Pôrodnica Považská Bystrica

kesinka
7. mar 2009

Maminky, zakladam tuto temu, aby ste nam ( ktore rozmyslame nad P.B ) pomohly sa rozhodnut a podali skusenosti ktore mate s toutou porodnicou.

kosta123
13. mar 2016

@ferkooo2 nechcem si ju zastavat,je to fakt hrozne co si prezila,ale pises,ze si mala lieky este pred tehu,ja si vzdy precital poriadne letak na co su a tak....a keby ich naozaj neodporucaju pri moznom otehotneni,bolo by to tam.
Mne nasadila antibiotika za silny zapal a povedala,ze nemozem otehotniet,dokial sa to neprelieci.
Mozno by bola geneticka chyba tak ci tak,s liekmi alebo aj bez .
Ked si si ista ze pochybila,mala si napisat zalobu a dat preverit uradu nad zdravot.starostlivostou.
Vela stastia k dalsiemu otehotneniu.

ferkooo2
15. mar 2016

@kosta123 moja jasom newedela zesu tie lieky silne to mala vefiet ona a zapal sa dal vyliecit cipkami boli to len mo cove cesty a ona mi dala silne antibiotika na oblicky!!!@ vedela zesa snazime o babo oto ide ziadne upozornenie kazdy dr.pikrutil hlavou nadnou...kebysi zazila toco ja ver ze inak rozpravas😢

ferkooo2
15. mar 2016

@kosta123 no ved prawwe ze vedela zesa snazime o babo oto ide a eyte povedáala ze ich mam uzivat cele tri mes.cosom bola tehotna a letak by mali asi prepisat tam bolo ze liek na udrzanie plodu tak som jej verila a hovno boli asu na oblicky...no uz mi to babo nevrati...a sudit sa snou?nato nemam gule a ani peniaze len bymito ublizovalo a ja nerada robim problemy len ide oto aby to neurobila aj niekomu druhemu...lebo toto zazit nikomu nezelam😢a dakujem snad sa dockam babetka zdraweho a bez starosti...papa

lega8
3. sep 2018

Ahojte, chcem sa spýtať, či má niekto novšie, aktuálnejšie skúsenosti a postrehy z pôrodu v nemocnici v PB. Som prvorodička a mala by som rodiť koncom októbra. Neviem sa rozhodnúť, či je PB dobrý nápad. Vopred ďakujem pekne.

niklib234
7. sep 2018

@lega8 prosím ťa velmi - prečítaj si, čo sa tam stalo v auguste, vraj im tam zomrela pani.... radšej inam... som z PB, ale nemala som odvahu tam ísť ani na infúzie s dcérou, keď sme tam boli na prázdninách....

lenkaam_1
7. sep 2018

@lega8 ja dom rodila oktober 2017....a za mna super lekarka aj sestricky na jednotku aj ked sim uplne zlyhala nervacila nespolupracovala fakt top....sestricky aj doktorky na novorodeneckom tiez super az na jednu sestu...je to o stasti na koho natrafis....asi tak ako vsade - bohuzial :-/

siasis
7. sep 2018

Ja som rodila v sept pred rokom rodil nas MUdr. Ivan janco a ja si nemozem stazovat mali sme rychli porod, aj sestricky boli ok aj novorodenecke.. cize za mna super 🙂

vladuska1912
16. sep 2018

Rodila som 29.5.2018 a velka spokojnost.doktori aj sestricky ci doktorky super.rodil.ma.dr Janco a bol tam aj dr Ďurcek.obaja super

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre