Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

mausy21
28. apr 2009

ok tešim sa

jaja003
28. apr 2009

dakujem baby, no som zvedava ako je to s tymi poplatkami v nemocnici v eurach. Buducu stredu idem ku Karabovi na prietoky tak kuknem, ci tam neni vypisany daky cennik..

silvuskaa
28. apr 2009

jaja potom sem hod nejake informacie 🙂

dadulka19
28. apr 2009

ahojte

niektorá sa pýtala,ako si zajednať dokiho k pôrodu 😕 ,to mu stačí len zavolať a lebo behnúť za ním a povedať,že chceš u neho rodiť.A dohodnete to.Ja som rodila 2x sekciou u Glesa a je pre mňa č.1.Pri prvom pôrode sme sa dohodli,že mesiac pred termínom sa mu ohlásim a už do pôrodu budem chodiť len k nemu.Pri druhom už som k nemu chodila od začiatku,keďže k nemu chodím aj do ambulancie.

A ešte k tým lekárom:na každého sa hovorí dobré aj zlé,to je normálne.No na Glesa teraz počujem takéto ostré slová prvý krát.Karaba,ten toho zvrzal dosť(zažila som u spolupacientky)a nie vždy je príjemný k "silnejším "pacientkám.Dojčan,véééľmi plachý lekár,ale robotu si snáď robí o.k.Pri prvej mojej sekcii asistoval.

jaja,cenník visel hore pri pôrodnici 🙂

mausy21
28. apr 2009

no ja chapem že nie každy den musi byt dokonaly pre lekara ale porod ktory ro´bil mojej švagrine dopadol strašne,najlepšie na všetkom bolo že ked sme to chceli dat k sudu stratili sa všetky papiere z nemicnice tak me boli nahrany, náš malinky možno nikdy nebude už na 100% v poriadku a len vdaka nemu.....

dur
28. apr 2009

Mausy a co take porobil pri porode .Mozno by to bolo aj pri inom doktorovi ked boli asi komplikacie.Ja sa nemozem stazovat len pochvalit.

silvuskaa
28. apr 2009

Dur a Dojcan je najaky mlady Dr?

mausy21
28. apr 2009

myslim že je trošku nezodpovedne nechat prvorodičku 30 hodin z odtečenou plodovou vodou,kontrakciami nemohla maleho vytlačit a miesto toho aby jej urobil cisarak tak ju trapil že 2 krat odpadla a maleho nakoniec tahali zvonom a kriesili pretože sa narodil mrtvy, ani si nezistil akou polohou ide maly von, šiel totiž tváričkou vpred...no ale to už je zanami ale na neho nikdy nepoviem pekne slovo, ešte aj ako sa zachoval že sa postaral o to aby zmitla celá dokumentacia a podobne......

dur
28. apr 2009

Ano Dojcan je taky mlady Dr 🙂

jaja003
28. apr 2009

mausy... tak to je teda otrasna skusenost... maly sa ozaj narodil mrtvy???

baby, ja sa zacinam bat toho porodu, ach jaj, keby sa dal preskocit, a len sa tak zrazu zobudit a mat malu pri sebe 🙂

Ten cennik kuknem a potom napisem... 🙂

silvuskaa
28. apr 2009

mausy to je naozaj strasne, takto aby dopadol porod pri skusenom lekarovi... 😒
Zacinam mat aj ja obavy a to mam este daleko od porodu......nebojim sa ani o seba ale o miminko.

dadulka19
29. apr 2009

mausy,zmizla dokumentácia 😕 ??..veď je to všetko v počítači a správu o pôrode musí mamička odovzdať svojmu gyndošovi a aj detskej lekárke.Nejaký záznam mať musela,nevieš,čo v ňom bolo napísané?

radkatt
29. apr 2009

dadulka19 ahoj, zaujal ma tvoj prispevok o Karabovi, mohla by si mi prosim do IP napisat co dovrzal??? ☹ Ja budem tiez unho rodit a zacinam sa bat...s tymi silnejsimi pacientkami mas pravdu, ja silna nie som, ale narazky ma dost blbe...a je to poviem dost neprijemne, az neprofesionalne.

jaja003
30. apr 2009

to nie Karaba ale Gleso nie?

Inak baby ja som bola vcera na prietokoch v nemocnici u Karabu, a chcela som sa zastavit pozret ten cennik, co kolko stoji v porodnici, ale ked som bola po vysetreni, zakecala som sa v cakarni s jednou tehulkou a uuplne som na to zabudla 😢

Nasa mala ma uz zevraj 2020gr., je uz dobre velka 😀 ...

silvuskaa
30. apr 2009

Moj gynekolog mi hovoril ze Gleso je dobry a aj tu som o nom citala dost pozitiv....osobne ho ale nepoznam. Nechcela by som vsak jedneho konkretneho lekara pri porode, preto som rozmyslala nad zajednanim si porodnika.

erikak
1. máj 2009

pre mausy21,ja som rodila na kramaroch u jedneho "s najlepsich" pred 2 r a do dnesneho dna mam zdravotne problemy,s odtecenou vodou,ktora pachla a bola tmavo zelena a plavali tam hnede hnisave hrce,ma nechali 24 hodin bez povsimnutia,maly sa narodil so silnou infekciou,skoncil na infulziach a mne dala primarka z novorodeneckeho spravit toxikologicke vysetrenie,podla nej som fetecka.lebo deti s touto infekciou sa rodia len fetackam.Cele tehotenstvo som nepila ani len kavu,nieto fajcit alebo nieco horsie.Vobec ju nezaujimalo,ze si ma v porodnici nikto nevsimal.Teraz chodim prave ku Glesovi a myslim ze je to dobry dr.Nechcem ho obhajovat,nepoznam detaily,ale som 100% presvedsena,ze k mojmu porodu ho chcem na urcite.A je mi uprimne luto,co sa vo vasej rodine stalo,plne ta chapem

silvuskaa
4. máj 2009

Ahojte prosím Vám neviete mi poradiť či Dr.Švárová ešte robí v PN pôrodníčku?

jaja003
4. máj 2009

Silvuska, hej Dr. Svarova robi porodnicku... moja kolegynka u nej rodila, ale nemala na nu moc pekneho slova 😠 ... inak bola som uz na prietokoch v nemocnici a zabudla som sa kuknut na ten cennik v porodnici, co kolko stoji... som na to uplne zabudla ako som vysla z ordinacie...

silvuskaa
4. máj 2009

ja som tiez nepocula na nu chvalu...preto sa pytam. Myslela som vsak ze tam uz hadam neni 😒

dadulka19
4. máj 2009

silvuskaa,ja som tiež na ňu počula len zlé,ale teraz pri druhom pôrode bola fajn(to už som tu tuším aj písala),robila mi s Glesom sekciu a bola moja izbová lekárka 😉 .Ak chceš vedieť na isto,či robí,veď len zavolaj na pôrodnicu,gyndu alebo aj na vrátnicu a povedia ti.

silvuskaa
4. máj 2009

dadulka ale bol pri tebe aj Gleso vsak?

dadulka19
6. máj 2009

silvi,áno,aj Gleso,to musia robiť vždy 2 lekári.Ona potom odišla a Gleso ma už dozašíval.Inak,bola som pri tom,keď sa jej Gleso pýtal,či s ním ide na sekciu 😀 😀 😀

janka_pn
14. máj 2009

ahojte 🙂 ja som rodila malu u glesa - dohodnuty. chcete dake info? 😉

janka_pn
14. máj 2009

inak rodila som cisarskym - planovanym, ale bola som tam 2 tyzdne, takze som si tam aj s inymi mamickami pokecala 😀

stanka26
14. máj 2009

ahojte.
ja tiež rodila v PN a môžem že bolo super.Mala som obidve deti cisárskym.Prvý mi robila dr.Švárová s Karabom a ten druhý Karaba s Dojčanom a môžem vám povedať že pri oboch som bola spokojná.

keti
15. máj 2009

ahojte
ja som tiež rodila v PN a musím povedať, že som bola spokojná. Síce som si to odkrútila aj na sále celú noc, a nakoniec som skončila cisarákom. No starostlivať bola na jednotku.
Druhé budem určite tiež v PN rodiť.
A nemala som vybaveného doktora.Veď aj tak si to tam všetko odskáču sestričky.Tak som sestričkám zobrala kávu a bombonieru a vybavené.

natali1
16. máj 2009

ahojte,
tiez som rodila v Piestanoch. mala som dohodnuteho dr. glesa. je to super doktor a aj mily. rodila som v noci, celkom mi to vyhovovalo. ticho, ziadny ludia, len ja, manzel, doktor, sestricka. od prijatia po porod nasej tami to trvalo 2 hodinky. tak rychlo som to ako prvorodicka ani ja necakala. 🙂 ale fajn.

silvuskaa
17. máj 2009

natali a mala si aj epidural?

natali1
17. máj 2009

nie silvuskaaa nemala, ale chcela som ju. sesternica - keti 🙂 mi ju vrelo odporucala. uz mi ju nestihli dat... 🙂 aj som tak rozmyslala, ze ake by to bolo s nou.

keti
18. máj 2009

Ahojte

natali hlavne bez bolesti by to bolo 😀 😀 . Možno ti stihnú dať druhý krát. Ty si to mala tak šikovno. 😀 😀 Na rozdiel odo mňa 😀 😀. Ale veď aj ja sa utešujem, že druhé pôjde normálne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre