Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
28. júl 2010

@annase @nini78 diky, no ved uvidime ci to bude robit problem, inak na dotyk ma tiez troska bolia tie bradavky, asi sa pripravuju 😀 😀 priserne sa nudim, neviem co by som si zacala, uz som poupratovala a teraz neviem co dalej, sa asi pojdem prejst...cela nasa partia na chate,dojdu az v piatok, sak nemam ani komu na navstevu ist ☹

jana17
28. júl 2010

@ejuska79 tie bradavky by som si radsej dala do poriadku, lebo ked zacnes kojit.... uf
Skus si kupit Canesten krem, ja som si ho davala, ked sa mi nemohli vyhojit a zda sa, ze ten trosinku pomohol. Poradila mi ho laktacna poradkyna, zevraj sa na bradavky moze dostat aj mykoza..

ejuska79
28. júl 2010

@jana17 dakujem, pojdem si ho kupit... inak sa to snazim dat do poriadku uz mesiac, je to sice trosku lepsie, ale nic moc to nie je (a ten krem stal 17 EUR) ☹ to sa mi tak zrazu popraskalo, najskor som ich mala take tvrde a zrazu boli dopraskane jak slak...

bambulka333
28. júl 2010

tak a sme doma....vypytali sme sa na 5.den po cisarskom, nebol problem, pustili...
sme v poriadku, dalo sa to zvladnut, ale ten cisarsky, uf, nic moc ☹
samotna operacia relativne ok, robil to primar, on je super, proste odbornik....
pobyt sa da zvladnut, sestricky na par vynimiek fajn, ale napriek tomu som stade chcela ist co najskor 🙂
drzim palce vsetkym, nech vam to dobre dopadne.... 🙂

sylviq
28. júl 2010

@bambulka333 gratulujem k synčekovi 🙂 , ja sa chystám zajtra, dúfam, že si ma tam nechajú,mala si plánovaný cisársky? a aký je stav na oddelení? je tam plno?

bambulka333
28. júl 2010

@sylviq bolo plno, ale vcera sme sa vypytali viacere na 5.den, takze ked som odchadzala, tak bolo celkom v pohode....
ano, bol to planovany cisarsky.....

sylviq
28. júl 2010

@bambulka333 ďakujem za rýchlu odpoveď, tak to som ozaj zvedavá, čo so mnou zajtra bude 😒 , snáď sa to tam dovtedy nazaplní, tiež už chceme mať bábätko doma 🙂

annase
28. júl 2010

@bambulka333 ja som po cisárskom ležala v nemocke 7 dni a stehy si pojdeš dat potom vytiahnut alebo ti ich už dali von? Ja si tam plánujem odýchnut lebo prvorodený je riadny čert tak tam pojdem ako na dovolenku 😀
@ejuska79 ani my nehovor ja sa tiež príšerne nudím. Včera som malému urobila generálku v hračkách a dnes asi urobím ešte šatník mna največšie aktivita chytá vždy večer 🙂

nini78
28. júl 2010

@bambulka333 gratulujem , nech ste obaja zdravý 🙂 . A mala si ten nadštandart?

silvinka78
28. júl 2010

@bambulka333 gratulujem k babinku.Ak sa smiem spytat,preco si mala cisarsky?

nini78
28. júl 2010

@sylviq držím ti palce nech sa z nemocnice vrátite už dvaja a rýchli a čo najlepší pôrod 😀 .

nini78
28. júl 2010

@ejuska79 neboj už len chvilku sa budeš nudiť a potom nebudeš vedieť kde ti hlava stojí 😀 . Vidíš mala si povedať, mohla si si pokočíkovať 😉 .

ejuska79
28. júl 2010

@bambulka333 gratulujem k syncekovi 🙂 🙂 a zelam mu len to naj do zivota a vela krasnych spoločných chvil 🙂 skoro ta pustili po cisarskom super, drzte sa 🙂

ejuska79
28. júl 2010

@annase @nini78 hodinu a pol som sa prechadzala, kym hral drahy futbal a nic, len krize ma bolia...ale som sa dobre vyvetrala a poprechadzala po veeelmi dlhej dobe 🙂 🙂 tak dobru noc zelam

berus222
29. júl 2010

ahojte. prosim vas, je v piestanoch pri tescu otvorena dm drogeria aj v nedelu? od veci otazka, ale nikde na nete to nemozem najst. dakujeeem

kiya
29. júl 2010

@berus222
Nikola Teslu 743/29
921 01 Piešťany

Po - Ne: 09:00 -20.00

Tel.: 0917 650 749

berus222
29. júl 2010

@kiya dakujeem

sylviq
29. júl 2010

@nini78 ďakujem, nini, snáď to tak bude, ale dnes určite nie.Už som doma, aj nejaké nákupy sme stihli. Ozvy v pohode a sono až zajtra u Karabu, ale aspoň tomu som rada, lebo on porozpráva, tak keď ma tam nenechá, aspoň nebudem mať na víkend nervy. Vraj máme ešte čas, lebo podľa sona je to oveľa neskôr ako podľa termínu 😒 Vôbec sa neotváram, takže.....čakať

ejuska79
29. júl 2010

@sylviq takže si ta tam nenechali??ale chvalabohu vsetko je o.k. 🙂 🙂 a zajtra ju aj uvidis 🙂 🙂 a na inych sonach co sa robili ti aky termin povedali? mne v tom 13 tt, ktorý je vraj najpresnejsi, povedal že toho 6.8. to sedi, ako podla ms, a az potom v 30 tt a v 36 tt že to vidi na trosku skor (3.8)...

sylviq
29. júl 2010

@ejuska79 veru nenechali, na zajtra sa aj teším 🙂 , Karaba je fajn, aj mi povie, koľko asi váži. Mne najskôr povedal, že je o 2 týždne menšia a na poslednom sone, že to krásne dorástla, mala v 32 týždni 2kg a posunul mi termín z 20. podla ms na 26.-30.Tak preto sú pokojní,hm

ejuska79
29. júl 2010

@sylviq tak este chvilu pockaj a ja si svihnem a stretneme sa tam 😀 😀, moja malinka mala v 36 tt skoro 2,5 kg, tak som zvedava kolko bude vazit, ale u nas v rodine sa rodia velke babatka, a aj ja som mala 3,6 kg a manzel mal vyse 4 kil, takze predpokladam, ze bude velka... takze si asi hned pre istotu beries aj veci, keby si ta tam nechali...ked ta poslu domov, ozvi sa, som zvedava... mne v stredu na poziadanie dr. urobil sono, ale trvalo asi 2 min, takze akoby ho ani nerobil..

nini78
29. júl 2010

@sylviq to mi je ľúto že ťa poslali domou, ale zasa malinkú zajtra uvidíš na sone 🙂 ,a Karaba ti má povedať či ostaneš v nemocnici?

sylviq
29. júl 2010

@ejuska79 veĎ som ti to písala, že sa nakoniec aj stretneme 🙂 na váhu som aj ja zvedavá, Emka mala 3,14kg a ja 3 rovné, u nás sa zasa nejaké veľké bábätká nerodia, no ale táto slečinka, keĎ bude vyčkávať, tak asi 3kg nebude mať,či? Každopádne sa neviem dočkať zajtrajška, ako sa dr. povypytujem, jasné, že aj s vecami, ale keď ma tam nenechajú, aspoň budem mať pokojnejší víkend 🙂

nini78
29. júl 2010

@ejuska79 ja neviem nakoľko je odhad tej váhy presný, mne v 38tt povedal, že malý má 3,5 kg, narodil sa o 3 týždne a mal 3,9kg, takže neviem.

sylviq
29. júl 2010

@nini78 má mi povedať, čo ďalej, ako to s malou vyzerá, či nie je veľká a akému termínu teraz zodpovedá

sylviq
29. júl 2010

@nini78 to podľa mňa aj môže byť, lebo vraj v posledný týždeň - dva bábo už toľko nepriberá

nini78
29. júl 2010

@sylviq ja len podľa toho, že vlastne aj preto sa ma spítal na to vyvolávanie, že vtedy bol taký veľký, aby som nemusela vytlačiť hlavičku ako futbalovú loptu 😀 , a po pôrode povedal že si myslel že to bude cez 4kg 😝 , čo našťastie nebolo.

sylviq
29. júl 2010

@nini78 ale veľa mu nechýbalo, 🙂 taký malý valibučko 😉 rozhodne nie samá ruka a noha 😀

nini78
29. júl 2010

@sylviq no to nie, on túším ani nevyzeral ako novorodenec 🙂 , a hneď prví masiac pribral 1,5kg 😅.

ejuska79
29. júl 2010

@nini78 inak aj mne tento novy doktor co supluje batovskeho povedal, ze to je hovadina a ze on to nema rad, ked to doktori hovoria, ako tu vahu, lebo to vobec nemusi zodpovedat.... a ze ked mi on odhadom podla bruska povie, ze ma 2,9 kg, tak to bude presnejsie ako to vyhodnotenie podla hlavicky, stehennej kosti atd....no tak si vyber, kazdy nieco ine, a kazdy len to svoje berie ako to naspravnejsie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre