Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

bubulka722
15. máj 2013

@dulkagabulka
@zzuzulaf Tak to som veľmi rada, že je to tam inak. Asi to bolo zmenou dr. na novorodeneckom...

leninka121
16. máj 2013

ahojky. Chcela by som rodit v piestanoch. Cakam uz tretie babatko a predtym som prve dva porody absolvovala v Skalici a na Myjave kde som vobec nebola spokojna. Chcem sa spytat, ci treba chodit od 36.tyzdna na poradnu v nemocnici az do porodu, a ci nevie niekto kontakt na nich. Dakujem za odpoved.

macka028
18. máj 2013

ahoj leninka121. ja som dnes volala do Pn nemocnice,lebo tam chcem tiez rodit.treba tam chodit od 36 tyzdna ale zavolaj na porodnicu t.c.033 7955241 tam ti povedia co a kedy atd a odpovedia ti na vsetky tvoje otazky.viem ze sa treba objednat na sono a ctg.ak nemas od nich ziadne .a kedy mas termin porodu?

dedenini
18. máj 2013

Ja som sa narodila v Piestanoch pred 24 rokmi. Neviem jak to tam fici teraz, ale moja mama bola vtedy spokojna.. A ja som ziva a zdrava 🙂

barculiatko
19. máj 2013

ahojte, chcem sa spýtať, či je naozaj pravda, že ak si nezazmluvním lekára, tak starostlivosť bude zlá... počula som dosť rozporuplné reakcie ľudí, moja mamina si pôrody chválila (ale to bolo pred rokmi), rovnako ako zopár známych... ale potom som čítala na rôznych fórach (aj tomto), zlé reakcie.. osobne som doteraz mala s piešťanskou nemocnicou ako takou len dobré skúsenosti, na sone sa stretávam s Dr. Karabom, ktorý je veľmi milý a dôsledný, tak preto si nemyslím, že sú tam zlí lekári, ale predsa len sa chcem spýtať na nejaké aktuálnejšie skúsenosti mamičiek... ďakujem..

nikita308
19. máj 2013

@barculiatko Ja som rodila v PN pred 17-mi mesiacmi, lekára som zazmluvneného nemala a bola som spokojná, či už s prístupom lekárov a sestričiek na oddelení, so starostlivosťou takisto... pritom som z TN kraja, vybrala som si však PN... naopak, kamarátka si zazmluvnila lekára a bola sklamaná...

abbey1
19. máj 2013

@barculiatko To je na tebe. Každý čakáme niečo iné od lekárov. Ja by som nikdy nešla bez istoty. Chcela som mať pri pôrode lekára, ktorému dôverujem, od ktorého viem, čo môžem očkakávať. Pri prvom dieťati som si vybrala zlého pôrodníka a pôrod bol strašný zážitok vinou lekára. Ďalšie 2 pôrody boli v podstate super i vďaka výberu lekárov.Sestričky na pôrodníckom oddelení boli veľmi milé počas celého pôrodu. Na novorodeneckom už dosť sklamanie. 😒

rora
19. máj 2013

@barculiatko ja som nemala zazmluvneneho lekara a bola som praveze milo prekvapena pristupom, a to som navyse rodila v noci, doktorku som zobudila 😅 😀

reanda
19. máj 2013

@barculiatko zalezi aj, aku starostlivost ocakavas.. ja som nemala nikoho zazmluvneneho a bolo to ok, nemala som dojem, ze na mna niekto kasle, alebo tak..

barculiatko
20. máj 2013

@nikita308
@abbey1
@rora
@reanda ďakujem za reakcie 🙂 ono svojim spôsobom nič extra nečakám, len naozaj to, aby som neporodila niekde na chodbe 🙂 a som rada, že prevládajú pozitívne reakcie.. trochu ma to ukľudnilo 🙂 to viete, stresy prvorodičky 🙂 ďakujem Vám všetkým ešte raz 🙂

rora
20. máj 2013

@barculiatko a inak porodnu salu vynovili, mali tam jedno ruzove novsie kreslo a jedno take stare kovove a to uz dali teraz prec a je tam cisto nove oranzove 🙂 na fb to mala Dr.Straková odfotene 🙂

barculiatko
20. máj 2013

@rora akurát včera večer som to na fb pozerala a hovorím si, že paráada 🙂 aspoň je to tam takú celkom útulné a nie také chladné ako som čakala 🙂

kessy11
20. máj 2013

@barculiatko ja som bola spokojná aj s lekármi aj so sestričkami pôrodnickymi a oproti prvému pôrodu teraz veľká spokojnosť aj s novorodeneckými sestričkami, milé, ústretové, ochotné, starostlivé no proste super 🙂 🙂 🙂 Celkovo som bola spokojná so všetkými lekármi, vizitami a sestričkami 🙂
@rora wou tak to je super, ja som rodila vo februári a este tam mali aj to staré 😉 na tom som rodila synčeka a na tom ružovom teraz dcérku 😉

wewe1
20. máj 2013

Ja som sa práve v piatok vrátila z pôrodnice v Piešťanoch a bola som maximálne spokojná. Mala som plánovanú sekciu. Nemôžem sa nič sťažovať, sestričky ochotné, ľudský prístup. Ale aj tak som rada, že to už máme za sebou a sme doma 😉 .

abbey1
20. máj 2013

Diskusia na tému "povinné očkovanie detí" vedená p. Zuzanou Jáčovou,aktivistkou v oblasti zdravovedy a propagácie zdravého životného štýlu. 22.5. o 10hod v pastoračnom dome na POštovej 1.
Ak niekoho táto téma zaujíma. 😉

zuzidr
20. máj 2013

@barculiatko pred 6rokmi som mala "zaplateného" lekara, pred rokom a pol nie 😕 😉 nepociťovala som žiadny rozdiel (okrem toho že prvý krát som bola o pár tisíc Sk lahšia 😀 😀 😀 ) ale bola som velmi milo prekvapená a spokojná oba razy 😀 držím palce 😉

barculiatko
21. máj 2013

@zuzidr ďakujem 🙂

leninka121
22. máj 2013

ahoj macka028 uz som tam tento pondelok bola na porodnickom oddeleni pozriet aj osobne a velmi sa mi tam pacilo. dali mi zoznam co si mam doniest do porodnice a tel.cisla na ktorych sa mam objednat na sono a ctg. termin porodu mam 22 juna, na sono som objednana uz tento piatok

macka028
23. máj 2013

@leninka121 co si musis vsetko doniest do porodnice. a aj ti hovorili kolko budes platit za sono a ctg?

macka028
23. máj 2013

chcem sa opytat aky su pri porode ked rodite sama alebo s manzelom atd.ci sa nahodou nespravaju milsie ked mate niekoho pri sebe

mamina321
23. máj 2013

@macka028 ja som rodila sama, nechcela som mat manzela pri porode a vsetko bolo v pohode, neviem ci by sa spravali milsie ak by tam bol manzel, ale spravali sa mozno aj nad moje ocakavania, a mozno to bolo aj tym ze porod som nemala komplikovany a bol rychly, cize spokojna som bola aj s porodom aj s lekarom aj so sestrickami.

leninka121
23. máj 2013

chcem sa spytat ci sa plati za sono a ctg, ak ano tak kolko? ja som az zo Senice, a ked som sa bola spytat na porodnickom oddeleni povedali mi ze potrebujem od nich sono a ctg.

medvedik79
24. máj 2013

Sono tusim 10 a ctg urcite 2 euri 😉
A co sa tyka porodnice,uuuplne super,boli tam asi tak 2 sestry,kt.sa tvarili ako 'primarky' ale to sa najde vsade 🙂

nikita308
25. máj 2013

@macka028 Ja som tiež pri pôrode nemala mm a všetko bolo v pohode, správali sa úplne pohodovo... aj ja aj oni... 😀

matuska2204
29. máj 2013

leninka121, ja som bola na sone v apríli a neplatila som nič, za ctg neviem či sa niečo platí pretože som ho nestihla 🙂 Do týždňa som porodila. Určite ti stojí za to ísť rodiť do PN aj keď to máš ďalej. Sú tam úžasný ľudia.

macka028
6. jún 2013

neviem ci sa to tu uz preberalo ale davaju v pn ked porodis niejaky kufrik zo vzorkami pre mimi?

riave
6. jún 2013

@macka028 davaju 😉

riave
6. jún 2013

@leninka121 sono som platila 15e a ctg 2e

vera3000
6. jún 2013

@barculiatko ja som rodila pred skoro 7 mesiacmi mali sme zazmluvnu dr. Strakovu sice nakoniec nas odrodil na konci Gleso obaja su super. Sice sme ho nemali zazmluvneneho staral sa zopovedne (to ze povedal ze pride o polhodku a prisiel o tristvrte sa dalo zvladnut sice mi odpojili epidural 😀 ). Zazmluvnenie sme chceli hlavne kvoli mojej pohode. Takze myslim ze tam uz ani nemozes narazit na zleho doktora. Ak budes mat horsi den narazis na Svarovu, Polak tam uz asi ani nebyva. Myslim ze vsetci doktori su profesionali. Ide iba o teba tvoj pokoj a o peniaze...

bibi33
7. jún 2013

baby, mate info, s ktorym lekarom v PN sa da normalne dohodnut na cisarskom reze /bez nejakej indikacie/, ze voci tomu nebude mat nejake poznamky? ze si ho napr. zazmluvni a on ten cisarsky spravi?/ja budem mat cisarsky rez kvoli problemom s ocami, ale toto potrebujem vediet kvoli kamoske, ktora ma paniku z prirodzeneho porodu/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre