Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
1. jún 2010

blblo mi to, už mi to ide normal 😀

nini78
1. jún 2010

Ahojte, konečne som uložila malého, dnes sme mali oneskorenú oslavu Jakubkových šiestich rokov, celkom fuška 😝
@ejuska79 to nemôžeš tak brať že čo keď budem ležať aj pri druhom tehotenstve, to môže byť uplné iné a nie že sa tým zaťažuješ už teraz 😉 😉 . A nehovor že mamina by ti nepomohla, keď išla aj kaderníčke len preto že ide s tebou na sono 😀 . Ale dalšie bude v pohode, musíš to tak brať a určite to tak bude.
@misimimi kam si sa nakoniec objednala na to3-D sono?

misimimi
1. jún 2010

@nini78 do hlohovca vraj je tam najlepsie 😀

ejuska79
2. jún 2010

ahojte,
nini
fiha, takze to uz je velky skolák, zelam mu vsetko najnaj...a kam bude chodit do skoly? no inak vcera sme boli na tom sone u glesa, mama bola uplne uzasnuta, bolo vidiet pekne celu tvaricku, pomeral ju a definitivne potvrdil (pekne sa ukazala) ze je to dievcatko, ze nic nedorastlo 🙂, chudatko moj manzel, ten vzdy kuka na ten monitor, tvari sa ze vidi a potom doma povie, ze on nic nevidel 🙂 ...este tento mesiac mi nariadil rezim na lozku i ked povedal, ze to vyzera dobre ale netreba nic riskovat, takze tam idem 2.7. a potom by to uz malo byt o.k...tesim sa!!! aj mi troska posunul termin zo 6.8. na 3.8.,no ale uvidime kedy sa jej zachce 🙂 🙂

misimimi
a kedy ides na to 3D? potom daj nejake fotecky...som zvedava 🙂

nini78
2. jún 2010

@misimimi , ja som bola tu v PN. Dúfam že ukážeš potom fotky. Tak isto som zvedavá... 😀
@ejuska79 No mne Gleso v 38tt. tiež povedal že to môže biť každú chvílu, lebo malý mal už vtedy 3500g a nakoniec som prenášala a museli ho vypudiť 😵 A inak s tým sonom a chlapmi je to asi také isté, ten môj povedal že tiež nevedel čo je čo a viac som ho tam ani nebrala... načo že? 😀

misimimi
2. jún 2010

@ejuska79 @nini78 jasne ze dam musim sa poxvalit 😀 haha a 16.6. ideme uz sa nemozem doskat aj v kalendari si odskrtavam dni 😀 a kto v piestanox ma bo ja som sa pytala cupku a on ze nevie ze najlepsie vraj aby som isla do hc ak xcem kvalitne 3D 🙂

trimy
2. jún 2010

ahojte ja sa len hlasim ze sme doma. 26.5. 19,30 sa Matej vyklubal. 🙂 hlasim ze bez epiduralky by som to nedala. ale dala som si ju preto ze som sa nemohla otvorit, kontrakcie 24 hodin, tak jako fakt to inak neslo. pri porode Karaba, mala som na neho stastie, bol neskutocny. som ko tak ani vas nestiham citat, ale hned ako maly zaspi, to dobehnem ;)

ejuska79
2. jún 2010

ahooj trimy, srdecne blahozelam a zelam malinkemu do zivota len to najnaj, hlavne vela zdravicka 🙂 takze si sa natrapila dost dlho ako pozeram... a karabu si mala dohodnuteho,alebo mal sluzbu? a co v nemocnici,dalo sa to? sestricky a tak... inak asi bolo dost plno, som pozerala piestansky tyzden, strasne vela deticiek sa narodilo... dufam, ze aj nejake fotky sem zavesis.. je to super, este raz gratulujem... 🙂

nini78
2. jún 2010

@misimimi ,ja som to tu už spomínala, ja som bola u Kubranského , a mám celkom dobré 3D, nato že ja som bola až v 26tt. Ale zasa neni to žiadny kostlivček, už je to pekné bábo akurát na ukor toho že už tam nie je celý. Ale zasa tvárička ruky pekné. Veď ak chceš tak kuk mám nejaké v albume 🙂 .
@trimy Gratulujem, hlavne vela zdravíčka a nech Vám to spolu funguje 🙂

misimimi
2. jún 2010

@trimy srdecene gratulacie 🙂 vela zdravicka obom prajem 🙂
@nini78 no diky ja sa pozrem rada 🙂 a neska som si nakupila prve vecicky aj oprala a zajtra si len budem zehlit 🙂 jaj taka som natesena az to neni mozne 😀

nini78
3. jún 2010

@misimimi neutralne farby si nakúpila?,alebo niečo ružové? No ja sa tak na žehlenie neteším ako ty, ale to bude asi tým že ja to mám na poriadku asi stále. Ved mám pocit že len periem a žehlím... 😠

misimimi
3. jún 2010

@nini78 aj neutralne aj ruzove a aj modre 😀 ak buje xvap tak ruzove bude mat na doma 🙂 hehe do mi ho doma buje obkukavat iba ja 🙂 a uz mam pozehlene setko 🙂

lalia21
3. jún 2010

Ahojte-chcela by som sa Vás len spýtať kedže sa tu vraví o Piešťanoch-či by ste mi náhodou nevedeli poradiť-číslo na gynekologa Vargu???

trimy
3. jún 2010

Lalia21 poslala som ti IP s ciselkom

ejuska nie nemala som ho zaplateneho, bola to nahoda, ale skvela nahoda. v mojom pripade som fakt bola vdacna, ze som bola v jeho rukach, pomohlo mi to po tych hodinach psychicky ;)

a dakujeme za gratulácie, fotecky sem skusim pridat

trimy
3. jún 2010

ejuska a teda k celemu pobytu v nemocke 🙂 dalo sa to vydrzat si tam len par dni 🙂 sestricky na porodnici su vsetky v pohode, na novorodeneckom je jedna fakt na zabitie. som mala s nou konflikt ale az ked som odchadzala a vedela ze uz Matej nebude musiet na ziadnu kontrolu. ale ja som konfliktny typ, ked narazi na blbca. takze to urcite neusis brat do uvahy. co mne vadilo bola strava. ale zas par dni sa to fakt da vydrzat. 🙂 ak este nieco pytaj sa, zatial si to pamatam 🙂 kym mi laktoza nezavali uplne hlavu 🙂

ejuska79
3. jún 2010

trimy
maly je nadherný 🙂 🙂, takze si mala stastie na karabu, super... o tej neprijemnej sestricke vravi kazda..jasne ostatne sa da vydrzat (ved som si tento rok na gynde pobudla dost) hlavne ze uz mas babatko pri sebe a vsetko je hned krasne...

misimimi
3. jún 2010

jeeeho take krasnucke babatko 🙂

nini78
3. jún 2010

@trimy , malý je krásny, a odyšla ti aj voda a neotvárala si sa?, alebo voda praskla až pri tlačení?
@misimimi veď keď sa budeš moc nudiť môžeš prísť ožehliť aj mne 😀 , keď si taká rýchlá. Ja to tu dokážem aj týždeň obchádzať 😅 .

trimy
4. jún 2010

@nini78, voda mi odisla niekedy na obed, a bez efektu, stale na tri prsty otvorena ;) jako dufam ze druhy porod bude rychlejsi 🙂 ale uz je to ok, uz na neho len cele dni kukam a kochám sa.
ha tu je dobrovolnik na zehlenie? kedy to mam nachystat?

nini78
4. jún 2010

@trimy ahoj, s tým dobrovolníkom to nebude asi až také ružové..., neozýva sa 😠 , a ja zasa periem 😝

trimy
4. jún 2010

@nini ja vesiam 🙂, ked je take dobre pocko, za chvilu to bude suche. sak sa len prebalujeme a prebalujeme 🙂

natali1
4. jún 2010

@trimy srdecne gratulujeeeeeeeeeeeem ku krasnemu malemu fesacikovi. je ozaj zlatucky... 😉
a vitajte doma. tesim sa s tebou.

nini78
4. jún 2010

@trimy no super, aj mne to dneska poschlo, ale teraz to budem obchádzať, kým sa mi neminú bodyčká, potom sa naštvem a budem to musieť ožehliť 😒 . A ja mám pocit že mi sa stále len krmime a krmime 😅 .

trimy
5. jún 2010

@natali1 dakujem 🙂 furt na neho kukam a neverim 🙂 pokym sa neozve ze chce jest :D
@nini78 no ved prave, mam pocit ze zje aj mna, uz ho volam ježko bo vzdy ked kce jest tak fuci jak jež :D a mam dilemu ako ist s nim von ked je furt na mne nalepený. dnes bol aspon na balkone a prespal konecne 4 hodinky v kuse, az sa mi verit nechcelo.

nini78
5. jún 2010

@trimy mi sme dneska boli na otvorení kúpelnej sezony, a vydržal 5 hodin. Ale on už vydrží aj pozerať a usmievať sa na stromy a na ludí čo mu nakúkajú do kočíku 🙂 A aj moj začne fukotať a skončí to krochkaním... 😀

ejuska79
6. jún 2010

ahojte, pozeram ze vasi chapci su riadne zlatunky... 🙂 pravi chlapi 🙂 🙂
nini- matko pekne vydrzal, to je super, dobre babo 🙂 , aspon sa mozes aj ty troska zabavit.
ja som dnes bola vonku 🙂 🙂 🙂 , teda len na zmrzke co je asi 3 min od nasho bytu, ale aj tak super, som sa tesila jak mala, ze som vonku....sadli sme si, zlízali a pomaly sli domov 🙂 , az na neuverenie jak je vonku krasne 🙂 🙂

trimy
6. jún 2010

kedy sa Vám podarilo u prckov vybudovat aky-taky rezim? nemyslite si ze som matka teroristka ale jako uz by som rada pospat v noci aspon dve hodky v kuse ;)

@nini78 no ja sa na tom fucani bavim, fakt, ked fuci ani prisat sa nevie a potom tie jedy :D kedy si bola prvy krat s Matkom vonku odkedy ste boli doma?

@ejuska ja tieto drobné radosti poznám ;) dnes som bola na pol hodku na korculkách a uplne iný človek zo mna 🙂 a už to máš za pár, to už vydržíš.

misimimi
6. jún 2010

@nini78 jasne zadny problem 🙂 setko urobime 😀

natali1
6. jún 2010

@trimy ono to pride, neboj. ja som sa tiez nevedela dockat, kedy konecne prespim celuuuuuuuu noc. 😀 este je malinky, treba na neho ist postupne - daj mu este troska casu. ale urcite to bude dobre neboj, musis vydrzat...

trimy
6. jún 2010

@natali1 dakujem za podporu. bo pocuvam zo vsetkych stran ako mu mam rezim napravovat a bla bla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre