Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

hanneli
17. feb 2014

Ahojte baby, tiez som bola u MUDr.Krca, zatial len na morfolog. utz ale chystam sa objednat aj na 3D/4D. Je fajn, vsetko poukazuje, vysvetli, partner moze byt pritomny. Za morfo sme neplatili. Ziadne cakanie, objednava sa presne na hodinu. Odporucam 🙂

ketrin007
17. feb 2014

@hanneli super 🙂. Ja idem teraz vp stvrtok na 3D tak som zvedava 🙂. A prosim ta kde je na ktorom poschodi??

hanneli
17. feb 2014

@ketrin007 je to na prizemi, hned pri schodoch vlavo, na dverach je SONO 3. Drzim palce nech sa drobec pekne ukaze 🙂

applede
17. feb 2014

@marianna1985 nebola ta sestricka taka pevnejsia a na kratko ostrihana?? lebo ta bola ...hroznaaaaa teda ...ostatne super.. 🙂

ketrin007
17. feb 2014

@hanneli dakujem pekne 🙂

levma
17. feb 2014

@macka028
@lucyinka16 no ja neviem dievcence...ale ja som sa vzdy objednala na presnu hodinu (samozrejme za poplatok) a vzdy ma presne zobrali...bolo to cca. 3x za tehotenstvo...pri prvom som sa poucila s tym cakanim, a teraz pri druhom som si radsej zaplatila aby som tam nemusela cely den sediet.

veronikakucerkova
18. feb 2014

@ketrin007 jasne ze mozu ist dovnutra.. ja som tam mala aj svokru aj mamu. 🙂 😉 a staci dat nizsie nohavice a tricko vyhrnut.. fajn su leginy 🙂 dajte potom vediet .. tesim .. 🙂... ja si musim bohuzial pockat.. ale pozeram na internete ci su dake figle na otocenie :D

ketrin007
18. feb 2014

@veronikakucerkova dakujem no dufam ze ten nas krpec sa otoci.. Potom dam info 😀

ketrin007
20. feb 2014

@hanneli
@veronikakucerkova baby potvrdia aj manzelovy priepustku ci to oni nedavaju??

hanneli
20. feb 2014

@ketrin007 juj to netusim, my sme boli objednany az na 16:30

ketrin007
20. feb 2014

@hanneli aj my na 15 45 ale muz mal mat poobednu

veronikakucerkova
20. feb 2014

@ketrin007 fuu.. to neviem.. treba si tam esteraz zavolat a opytat sa ale myslim ze ba s tymnemal byt problem 🙂

ketrin007
20. feb 2014

@veronikakucerkova no uz sme tam boli..priepustku dala..ale sono nebolo vraj mal dr havarku tak az o tyzden..

veronikakucerkova
20. feb 2014

@ketrin007 jaaj ja uz nemam pojem o case.. 🙂vybavujem hypoteku... aj ja idem 27.2. ale musim si tam zavolat pretoze som si nepoznacila hodinu taka som bola rozcarena 😎

ketrin007
20. feb 2014

@veronikakucerkova my ideme az o 17 45 tak mozno sa stretneme 🙂

mamina321
25. feb 2014

ahojte
sice to co sa chcem spytat nepatri do temy porodnica, ale mozno mi budete vediet poradit. Je v Piestanoch nejaka restauracia, alebo nieco kde sa da posediet a aj najest kde je vnutri detsky kutik kde sa deti mozu zatial zahrat ak neobsedia pri stole? Poradite? Ideme do Piestan, a stretneme sa tam s dalsiou kamoskou z ineho mesta a netusime kam ist.

macka028
26. feb 2014

ako vyzera dr.Krc?ja som rodila v july 2013 a vtedy si tam robil atestaciu taky mlady doktor ze ci to neni nahodou on.a aj taka mlada doktorka si ju robila..mamicky co ste rodili po mne tak neviete ci tam pracuju?

veronikakucerkova
27. feb 2014

@macka028 Dr. Krc je z myjavy... nepracuje v PN. V PN a banovciach robi 3d 4d.. a porodnik je na Myjave.. uz som si to zistovala 🙂

macka028
27. feb 2014

@veronikakucerkova dakujem.a neviete ako to tam teraz chodi ked tam chcem rodit tak musia mi oni urobit sono do 12tt ale potom budem chodit nadalej k svojmu gynekologovi.som sa uz objednala na sono a sestricka cosi splietala ze akeho dr si vyberem tak potom budem chodit k nemu.munuly rok to nebolo tak neviem ci je daka zmena.

veronikakucerkova
27. feb 2014

@macka028 takto vacsinou sa objednavaju dr.Karabovi, ja som tam nebola,kedze pred otehotnenim som mala problemy chodila som dr.Glesovi. ale teraz som bola u dr.Krca. na 3d kedze bohuzial ani dnes neslo urobit lebo maly sa asi nechce ukazat. :D on mi vsetko kontroloval a aj v 16tt.vsetko premeral a urcil mi aj pohlavie a nic som neplatila lebo to preplaca poistovna..ale pokial ma vas gyn. sono v ordinacii tak chodte tam a potom okolo 16.-18 tt sa objednat do nemocnice.jaby som to tak riesila 🙂

veronikakucerkova
27. feb 2014

@ketrin007 ako ste dopadli?? ja som tam bola o 15:40 ale neslo to urobit maly sa schoval a otocil 🙂 tak mam prist az v 29tt alebo 30tt to uz je aj to povinne sono kontrolne 🙂

ketrin007
27. feb 2014

@veronikakucerkova no dopadli sme tak ako aj vy...neukazal sa nam len usko a vajka ..tvaricku ani bohovy🙂 dr hovoril ze ani jedno babo sa dneska neukazalo tak o tyzden znova..a to ziadna mamina neplati??? Tych 40 eu? To kazdej preplaca poistovna ci ako to je??

ketrin007
28. feb 2014

Baby chcem sa spytat pri prvej dcere ked som chcela rodit v Pn nemocnici musela som mat od nich aspon jedno sono...ktore mi ku koncu robil dr.Karaba..a teraz ked som tam bola na 3D u dr.Krca musim ist este aj Karabovi alebo staci toto od Krca?

hanneli
28. feb 2014

@ketrin007 Tych 40 € sa plati, ale az ked sa babo pekne ukaze - je to platba za fotky a video, aspon mne to tak MUDr. Krč vravel...neviem ci sa potom chodi do nekonecna kym sa mrnousi ukazu 😀 Ja som bola vcera na morfo srdiecka, malá sa nam pekne predvadzala, no o mesiac na 3D -cku sa isto schova... 🙂

ketrin007
28. feb 2014

@hanneli ahaa..no ja idem este o tyzden ale ak sa neukaze uz nepojdem asi je to zbytocne :-P ten nas krpec je hanblivy

veronikakucerkova
1. mar 2014

@ketrin007 mne povedal ze uz nemam teda chodit 🙂 ale ze v 30tt je povinne sono. tak pojdem potom a nech mi sono urobi krc. naco by som si u karabu za daco platila ked vela veci preplaca poistovna. 🙂 asi vec nazoru.nekde neni napisane ze to treba od dr.Karabu.ale kedze by som rada pri porode dr.Glesa a pred tym som chodila k nemu. som sa s nim hovorila povedal ze staci mi od drKrca 😎

ketrin007
1. mar 2014

@veronikakucerkova no ja som pri prvej musela mat sono od karabu :-P preto som miesto 8 jula rodila 23 jula :-\ ...a teraz som pisala dr.Strakovej a povedala ze staci od dr.Krca 🙂 tak som stastna lebo ten mi nechal moj termin🙂

veronikakucerkova
1. mar 2014

@ketrin007 jaj.. mozno tak bolo ale teraz ich je vela a som rada ze si mozem sama vybrat 🙂

ketrin007
1. mar 2014

@veronikakucerkova no aj ja som rada ze nemusim ist na sono ku karabovy bo zas by mi zmenil datum porodu..a porodnika si nevyberam..sak volakto ma hadam odrodi 🙂

veronikakucerkova
1. mar 2014

@ketrin007 jasne.. ale kedze cakame nase prve tak chcem mat pri sebe cloveka ktoreho poznam 🙂 budem taka pokojnejsia.. alebo si to len myslim .. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre