Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
5. máj 2010

nini78
super fotky... mas krasne deticky, urcite ti robia vela radosti... pozeram že chodis kubranskemu, aj kamoska k nemu chodi, on je asi jediny tu v PN co ma 3D sono.. skoda, ze to este nie je bezne vybavenie gynekologov... ja chcem nabuduce zobrat na sono mamu, kedze za jej cias nebolo ani to obycajne, tak sa uz tesi 🙂 ...

martinkkka22
5. máj 2010

Ahojte baby, ja chodim k Ičovej, ale chcela by som ist neskôr na 3D sono, bud do HC, kedze tam maju vsetci dobre skusenosti, alebo ku Kubranskemu. Baby boli ste nejaka u Kubranskeho na 3Dsone? Nejake skusenosti? Myslim, že to stoji okolo 35euro a v HC 40e....

nini78
5. máj 2010

ejuska79
No mama bude mať zážitok a myslím že Kubranský je v PN jediný s 3D sonom.

nini78
5. máj 2010

martinkkka22
ahoj, ja som bola u Kubranského v polke decembra a stálo to 30 eur. Bola som tam dva krát lebo prvý krát nebolo malého vidieť tak ma preobjednal na 26tt. Neplatila som nič. V albume mám fotku zo sona, pozri sa keď chceš. On sa snaží hlavne zachytit tváričku babätku. O hlohovci neviem nič.

luciaheskova
5. máj 2010

o Kubranskom počujem prvýkrát, ale s HC som mala skúsenosti dvakrát.. pred dvoma rokmi a tento rok v januári.. najprv mi robil 3D otec a tento rok syn, ktorý kráča v šlapajách.. ale obaja ho robia perfektne, kontrolujú a premeriavajú všetko, je to super a majú s tým veľké skúsenosti, nejedna známa tam bola, odporúčam a tých pár Eur (5 Eur) nie je veľký rozdiel - možno aj
z toho dôvodu, že som pred pár rokmi od Kubranského odišla..

ejuska79
5. máj 2010

ja tiez pocuvam same chvaly na Hlohovec, vraj su tam mili a venuju sa pacientke celu hodinu, povysvetluju... aspon co mi vraveli kamosky... maju aj cez vikend ordinacne hodiny, teda asi na objednavku a je to o nejake to euro drahsie ako cez tyzden...vlastnu skusenost ale nemam...

nini78
5. máj 2010

Ja neviem nemôžem porovnávať, mne sono robil asi 20 minút, ale hlavne malý boluž dosť veľký. Ale je to pekná pamiatka.

misimimi
5. máj 2010

a ten kubransky kde ordinuje ja zase prvy krat pocujem za takeho gynekologa 🙂 mate cislo na nho lebo aj mi xceme ist a tiez sme poculi ze hc je super mily doktor ale ked je toto aj v pn sa oplati 🙂

luciaheskova
6. máj 2010

ak to ece platí, tak na Kubranského ku sestričke som mala 0905 188 326 a po prípade do HC k Brešťanskému 033 74 25 937. Kubranský bol a mal by aj byť ako sa ide od kruhovky do mesta a na novom - tom menšom kruhovom pred polusom, či ako sa to volá sa odbočí do takej menšej uličky vľavo a tam zase vľavo - v slepej uličke to je.. neviem, či sa to dá dobre pochopiť, ale dúfam, že som aspoň trochu pomohla..

jana17
6. máj 2010

Ahojte babulky,
ja som bola na 3D sono v Hlohovci, dr. Brestansky. Keby som si mala vybrat medzi Kubranskym a nim, tak jednoznacne Hlohovec 🙂 Mily, prijemny, ustretovy doktor, ktory vsetko pekne krasne pomeria a vysvetli. Urcite to stoji za to.
Btw. nam sa tiez nechcela princezna ukazat, pretoze spinkala, ale Brestansky ju sondou rozhojdal a zobudil. A hned sme videli aj tvaricku 😵 Urcite nas neposielal prec, aby sme prisli druhy krat.

nini78
6. máj 2010

Ahojte baby, ja mam na kubranského číslo na pevnú linku a viem že táto platí určite 0337621117. A mna zavolal druhý krát preto lebo malý bol ešte strašne malý a bol to len taký kostlivček. Preto mi kázal prísť neskôr a nie preto že by ho nevedel prebrať. Kamarátka bola v Hlohovci a tiež bola spokojná.

luciaheskova
6. máj 2010

šak 3D by sa malo robiť najskôr až od 20 týždňa.. ja som tiež mala prvého synčeka otočeného dole tváričkou a spinkal - boli sme tam neskoro a ešte sme aj museli čakať, ale on mi ho dokázal počítačovo pekne otočiť, takže bolo všetko krásne vidieť, tváričku, všetko.. odporúčam, je to super pamiatka - s normálnym sonom sa to nedá ani porovnať..

ejuska79
6. máj 2010

luciaheskova
ja len tak zo zvedavosti, uz mas aj druhe babo? v profile mas termin koncom aprila.alebo prenasas?

misimimi
6. máj 2010

xapem xapem kde :D ax ale ked vsetci si vyxvaluju toho v hc tak asi aj mi skocime tam ako mam este cas ale urcite to xceme :D

luciaheskova
7. máj 2010

ejuska79
nie, nie, ešte nemám, nejako sa nám nechce.. musím na niečom popracovať - ešte viacej, aby sa to spustilo, inak mám v pondelok prísť na príjem a začnú vyvolávať a z toho som nadšená neni po prvej skúsenosti..

ejuska79
7. máj 2010

luciaheskova
držim palce, aby vsetko dobre dopadlo... uvidis, ze ani vyvolavat nebude treba 🙂

martinkkka22
7. máj 2010

ahojte kocky diky za vsetky odpovede ohladom 3Dsona 🙂 myslim, ze pojdem do HC 🙂 Teraz som sice len v 14stom tyzdni, takze si budem musiet pockat na nejake fotecky alebo Dvd..🙂)

nini78
7. máj 2010

Ahoj luciaheskova
Ak sa môžem spýtať, vyvolávali ti aj prvé bábo? Lebo ja som v Marci porodila a tiež som prenášala. Vyvolávačky som sa bála ako čert kríža. Našťastie po pustený vody bol malý za hodinu a pol na svete.

katren
7. máj 2010

martinkkka, urcite si do HC zavolaj skor, mavaju tam plno
ja som volala zaciatkom augusta a objednali ma na koniec septembra 😝 a aj podla toho ta objednaju na termin, v kolkom si tt 😉

martinkkka22
7. máj 2010

Ahoj katren, ja som este len v 14stom tyzdni, ale uz som tam volala v 10tom 🙂 , lebo som pocula, ze 3D, teda čitala, sa moze robiť v specializovanych centrach aj v 11stom, ale oni tam robia az od toho 20teho tyzdna...sestricka mi kazala, ze ked budem v 17stom, mam brnknut, ale asi zavolam radcej uz buduci tyzden, nechcem to prepast 🙂 , aby som o nieco neprilsa 🙂

luciaheskova
8. máj 2010

no mne ho vyvolávali dva dni, stále sa mu nechcelo, ani bolesti ani kontrakcie som extra nemala, tak nakoniec ma museli nastrihnúť, sestričky tlačiť brucho a robili mi kliešťový.. malý vychádzal s ručičkou ako superman..

nini78
8. máj 2010

Ahoj, no to muselo byť hrozné. Držím palce aby tento druhý pôrod bol čo najpohodovejší a ďaleko rýchlejší.

luciaheskova
9. máj 2010

tak to teda hej, ďakujem..

martinkkka22
9. máj 2010

baby nejako nam to tu nefiči 🙂

ejuska79
10. máj 2010

to bude asi tou jarou a pekym pocasim... brala by som aspon pol hodinky vonku na slniecku... bohuzial len lezim v sikmej polohe... teraz som pre zmenu u mamy, aby tie tyzdne rychlesie ubiehali... uz lezim od polovice marca a budem urcite do 36.tt (podla vyjadrenia dr.)

martinkkka22
10. máj 2010

ejuska to vazne len lezis a nemozes nic robiť?? ☹ ja neviem, či by som to vydrzala..som dost hyperaktivna....a preco vlastne musis lezat?

nini78
10. máj 2010

Ahoj ejuska79,
neboj všetko bude, aj prechádzky po vonku a nie len pol hodinové. Ja keď vyrazým s kočíkom tak minimálne na dve hodiny a to aj dva krát za deň. A vôbec nechodíš? Ležíš poctivo celý deň? Ale veď tých osem týždňov už nejako zvládneš a potom to už bude fajn a nakoniec budeš ešte aj prenášať... 🙂 Veď keď Ti je dlho a chce sa ti kľudne píš, pokecáme...

ejuska79
11. máj 2010

lezim poctivo, gleso mi nedovolil chodit, ked som sa ho pytala minuly tyzden, ci aspon na pol hodinku denne do parku, tak ze nie, ze aby som potom nelutovala.... a nachodim sa vraj este dost...asi ma pravdu...tak lezkam, citam, pokukam net a tak... ved prave aj ja som dost hyperaktivna a teraz toto... mam inak mam zasity krcok, lebo sa babo bralo na svet uz v 20 týždni, vtedy mi davali 30 % ze to donosim, bolo to dost zle...ale upravilo sa to, a teraz mam 80%, podla glesa..takze nechcem riskovat, ved sme sa snazili o babo skoro rok... ale aspon mam cas na knizky, co som popri praci nemala, lebo v praci sa nacitam az az... no a kedze takto lezim, aj som cosi z netu poobjednavala pre malinku, napr.postielku, navlecky s hniezdom, nejake supravicky a tak... teraz lezim pre zmenu u mamy, ona strazi sestre doobeda maleho ,ma rok a pol, tak je tu aspon sranda, je to taky nezmar.. to aby mi to ubiehalo a aby si aj manzel oddychol trosku.. a vy ako kocky? martinkkka, zle ti nebyva? mne bolo do 16.tt priserne zle-celodenne. nini a ako chlapci? posluchaju? starsi chodi o skolky ci je s vami doma?

natali1
11. máj 2010

ahojky ejuska, nech vsetko dobre dopadne... ja som si tiez zaciatok a koniec tehotenstva odlezala. nazaciatku som trosku krvacala a ku koncu mi zase padlo brusko. chodila som aj k pani kopacovej - bylinkarke do vrboveho. ta mi masirovala brucho a aj som chodila podviazana. ale vsetko dobre dopadlo. hovorila mi, ze ked sa bude blizit termin porodu, tak sa mam zacat prechadzat a zabralo to. mala som dva terminy a tami sa narodila presne medzi. v ten den som si urobila mensiu prechadzku a pred polnocou som uz volala dr. glesovi, ze je to asi tu. 🙂)

trimy
11. máj 2010

natali tak ja skusam teda chodit a chodit a nic 🙂 som zvedava dokedy si bude u mna tróniť v bruchu 🙂

ejuska, ja som presne takto na zaciatku tehotenstva vyuzila to ze som musela lezat, vsetko poobjednávala a teraz uz sme len dokupili co chybalo ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre