Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

nevesta1974
11. jan 2013

@berni hlavne ci je ochotna prist kedykolvek to na mna pride - na telefon, alebo ci si pacientky objednava do sluzby a dava vyvolavacku? bude to moje tretie babatko, ale s vacsim casovym odstupom, prve 2 som rodila u lekara, ktory uz teraz porodnicku prax nevykonava. Ja som s nou tiez spokojna zatial, len sa bojim podla toho co som o nej pocula, ci nie je trosku naladova?

vikusik
11. jan 2013

@majka1121 svagrina rodila pred 3,mesiacmy mala ju rezervovanu ale sa jej neušla,tak bola v normalnej a bola spokojna a aj ušetrila.

majka1121
11. jan 2013

@vikusik Ahoj, nakoniec som na nu nesla ani ja. Porodila som pred polnocou, izba bola obsadena. Dali ma na normalnu izbu. Na druhy den ma chceli prelozit na nadstandard, ale uz som ostala tam. Aspon sme pokecali s babami a tiez usetrila. 🙂

berni
12. jan 2013

@nevesta1974 no to neviem, či je ochotná, alebo ako to funguje keď nemá službu, lebo ja som rodila keď mala službu.... ona je podľa mňa rázna žena, má toho veľa, ale že by ku mne bola zlá to určite nie, pri pôrode mi pomohla a boli zohraté aj so sestričkou hneď vedeli čo majú robiť, keďže som bola prvorodička... ja ju môžem len odporúčať, ku mne je stále dobrá a keď chcem niečo vedieť opýtam sa a ona odpovie, je to odborníčka...

nevesta1974
12. jan 2013

dakujem za odpovede 🙂, rodila si ked mala sluzbu, lebo Ti to tak vyslo, ze na Teba prisli kontrakcie, alebo si Ta do sluzby objednala? a ked sa este mozem pytat... maleho Ti dali na izbu asi po akej dobe po porode?
... co vsetko si potrebujem doniest okrem plienok pre babatko?, lebo ked som ja rodila pred rokmi vtedy nam babatka na izbu este nedavali, len na kojenie, takze si dost dobre neviem predstavit ako je to napr. s prezliekanim, umyvanim drobcov ked su na izbe s maminami

nevesta1974
12. jan 2013

@berni dakujem za odpovede 🙂, rodila si ked mala sluzbu, lebo Ti to tak vyslo, ze na Teba prisli kontrakcie, alebo si Ta do sluzby objednala? a ked sa este mozem pytat... maleho Ti dali na izbu asi po akej dobe po porode?
... co vsetko si potrebujem doniest okrem plienok pre babatko?, lebo ked som ja rodila pred rokmi vtedy nam babatka na izbu este nedavali, len na kojenie, takze si dost dobre neviem predstavit ako je to napr. s prezliekanim, umyvanim drobcov ked su na izbe s maminami

berni
12. jan 2013

@nevesta1974 no v ten deň som bola u nej na kontrole a videla, že to bude dnes... tak aj bolo... 🙂
akurát ti tam treba plienky pre malého, lebo oni bábätká prezliekajú do svojich vecí, a potom keď pôjdete domov tak vtedy bábätku treba zobrať veci v čom ho zoberieš domov, oni kúpu každý deň bábätká ty nekúpeš.Mne dali malého o dva dni, ale prvé dni mi ho nosili na kojenie len....

nevesta1974
13. jan 2013

@berni a nevies nahodou ako je to s otcom pri porode? treba to nahlasit vopred aj vopred zaplatit( kolko? - docitala som sa tu rozne sumy) a ak by tam bol so mnou manzel, nechaju ho tam cely cas az do konca porodu, myslim tym aj sitie, alebo len tu pripravnu dobu?

berni
14. jan 2013

@nevesta1974 neviem, ako to je s otcom, ale doktorka sa ma pýtala, či chcem mať manžela pri pôrode, lenže vtedy som už mala silné kontrakcie tak som nechcela nakoniec aby tam bol... ale podľa mňa úplne v pohode sa opýtaj našej doktorky ona ti povie... 🙂

ssstanka
14. jan 2013

@nevesta1974 Mozes mat otca pri porode az do konca a plati sa az po porode

66misulka
18. jan 2013

@nevesta1974 Plati sa 20eur hned po porode🙂...a budes mat pri porode Staskovu?

nevesta1974
21. jan 2013

@66misulka ano, chcela by som mat ju, aj som jej to uz spominala, ale blizsie sme sa o tom este nebavili. A toho otecka este zvazujem/e, moj muz je straaaasny pohodak a ja mam obavu, ci ma prave svojim prehnane kludnym pristupom nebude rozculovat 😀

66misulka
21. jan 2013

@nevesta1974 no ved aj moj muz je taky kludas.pri prvom nebol ale tarz pri druhom bol a strasne mi pomohol uz len tym e tam bol...prvy porod som mla tazky takze tak asi bolo lepsie ze nebol ale teraz mi velmi pomoholl aj ked to bol takz strasne rychli porod ale som rada ze tam bol

nevesta1974
22. jan 2013

@66misulka A Ty si tiez rodila pri Dr. Staskovej? obe deticky? BTW pozrela som Tvoje fotecky, mas krasny "parik" 😉

66misulka
22. jan 2013

@nevesta1974
ano ano obe som rodila pri nej ja uz chodim k nej od svojich 13tich a som spokojna len je pravdaa ze je trosku naladovejsia ale ved sme ldia ale ako lekarka je perfektna...dakujem krasne🙂

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

mojebabo18
28. jan 2013

baby porism podelte sa o infošky ak szte niektorá rodila u Dr. Frivaldskej... dakujem.... Kludne mi napíšte aj do Ip... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisi88
29. jan 2013

Baby, ak mám dobré info mali by prísť lepšie časy pre "starú" nemocnicu...že vraj tam nastupuje za primára doktor Frič zo Šace a mali by to tam začať dávať trošku dokopy. 😉 Dúfam, že sa mu tam podarí urobiť aspoň takú pôrodnicu ako v Šaci. Myslím si, že veľa budúcich mamičiek by privítalo kvalitnú nemocnicu v centre mesta...predsa Šaca je dosť "odruky"........

lanabi
1. feb 2013

@mojebabo18
Ahoj ja sa u Dr.Frivaldskej chystam rodit 2.2.sa pokusi manevrom spustit porod a ked to nepojde tak 4.2.ho bude vyvolavat .Je mojou dlhorocnou gynekologickou a ja osobne k nej mam maximalnu doveru .Urcitu predporodnu obavu mam ,tak asi ako kazda aj ked budem druhorodicka no po 16 rocnej pauze :o)Kedze babatko je prilis velke caka ma to o par tyzdnov skor no Dr.doverujem a verim,ze to nijako nikomu neublizi .

mojebabo18
1. feb 2013

@lanabi ved to je zajtra... :P ja by som tiež tak chcela aby to skusila manevrom a potom ak nie tak vyvoalavačkou... proste aby sa to podarilo v čase jej služby..🙂 Dufam že budem s nou aj ja spokojná... 🙂 Dakujem za si sa ozvala... 🙂

tinuliatko
5. feb 2013

@mojebabo18
Ahoj ja som prve dieťa tiež rodila u dr Frivaldskej a neda sa opisať ta maximalna spokojnosť s celým porodom.pani dr verim na milion percent ,je teraz mojou gynekologičkou a druhy porod ma čaka v aprili a tiež samozrejme s pani doktorkou. 🙂

mojebabo18
5. feb 2013

@tinuliatko dakujem velmi peekne, mna porod čaka v marci u nej a dufam že budem spokojáááááá 🙂

tinuliatko
5. feb 2013

@mojebabo18 tak držim palce ,nech všetko dobre dopadne a nech si spokojnáá 🙂

mojebabo18
5. feb 2013

@tinuliatko bola si na obyčajnej izbe alebo na nadštandartke?? čo odporučaš?? mala si muža pri porode??? 🙂

tinuliatko
6. feb 2013

@mojebabo18 bola som na obyčajnej izbe tie nadštandartne su väčšinou obsadene na dlho dopredu,nie nemala som nikoho pri porode neviem či je to možne tu v starej nemocnicni asi až pri samotnom porode može byť ale počas 1 doby porodnej určite nie ,aj tak ma hned videl i maleho ked ma dr zašila tak zvyknu zavolať ich potom hned dnu

martinailova
11. feb 2013

🙂

nicolle805
19. feb 2013

@66misulka suhlasim..aj ja chodim k dr.Staskovej..najlepsia gynekologicka aku poznam..porodnicka neviem,nerodila som pri nej,nestihla som 🙂

13ivan13
15. apr 2013

Dr.frivaldsku ja osobne odporucam, je to nie len Dr ale ona posobi aj ako psychicka podpora je taka kludna a mila...ja mam velmi dobre spomienky u nej na porod...odporucam 🙂

miskanasa
29. apr 2013

baby a od kolkeho týždna sa hlási v nemocnici?

januliatko1985
1. máj 2013

@miskanasa malo by sa od 36tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre