Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

10andrea12
1. dec 2011

@vavenka Držíííme 🙂 Nech všetok dobre dopadne 🙂

martinka8
1. dec 2011

@vavenka drzim palce 🙂 nech je vsetko OK a hlavne vela zdravicka 🙂

emilyu
3. dec 2011

Ahojte kočeny 🙂....ja sa vam všetkym chcem len spytať, že ked mate naplanovany cisarsky rez a zavolali ste si aj svojho lekára či lekárku, platili ste ten poplatok nemocnici , že ked nie je v službe a nasledovne aj lekarovi cca vraj 300 euro aj viac ????...boli ste niektoré aj tak, že nemali ste vybaveneého žiadneho lekara ? ☹

slniecko510
4. dec 2011

@abriela ja som u nho teraz rodila a vsetko v pohode. keby nie jeho tak asi neporodim,ja na nho nemozem povedat jedno zle slovo,a to som mala tazky porod,velmi mi pomohol.a chodil ma pozerat stale ked bol v sluzbe a ked bolo treba nieco tak vsetko zariadil.

zuziq8
5. dec 2011

@emilyu ja som mala vybavenu svoju lekarku, ale cisarsky mi naplanovala na den ked bola v sluzbe, inak by sme platili nemocnici za to ze pride mimo sluzby... no a lekarovi neviem kolko davaju, ale podla mna kazdy podla svoijch moznosti.. nasa od nas nic nezobrala lebo je to rodinna znama, ale viem ze davali aj 100-150...

emilyu
7. dec 2011

diki zuziq8 🙂

dicinka1
7. dec 2011

poznate niekto Katarínu Benovu,za slobodna Turčikova?vek okolo 30-35 rokov?

sunny15
13. dec 2011

Ahojte neviete nahodou ci dr.Mikulová berie nove pacientky...?dakujem pekne...

vavenka
13. dec 2011

Ahojte, tak uz sme doma tyzden, v porodnici ok, vymakla som nadstandard, takze maximalna spokojnost - a to som ani nebola zapisana v poradovniku, len som sa opytala, ci nemaju nahodou volne a na druhy den mi rano prisla sestricka povedat, ze bude volny, ci ho chcem 😉 personal super, doktori fajn, klasika, spred roka ziadne zmeny, takze ja mozem len odporucit 😉 sla som sekciou, odoperovala ma moja gynekologicka, viacmenej sme boli dohodnute a vedela som, do coho idem, takze sa fakt nemam na co stazovat...

martinka8
14. dec 2011

@vavenka jeeej tak super gratulujem. Prajem hlavne vela zdravicka a vela mliecka. A uzite si Vianoce s krasnym darcekom 🙂
Kto ta rodil???? Teda operoval?

vavenka
14. dec 2011

@martinka8 dakujem, mliecka je zatial az az, tak dufam, ze sa to nejak zastabilizuje 🙂 Janka Mikulova ma robila, je to moja gyndoska, takze sa uz nejaky ten piatok pozname 😉

morandia
10. jan 2012

ahojte mam aku otazocku na VAS ktore ste rodili v starej nemocnici ako to tam cele funguje od zaciatku porodu po koniec ...ci mi odporucate epiduralku ,a ci ste niektora rodila pri Dr.Staskovej.... je potrebna aj kozmetika pre babo? mam termin 12 februara a neviem presne co si mam zabalit ...

zuziq8
10. jan 2012

@morandia s tym porodom ti velmi neporadim, kedze som mala cisarsky, ale zoznam potrebnych veci najdes v tejto teme na strane 5, pre babatko ti treba max. tak kremik na zadocek, vlhcene obrusky a jednorazove plienky. + oblecko na cestu domov. 🙂

lenka.s
10. jan 2012

@morandia Ahoj, ja som rodila u Dr. Staskovej a uz som to tu tusim aj spominala, ze s porodom som bola velmi spokojna 😉
osobne epidural neodporucam, ale ja som mala relativne bezbolestny porod, takze preto mi ani nechybala a pre babo staci krem na zadocek a plienky, ako pise zuziq ... pripadne, ja som mala aj svoju ciapocku a ponozky, kedze bolo dost chladno
priebeh porodu ti asi nik neopise, lebo to je individualne podla jeho vyvoja, nenajdes 2 totozne porody a aj lekari a sestricky na porodnej sale pristupuju ku kazdej zene individualne podla potreby

morandia
11. jan 2012

@lenka.s lebo ona je moja ginekologicka a chcem aby bola aj pri porode ..mam jej to oznamit ?a plati sa za to ak ju chcem?Aka je pri porode ?asi davam cudne otazky ,ale chcem vediet ci je prijemna alebo skor nie...

jannnag
11. jan 2012

Ahojte baby. Som tu nova.Ja som rodila na SNP a bola som tam velmi spokojna s celým personalom. 🙂 Nebyt niektorých ľudí pri mojom 3 "ťažkom" porode, už som tu nemusela byt. Velmi im za to DAKUJEM.
Epiduralku by som nedoporučovala a tak isto ani cisársky-len v najkrajnejšom prípade. Je to neopísatelný pocit rodil normáne-spontane. Hlavne pre manžela 😀

lenka.s
11. jan 2012

@morandia v pohode, otazky su uplne normalne, tiez k nej chodim aj ambulantne, urcite jej povedz, ze u nej chces rodit, dohodni sa a nou, plati sa, ak pride k porodu mimo sluzby, ja som rodila u nej v sluzbe, takze som neplatila ... no a pri porode je fajn, nestresuje pacientku, reaguje uplne kludne, co mne osobne velmi pomohlo, lebo som rodila dost rychlo, tak ma aspon ukludnila 🙂 , a velmi ma potesilo, ze sme to zvladli uplne bez nastrihu, ak by ta zaujimalo viac, napis mi ip 😉
inak celkovo, ak rodis u svojho gynekologa, je to lepsie, lebo ma osobnejsi pristup, pozna ta, pozna priebeh tehotenstva, ma to taku komernejsiu atmosferu 🙂

kathka0022
13. jan 2012

baby kt.ste mali pri porode dr.mikulovu ml. aka je :?????????????

terina25
13. jan 2012

@kathka0022 pri porode som ju nemala,ale je dobrá 😉

kathka0022
13. jan 2012

@terina25 viem ze je dobra lebo je to moja gyn..🙂)))

deny3
13. jan 2012

@kathka0022 rodila som cisárskym u iného dr., ale stretla som sa s ňou počas môjho "pobytu" na gynde, je to strašne zlatučká dr., a ako som počula od žien, čo u nej rodili, tak aj pri pôrode je úžasná. Ja veľmi zvažujem, že vymením svoju súčasnú práve za ňu.

morandia
13. jan 2012

@lenka.s CHCELA BY SOM PRI NEJ ,ALE NEVIEM CI SA TO PODARI A PLATI SA VELA AK BY SOM SI JU CHCELLA VYZIADAT ..NEMAM NA TO ABY SOM TOLKO ZAPLATILA...

lenka.s
13. jan 2012

@kathka0022 pri porode je v pohode, mila empaticka ... mala som ju pri prvom porode a bolo som v celku spokojna, no ako gynekologicka ma mimoriadne sklamala ☹

@deny3 si si ista ? 😖

@morandia uff, nepamatam si vysku toho poplatku, ale je to do 200 eur ... neviem, opytaj sa dr, ona bude presnejsie vediet

ivkafu
13. jan 2012

@kathka0022 ahoj, je to moja gyn. a aj som pri nej rodila a mozem ju len odporucit ...ja som velmi spokojna aj ako s gyn. a aj ako s porodnickou, vysvetlila mi ako a co, pri porode upna pohoda, prisla skontrolovala ma aj po porode na izbu a dokonca mi aj domov volala po porode 🙂 .... podla mna klobuk dole pred takou dr., co ja poznam dievcata, tak su snou velmi spokojneeeeeee......keby takych bolo viac 😉 , ak raz budem rodit druhe, tak by som chcela zase pri nej, ale 100 ludi a aj 100 chuti, nie kazdemu moze sediet.

deny3
13. jan 2012

@lenka.s a prečo? jedna z mála, ktorá mala normálny prístup k pacientke.

lenka.s
13. jan 2012

@deny3 ak chces, napisem ti do IP 😉

jane1
15. jan 2012

ahojte kocky, mam termin 8.2. na rastislavke. je tu niekto s podobnym terminom? Morandi som videla ze 12 😀
ja uz mavam poslickov asi. zatial som mala 2 krat, teraz v stvrtok a cca tyzden predtym.
baby co ste rodili v decembri u Sedliaka, ako bolo? ja som bola zjavne v ten isty den u neho na kontrolu a jednu z vas som mozno videla aj odchadzat, mierne sokovanu 😉 ze sa ma zbalit do nemocky. aj ked mohla to byt ina baba 🙂

janusha33
16. jan 2012

@sunny15 Ahoj ak myslis tu na Panelovej 17 tak myslim ze ano.Je to aj moja doktorka a myslim ze berie nove pacientky.

sunny15
16. jan 2012

@janusha33 dakujem za odpoved 😉

morandia
16. jan 2012

@jane1 ahoj ano ja mam termin 12.2 som zvedava ci to tak bude ....si pripravena? ako pocitujes poslickov ...ja vacsinou vecer sa na to zobudim... a cez den take tvrdnutie bruska sem tam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre