Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

niki18
11. máj 2013

Baby rodila niektora z vas pri dr. Janke Mkulovej???? A este jedna otazka...kedy priblizne pred porodom si treba rezervovat nadstandardnu izbu??? Viem, ze do augusta mam este cas, ale robim si aspon prieskum 🙂

stefi76
12. máj 2013

@niki18 ahoj ja som pri nej rodila pred 3 rokmi, maximálna spokojnosť.

ivkafu
12. máj 2013

@niki18
@stefi76 aj ja ties akoro pred 3 rokmi a suhlasim max. spokojnost, profesionalka so srdcom na pravom mieste 🙂

jarmila1977
12. máj 2013

@niki18 ahoj,janku mikulovu odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 🙂 strasne zlatucka.ja som napokon pri nej nerodila,lebo bola mimo slovenska.a co sa tyka nadstandartnej izby,tak tu si treba cim skor rezervovat.na rastislavovej su len dve a je o ne velky zaujem.a moze sa stat,ze aj ked ju budes mat rezervovanu,prave nebude volna :( a daju ju tej,ktora ju mala skor zarezervovanu.takze kludne tam chod cim skor,zazvonis na sestonedeli-4.poschodie a zavolas si sestricku.ona ta zapise do zosita.

niki18
12. máj 2013

@jarmila1977 noooo a ja som si myslela, ze ked tam pridem v 6tom mesiaci, tak na mna budu pozerat ako na blazna 🙂 dakujem pekne 😉

evca8285
15. máj 2013

ahojte maminky... ja som rodila na Rastislavke 25.4 a nemoze ani jedno krive slovo povedat... od kedy som zacala chodit do predterminovej ambulancie, kde je sestricka velmi prijemna, cez porod az po oddelenie sestonedelia boli ku mne vsetci velmi mili... Rodila som pri MUDr. Ginellim a lepsieho lekara som si vybrat nemohla... Som maximalne spokojna 🙂 citala som vela o tom ze socialne zariadenia a izby su v hroznom stave a ani to podla mna nie je pravda... izby su klasicke nemocnicne a socialne zariadenia pekne vykachlickovane a ciste... ja osobne tuto porodnicu vrelo odporucam 🙂 jedine co tak by som prijala mat maleho skor pri sebe (narodil sa o 15-tej a priniesli mi ho o 22-hej)...

amelie123
20. máj 2013

@niki18 ahoj bola si si rezervovat tu nadstandardnu izbu? plati sa nieco za rezervovanie? rozmyslam tiez nad rezervaciou a neviem kedy ist. 🙂dakujem za info🙂

niki18
20. máj 2013

@amelie123 nie, ešte som nešla....6. juna mam poradnu a dufam, ze mi upresni termin, kedze od zaciatku mi dali uz 3....no a az potom si pojdem rezervovat izbu.... A hlavne, aby mi potvrdila, ze v auguste nema v plane dovolenku! !!!! 😉 daj vediet, ak budes mat neake novinky 🙂

amelie123
21. máj 2013

@niki18 tak ja mám poradnu teraz vo štvrtok 23.maja. mam za sebou druhe 3D kde nam potvrdili že čakáme dievčatko 🙂 mne dala termín J.Mikulová na 17.september, ale na 3D mi povedali aj termín 20.september. tak uvidíme, že ako nakoniec bude🙂 ja sama som nedodržala svoj termín, narodila som sa o deň neskôr🙂 tiež daj vedieť novinky🙂 škoda že nemáme spoločný termín🙂

niki18
21. máj 2013

@amelie123 noooo ja to mam na 23. augusta podla 3D, podla dr.Mikulovej 25.8. a podla pm 29.8...cize vyber si 😀

amelie123
21. máj 2013

@niki18 super🙂 poteší🙂 a už si s ňou hovorila o tom, že chceš pri nej rodiť?

niki18
24. máj 2013

@amelie123 tak uz som jej to spominala, ale to bolo este niekedy v aprili a na to mi povedala....joooj, moja zlata este je skoro taketo veci riesit, aby sme to nezakrikli...budeme to riesit v juni....6. juna mam poradnu, takze by mi mala dat neaku odpoved...aspon by som si chcela byt ista, ze nema v plane dovolenku presne v auguste!!!

amelie123
15. júl 2013

baby čo ste rodili v tejto nemocke, dali vám zoznam, čo si doniesť? a ešte by ma zaujímalo či vám kázali doniesť látkove plienky a poštolky, či sa to ešte robí.

franina
24. júl 2013

@amelie123 ahoj, zoznam nedali, látkové plienky majú oni, poštolky tiež netreba len ak ortoped doporuci

amelie123
24. júl 2013

@franina dakujem🙂

franina
25. júl 2013

@amelie123 a pri kom budeš rodiť? držím palce, bude dobre uvidíš 😵

amelie123
25. júl 2013

@franina mala by som pri Janke Mikulovej, keď sa nič nezmení. dík🙂 ja tiež verím, že bude dobre🙂

niki18
25. júl 2013

@franina vedela by si mi prosim ta povedat, co budem potrebovat do nemocnice pre drobca??? seba som uz pobalila, ale malinkemu neviem co zbalit...dakujem 🙂

gylla
25. júl 2013

@franina Dievcata neviete mi poradit v tejto nemocke netreba poucenie na epiduralku len vraj zoberu krv a to staci?lebo v saci trebalo ist na poucenie pre porodom dik za info

franina
25. júl 2013

@niki18 malemu plienky pampersky a potom vecicky v com pojde domov, nic ine vsetko mu tam daju 🙂

@gylla ja som chcela tiez epi, ale nestihli sme, nikto ma nepoucil o nicom predtym, tak asi nepoucuju 🙂

gylla
26. júl 2013

@franina dakujem 🙂 🙂

niki18
26. júl 2013

@franina takze ani vlhcene utierky,olejcek, lieh na pupcek, vlhcene utierky??? to je super 🙂

jul11
26. júl 2013

Vlhcene utierky treba a plienky.oblecenie v com pojde babo domov mozes nechat doma a prinedie ti ho otecko,ked vad budu pustat,aspon nebudes mat plnu tasku a predsa len,bude to cca4dni v taske v nemocnici.niektore mamicky si prinieslu capicky a rukavicky,to babatkam v lete nedavaju,ja som svojej nedavala.capicku daju iba na prvy den,potom ze netreba.

franina
26. júl 2013

@niki18 ked budes prebalovat tak vlhcene utierky ano a tiez kremik na zadocek sudocrem alebo iny krem, ozaj nic ine

mylittleone
5. aug 2013

ahojte...aj ja som rodila v juni v tejto porodnici a takisto som bola max. spokojná 🙂 pred 4 rokmi som rodila v šaci a nedá sa to porovnať..súkromná nemocnica nezaručí lepší komfort či prístup..možno tak max. izby boli lepšie ale prístup personálu a starostlivosť jednoznačne lepšia na rastislavke..

radka1704
6. aug 2013

je tu neaka baba ktora ma termin teraz v bliskej dobe napr od 8do 18 augusta?

gylla
6. aug 2013

ja mam 10 a 14 augusta 🙂

gylla
6. aug 2013

@radka1704 ja mam 10 a 14 augusta

niki18
8. aug 2013

@radka1704 @gylla ja mam sice az 20teho ale podla dr. to mozme cakat skor!!! A u koho sa chystate rodit baby???

gylla
8. aug 2013

@niki18 tak ja budem u Janky Mikulovej chodim uz ku nej do nemocky tak uvidime este ako dlho to bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre