Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

gumidekmomo
11. okt 2012

ahojte ja by som len chcela povedat ze som tu velmi spokojná ,príjemný personál tu je aj vsetko co k tomu patri a neľutujem ze som sem sla rodiť ak bude druhe babo pridem sem zas :D

polacka
12. okt 2012

Ahojte maminy, chcela by som od vas vediet, s kolkymi mamickami ste boli v porodnici, ci tam bolo vela zien alebo malo. dakujeeem 🙂

lucinda7
12. okt 2012

@polacka ako kedy,su dni kedy je pôrodnica skoro prázdna/už sme boli aj 3/ a su dni kedy je totálne full/myslím že nás bolo už aj 12:DDD/

polacka
12. okt 2012

no to je asi ako kedy clovek natrafi. dakujem.

slnieckoma
12. okt 2012

@polacka nas tam bolo dokopy asi 5 kusov 🙂 ale ked som ochadzala sa to pekne naplnalo

doubletgirl
12. okt 2012

neviem ako to je s tymi dnami, to som iba pocula ze byva sa tam aj 2 dni. este som nerodila takze neviem. ja som sa len informovala. a kedze pojdem sekciou tak tak rozdhodne pobudnem dlhsie co ma netesi :(

polacka
12. okt 2012

no to mas hrozne, ja uz by som to tam chcela mat za sebou a byt uz aj doma. uvazujem nad nadstandartnou izbou...tak uvidime

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka tak to uz by som chcela aj ja... a byt uz doma 🙂 tu izbu by som chcela aj ja ale myslim ze urcite bude obsadena

polacka
12. okt 2012

@doubletgirl hm ja si tiez myslim ze bude obsadena. ved uvidime. tak ci tak to vijde na 85 evri za pobyt co je dost ked by som chcela este k tomu epidural... no neviem

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka 85 na den? ci cely pobyt? mne sa zda ze jedna noc 17e tusim, nie? ono aj ked si rezervujes na termin tu izbu nikdy nevies kedy to moze prist a bude obsadena takze to asi hop alebo trop bud volna alebo nebude

polacka
12. okt 2012

no to vychadza vlastne na 5 dni ak som sa nepreratala. ano je to tak bud trafis alebo nie, ja by som si to zbytocne nerezervovala lebo ako vravis nevies. ja som si na tisic percent ista ze neporodim v termine nakolko mam az dva od kazdeho dr jeden 🙂 takze by bolo zbytocne nieco take riesit. preco maju len jednu izbu ved to by prijalo viacej zien urcite tu izbu podla mna.

polacka
12. okt 2012

@doubletgirl no na 5 dni 85 evr a este dalsich 83 pytaju za epi, tak to uz je dost, este muz pri porode za 20 tak to mas aj 200 evri. hrozne cosi

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka tak to ano, vela penazi... treba nieco vypustit :D

polacka
12. okt 2012

@doubletgirl veru, hadam aj vsetko haha🙂

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka neviem ake ma vyhody ta izba ked je taka draha... asi vlastnu kupelku a to ze si tam sama. ale podla mna to pomalsie uteka potom nie?

polacka
12. okt 2012

ano ta kupelka s wc, telka a tak, ale zas na druhej strane asi mas pravdu ked si tam sama sa aj nudis. neviem. dufam ze nas odtial prepustia cim skor nechcem sa tam dlho zdrziavat vobec sa mi ten pobyt tam nepaci uz nech sme spet. nikdy som nebola v nemocke. a ozaj ako casto sa chodi na to ctg nevies? mna objednali sice az na 31. 10 ale ak by ma tam mali volat kazdy tyzden s tym bruchom tak neviem neviem...

zuzana92101
12. okt 2012

@polacka Ahoj, co sa jedna PN nemocnice, nikdy viac! Boli sme 4 mamicky na izbe, ja som mala postel tak, ze nocny stolik za hlavou...po sekcii som nemohla vstat, takze ani nic som si nemohla zo stolika zobrat (vsetko som si musela na posteli drzat). Sestricky na novorodeneckom jedna velkaaa katastrofa (cest vynimkam), nechapem, ako tam take zeny mozu robit. Jedna sestricka mamickam na nasej izbe doniesla babatka (trom!) a mne nic. Tak som sa jej spytala, ze ci aj mne donesie, ze kde je mala...a ona mi odpovedala, ze nema na mna cas!!! Tak si predstavte, ste po porode, hormony vami len tak lomcuju, tuzite mat babo pri sebe (nehovoriac o prilozeni babatka kvoli dojceniu) a ona vam povie, ze nema na vas cas?! Tak malu som dostala, az ked som si zavolala do porodnice laktacnu poradkynu a ta mi ju vypytala - podotykam, ze aj ona cakala 30 min, kym jej boli ochotni malu dat. A pritom ostatne babatka boli na izbach. Ja som mala len oci pre plac. Plakala som, trhalo mi ranu po sekcii, nevedela som sa ukludnit. Takyto zazitok mam ja osobne... Nikdy viac...

polacka
12. okt 2012

@zuzana92101 pre boha! to co ma byt? ty si si tam teda vytrpela, ja len dufam ze mne sa taketo nieco nestane lebo neviem ako by som reagovala. fuj to je hrozne

polacka
12. okt 2012

@zuzana92101 a to kedy si rodila teraz niekedy?

polacka
12. okt 2012

@doubletgirl a budes mat vlastne sekciu co? to si tam dlho polezis 7 dni sa tam lezi tusim.

eviikuu
12. okt 2012

@polacka Ja som tiez rodila v PN a sekciou a bola som rada, ze som mala daku mamicku na izbe, lebo sestricky tam o mna ani nezakopli dva dni som len vracala a nebyt mamicky vedla mna tak sa tam asi zadusim vlastnymi zvratkami tak radsej byt s mamickami ako na nadstandartke.

polacka
12. okt 2012

@eviikuu fiha to som nevedela ze tam taka arogancia panuje u sestier, tak potom ano radsej byt so zenami na izbe ako celkom sama

eviikuu
12. okt 2012

@polacka Mala som smolu, ze som rodila cez velkonocne obdobie, cize tam bola jedna sestricka na 13 mamiciek a jedna sestricka na 13 babatiek tak si vies predstavit ake to muselo byt. Nabuduce si musim asi porod naplanovat ani nie na sviatky ani nie na vikend iba cez tyzden len ci sa mi to podari 😅

doubletgirl
12. okt 2012

@zuzana92101 "krasny" zazitok... tak to sa mam fakt na co tesit. uz nech som doma

doubletgirl
12. okt 2012

@eviikuu mam taky pocit ze to tam bude na ... potom napisem vlastny zazitok, hadam nebude az taky negativny

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka jj, asi dlhsie ako pri prirodzenom... hadam to prezijeme aj s malinkou

polacka
12. okt 2012

@doubletgirl no ja tiez pevne verim ze to tam zvladneme nejako. musime byt optimistky aj ked to bude u mna tazke po tom co baby pisu...:-/ no uvidime

doubletgirl
12. okt 2012

@polacka pokial budu na izbe normalne osoby. tak si myslim ze sa to da... a ak su tam sestricky co nevedia co od dobroty tak nech tu robotu nerobia ak sa im nepaci...tot moj nazor

zewa11
12. okt 2012

@polacka
@doubletgirl mne v utorok robili sekciu a v sobotu som cupitala domov 🙂 Tiež som chela nadštandart,ale nebol voľný a nakoniec som bola na dvojposteľovej izbe a doteraz som so spolubývajúcou v kontakte.Čo sa týka sestričiek z novorodeneckého,by ste sa čudovali čo urobí obyčajná bomboniera 😀 😀 😀

vladuska99
12. okt 2012

Ahojte, baby je to v pohode ked ma na ctg objendali do pietanskej nemocly na 31.10. To je tyzden pred terminom? A kde zoberiem zoznam co potrebujem do porodnice...a kam sa to vlastne chodi na to ctg ...ja sa v tom vobec nevyuznam,mozete mi niektora poradit prosim? Dalujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre