Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

paulinka2014
12. nov 2013

@zewa11 heh no jasne rana boli heh to viem no uvidime dakujem keby mam este dake otazky napisem ....dakujem 🙂

tina150
12. nov 2013

@patricia2120 Ahoj, ja mám termín 26.11 tak možno sa uvidíme.. ak si to dovtedy malinká nerozmyslí a nepríde skôr

patricia2120
13. nov 2013

ja by som tusim aj bola rada keby sa drobcek narodil skor 🙂

vveron
13. nov 2013

Ahoj , ja mam sice termin 20.12, ale 27.11 idem na CTG a dohodnut si termin cisarskeho, tak som zvedava kedy mi ho daju a ci vobec do vtedy vydrzime 2v1 🙂 a tiez jedine coho sa obavam je spinalka, jednu som uz zazila, nic to nebolo ale ked ju budem mat za sebou uz mi to bude jedno, nech mam drobca uz pri sebe 🙂

macocha
14. nov 2013

Ahojte Piešťančanky. Prepáčte, že idem tak odveci, s témou pre väčšinu z vás asi predčasnou, ale toto je najaktívnejšia téma z vášho regiónu.
Vie mi niekto poradiť aktívnu tému o školách v Piešťanoch? Potrebujem zistiť, či niekde majú aj nultý ročník a referencie na jednotlivé školy.

magdalenkami
20. nov 2013

Pozdravujem vsetky mamicky aj cakajuce,ktore boli v Piestanoch v case od 8.11 do 13.11 2013,bolo tam super,sestricky aj lekari su velmi mili,v porovnani s predchadzajucim pobytom v porodnici-nemenovanej,som z piestanskej odchadzala odychnuta,spokojna a kludna.jedina nevyhoda pre prvorodicky,ze sa nenaucia tolko robit s babatkom ,ale ten pokojny pristup sestier ma vyssiu cenu.

tatianahari
21. nov 2013

@magdalenkami to je super vediet ze niekto chvali,ja mam termin o dva tyzdne takze je to velmi pozitivne ze si napisala svoju spokojnost. mozem sa prosim este spytat ci si mala dohodnuteho aj lekara? dakujem

lusy58
27. nov 2013

ahojte vsetkym,sice mam termin az vo februari len sa chcem spytat co vsetko treba pre miminko do porodnici?a ake mate skusenosti s porodom a personalom v piestanoch? 🙂 dakujem Vam vopred za odpoved 🙂

marianna1985
27. nov 2013

https://www.facebook.com/notes/mudr-petra-strak...
toto je zoznam z porodnice co davaju pocas celého roka...

lusy58
27. nov 2013

@marianna1985 dakujem pekne,aspon viem ci treba este dokupit 🙂

adinka77
2. dec 2013

Ahojte,ja mám termín vo februári a neviem sa rozhodnúť kam do pôrodnice,buď TN alebo PN,vie mi niektorá mamička poradiť?Počula som,že v TN je teraz "narvané" kvôli Ilave.ďakujem

vveron
3. dec 2013

@adinka77 ja som sa tiez rozhodovala, prve som rodila v TN ale teraz idem do PN, uz som si tam absolvovala minuly tyzden aj hospitalizaciu a je tam super, neda sa to s TN ani porovnat , ani prostredim ani co sa tyka personalu, boli sme taka jedna velka rodinka, teraz uz len cakam kedy ma to chyti a idem tam hadam uz aj rodit, zatial som dostavala infuzky na udrzanie.

adinka77
3. dec 2013

@vveron Ja som ležala v TN teraz v júli,ako nemôžem sa sťažovať,ale už vtedy tam bol dosť chaos.Pozerala som na fb pôrodnicu v PN a veľmi sa mi to pozdáva,aj reakcie mamičiek sú skvelé,tak aj ja pôjdem do PN.Prvé som rodila na MY a tam je to otras,nikdy viac.Ďakujem,že si mi poradila 🙂 a prajem všetko dobré,nech to máš potom rýchlo za sebou 🙂

dulkagabulka
4. dec 2013

pripomínam: Uz coskoro zverejnime ebook o nastrihoch v nasich porodniciach. Najnovsie oficialne data! Ebook bude zadarmo a tym, ktore su nahlasene na odber newslettra ho posleme, hned ako ho dokoncime. (tak sup sup, ktora este nie ste prihlasena klik sem www.zenskekruhy.sk). Mala chutovecka: "Aká je šanca, že v slovenskej pôrodnici porodí žena bez chirurgického zákroku? Myslíte si, že všade podobná? Pozrite si naše porovnanie pôrodníc za celé Slovensko alebo po krajoch, aby ste sa presvedčili o opaku. Rozdiely sú v desiatkach precent! Pripravili sme pre vás prehľadné grafy, ktoré ukazujú a porovnávajú mieru cisárskych rezov a nástrihov hrádze v jednotlivých slovenských pôrodniciach, aby ste sa aj s ich pomocou jednoduchšie rozhodli, kam ísť rodiť. Myslíte si, že rutinný nástrih hrádze je prospešný zákrok a nemáte dôvod kvôli nemu meniť pôrodnicu? Prečítajte si dôvody, prečo to nie je pravda a aké neželané dôsledky môže nástrih hrádze mať. To všetko v našom ebooku, ktorý je zadarmo!"

marianna1985
8. dec 2013

Chcem sa spytat ako prebieha vizita na porodnici? Kolko lekarov a sestier zvykne chodit, pripadne stretli ste sa s tym, ze mamina odmietla hromadnu vizitu na izbe?

honorabilita
9. dec 2013

@marianna1985 sestra jedna (ak si dobre pamatam od juna), primar a vsetci doktori, cize cca nejake 4 kusky. s odmietnutim som sa ja osobne nestretla...

kessy11
9. dec 2013

@marianna1985 no ked bola veľká vizita tak primár, službukonajúci lekár, vrchná sestra a sestra a ked bola normálna tak v podstate tiež nejaké 3 ks myslím(2lekári a sestra) ale skús sa priamo opýtať na FB stránke MUDr. Petra Straková možno sa tam dostaneš k odpovedi aj o tom odmietnutí hromadnej vizity 😉

vveron
10. dec 2013

Vcera som sa vratila s porodnice v Piestanoch a mozem len odporucit, maximalna spokojnost, rodila som sekciou, ale vsetci super, sestricky na gyne aj novorodeneckom a aj doktori, vsetci zohrati a zlati, vzdy ochotny pomoct a ked bolo treba aj vysvetlit a upokojit. rodinna atmosfera a aj ostatne mamicky boli velmi spokojne.
Sekciu mi robil dr. Gleso a dr. Strakova, patri im velka vdaka. 🙂

adka113
12. dec 2013

Ahojte 🙂 Ja som v PN rodila v apríli tohto roku ale vrelo môžem len DOPOROČIŤ !!! taktiež maximálna spokojnosť či už pôrodníci, sestričky na novorodeneckom proste nemám čo vytknúť ! 🙂 vlastne ano 😀 niekedy to jedlo no 😀 ale tak kde v nemocnici varia chutne, že ano? 😀 (ale na dukátove buchtičky nemôžem povedať ani pol slova 😀 tie boli fakt, že vynikajúce a mali sme ich predposledný deň ako nás mali prepúsťať na to nikdy nezabudnem 🙂 )takže SUPEER pôrodnica !!!

adelka135
15. dec 2013

Ahojte, mam taku otazocku neviem ci patri sem alebo niekam inam. Myslim ze se sem lebo vacsina z vas je z PN. Chcem sa spytat na nazor ktory dr je lepsi Lajda alebo Kubransky? a druha vec da sa nejako vybrat ktoreho doktora chcem pri porode a co to stoji?

kessy11
16. dec 2013

@adelka135 podľa mňa sú rovnakí 😉 keď niečo chceš vedieť musíš sa pýtať aj jedného aj druhého 🙂

tuqanqa
16. dec 2013

Ahojte, chtela bych rodit v PN ale nekde jsem se docetla ze na vzdycharne s vami nemuze byt partner, ktery muze byt pritomen az u porodu nebo pokud mate nadstandartni pokoj. Je to pravda? Vzdyt prave pri kontrakcich coz nekdy dlouho trva by byl tou nejvetsi oporou. jelikoz je v PN jen jeden nadstandartni pokoj tak pri mym stesti bude asi obsazenej a ja prave partnera potrebuju pro muj psychicky klid a podporu.

alexandra25
19. dec 2013

Zienky neviete ako maju teraz ordinacne hodiny u Batovskeho???? chcela by som tam ist po Vianociach len ci bude otvorene....

crazyberry
20. dec 2013

@tuqanqa ahoj, toto by aj mna zaujimalo..ak by si sa dozvedela nieco nove, daj vediet 🙂

rora
20. dec 2013

@tuqanqa
@crazyberry ja som rodila v piestanoch v 2011 ale vzdycharen ako samostatna miestnost tam teda nebola... na prijme som lezala cca polhodinu a potom som isla na sálu trochu este skakat na fitlopte a cakat na vacsie otvorenie - a tam so mnou bol priatel, ale len preto ze tam nebola iná rodička a sala bola len "moja". ak myslis ci "vzdycharen" je akoze na izbe - tak na beznu izbu kde je viacero mamiciek nemoze ist ziadna navsteva ani partner, jedine na nadstandardnu.

snehurvocka
27. dec 2013

@vveron A ako dlho ta udrzovali v Pn?v kolkatom ti hrozil predc. Porod?

vveron
27. dec 2013

Ahoj, isla som tam v 36tt, bola som tam tyzden na infuziach a ked som zacala 37tt ma pustili domov, povedali ze aspon na vikend nech idem za rodinkou . tak v piatok ma pustili a v stredu ma zacali boliet krize a zasa tvrdnut brucho, bola som uz bez magnerotu od navratu z nemocky, a tak som isla do porodnice a tam mi hned Strakova povedala ze mi uz urobia sekciu, lebo aj na CTG sa mi ukazalo par kontrakcii , tak hned v stredu mi urobili cisarsky kedze som uz jeden mala. tak som vlastne rodila v 37+5tt a Lukasko mal 3240g a 50cm.

kalianka
7. jan 2014

Babulky, koľko stojí v Piešťanoch ak si vyberiem lekára?

kessy11
7. jan 2014

@kalianka podľa oficiálneho cenníka to bolo myslím 100 eur ak sa nič nezmenilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre