• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

29. júna 2017 
@franina snažím sa šetriť tak ty máš ešte dosť pred sebou :wink:
4. okt 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 joj áno, ešte dosť, ale hádam zvládneme :slight_smile:
4. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina určite áno :slight_smile:
5. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 dnes nastupuje keksicek... :dizzy_face:
5. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ano myslím na ňu a držím palce. Ja som málo čo v noci spala, mala som bolesti a malý tak sa vrtel, že občas sa mi zle dýchalo, lapala som po dychu a dnes pokračuje :slight_smile:
5. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 malinký asi si este robi miesto, uz nema vela tak sa musi asi mrvit :dizzy_face:
no ja som dnes zaspala cca o 03,30hod., vobec neviem co to.... a poslednu dobu citim take svrbenie po rukach a nohach a niekedy ako keby aj s ihlou, neviem co to je... nemala si to niekedy?
5. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina riadne je aktívny v tom brušku :slight_smile: No ja som to nemala ale čo chodím na jednú stránku tak dve mamičky to majú a vraj to zvykne byť u niektorých ale presne čo to je neviem ale počula som o tom
5. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 aspon vieme ze ich mame... a oddychujes poctivo??? :slight_smile:

neviem, ci to povedat dr., alebo nie, niekedy si pripadam ako hypochonder :rolling_eyes:
5. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina snažím sa čo najviac, dnes svokrovci zobrali malú tak sedím a nič nerobím :wink: No cez víkend má Lucka 3r. bude oslava tak asi to trošku poruším ale nič nepečiem , objednala som tortu a možno z cukrárne kúpim pár koláčov, pre mňa by nebolo dobre poskakovať pri sporáku.
Ja by som povedala, uvidíš čo ti na to povie :wink:
5. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 fíha tak oslava bude jééééj tri rocky.... krása... malá je určite zlatunká :dizzy_face: a co ste jej kupili??? jasne ze ty radsej nepec, ani nic take, ty musis byt hlavne v klude....

a nevies nahodou, ked Dr. Staskova nebude mat sluzbu vtedy ked budem rodit tak ona nepride a bude ma musiet niekto iny odrodit?
5. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina veru je zlatučká ale vie aj riadne zlostiť :grinning: Teraz sme sa boli fotiť tak si môžeš pozrieť fotky mám ich vo fotoblogu.
Vieš, keď sa s ňou dohodneš , že chceš ju tak ona sa snaží aby to bolo počas jej služby ale keby to nevyšlo tak jedine zazmluvniť si ju alebo to nechať na iného lekára
5. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 naozaj krásne fotky....
bola som dnes u doktorky a som jej hovorila, ze ma svrbi ruka aj noha a hlavne v noci, ze neviem spat, tak mi povedala, ze ci si uz nevymyslam... :pensive: tak nabudúce uz fakt nic nepoviem... :zipper_mouth: a v utorok na krv...
5. okt 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina tak to je divné ale ona je taká náladová, ja keď som jej povedala v 16tt , že cítim pohyby tak ma vysmiala ale bol to drobec, tým som si istá :wink:
5. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 druhorodicka citi skor pohyby, to som citala :wink: ja viem, ze je naladova, ale vies to ja som taka citlivka teraz, inak by som to brala normalne asi :confused:
5. okt 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina chápem ťa lebo aj ja keď som jej povedala, že cítim pohyby tak ma vysmiala a nepadlo mi to dvakrát najlepšie :unamused:
5. okt 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 vsak to ... prislo mi to tak luto ... uz chcem mat po porode ...
5. okt 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ver , že už aj ja, nevládzem už nič robiť
5. okt 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ja este vladzem, len dnes ako som tam bola tak som sa tak vystresovala ze az... a myslim ze som videla keksicek ako sa prechadzala a uz isla rodit... bolo to cca o 15,30....
5. okt 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina z čoho si sa tak vystresovala? A myslíš, že to bola ona ?
5. okt 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 z tej miestnosti co tam bola, zo sestricky co nebola velmi mila a rozpravala so mnou ako keby som tam chodila kazdu chvilu.... :pensive:
myslim si ze to bola ona ...
5. okt 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina vieš čo ja si aké nepripúšťam veľmi, lebo v dnešnej dobe je to tak. Radšej jedným uchom dnu, druhým von a keď porodíš a budeš doma s bábom tak to bude najlepšie a každý si môže trhnúť :wink:
5. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 máš pravdu :wink: len v tej chvili som mala zmiesane pocity... :slight_smile: ale dakujem ti za povzbudive slova a mas uuuuuuuplnu pravdu :wink:
5. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina keby si človek v dnešnej dobe všetko pripúšťal tak skončí v blázinci :grinning: ja som sa naučila , že je najlepšie si to nevšímať a mám pokoj :wink:
5. okt 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina ahoj, keď si bola za Staškovou dole v monobloku tak si sa hlásila pri okienku alebo ako to tam teraz chodí?
8. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 nie ja som bola ked mala sluzbu.... ale zajtra idem na krv do ambulancie... kedy ides?
8. okt 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ja idem vo štvrtok
8. okt 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 mne kazala este do ambulancie, tak neviem... tebe kazala do monobloku?
8. okt 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ona už nie je v pavilone zdravia tak neviem, ja som jej dnes volala a mám ísť do monobloku na prízemie
8. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 tak ja uz neviem... :confused: tak ci tak idem zajtra, tak ti dam vediet, ale ked ti povedala ze do monobloku tak mozno aj ja tam skoncim zajtra... dam ti vediet...
8. okt 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina dobre ,tak zajtra mi daj vedieť ako si dopadla :slight_smile:
8. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok