Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

reanda
28. máj 2011

@mausy21 ahoj, chodis aj na poradne aj do nemocnice? a odkedy ti na poradni prestal robit sono? mne zatial vzdy robil..

reanda
28. máj 2011

@ejuska79 no ja dufam, ze budeme pri porode obaja aj s muzom, tak problem by nemal byt.. ale ved meno aj napiseme, dufam, ze dovtedy si budeme isti 🙂

lilla244
30. máj 2011

@lucyka1 mne sa ani ta ciara nerobi 😉

lucyka1
1. jún 2011

@lilla244 to je uz ako mozne?? 🙂 ty mas same anomalie... 😀 😀 ale nie, som normalne uz hotova a zacinam sa aj trosku bat toho konca, ved je tak blizucko... nemam este vsetko nachystane a zacinam pomaly stresovat ze to nestihnem. o tyzden idem na poradnu a som zvedava kedy ma doktor posle uz do nemocnice chodit. vraj ten posledny mesiac, nie??? ty si ako na tom??? 😀

lucyka1
1. jún 2011

@daniela1974 ahoj. ako sa citis??? este nic???

lilla244
1. jún 2011

@lucyka1 😀 ja viem ... no ciaru nemam.. ani len naznak .. akurat pupok mam smiesny 😀
ja idem buduci tyzden do poradne a v ten isty den aj do nemocnice karabovi..
ja nestresujem vobec, tesim sa,ze mi je uz vidiet brusko ako tak, uz rastie
ja sa obavam akurat tych horucav a aj porodu samozrejme 😒

lucyka1
1. jún 2011

@lilla244 aj ja idem buduci tyzden na poradnu. 8.6. no tie horucavy hlasili najvyssie na jul, tak uvidime ako sa nam bude rodit. 🙂 teraz si z toho robim srandu, ale ved sa dosmejem... 😉

sona030
2. jún 2011

Ahojte baby.Som tu nová.Budem rodiť v Piešťanoch,termín som mala v utorok a včera som bola v nemocnici,vraj mi môj gynekolog zle vyrátal termín tak čakáme.Som dohodnutá s doktorom Karabom...Bude to moje prvé bábo a s doktorom som zatiaľ nemala žiadne problémy,podľa mna je milý a je s ním sranda.Len teraz v sobotu ide na svadbu tak sa modlím aby ma to nechytilo skôr...

lilla244
2. jún 2011

@lucyka1 takt tak
ja pijem vela vela vody ..neviem ci to pomaha..ale tak lejem do seba litre 🙂 a som menej hladna potom,co je tiez fajn 🙂
som zvedava co mi karaba na vahu povie v stredu 😒

lucyka1
3. jún 2011

@lilla244 ja si zase robim dost casto citronadu. strasne mi chuti taka vychladena 🙂 mnam. nooo tak s tou vahou som zvedava aj ja co mi povedia.... neviem sice kedy ma môj doktor posle uz chodit do nemocnice, ale asi az posledny mesiac, tak uvidim kolko este dovtedy priberiem a potom sa kolko napocuvam tych reci okolo toho. doteraz je to 18 kg. viem, je to dost, ale co uz... 😒 uz mam rovnych 70kg. a v tomto teple mi je hrozne a pritom ani tolko nejem, tak neviem, asi zo vzduchu stale priberam 🙂

lilla244
3. jún 2011

@lucyka1 hlavne ze su babinka zdrave..
ja mam zatial 7kg hore
mam 67teraz
ty si musela byt velmi drobucka pred tym,tak si nerob z toho hlavu .. ja som zas az taka tenka nebola
no ale zle sa citim aj ja
snad to zvladneme
dam ti vediet ci mal karaba reci nejake blbe 😒

monda17
3. jún 2011

@kkiki Ahoj, čitala som že mas za sebou par sekcii, tak sa ta chcem spýtat či si používala stahujuce nohavičky alebo pas po porode ??? Keby som rodila normalne tak nad tým ani neuvažujem, len mi to príde calkom faj ochrana tej rany ... Ale rada by som si vypočula nazor niekoho kto ma aj osobnu skusenost. Dakujem

kkiki
3. jún 2011

@monda17 ahoj no nosila som tie gatky , ale az tam tyzden dva po, bala som sa, ze sa mi ta jazva tym stlacenim nejak zdeformuje ... ale super vec bola take naplaste si kup v lekarni pekne to zakryju celu jazvu ... no a potom este ku tym gatusam, ono ked to mas prilis dlho na sebe, zacne ta boliet cele brucho, co si postlacana tak max som daval tak 5h , teraz nosim obcas, ked je moc teplo len co sa v tom zaparis 🙂

monda17
4. jún 2011

@kkiki dakujem ti za info, popýtam sa na tie naplaste 🙂

kkiki
4. jún 2011

@monda17 pohrabem sa v skrinke a ked najdem napisem ti ako sa to vola 🙂

monda17
5. jún 2011

@kkiki si zlatá, dakujem 🙂

lenka2912
8. jún 2011

ahojte, máte niektorá zoznam vecí, čo treba do pôrodnice do PN?
moc ďakujem

lilla244
8. jún 2011

@lucyka1 tak ahoj.. dnes som bola u karabu, bolo tam milion ludi ako vzdy... maly je v poriadku,ja mam akurat brat tabletky na zelezo.. maly ma 1890g 🙂 a mama o 7kg navyse 😎 karaba uplne ok, vobec nemal komentare,ani sestricka Janka 😀 akurat mi Karaba povedal,ze este asi takych 6priberiem a sestricka na to,ze "no stacilo by ale aj 4" 😀
v piatok idem na CTG a daju mi aj zoznam tych veci,co treba do porodnice,tak ti ho potom preposlem

lucyka1
9. jún 2011

@lilla244 vdaka. super. ja uz som s nejakym tym nakupovanim zacala. som zvedava co vsetko budem este potrebovat. 😉 a to ti karaba robi stale utz, ked vies kolko malinke vazi??? ja som bola vcera u svojho na poradni a on ma uz len zo spodu kontroluje... uz od 30tt mi nerobil utz. tak vôbec neviem ako sa malinky ma. teraz idem az 20.6. na pristroj. inak pribrala som dalsie dve kila a brusko mam uz 33 cm. a ty si si ho dala zmerat ako si chcela??? a uz mas veci nachystane v taske??? 😀 😀 ja uz zachvilu este pockam na ten tvoj zoznam a dokupim co bude treba a zbalena som aj ja. dnes som cely den prala vsetko co sa tyka babatka, uz mam toho dost, este to pozehlit bude fuska.
inak vcera na poradni som sa pytala sestricky ci mam chodit aj do nemocnice ten posledny mesiac a ona mi povedala ze vraj uz to neplati a je to zrusene, vraj iba k nim. takze sa stretneme mozno az v pôrodnici 😀

lucyka1
9. jún 2011

@lilla244 a este k tomu zelezu, aj ja ho beriem dve tabletky denne, lebo mi zistili ze ho mam malo.... 😒 ale ked sa ti mam priznat uz 3 dni ho neberiem, lebo strasne ma speka a nemôzem sa poriadne ........ ved vies. inak ma dost picha dolu v podbrusku, teba nie??? a tiez ma suzuju krce... 😒

lilla244
9. jún 2011

@lucyka1 no krce sa mi vyhybaju, z coho sa tesim a dufam,ze ich ani nebudem mat.. snazim sa vela vela chodit
a vykladam si nohy..
neviem teda ci to pomaha..
zelezo mam brat len raz za 2dni mi karaba vravel
ja co mam akurat problem,tak to je,ze stale chodim cikat.. vela vela pijem, ale v noci idem asi 4 az 5krat na wc nehovoriac o tom,ze uz aj tak zle spim,lebo mi brusko vadi 🙂
brusko neviem kolko mi meria,lebo sestricka sa len usmiala,ked som jej to povedala 😒 ja idem teraz za dva tyzdne do poradne

lilla244
9. jún 2011

@lucyka1 ja uz oprate aj vyzehlene mam 😀
tasku do porodnice nemam vobec este prichystanu, to asi az neskor trosku
takze nepojdes vobec karabovi?
to je zvlastne... lebo ked som tam bola teraz,tak tam cakalo vela zien z okolia.. neviem preco tam niektore posiealju a niektore nie.. ?

lucyka1
10. jún 2011

@lilla244 no, ja si chcem tasku prichystat, lebo uz je to len mesiac do pôrodu a bojim sa aby to nebolo aj skôr, vies??? citim normalne ako ma malinky tlaci tam dolu ked zle sedim a tiez ked mrvi s hlavickou. je to zaujimave... ale aj kvôli tomu pichaniu v podbrusku si myslim ze nebudem na termin ale skôr, ved uvidim... dufam ze to vydrzim az dokonca, kvôli babatku. ja uz vôbec nevladzem ani chodit, skoro vsade idem autom. viem, ze by som nemala lebo pohyb treba.... ale co uz... ty si ale sikovna, myslim s tym opranim a ozehlenim. ja som vcera oprala styri pracky. ale uz mam vsetko oprane, myslim... mam tych veciciek trosku viac, uz aj take na jesen, zaciatok zimy... a co sa tyka tej nemocnice, tak naozaj neviem, co si mam mysliet... ale ak by som tam sla, co im poviem?? dobry den, chcem u vas rodit??? 😀
a s tym cikanim v noci sme na tom rovnako. tiez chodim aj 5krat za noc 😀 a zle sa mi tiez spi... ☹
inak mozno tie zeny, co tam cakali, tam maju doktora vybaveneho tak preto uz chodia len tam, ale ja nemam vybaveneho ziadneho, nechavam to na nahodu... dufam ze to nebude len doktorka.... a ty???

lilla244
10. jún 2011

@lucyka1 aha .. no jasne.. aj ja by som uz mala nieco kupovat zacat asi, dam so do toho buduci tyzden..
ja som sa tiez pytala doktora,ci nemam maleho nejak moc dolu,lebo obcas
tiez citim taky zvlastny pocit,ale povedal, mi ze je vsetko v poriadku,vraj som zatvorena dobre 😖
sa ma aj pytal na tie krce ci nemavam, taky zlaty bol.. vravim,ze nastastie nie, no ale zelezo mi predpisal,lebo,ze ho mam uz velmi malicko
to s tou nemocnicou to uz ani ja nechapem vobec, co tam boli baby,tak boli z noveho mesta, piestan, hlohovca, no z kazdeho kuta 😀 a normalne tvrdili mi,ze ich poslal ich doktor do nemocnice,ze to sa tak robi,aby mala nemocnica zaznam alebo ja neviem.. mna tam tiez moj poslal preto,ze tam budem rodit.. prvy krat tam ides okolo 10tyzdna potom 20tyzdna a teraz som tam bola, 22.juna idem na CTG a potom myslim,este 2x tam
tak ja neviem ako to je ...

lilla244
10. jún 2011

@lucyka1 mohla by som sa spytat.. v tehotenskej knizke,tam kde mas laboratorne vysetrenia.. mohla by si mi napisat ake mas hodnoty na
ery
hb
ht
le
tr
dakujem.. chcem vediet,ci som s tym zelezom na tom ozaj az tak zle.. dakujem .. odpis,ked budes mat cas.. neponahla to 😀

kvixa
11. jún 2011

ahoj ja som mala tazsi porod a mala som tiež Švárovú a lietala okolo mna ako handra 🙂 bola som naozaj spokojna- tiež som o nej pocula , že katastrofa, tak som sa velmi bala ale bola som naozaj milo prekvapena 😀 O chvilku zas 🙂 som zvedava koho budem mat teraz. Inak kamaratka mala Polaka , taky 100 rocny ujo 🤐 a na 2x co zatlacila a maly nechcel vyjst uz bral zvon 😨 😝 tak sa zlakla a potlacila, ze mal maly 2 mesiace nafuknutu hlavku 😒

lucyka1
12. jún 2011

@kvixa ja som mala tiez svarovu a spokojna som nebola, tiez som nakoniec rodila so zvonom, bola surova, aspon z môjho pohladu. dufam ze teraz ju neschytam.... 😒 a malinky mal peknu hlavicku hned ako mi ho priniesli.

lucyka1
12. jún 2011

@lilla244 ahoj. no co ten zoznam mas??? ci este si tam nebola??? a tie hodnoty: ery 3,62, hb 106,0 (to je to zelezo), htk 0,33, leu 7,18, tromb 265. ja idem teraz 20.6. na poradnu. a nasledujuci tyzden by som si uz chcela podokoncovat nakupy. a prichystat tasku 🙂 normalne ma chytaju stresy a aj sa bojim... inak ako sa citis ty??

lucyka1
12. jún 2011

@lilla244 ozaj a meno uz mate vybrane???

lilla244
12. jún 2011

@lucyka1 ahoj bola som tam,ale ma hned preobjadnali na 22.6..
tak som bola nasrata, ze naco som tam sla..
meno nemame vybrate..
aj ja uz planujem tasku pripravovat..
a o strachu ani nepis.. riadne mi lepi..
vsetkeho sa bojim... asi je to o prvorodiciek normalne,ale proste sa bojim
citim sa inak fajn.. akurat,ze sa mi zle spava.. a cikam stale 🙂
chodim na dlhe prechadzky a snazim sa stale nieco robit,lebo ked som v klude,tak len premyslam nad tym,ako velmi sa bojim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre