Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

zuzkina
15. okt 2010

ejuska79:dakujem celkom si mi zlepsila naladu 🙂

isabella_fly
17. okt 2010

@ejuska79 teda to si ma nepotesila, ze karaba posuva ten termin skoro kazdej, bo aj nam posunul skoro o dva tyzdne 😀 a ja som este cakala, ze v poho dorobim v skole skusky, ale ako to tak teraz vidim, tak mozno ani nie 😝 ale tak aspon by som to mala skor za sebou 😀

kkiki
17. okt 2010

inak baby tie terminy sa posuvaju aj z psychologickeho hladiska ... vsimnite si kolko zien v 36tt uz sa nemoze dockat v 37tt robia vsetko, aby uz odrodili ... ten termin ved vlastne od 38tt - 42tt je normal a mesiac je dost ... ja som prvu tiez porodila 2tt skor tiez som sla len na monitor a dohodnut sa a uz mi tak tvrdlo brusko, ze hned som sla na sal a olina som mala termin 14 a tiez natahoval ako sa dalo, lebo je to prospesne pre dieta , len som mala strasne vysoky tep tak som porodila 9 a to decko spalo 3 dni a 3 noci akoby davalo ze akoze mali ste ma nechat napokoji v bruchu 🙂)) radsej nech natahuju termin ved aj tak to raz pride ...

martinkkka22
18. okt 2010

@misimimi aj ja ti gratulujem... 🙂

milvasik
30. okt 2010

Ahojte baby, mam zajednaneho doktora Dojcana k porodu, len sa chcem spytat, ked to na mna pride trebars o 2.00 v noci, to mu v pohode mozem zavolat na mobil a on pride?Je mi to take blbe budit ho ked nebude mat zrovna sluzbu, alebo je to normalne a samozrejme, ked mu zaplatim? Dakujem.

zojka05
30. okt 2010

@milvasik myslím,že mu budú volat sestričky,sestra mala Karabu a ked to na nu prišlo,šla normálne do nemocnice a sestričky mu volali,tuším to mala poznačené v tehu knižke,ale to je asi podla dohody,možno Dojčan to má inak zabehnuté....Inak ja som Dojčana mala tiež pri pôrode,mala som dost tažký a bol úplne super!!!Len môžem odporúčat,tak perfektne ma zašil,že to ani nie je vidiet....a to mal čo zašívat...... 😉

nini78
30. okt 2010

@milvasik ahoj, ja so mala iného lekára zajednaného, a on mi sám povedal že keď to na mna príde mám volať 🙂 , a pri prvom som ho veru vytiahla z postele 😀 , ale bol veľmi zlatý. Myslím že ti to nemá byť prečo blbé, alebo keď k nemu pôjdeš na kontrolu pred pôrodom rovno sa ho na to spýtaj 😉 .

nini78
30. okt 2010

@milvasik ešte jedna vec, ak ti dal svoj mobil, tak mu určite volaj ty, a ešte z domu.

ejuska79
30. okt 2010

@milvasik ja som volala presne o polnoci z domu... a stretli sme sa dolu pred nemocnicou 😀 😀 tiez som najprv vahala, ale sam povedal, ze ked to pride mame volat...

milvasik
30. okt 2010

Dakujem vam baby, on mi dal mobil, takze asi budem volat priamo jemu, lebo ono to je asi neoficialne. Keby to bolo aspon cez den🙂)))

abbey1
30. okt 2010

@milvasik Určite kľudne zavolaj.a schvaľujem výber.Na neho a Strakovú nemôžem povedať ani krivé slovko.Obaja sú výborní.Kiež by všetci Dr boli takí.A prajem čo najpohodovejší pôrod a zdravučké bábo.

milvasik
31. okt 2010

@abbey1 Dakujem, tak uz som pokojnejsia, lebo som mala z toho mindraky. A tiez som rada, ze si schvalila vyber, hej, Dojcan je podla mna super, snad sa po case nepokazi🙂))

abbey1
31. okt 2010

@milvasik Veď už je tam dlho.Ja som pri ňom rodila i druhú dcéru pred 10rokmi a je trošinku starší odo mňa.To už by sa dávno skazil,keby mal záujem.Som rada,že sa tam nájdu i lekári so srdcom.

dadika1114
2. nov 2010

jaaj to len ja som taka blba ze ani neviem aky doktori su tam? 😢 mna sa tiez vsetci pytaju ci si davam zajednavat dr.ale ved ja tam nikoho nepoznam :( akurat Karabu na sono ked idem,aj to neviem ci byva aj pri porode.Kde sa da zistit aky su tam dr a aj keby som teda nejakeho chcela to sa robi nejake stretnutie a dohodnutie alebo co? a kolko sa plati? to si kazdy dr vypyta sam alebo je cennik?:D 😀 no neviem ja som bola vzdy tak ze ked to pride tak tam pridem a hadam ma dakto odrodi:D ale jak citam neviem ci nieje lepsie ked sa zajedna ...

nini78
2. nov 2010

@dadika1114 ahoj, žiadne stretnutia s doktormi sa nerobia 🙂 , každá si zajednáva doktora podla seba, čo jej poradia kamarátky, známy alebo ak niektorého poznáš. On si nevypíta nič, ak chceš mať konkrétneho lekára, ideš za ním dohodneš sa s ním a buď mu dáš peniaze popredu alebo potom, ja som pri prvom dávala popredu , pri druhom až keď som bola na príjme. Najlepšie by si mala keby ti poradila nejaká známa, lebo tuto budeš akurát tak zmetená z toho čo sa tu píše, jedny na toho , či toho lekára nadávajú, ine ho vychvalujú, potom si vyber 🙂 . pozerám že máš to za pár, tak krásny pôrod!

henaha
3. nov 2010

@dadika1114 ja by som si tazku hlavu nerobila, lekar, ktory ma prave smenu, ta odrodit musi 🙂 ja som nemala nikoho zajednaneho, ani by som si nezajednavala, uplne zbytocne vyhodene peniaze, odloz si ich radsej pre babatko 🙂 🙂 mna rodil dr. Dojcan a bola som max. spokojna...v podstate aj tak vsetko robi sestra a lekar pride az na uplne finale 😀 😀 drzim prsty, nech mas dobry porod 🙂

dadika1114
3. nov 2010

@nini78 dakujem moc 🙂 no ved jedna si nejakeho chvali a druha nie,to je podla mna aj od nalady :D
@henaha no ved asi si nebudem davat nikoho,ja som len bola zvedava ako to chodi a tak ... ale dakujem vam 🙂 ved snad natrafim na dobreho dr ked bude 🙂🙂 ozaj a na porodnom je aj ten mlady primar?:D ja som sa ho hambila ked som tam isla uz davnejsie na pohotovost :D taky mlady zajac :D cakala som nejakeho dede :D

nini78
3. nov 2010

@dadika1114 neviem akého mladého primára myslíš, ale pokial viem na pôrodnici je primár Mudr. Niepel a on teda mladý nie je. Najmladší tam bol Dojčan, ale aj on už má okolo 40 rokov.

isabella_fly
4. nov 2010

@dadika1114 ja po tom, co som tam uz dvakrat lezala na oddeleni co som mala problemy sa nemozem stazovat ani na jedneho doktora, tak bud v klude aj ked nebudes nikoho zajednavat, inak ziadny mlady primar tam nie je ako napisala nini78... a kazda ma inu skusenost a kazda si u lekara potrpi na ine, preto sa kazda stazuje na cosi ine a kohosi ineho, tak si vyber, mudrejsia budes aj tak az po porode, drzim palce 😉 a daj vediet ked uz bude po...

dadika1114
4. nov 2010

@nini78 noo toho Niepela ... ale ved on bol mlady ... ja by som mu dala ale 25 :D a coze to kto bol potom? teda aspon myslim ze to bol on lebo sa tak podpisal :D

dadika1114
4. nov 2010

@isabella_fly oki dam vediet 🙂🙂

isabella_fly
4. nov 2010

@dadika1114 nemohol to byt skor nejaky mlady osetrovatel? lebo Niepel veru na 25 nevyzera 😀 myslim, ze vyzor mu na ten jeho vek az velmi sedi... dojcan je najmladsi a ten aj mlado vyzera aj ked az taky mlady nie je (teda aspon podla mna)... ale sak to je jedno, zistis ked tam pojdes 😉

dadika1114
4. nov 2010

@isabella_fly tak veru ozaj neviem kto to bol :D ale ved to je jedno (bodaj by tam nebol) :D :D chichi .... mozno to aj bol len nejaky osetrovatel ale razitko mal Niepela ...aj to moze byt.

natali1
4. nov 2010

ahojte,
mohla by som vas poprosit, ci by ste mi niektora nenapisala tlf. kontakt na dr. dojcana?
dakujem pekne...

slnieckoma
4. nov 2010

tak ako tu bolo spominane, vsetko okolo porodu bude na setricke a doktor pride na finale 🙂 🙂 aj ked ja som mala dojcana a ten tam bol pri mne stale a 100%spokojnost vrelo odporucam 🙂

isabella_fly
4. nov 2010

@dadika1114 razitko pouzivaju vsetci s jeho menom, ale podpisuju sa svojim, no ak tam nemas vyslovene vytlacene pocitacom, ze ktory doktor, tak to z toho podpisu isto nerozlustis 😀 😝

dadika1114
4. nov 2010

aaa este ma tak napadlo .... moze sa v piestanskej porodnici fotit???? muz si kvoli tomu kupil novy drahy fotak :D ten co sme mali by sme si pekne dlho pockali na momentku :D len neviem ci je to tam povolene mat pri porode fotak .... mate s tym skusenost?

natali1
4. nov 2010

@dadika1114 no nie som si ista, ale pri porode foti asi malokto. vacsina oteckov len "spolupracuje" s maminou a povzbudzuje ju. ale po porode sa fotit urcite da. 🙂

dadika1114
4. nov 2010

@natali1 dakujem 🙂 no ja som myslela tak ze ked uz bude kuriatko ,,vyliahnute,, :D chichi ze taka prva fotecka a tak 🙂

mia.k
4. nov 2010

ahojte babulky. Ja sa tiež chystám ísť rodiť do PN,len by som si rada zajednala nejakého lekára... Neviete mi prosím vás poradiť,že kolko sa asi tak v súčasnosti dáva doktorovi euráčov,ked si ho chcete zajednať? Nejak nie som v obraze a nerada by som to podcenila.Ďakujem za každú odpoveď a kludne mi môžte napísať aj do IP,ak by ste to nechceli zverejňovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre