Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

misimimi
19. jún 2010

@nini78 jaj no nekujpujem malilinke vecicky to mi je jasne ale take co sa mi zdaju byt aj vacsie a aj tak ked sa da ta ortopedicka plienka ta to bude f poho 😀 ale tym teniskam som uz odolat nemohla 😀
@ejuska79 sak jasne to sa neda proste ked som ix videla nic na svete uz neexistovalo 😀

nini78
19. jún 2010

@ejuska79 tých flakov sa neboj to oni pekne všetko zretušujú 😀 , budeš jak modelka 🙂 , snáš ten švagor čo organizuje trucky nie je Maťo hrubý? To by bola sranda čo? Malý tak vykyvoval kamionom keď ich videl, aj ma trocha mrzelo že tam nejdeme ☹ .
@misimimi no malý má dva a pol mesiaca a nosí 68 a už niektoré vecičky sú aj 74, a treba si urobiť radosť aj keď neviem či mu tie tenisky obuješ. Aj ja som mala kúpené topánočky ale vôbec ich nemal na nohách, lebo miminá majú také baculaté nožičky že so to tam nenapchala 😖 , Teraz vysia v aute na okne 🙂

granado
19. jún 2010

no nini a aké su tam pekné a je im tam dobre že? 😀

nini78
19. jún 2010

@granado jasné že sú tam podarený, Nelka vážna ako dáma a Maťo úškrn ako typický chlap. 😀

misimimi
19. jún 2010

@nini78 hehe nevadi budu aj u nas vysiet 😀 ja som proste musela 😀😀

ejuska79
20. jún 2010

@nini78 ahoj, je to mato hruby, poznas?

nini78
20. jún 2010

@ejuska79 , jasné že poznám, cez muchu 😀

nini78
20. jún 2010

@misimimi poznám to moc dobre 😀

ejuska79
20. jún 2010

@nini78 sranda....ale ved piestany su male a zase mato je taka znama piestanska postavicka 🙂 🙂 , maju adamka, ten bude mat v septembri 2 roky, taku podobu si este nevidela 🙂 🙂

nini78
21. jún 2010

@ejuska79 ozaj sranda, viem že má syna, ale nevidela som ho 🙂 On je muchyn kamarát a ešte keď sme robili v kodaku, tak tam bol často. Teraz ho stretnem už len občas.

ejuska79
21. jún 2010

@nini78 my zas pozname muchu cez neho 🙂 🙂 , inak chcela som sa ta spytat, kedze aj ty si mala glesa, to kedy mu treba volat, ked to zacne? hned? alebo najprv ist do nemocnice a podla toho co povedia... to ked niektora rodi aj pol dna, on tam je, alebo dojde az na samotny porod?

nini78
21. jún 2010

@ejuska79 treba mu volať hneď, lebo v nemocnici keď povieš že máš nejakého konkretneho doktora, tak ten čo má službu ťa ani nepozrie ☹ , ale keď mu zavoláš povieš čo a ako tak on ti už povie, ale ja som mu pri prvom pôrode volala okolo 23.00, a on mi ešte povedal že behom 15 min. je tam a aj ma tam už čakal, neboj je super 😉 . Teraz pri druhom mal službu, ale zasa zostal po službe, odrodil ma a ešte asi dve hodiny ma chodil kontrolovať, malý sa narodil 17.15 a ráno ma bol zasa hneď pozrieť či sú neni nejaké problémi. Ja nemôžem povedať nič zlé, fakt bol zlatý. A aj keď som predýchavala mala som ho tam každú chvílku, takže nie ako tu niekto písal že doki prišiel až na koniec. Pri mne bol fakt každú chvilku, ale je pravda že ja som porodila behom hodiny trištvrte. Hneď ako mi pustil vodu som sa išla ospršiť som ostala na sále aj s mužom . Bola to rychlovka 🙂 .

ejuska79
21. jún 2010

@nini78 super, diky...prave som sa dozvedela ze posledne dva julove tyzdne ide na rodinnu dovolenku, tak dufam ze ma to nechyti vtedy, termin podla menzesu mam 6.8, inak podla sona 3.8, takze tesne.... a ked to bude zrovna vtedy ked tam nebude, uz s tym nic nenarobim... ved uvidim co povie buduci tyzden....

nini78
21. jún 2010

@ejuska79 neboj, nakoniec budeš ešte prenášať 🙂 , mne pri každej návšteve od posledného sona "čo bolo asi v 36tt" potom som chodila každý týždeň, mi vravel keby niečo tak mi zavolajte. Takže v pohode, to chce klud. 😀

misimimi
21. jún 2010

babenky termin porodu mam o neco skorsie takze este lepsie a fotecky dam hned ako mi moj xlapina vrati do ruk bo mi s tym zdrhol k jeho mame a k babke 🙂

nini78
21. jún 2010

@misimimi ja si počkám 🙂

misimimi
22. jún 2010

uz su fotecky v albume mozeste si pozret 🙂 potom pridam este jednu jak sedi v tureckom sede len nejak mojmu pocitacu hrabe 🙂

nini78
22. jún 2010

@misimimi je zlatzučký 🙂 a pozerám že už ste sa rozhodli aj pre meno, mali ste tam tuším tri mená, ale pekné meno ste vybrali. Ja so mala zakázaného Davida, lebo to meno sa páči mojoj sestre 😝 😀 .

misimimi
22. jún 2010

@nini78 to bolo bez debaty hned vybrate vcera 😀 ja som nemohla verit ze moj riso bude taky osprosteny este mi ukradol jednu fotku a nosi ju vsade teraz pri sebe 😀 jak sa malemu potesil 🙂

ejuska79
22. jún 2010

@misimimi ahoj fotky su nadherne, zlatucky je... otecko sa asi velmi tesi a je hrdy 🙂 🙂 ... tiez som vzdy chcela Davidka,takze vyber mena uplne super 🙂 🙂 🙂, kolko to trvalo to sono? a kolko si platila? ja som pucula, ze ten doktor je velmi mily...
@nini78 mne zas to meno zakazal ten moj, bo nejaky jeho spoluziak s takym menom koktal, pritom take krasne meno... potom sme mali este Simona a jemu sa pacilo, sa podrzte, ze emanuel, podla nejakeho hadzanara..no skoro ma vystrelo, jak z erotickeho filmu, nie? 🙂 🙂 alebo ten motyl emanuel z rozpravky...

nini78
22. jún 2010

@misimimi a ako to tam bolo? Bola si tam dlho? No ato vieš hrdý tato podarilo sa mu spraviť syna a musí to každému ukázať a pochváliť sa 😀 , ale veď nech sa teší.
@ejuska79 ešte že budete mať dievčatko 😉 , no u mňa by tiež nepochodil s Emanuelom. Ja som mala ešte Lukáša ale muž chcel Mateja a keďže aj toto bolo jedno z mien tak vyhral Matej 🙂

misimimi
23. jún 2010

@ejuska79 @nini78 no taku pol hodku sme tam boli platili sme 40 € ale nam ho kompletne vysetril urobil fotecky a este napalil video vsetko co robil cize video ma asi takyx 25 min mi sme boli s nim spokojny fakt bol dobry a furd kecl pytal sa jak keby nas poznal 100 rokou to je asi prvy doktor ktory sa mi lubil jak pracuje a komunikuje s pacientmi🙂 a nas tatinko si dal video na facebook xcel sa poxvalit pred celym svetom 🙂 a inak emanuel sak to je moc dlhe meno ja by som si jazyk zaplietla kym by som to vyslovila 🙂

nini78
24. jún 2010

Čaute, ja som dneska konečnč bola na kontrole po"šestonedelí" trochu som sa oneskorila 😝 , ale môžem povedať že mi to vôbec nechýbalo 😖 . Inak Granado robil mi aj citolódiu.

ejuska79
24. jún 2010

@nini78 no tak to ti verim... ja mam uplne stresy ked idem k dokimu, zakazdym sa musim vyliepat na kozu a skusa ten moj nestastny krcok a ten steh ci drzi, tak to strasne boli...potom mi brusko viac tvrdne..
ozaj, uz mam doma kocik, dnes dosiel...je krasny, ale ta vanicka sa mi zda mala, sak v zime tam fusak a babo nenapracem...mam troska obavy... pritom na nete to vyzeralo, ze je az moc velka ta vanicka...

nini78
24. jún 2010

@ejuska79 , no to ti fakt nezávidím od týchto vyšetrení som bola našťastie ušetrená 😀 , keďže mi nič také ako tebe nebolo 😝 , ale zato som si to užila keď mi vyvolával pôrod, to mal prsty?, možno aj viac furt vopchaté vnútry, či sa otváram 😖 brrr. Vieš ono teraz tieto nové kočíky su veľmi malé, aj preto som nekupovala nový, lebo mi sme mali pomerne velký. Inak pozerala som tú farbu pod kolonádou, je to velmi pekné, malinkej sa tam bude dobre vyspávať 😵 .

sylviq
25. jún 2010

Ahojte, mám už fotky, sú v albume 🙂

nini78
25. jún 2010

@sylviq ahoj sú pekné 🙂 , bola si spokojná, dobre si to stíhala, lebo Jaro ide teraz v nedelu na dovolenku 😉 .

sylviq
25. jún 2010

Ahoj, nini, páčia sa mi a som zvedavá, čo povie tatino, príde o 3 dni domov, má to byť pre neho prekvapenie 🙂
Len ľutujem, že sa niečo také nerobilo, keď som čakala Emku

sylviq
25. jún 2010

Ozaj, maličkej som urobila čiapky:

ejuska79
25. jún 2010

@nini78 dakujem, snad sa jej tam bude dobre buvat 🙂 🙂 dufam, ze cez zimu nam tam voje aj s fusakom...myslim, ze vyrobcovia to maju dobre premyslene, male vanicky, t.j. hned musis kupovat sportovu cast... a ako dlho bude ten jaro na dovolenke? sak sa tam chcem zastavit na ten dalsi tyzden...
@sylviq fotky su ozaj krasne, urcite ho velmi potesis... aj ja som to chcela ako prekvapenie na meniny, ale kedze do
petra to urcite nestihnem, tak som mu to vyzvonila 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre