeem 😉

ejuska79
3. sep 2010

@sylviq ahoj, nie, nemame cirkevny sobas a vobec nerobil z toho problem..muz je len krsteny, ja mam aj birmovku..aj ja som sa bala, ze budu robit problemy, ale nie vobec...uz mame nausky, boli sme dnes, bola statocna...inak ju hrozne zapeka, vcera sme museli pouzit tu rektalnu rurku, cely den nekakala, len plakala a spala len 2 hodinky za cely den, inak plakala, aj sme cvicili a nic...ja neviem co by jej pomohlo, aj tie kvapky jej davam a ani nic take nejem....som si poplakala vcera aj ja...bojim sa ze to bude aj dnes, zas sa nevykakala, chudiatko... a kde chcete krstit, vo vrbovom? tam je aky farar?

ejuska79
3. sep 2010

@arletka ahoj, pre babatka tu nic take nie je... v magnolii su nejake kurzy, tusim v utorky a stvrtky, ale pre vacsie deticky... vrej volakedy byvali kurzy v diane, ale potom im to hygienik zakazal..ja rozmyslam nad hlohovcom, ked bude mat tak 4-5 mesiacov..

jana17
3. sep 2010

@arletka skús si zavolať do penziónu Löwe, ul. Kollárova. Kedysi bolo plávanie bábätiek tam.
Vraj veľmi dobre plávanie je niekde v Trnave.

sylviq
3. sep 2010

@ejuska79 asi áno, ak by mal námietky, pôjdem sa tiež opýtať inde, len čakám do pondelka, príde tatino 🙂 , neviem, aké má názory, ale vyzerá fajn, no uvidíme ....inak ja tiež kojím, vôbec nedokrmujem, modlím sa, aby to vydržalo, lebo ma to baví 🙂 , malinká je taká pokojná, najradšej by na mne stále zaspávala 😀 a musím povedať, že si vôbec nedávam zvlášť pozor na jedenie, jem, na čo mám chuť, aj kapustu som si dala,aj keď spočiatku opatrne

abbey1
3. sep 2010

Super kurzy sú v Trenčíne-asi najlepšie v okolí.Ale je to nepraktické cestovať s malým bábom-kopa času-zosúladiť kojenie,spinkanie-a v zime obzvlášť.je ostuda,že v Pn stále nič.

ejuska79
3. sep 2010

@jana17 @arletka lowe je zatvorený, uz asi 3 týždne, je tam napisane ze z dovodu rekonštrukcie ☹

ejuska79
3. sep 2010

@sylviq no ja som sa od porodu cpala samou cokoladou, sak ked kopec veci sa nesmie, tak ze si to vynahradim cokoladou a malinka vyhadzana a az vcera som sa dozvedela ze cokinku nemozem ☹ ☹ ach jaj ☹ ze je to alergen...ja si teda asi musim davat pozor...

nini78
3. sep 2010

@ejuska79 mne sa malý našťastie vôbec nevyhádzal z toho čo som jedla, a ani bruško ho nebolievalo. Ale teraz mu asi idú zúbky, v noci sa stále budí a mrnčí ☹ .

janka108
4. sep 2010

baby sorry, ale toto je tema "PORODNICA piestany", tak by mozno bolo vhodne svoje prispevky tykajuce sa vsetkeho mozneho , len nie porodnice pisat do temy "Mamičky s bábätkami z Piešťanskej porodnice", ktoru najdete vo volnej diskusii. potom ak niekto bude hladat informacie tykajuce sa porodnice, porodu a lekarov, sa nemusi prehrabavat cez vase krsty, zubky, a cokoladky🙂)) dik za pochopenie

arletka
5. sep 2010

dakujem za odpovede 😉

turistka
6. sep 2010

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať - nevie mi niektorá poradiť, či bola v nemocnici na pohotovosti kvôli výtoku, resp. páleniu a svrbeniu v pošve. Som v 39tt a mám taký dojem, že ma chytá nejaká mykóza. Ako tam k tomu prostupujú? ďakujem 🙂

sylviq
6. sep 2010

@turistka ahoj, neviem, ako v nemocnici, ale mne dal gynekológ v tehotenstve krém v jednorazovom aplikátore, večer som to použila a na druhý deň mi nič nebolo.

ejuska79
6. sep 2010

@turistka ahoj, ja som lezala na gynde s iným problemom, ale bola tam so mnou jedna holka, ktora tiez mala nejaky výtok (bola asi v 20tt), nechali ju tam asi 4 dni..skontrolovali ju, porobili sono, krv... ale ked prides na pohotovost na gyndu, urcite si ta tam nechaju aspon na tie 3-4 dni (myslim, ze 3 dni su minimum, inak im to poistovne nepreplacaju).a preco nejdes k svojmu gynekologovi?

huhusestra
6. sep 2010

Ahojte baby neviete nahodou ci sa plati za to ked bude otec pri porode? A kolko?

nattou
6. sep 2010

@huhusestra za prítomnosť sprevádzajúcej osoby sa platí, mám dojem že je to 20 Eur.

kiya
6. sep 2010

@huhusestra hej 20 eur... mam to overene 🙂 EPI stoji 83 eur a nausnicky dievcatkam 7 eur....

huhusestra
7. sep 2010

@kiya
@nattou Jej dakujem vam za odpoved, ste zlate. No a vidis na nausnicky som akosi ani nemyslela 😅

kiki23
7. sep 2010

Ahojte, nevie mi niekto povedať koľko stojí v Piešťanoch foto zo sona? Ďakujeeem! 🙂

nini78
7. sep 2010

@kiki23 ahoj, z normálneho sona mi doktor dával fotky zadarmo, a z 3D sona som platila 30 eur, ale to je aj so záznamom.

kiki23
7. sep 2010

Aha, ale to bolo u tvojho gynekologa? alebo v nemocnici na sone... ?

misimimi
7. sep 2010

babenky vo stvrtok idem na sono a ze vraj uz aj pojdem rodit uz maly sa pyta von ☹ tak ak tam nezostanem este dam vedet co a ako ked nenapisem vedzte ze som uz neni sama 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre