Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

michaelababy
22. feb 2013

@medvedik79 aj som rozmyslala ze si zazmluvnim... ale neviem, vsetci su tam dobri.. tak asi to necham na sluzbukonajuceho

michaelababy
22. feb 2013

@medvedik79 my sme zatial chvalabohu otoceny tak ako ma byt, tak dufam nezacne vymyslat nejake nove polohy

medvedik79
22. feb 2013

@michaelababy a prve,ci?

kessy11
25. feb 2013

Pridávam svoju druhú skúsenosť s pôrodnicou v PN, maximálna spokojnosť, pôrodnické aj novorodenecké sestričky úplne super, maximálna ochota, prívetivosť, starostlivosť, ozaj môžem povedať že sa zlepšili a hlavne v prístupe k dojčeniu, vždy ked sa menila smena sestričiek chodili kontrolovať či niečo nepotrebujeme, či je všetko v poriadku, keby nám bolo to lebo ono že treba povedať....proste starali sa ukážkovo aj pôrodnicke aj novorodenecké 🙂 🙂 🙂
...lekári tiež super Gleso, Dojčan, Straková na vizitách tiež milí 😀

dulkagabulka
25. feb 2013

rozhovor s osveteným rakúskym pôrodníkom...o pôrodoch, o nástrihoch,o cisárskych rezoch...

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

wewe1
25. feb 2013

@jay_j aj ja čakám v máji 18, tak uvidíme či sa tam niektoré stretneme 🙂

medvedik79
25. feb 2013

@kessy11 dakujeme za info 🙂

medvedik79
26. feb 2013

Nechapem co robia mudre rady od dulkagabulka v teme porodnica piestany 😠 zeby mierne vnucovanie?

dulkagabulka
26. feb 2013

@medvedik79 mierna osveta 😉

dulkagabulka
26. feb 2013

buduce mamičky ak sa budete rozhodovať medzi okamžitým prerušením pupočníka (pripadne odberom pupočníkovej krvi) alebo jeho dotepaním, možno Vám pomôže toto video

https://www.youtube.com/watch?v=cX-zD8jKne0
harinecko
26. feb 2013

Tak aj ja len pridam svoju skusenost s porodnicou v Piestanoch,rodil ma dr Gleso a musim povedat,ze to je PAN doktor,skvely pristup...Ak by sa nam casom podarilo druhe babo urcite si ho zajednam znova......Sestricky tiez super,az na par vynimiek 🙂 ale aj z porodu aj celkovo z porodnice mam len dobre spomienky....Pochadzam od Trnavy,ale som rada,ze som sa rozhodla pre PN a mozem len odporucit 🙂

jay_j
26. feb 2013

@wewe1 no nechame sa prekvapit 🙂 prve ci uz mas deti? 🙂

wewe1
27. feb 2013

@jay_j čakám druhé, dcéra bude mať tento rok 9, takže trošku väčší vekový rozdiel 😉

wewe22
27. feb 2013

@medvedik79 skus si ich precitat mne velmi pomohla a nezda sa mi ze by to bolo vnucovanie ved nemusis to citat ak nechces

nikita308
27. feb 2013

@wewe1 Ja mám vekový rozdiel 12 rokov... v niečom to je dobré, v niečom nie, ale vcelku sa dá a som aj rada, že staršia dcéra nebude sama a má sestričku... aj keď maličkú, ale má... 😵

jay_j
3. mar 2013

@wewe1 uz sa tesi dcerka na surodenca? 🙂 ....a prvy krat si tiez rodila v PN ? 🙂

wewe1
3. mar 2013

@nikita308 no dúfam, že aj naše deti sa budú vedieť zahrať spolu 🙂

wewe1
3. mar 2013

@jay_j no ani veľmi nie, už si uvedomuje aké výhody malo keď bola jedináčik 🙂 . Prvý krát som rodila v Topoľčanoch, no prežila som si tam svoje, tak chcem skúsiť teraz Piešťany.

zuzidr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvinka78
13. mar 2013

Dievcata,mam osobnu otazku.Rodila niektora s vas v PN porodnici sc a dala si spravit aj sterilizaciu?

alena76
15. mar 2013

baby, ktora mate nejake otazky priamo na dr....nasla som na FB 🙂
http://www.facebook.com/pages/MUDr-Petra-Strako...

silvinka78
18. mar 2013

@alena76 Ja som jej pisala,ale zatial mi neodpisala.

isabella_fly
19. mar 2013

tak moj druhy porod v pn porodnici si tiez mozem iba chvalit, aj dr glesa, ma skvely pristup a aj novorodenecke, u mna znova spokojnost 🙂

lucia80
20. mar 2013

nedá mi, a musím sa pridať k @isabella_fly , po tretí krát max. spokojnosť s PN pôrodnicou. Aj pôrodnícke aj novorodenecké oddelenie. Dokonca vidno zlepšenie čo sa týka prístupu personálu k rodičke 🙂 Dúfam, že sa tam budem môcť ešte raz vrátiť 😉.

kejtinka
3. apr 2013

ja by som sa chcela spýtať dievčat, ktoré rodili v PN, ako je to s oteckami pri pôrode. Mohol byť pri vás už na predsále, alebo ho zavolali až keď ste boli na stole. Ja by som totiž ocenila, keby mohol byť so mnou už počas bolestí. Chápem, že ak budem na izbe, tak pri ostatných mamičkách byť nesmie, ale zaujíma ma to, ak pôjdem na predsálu, či tam už môže byť so mnou. Ďakujem.

jamos
4. apr 2013

@kejtinka toto by zaujímalo aj mňa, kvôli tomu sa neviem rozhodnúť či TT , alebo PN, pretože keď chcem, aby bol muž pri pôrode tak hlavne pri bolestiach a nie už až na sále, kde to trvá pár minút a to je podľa mňa zbytočné platiť si to. V Trnave môže byť manžel pri mamičke od začiatku. Podľa toho čo som čítala na Facebooku doktorky Strakovej, tak môže byť až na sále, teda ak som to správne pochopila ☹

abbey1
4. apr 2013

@jamos Bohužiaľ je to tak. Oficiálne až na sále.
@kejtinka

jamos
4. apr 2013

@abbey1 ďakujem, takže to zjednodušilo moje rozhodovanie, bude to TT, kamoška tam rodila nedávno a muža mala pri sebe celý čas, dokonca aj keď sa išla sprchovať bol pri nej a nemala zaplatený žiadny nadštandart, len tých 17 € za prítomnosť manžela pri pôrode a v PN to stojí 20 € a to môže ísť manžel až na pôrodnú sálu, to je teda nič moc ☹

kejtinka
5. apr 2013

@jamos , - ja si myslím, že záleží od toho, ako dlho trvá pôrod a však tam sú všetko fajn ľudia, tak predpokladám, že sa dá s nimi dohodnúť, že už keď budem na predsále, že môže tam byť so mnou. Veď komu by tam zavadzal? Na druhej strane chápem, že na izbe, pokiaľ nemám nadštandard, byť nemôže, to by mohlo vadiť ostatným maminkám. No, ja som rozhodnutá za PN, keďže prirota pri pôrode neni len o oteckovi. Ja si túto pôrodnicu chválim, či už odbornosť, prístup personálu a celkovo sa mi páči 🙂 . Vyskúšam a potom napíšem, že či účel ocina pri pôrode bol splnený 😉 Ja dúfam že bude. Každopádne ďakujem za rady. 😉
@abbey1

lucia80
5. apr 2013

@kejtinka
@jamos prvú dcéru som rodila v PN pred 8 rokmi, mm bol so mnou aj na vzdychárni. Najskôr som bola na izbe a potom ma dali na vzdycháreň a zavolali aj mm. boli sme tam ca 2,5 hod a potom sme išli na sálu rodiť. Druhého syna som rodila pred 2 rokmi a po vstupnom vyšetrení ma dali hneď na sálu, keďže doktor predpokladal, že do pol hodiny to máme za sebou. Trvalo to ca 2 hodky, ale to som bola celý čas s mm na sále pri kresle. Mohla som sa však prechádzať alebo ísť aj na predsálu na fitloptu a tak. Teraz som rodila pred mesiacom a boli sme len na sále, všetko sa zbehlo rýchlo, mm bol rád, že sa stihol prezliecť a dobehnúť k pôrodu.
Inak si myslím že to záleží aj od personálu a od okolností. Sú tam však milí ľudia, tak snáď budú aj ústretoví.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre