Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

angeliiina
27. aug 2013

mamičky..ja som rodila v PN presne pred 3-týzdnami CS.určil mi to moj lekar nakolko sa mala neotočila.musela som predtym navstivit interneho ako predoperačne vysetrenie.mesiac pred terminom sa treba zahlasit do nemocnice ze tam chcete rodit.spravia vam jedno sono čo stoji 10€ a CTG za 2€.na sone mi to potvrdil i doktor Karaba ze pojdem CS.presny termin kedy pojdem na CS mi určila doktorka Straková.den vopred vas ubytuju,pekne vas nechaju vyhladovat a rano sup sup na sal..mna operoval primar a doktorka Straková.mozem povedat ze islo to ako po masle..bola som v spinalnej anamnéze nakolko celkovu uz nerobia iba v nevyhnutnom prípade...izby su celkom fajn....netreba vam nadstandart..a ani netreba si doktora zaplatit..mozem povedat ze všetci su tam fakt perfekty či doktory aj sestricky a to ja som dost naročna...po CS lezite na lozku 2 dni ani sa nehnut a ani nič nejest...to je take hrozneee....ale da sa to zvladnut...:D....nakolko som prvorodička a mala som veeelke obavy mozem povedat ze všetko na jednotku..ak by ste mali daky dotaz kludne sa pýtajte...🙂ak som na niečo zabudla...:D

katulienka31
27. aug 2013

@andykruspe67 ak to budeš mať isté že ideš rodiť sekciou tak si daj dokopy všetky papiere od vyšetrení, prípadne nejaké nálezy ak to je zo zdravotných dôvodov a potom chod kludne na pôrodnícke oddelenie a povedz im o čo ide, oni ťa zoberú na vyšetrenie, urobia ti monitor a pošlú ťa na sono plus interné vyšetrenie a hned ti aj určia termín sekcie

katulienka31
27. aug 2013

@paulinka2014 ja som tiež chcela súkromnú izbu, ale nakoniec som bola rada že som ju nemala, lebo po sekcii si odkázaná na pomoc sestričiek alebo iných mamičiek a zase rodinu tam nemôžeš mať 24 hodín denne... ja som tam prišla v utorok pred obedom, obed som ešte dostala a večeru už nie, rodili ma v stredu o 09:30 a malý bol už o 10:20 na svete takže to trvá celkom krátko, najdlhšie trvalo asi to zašívanie a ten spinál ...klistír v PN nedávajú, ak dojdeš deň pred tak sa vyprázdniš prirodzene a ak je to akútna sekcia tak dávajú glycerínové čípky

paulinka2014
29. aug 2013

@angeliiina
@katulienka31 a nebolo vam zle po ten spinal len???ako to prebiehalo kym vas sili a vyberali babetko velmi sa bojim aj ked to mam este za dost 🙂

katulienka31
29. aug 2013

@paulinka2014 na ten spinál som písala príspevok do fóra kde sa pýtajú či spinál alebo úplná anestéza, tam je to všetko opísané

paulinka2014
29. aug 2013

@katulienka31 a kde to najdem prosim ta ....dakujem

paulinka2014
31. aug 2013

@katulienka31 dakujem

angeliiina
1. sep 2013

paulinka2014 mne nebolo vobec zle..a to mozem povedat ze som najväčši strachoprd na svete!mala som srdce v zaludku od strachu ale pohoda...pri sekcii mas pri sebe vela ludi..oni sa ti budu venovat a rozpravat..ja som pritom hrozne vzdychala :D velmi mi to pomohlo.inak ide to docela rychlo teda babo je do 5min vybrate...ptm takych 15min ta zasivaju to mi uz prislo dllllho tak som kuk na hodiny a myslela len na malu kedy ju uz budem mat v naruci...

berus222
10. sep 2013

ahojte baby. prosim vas, daju sa niekde najst fotky novorodencov z piestanskej porodnice? nejake noviny alebo net? chodievaju vobec fotit deticky do PN? dakujem

bubulka722
10. sep 2013

Ahojte! Kto rodil v PN úplne prirodzene, bez chémie, nástrihu, monitorovania a pod.? Ďakujem!

zewa11
14. sep 2013

@paulinka2014 ja som zažila aj celokvú a aj spinál teraz pe dvoma rokmi v PN a to sa nedá porovnat,spinál vyhral 🙂

zewa11
14. sep 2013

@berus222 v piešťanskom týždenníku ale len jedna fotka tam je vždy s rodičmu..

paulinka2014
15. sep 2013

@zewa11 a ako sa to neda porovnat co je odlisne od celkovej dakujem

paulinka2014
15. sep 2013

@angeliiina dakujem pekne a gratulujem k malinkej a kto ta rodil velmi sa bojim jajha len nech je drobec v poriadku 🙂

bibi33
16. sep 2013

@paulinka2014 spinal je lepsi - setrnejsi k babatku a rychlejsie sa po nom zotavis🙂a hlavne,pri spinale vidis hned babatko🙂

huhusestra
18. sep 2013

Poziciavaju v PN porodnici odsavacku mlieka?

lucinda7
19. sep 2013

@huhusestra ano ručnu balonikovu...

huhusestra
19. sep 2013

@lucinda7 dakujem 🙂

paulinka2014
19. sep 2013

babeny chcem sa spytat kto rodil teraz niekedy v piestanoch chcem sa spytat ci neviete keby chcem pana doktora Karabu ze kolko sa mu plati alebo kolko berie alebo ako to je

marianna1985
19. sep 2013

Som si myslela ze cena je rovnaka bez ohladu na lekara, aspon ja som pocula za by to malo byt 100€

nat_marcipanova
9. okt 2013
macka028
15. okt 2013

@paulinka2014 cena je rovnaka 100e

mimickapn
15. okt 2013

@angeliiina napisala si presne vsetko co potrebujem vediet presne,lebo mna caka CS planovany za mesiac tak som nevedela ako to tam prebieha tak som rada ze si napisala svoju skusenost :D

mimickapn
15. okt 2013

@nat_marcipanova nevies kolko tam stoji 3D?

mimickapn
18. okt 2013

Kočky rodila ste niektora v Piestanoch s problemom stitnej zlazy a brali ste Hydrocortison ktory sa musel pichnut aj pri cisarskom?

paulinka2014
20. okt 2013

baby este sa chcem spytat ze ako je to po cisarskom kam vas prelozili kolko ste lezali a ako to bolo kedy ste babo mali pri sebe a tak dakujeeeeeeeem

dadus77
21. okt 2013

Ahojte baby.Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Piešťanoch?.Ktorý pôrodník je dobrý?

honorabilita
21. okt 2013

@paulinka2014 prelozili ma na normalnu izbu na porodmici. po 24 hodinach ma sestricka postavila na nohy. babatko nosia prikladat, netusim ako casto. ja mam okno, lebo tie lieky proti bolesti na mna strasne brutalne ucinkovali 😀

paulinka2014
21. okt 2013

@honorabilita aha takze si nelezala na ziadnej jiske a mala si spinal???ja chcem celkovu aj ked budu tanky padat v tt ma postavili po 10hodinach takze tak...a bolest bolelo to ale dalo sa to vydrzat ja som si nedala pichat ziadne lieky proti bolesti ale tak uvidime aky bude druhy cisarsky :D a si spokojna v pn s cisarskym???kto robil.....bojim sa prvu sekciu som mala rychlu neplanovanu takze som nemala cas ani rozmyslat co sa deje a uzaj som spala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre