Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

isabella_fly
2. jan 2011

@dulkagabulka
@kkiki no tlak som si kontrolovala hned u nasich, ten mam v pohode, trocha nizsi ako som mala aj cele tehu, len tep som mala v klude vyssi, uz v stredu idem na monitor, ale ak by to pokracovalo aj tuto noc, asi zabehnem do nemocky... zaujimave je, ze opuchy som postrehla len na rukach (musela som dat obrucku dolu) a na tvari, teraz druhy den, uvidim aka bude tato noc a podla toho budem pokracovat

isabella_fly
2. jan 2011

@dulkagabulka s tym vracanim by mi to inak neprislo ani divne, lebo doteraz rano vraciam a ranajky musim castokrat riesit na dvakrat, ale ked ma to chyta v nocnych hodinach, tak to sa mi doteraz az tak bezne nedialo... uz aby sa to rozbehlo, lebo takto to dlho zvladat nebudem

dulkagabulka
2. jan 2011

@isabella_fly hmm..koniec tehu byva často naozaj velmi tažky 😖
držim palce 🙂

isabella_fly
2. jan 2011

@dulkagabulka je to tazke, naozaj, dufam, ze sa coskoro ozvem, ze je to za mnou, dakujem 🙂

dulkagabulka
2. jan 2011

@isabella_fly joj...tesim sa s tebou..najkrajsi pocit na svete-držat svoje novonarodene dietatko a divat sa mu do oči 🙂

kkiki
2. jan 2011

@isabella_fly a ides do nemocky ? este tyzden by prcek mohol vydrzat v brusku 🙂 ale ak sa nieco deje , drzim palec a nech vsetko dobre dopadne 🙂

isabella_fly
2. jan 2011

@dulkagabulka vdaka 🙂

@kkiki zajtra pojdem obvodnemu gyn a poradim sa, ze ako sa citim a tak, na monitor idem sice az piateho, ale zariadim sa podla toho, ja by som takto tie dva dni este vydrzala, ale ktovie, mozno sa mala rozhodne, ze je uz na case... inak s tym, ze tyzden pockat... to ani nemusi, lebo karaba mi este v 6tt posunul termin asi o tyzden neskor a pokial viem, upresnovat by sa to malo okolo 12tt a vtedy to sedelo na ten povodny termin podla ms, ale uz mi to nijak neposuval, takze by som zrejme aj tak mala byt aspon 37tt

kkiki
2. jan 2011

@isabella_fly 😉 tak je dobre 😉

isabella_fly
4. jan 2011

tak asi poslickovia stale baby, vzdy ked to uz vyzera nadejne, tak to prestane, vrrrr 😅 tak som zvedava co zajtra monitor 🙂 ja uz chcem tak rodit, ze toto je asi naschval 😀 😀 😀 a dnes odchadza mm vecer do prace a ja do nedele sama, tak to zasa dufam, ze tych par dni sa to nerozbehne, nerada by som totiz volala svagrovi, alebo svokre, aj ked viem, ze by boli velmi ochotni, no aj tak, chcem aby ma do porodnice odviezol mm a rodinu informoval az potom ked bude jasne, ze co 😀 😀 😵

natali1
4. jan 2011

@isabella_fly aj ty by si uz mala porod najradsej za sebou? to sme dve... 🙂
tak sa drz a cakaj s porodom na manzela. 😉

isabella_fly
4. jan 2011

@natali1 uz aby to bolo 🙂 do nedele sa budem este drzat a potom to uz snad pojde 😀

natali1
4. jan 2011
abbey1
4. jan 2011

Ahojte.18.1 bude v Materskom centre Úsmev beseda o (ne)očkovaní detičiek.Ak niekoho táto tématika zaujíma,ste všetci vítaní.Tu je aj link s bližšími info,prípadne odpoviem na IP.http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o...

bubulka722
4. jan 2011

@abbey1 Ďakujem za info!!! Ak mi to vyjde, veľmi rada prídem! 😉

abbey1
4. jan 2011

@bubulka722 Rada ťa uvidím i s malinkou.Ak budeš mať čas,hoď mi prosím do IP info o pôrode.Na besede s tou Dr z Unicefu sa pracuje,len má dosť nabitý program.

bubulka722
5. jan 2011

@abbey1 Dám to nejako dokopy a hodím do IP. Aj niečo iné... 😉

abbey1
5. jan 2011

@bubulka722 Čakám a teším sa.

isabella_fly
5. jan 2011

@kkiki musim ti velmi podakovat, za tu radu s tymi muslami od aventu, uz teraz ich skusam a normalne sa to osvecilo, kedze mam vyssiu produkciu kolostra... uz nemusim stale stresovat ci mi nieco niekde netecie a nezaspini oblecenie, na doma super vec, von vybieham s vlozkami (tie nie su oproti musliam viditelne, ale keby som mohla, tak idem radsej s nimi 🙂 )

kkiki
5. jan 2011

@isabella_fly neni zac 😉

kkiki
12. jan 2011

no ako baby kedy sa rozpadneme ? 😀

daniela1974
13. jan 2011

@kkiki my sa rozpadneme az za 20 tyzdnov. Ale Vam sa to blizi 😵 😵 😵 .

kkiki
13. jan 2011

@daniela1974 veru vcera mi odisla tusim zatka tak budem rada ked 19 pojdem cela na meranie ci ako ...

daniela1974
13. jan 2011

@kkiki no ved to najkrajsie a najlepsie Ta len caka. Porod. Ja sa velmi tesim. Ale uzivam si kazdy den a kazdodenne pokroky, nove kopance, nove pocity, fakt som prehormonovana. Ja idem 20.1. na druhy morfo uzv tak mozno budeme vediet aj pohlavicko. Ked sa babatku bude chciet. Ale ja si myslim, ze je to chlapcek, kedze mam dve dievcata, tak mi je jedno ci je to baba ci chlapec, keby som mala dvoch chalanov tak by som sa sakra modlila za dievca, takto je to sumafuk. Si z PN?

anjelicek11
13. jan 2011

@abbey1 rozmýšlam, či by som vlastne chcela niečo daľšie vedieť o výhodách resp. nevýhodách očkovania vzhľadom k tomu, že máme zlú reakciu na BCG ☹

daniela1974
13. jan 2011

@anjelicek11 v PN je 18.1. skolenie o ockovani.Robi to detska lekarka. Dost alternativne zmyslajuca. CHces link?

zojka05
13. jan 2011

ahojte baby! chcem sa spýtat,vás ktoré budete rodit v pieštanoch neviete mi povedat kolko berie Karaba ,ak by som ho chcela mat pri pôrode?

daniela1974
13. jan 2011

@zojka05 ja mam 20.1. s nim "poradu" o mojom porodnom plane, tak Ti napisem do ip kolko to bude kostovat.

abbey1
13. jan 2011

@daniela1974 Aj ja chcem vedieť.My máme tiež v ten deň.Dajte mi prosím vedieť.

abbey1
13. jan 2011

@anjelicek11 Veď práve preto tú besedu o neočkovaní robíme.Aby sa rodičia dozvedeli aj druhú stranu pravdy o očkovacích látkach.Ja osobne veľmi uvítam stretnutie s rodičmi,ktorí zmýšlajú ako ja,čiže rozmýšlajú aj o rizikách očkovania.Vítaní sú všetci.tí čo sú za očkovanie i proti očkovaniu.Vždy je dobré vypočuť si obe strany,aby človek dostal maximum info a vedel sa,čo najsprávnejšie rozhodnúť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre