Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nini78
20. sep 2010

@misimimi kedy ideš na kontrolu?

misimimi
20. sep 2010

@nini78 o pol 12 tak mysli na mna 🙂 ja tam este necem ist 🙂

nini78
20. sep 2010

@misimimi neboj čo by tam s tebou robili 😀? A ku komu ideš?

misimimi
20. sep 2010

@nini78 neviem jak sa vola ale je tam z nix najmladsi 🙂

nini78
20. sep 2010

@misimimi asi Dojčan 🙂 , daj vedieť ako si dopadla 😉

misimimi
20. sep 2010

ano ano ten 🙂)
@nini78 no f poho povedal len lezat a pit lieky a vydrzime aj do konca 🙂

nini78
20. sep 2010

@misimimi som ti vravela, že ťa tam nepotrebujú 😀 . Aké máš lieky?

misimimi
20. sep 2010

@nini78 magnerot a gujacuran a potom som jak sfetovana 🙂 ale nevadi aspon nemam krce

e.l.i.e.n.k.a
20. sep 2010

@veve24 prosim ta, nakoniec si sa rozhodla pre Kyjov, ci Piestansku porodnicu? Tiez zvazujem tieto alternativy, cakame babetko v novembri, potesi ma kazda odpoved..dakujem 🙂

e.l.i.e.n.k.a
20. sep 2010

@abbey1 u koho si mala 2. porod?

abbey1
20. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a 2.pôrod u Dojčana a teraz u Strakovej-ozaj môžem oboch len doporučiť.zdali sa mi výborní profesne i ľudsky a to je nezaplatiteľná kombinácia!prvý pôrod bol u Glesa-zaplatený- a aj tak hrôza-bez profesionality a ľudský prístup 0 bodov.tebe prajem správnu voľbu a zdravého drobčeka.Kľudne napíš IP.

ejuska79
20. sep 2010

@misimimi to som brala od 20 tt.. a mala teraz skoro vobec nespi, zeby z toho guajacuranu? 🙂 a neboj vydrzis..uzi si to este, ja teraz vyzeram jak zombie, ale sme stastni ze mame malu, aj ked je to teraz narocne.. nespi, furt plače, v kociku byt nechce a este k tomu jej dnes prepichovali ocny kanalik a este aj budu, lebo jej to celkom neslo, chudiatko moje male, tak plakala, skoro som sa aj ja rozplakala..

e.l.i.e.n.k.a
20. sep 2010

@abbey1 dakujeeem 🙂 🙂 🙂 Dr. Glesa tu vela chvalia, ale uz teraz by som si vybrala Dr. Dojčana..malinka je nadherna, tak nech Vam robi len a len radost 🙂 uz teraz sa mi sniva o porode a to mam este cez 50 dni do porodu, tak si spravnu volbu velmi zelam..

nini78
20. sep 2010

@misimimi ja som mala magnerot asi od 8 mesiaca, a potom mi povedali, že aj kôli nemu som mohla prenášať 😝

jana17
21. sep 2010

Ahojte,
aj ja som brala Magnerot a tiez sme sa dlhsie nosili... zeby to spolu suviselo? 😕

misimimi
21. sep 2010

@ejuska79
@nini78 jaaj a co teraz ? mam to radsej prestat brat? ja nexcem ani prenasat a ani nespat v noci 🙂 jaj xudatko malinke ☹ tak si ju mojkaj furd ja uz sa tak na mojho certika tesim ze to neni normalne 🙂 ja vam zavidim obom 🙂

sylviq
21. sep 2010

@misimimi ja som tiež brala magnerot, dokonca mi aj nakázali zvýšiť dávku, to som ale neurobila 😀 a prenášali sme sa dosť dlho. Asi to súvisí, čo to tu čítam. Ešte chvíľku vydrž, oplatí sa ti 🙂

misimimi
21. sep 2010

@sylviq mam este na dnes a na zajtra lieky tak to doberem a potom uz nebudem brat nexcem prenasat uz teraz mam dost.. 🙂

nini78
21. sep 2010

@misimimi len to ešte ber, aspoň ukonči 38tt aj s liekmi, malinký môže mať už váhu na pôrod, ale plúcka nemusí mať ešte o.k. a potom pôjdeš do trnavy, lebo tu sú neni inkubátory. Ešte vydrž. 🙂

nattou
21. sep 2010

@misimimi , nini78 má pravdu, najlepšie vydržať do termínu, kvôli pľúckam...a z Magnerotu sa neprenáša, je to len na relaxáciu maternice, keď je trochu viac dráždivá, ozajstné rozbenuté kontrakcie neutlmí ani vagón horčíka. 😉

ejuska79
21. sep 2010

@misimimi mne povedali, ze mam vysadit magnerot po ukonceni 38 tt.ze potom uz je vsetko o.k., ze dalej brat netreba, lebo je to proti stahom maternice a tie porodne cesty sa musia na porod pripravit, tak aby to nebolo kontraproduktivne..

nini78
21. sep 2010

@misimimi vidíš 🙂 , počúvaj staršie 😀

misimimi
22. sep 2010

@nini78
@nattou
@ejuska79 tak vas posluxnem urcite ste mudrejsie ako ja 🙂 tak to budem brat potom este aspon tyzden 🙂dakujem

nini78
22. sep 2010

@misimimi určite sme neni múdrejšie 😀

misimimi
22. sep 2010

@nini78 tak ale odomna ano vy mate aspon nejake skusenosti s detickami ako ja 🙂 aj so vsetkym 🙂

nini78
22. sep 2010

@misimimi neboj to príde samo a automaticky 🙂

misimimi
22. sep 2010

@nini78 no dufam ze ano 🙂 ale uz ssa ho nemozem dockat.. 🙂

ejuska79
22. sep 2010

@misimimi moja, ja nemam vobec ziadne skusenosti...aj som si myslela ze mam, ved sestra ma dve deti o ktore som sa casto starala, ale nie, nemam..vlastne dieta, to je ine...clovek sa uci za pochodu a potom, kazde babenko je ine... a tehotenstvo tiez 😀 ale o chvilu budes mamina aj ty 😀

nini78
22. sep 2010

@misimimi
@ejuska79 baby moje, a ktorá z nás má nejaké skúsenosti keď čaká prvé? 😀

granado
22. sep 2010

@nini78 ani jedna ale ked dostanete babo do ruk tak je to take ako keby s vami bolo odjakživa a presne viete čo mate robiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre