Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

silvuskaa
13. sep 2009

no tu mi ukazuje termin 9 ale podla PM mam v knizke termin 5.9.

corasone
13. sep 2009

MAJA podla foto si sa mi zdala ako baba co tam bola 🙂
som po kupeli je to hrozne ked sa clovek uz nedokaze sam normalne okupat 🙂 oholit atd... aj vy mate taky problem? 🙂

silvuskaa
13. sep 2009

ja sa len sprchujem kedze mame len sprchovy kut ...takze to sa v pohode da ale co sa tyka holenia tak to je hruza, niekedy sa musim sama na sebe smiat jak sa pri tom trapim 😀

maja177
13. sep 2009

tak pri tom holeni sa smejem aj ja, lebo tam, kam by som chcela si uz ani nevidim 😀 takze to ide len podla hmatu 😀

lucy55
14. sep 2009

Ahojte,mozno sa tam cez vikend stretneme vsetky,lebo bude nov a vtedy,rovnako ako pri splne,byva najviac porodov 🙂
S tym holením je to ozaj úžasné,naposledy som to dopracovavala so zrkadlom 🙂 teraz sa najbližšie chystam až pred porodom,ked ma to chytí,ak to stihnem...

silvuskaa
14. sep 2009

presne aj ja planujem pred porodom alebo teda pred nastupom do nemocnice. Lebo zvladnem to len so zrkadlom 😀

corasone
14. sep 2009

baby ja to uz nezvladam ani so zrkadlom, posledne ma uz holil moj drahy 🙂 a chystam sa este raz pred nastupom do nemocnice aby ma nemuseli holit tam. sestricky su tam inac super akurat jedna na novorodeneckom je dost neprijemna ale da sa to zvladnut. nakoniec to tak vypada ze sa tam stretneme vsetky 🙂 super len aby sme boli OK a deticky zdrave

maja177
15. sep 2009

no mne ked sa to nerozbehne, tak az 25.teho vyvolavacka 😒

silvuskaa
15. sep 2009

maja a termin si mala 7meho....vyvolavacka az 25teho? To je nejako neskoro nie?

maja177
15. sep 2009

silvy, hej, aj ja by som povedala, ze neskoro, no doktor tvrdi, ze nechame to na prirodu co najdlhsie, a ked sa to nerozbehne tak az 25teho 😢

silvuskaa
15. sep 2009

maji a mas aj zajednaneho lekara? Alebo ktory ti chce dat vyvolavacku? Ja idem zajtra a dufam ze si ma tam uz nechaju, aj ked nie ze by som bola rada v nemocnici:(

granado
15. sep 2009

Ahojte baby ja sa vám sem pripletiem. Maja a skúšala si aj teplý kúpel, chodenie do schodov a myslím že aj neaký malinový čaj zaberá alebo jedlo s kari. Zdá sa mi že to neako dlho budeš prenášať tak si trochen pomôž. 😉

granado
15. sep 2009

No ano aj ja som sa ešte chcela popýtať či máte niekoho zajednaného

d.bullova
15. sep 2009

Ahoj Misa5 🙂 ja som rodila v PN v marci, a som veľmi spokojná. rodila som u dr. Glesu, je najlepší. aj pôrodnu asistentku som mala veľmi dobrú. neviem, čo konkrétne chceš vedieť... Pôrodná sála je nová, izby v poho, aj sprchy. je tam izba, ktoru si môžeš zaplatiť- 500 Sk na deň, máš tam svoje wc, sprchu, telku, a navštevy môžeš prijímať tiež na tej izbe.

maja177
15. sep 2009

silvy, nemam zajednaneho lekara, ale rozpravala som sa s Dojcanom, on je fajin, a vzdy ked idem na monitor tak natrafim na neho. a on mi povedal ze toho 25.teho.

granado, skusala som aj nemozne 😖

lucy55
15. sep 2009

Silvuskaa,stále nič?asi ti dlžím zmrzlinovy pohar teda 🙂
Zajtra už ideš do nemocky,tak ti držím silno palce,nech všetko dobre dopadne a o týžden si doma aj s krasnym batožkom

silvuskaa
16. sep 2009

lucy dakujem 😉 Dnes idem na sono aj CTG, povedali mi ze si mam pre pripad zobrat aj pobalenu tasku, ale ja sa bez maleho odtial uz naozaj nechcem vratit. Uvidim co mi povedia.

maja177
16. sep 2009

silvuska, v dobrom dufam, ze sa nevratis 🙂

ada199
16. sep 2009

Caute babenky citam vase prispevky ako sa vsetky bojite porodu ja som bola taka ista ked sa mi mala narodit malinka ktora sa mi narodila v juni ale mozem vam povedat nie je to az take hrozne sestricky su super az na jednu ale tu uz urcite vsetky pozname 🙂 a dr ktoreho som mala zajednaneho ten bol super za nikoho ineho by som ho nezamenila. Tak vam drzim palceky aby vam to dobre dopadlo

corasone
16. sep 2009

caute baby, tak ja uz zajtra nastupujem do nemocky, drzte palceky v piatok 🙂 ozvem sa ked dojdem domov. papa

lucy55
16. sep 2009

Corasone,držím palce,vela štastíčka,a potom určite informuj,ked sa vrátiš! 🙂

jumca
17. sep 2009

ahooojte maminy a buduce maminy... baby viete mi niektora poradit kde ziskam tlacivo na ten prispevok a doplatok k tomu prispevku na dieta???? a ci mi staci to tlacivo stiahnut s internetu??? dakujem

maja177
17. sep 2009

jumca, myslim, ze na urade prace, soc. veci a rodiny to davaju, ale ked si to nasla na nete, tak to bude asi to iste, tak podla mna staci 🙂

mima1708
17. sep 2009

jumci awoooj... no co, ako sa mate? minule som na vas myslela... co noveho? malinky poslucha? to tlacivo mozem mat kludne aj z netu, je to presne to iste... nasmu tatinkovi to dali ked bol pre rodny list na matrike, ale mala by si to dostat aj na urade...

jumca
18. sep 2009

cauko aj ja som vcera na vas myslela....no mi celkom dobre malinky posluxa, je zlaty...len to zaspavanie vecer nam robi trosku problem ( od 17tej do 23.00 sa musime uspavat, inak nezaspi...)
vy ste to uz vybavovali????
a vas malinky Adrianko ako?????

jumca
18. sep 2009

ozaj mima ako spinka Adrianko v noci???

lucy55
18. sep 2009

Majka ako,ešte nič?ani sa neponahlaj,maju tam teraz plno 🙂
Včera som bola na ctg,sestricka mi hovorila,ze maju obsadene vsetky izby a dve baby vcera rodili,ktovie,ci jedna z nich nebola corasone alebo silvuskaa.
Ak je tu niekto,kto sa teraz vratil z porodnice,dajte vediet,ako bolo,pekny den 🙂

deyna
19. sep 2009

no tak dnes rodila moja sestra, akurat to nestihla a porodila doma, takze do PN ju len doviezla sanitka a maleho odviezli do TT, bol malicky, rodila v 36tt. Hovorila mi, ze nejak sa na sestricky vsetci stazuju, ze skor TT zacinaju zeny chvalit. Je mi to divne, kedze odvsadial z netu pocujem ine spravy, ale ona hovorila, ze jej stacila ta chvilka co tam bola, boli neprijemne. ona tam v noci prisla a hned rano odisla, takze tam pobudla len chvilku, ale aj Karaba bol neprijemny, mozno mali vsetci nejaky zly den, alebo maju v nemocnici ine problemy a proste sa to prejavilo.

lucy55
19. sep 2009

och,dufam,ze to bude len tým novom,ze su vsetci taki podrazdeni a rychlo ich to prejde,alebo maju mozno teraz vela roboty...a sestra je ok,aj malinky?o mesiac skor sa vypytal,a tak ju prekvapil,ze to nestihla ani do nemocky?

deyna
20. sep 2009

no ona rodila uz piaty krat, aj je starsia, viacej faktorov sa dalo dokopy a uz to bolo. Ona je v poriadku, on tiez je zdravy, akurat je maly, to je vsetko. Inak ze den dozadu tam rodili 4 naraz, 2 na sale, jedna v pripravovni a jedna v tej uplne prvej izbe, asi tam, kde natacaju ctg... ze september je najnarocnejsi, ze to su vianocne babetka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre