Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

niki18
8. aug 2013

@gylla ja tiez 🙂 zajtra rano idem 2x na monitory, tak som zvedava, ci neaka zmena od posled. poradne...

gylla
8. aug 2013

@niki18 aj ja zajtra idem 🙂 tak drzim palce 🙂

niki18
8. aug 2013

@gylla tak sa,tam mozno este aj stretneme 😉

gylla
8. aug 2013

aj to moze byt 🙂 ja idem rano

gylla
8. aug 2013

@niki18 aj to moze byt emoticon ja idem rano

niki18
8. aug 2013

@gylla taky tak 😀 pozeram, ze tebe sa to uz blizi!!! Tak drzim palce,a mozno sa vidime zajtra 😉

gylla
9. aug 2013

@niki18 dik pekne no blizi ale kedy to bude neviem budeme asi prenasat 😒

niki18
11. aug 2013

@gylla este ste vcelku???

gylla
11. aug 2013

@niki18 ahoj ano v celku sice ma zospodu pichlave bolesti ale inak nic uvidime v utorok idem do poradne malej sa nejak nechce dr povedala ze ma bude pripravovat aby sme do patku porodili tak neviem ako bude 🙂

niki18
12. aug 2013

@gylla fuha...akoze ako pripravovat??? Tak drzim palce, aby ste to mali cim skor za sebou 🙂

gylla
12. aug 2013

dik pekne ani ja netusim ako potom dam vediet ako to myslela 🙂

stefi76
12. aug 2013

@gylla ku ktorej gynekologičke chodíš?

gylla
12. aug 2013

@stefi76 ku dr Janke Mikulovej

gylla
12. aug 2013

@niki18 dik pekne ani ja netusim ako potom dam vediet ako to myslela 🙂

stefi76
12. aug 2013

a ja som u nej rodila a bola som maxim. spokojná, môžeš jej plne dôverovať.

niki18
12. aug 2013

@gylla noooo, urcite daj lebo dost ma to zaujalo... inac, ked teraz myslim na ten piatok, tak sme sa aj stretli....ja som bola akurat na monitoroch ked ta vysetrovala 😀

gylla
12. aug 2013

@niki18 aha no moze byt lebo bol tam frmol xixi a dam urcite vediet 🙂

tereza1011
13. aug 2013

Ahojte, zatiaľ mám ešte čas, ale pomaly uvažujem nad výberom pôrodnice i lekára. V 2008 som rodila v Šaci, s lekárom som bola spokojná, ale to o sestričkách nemôžem povedať.
Môžem sa ísť popozerať na oddelenie, zariadenie izieb už v tehotenstve? Mali ste niektorá takú možnosť? Akú skúsenosť máte so sestrami a pomocou pri dojčení? Chodia na vizitu aj medici praktikanti?
Máte niekto skúsenosť s pani doktorkou Melichovou pri pôrode? Vopred ďakujem za odpovede. 🙂

radka1704
15. aug 2013

tak ahojte baby uz to mam za sebou a som spokojna so starostlivostov s starej nemocnici odrodil ma Kraus a Vernerova som spokojna

niki18
21. aug 2013

Tak uz aj ja to mam za sebou! !! Rodila som pri svojej doktorke Janke Mikulovej a poviem vam baby, ze som nadmieru spokojna so starostlivostou na rastislavke!!! Ako prvorodicka nemam s cim porovnavat, ale keby som sa tak netesila domov, tak by som tam este kludne ostala par dni, ak by trebalo...bola som na nadstandarde, navstevy som mohla prijimat na izbe cely den az do 22.00....obrovska vyhoda vlastnej sprchy a wc na izbe...a samozrejme telka, chladnicka, detska vaha a strava na izbe boli samozrej ostou....prvy den som stravila na normalnej izbe, ale aj ta bola uplne v pohode...
@tereza1011 a co sa tyka sestier, tak nemozem povedat jedno krive slovo a takisto aj co sa tyka pomoci pri dojceni!!! Fakt pomohli a som im vdacna 🙂
Ja Rastislavku odporucam vsetkymi desiatimi!!!! 😉

whiteflower
24. aug 2013

Ahojte, pred 11 rokmi som rodila na Rastislavke a staral sa tam o mňa pocas porodu mladý lekar hoci ma nakoniec odrodil iný doktor. Neviete mi pomôcť zistit ako sa vola? Ja si vôbec jeho meno nepamätám ani neviem či tam este robi. Vtedy mohol mat okolo 30 a mal dlhšie čierne vlasy. Lekarov s dlhymi vlasmi tam asi nebolo vela tak si mozno niekto spomenie. Ďakujem

ninkova
25. aug 2013

Rodila som tiez na Rastislavovej a bola som nadmieru spokojna. prve 2 dni som bola na normalnej izbe, ktora bola velmi pekna a cista. Potom 2 dni na nadstandarde. Velmi chvalim sestricky a doktorov, ktorí radili a starali sa. Najprv som chcela ist rodit do Sace,no nakoniec kvoli dialke sme ju nezvolili, obavala som sa starej nemocnice, ale velmi prekvapila. Odporucam!

adelsa
25. aug 2013

aj ja som rodila v starej nemocnici, bola som spokojna. ale mam otazku, chcela by som tam rodit zas, ale neviem ako je to z nadstandartnymi izbami. na nete som sa docitala, ze je tam izba aj za 10 eur na noc.mali ste ju uz niektora? alebo mate nejake info o tom?

leniqa
26. aug 2013

Ja som rodila na Rastislavovej pred 11 rokmi pri doktorovi. Zborovjanovi a druhý krát teraz v júny pri doktorke Frivaldskej, bola som veľmi spokojná. Aj sestričky boli veľmi zlaté.

mylittleone
26. aug 2013

@tereza1011 ahoj...ja som tiež rodila v roku 2009 v šaci a teraz pred 2 mes. na rastislavke a rozhodne bol na rastislavke lepší prístup personálu, hoci povedzme to vybavenie izieb nie /ak nemáš nadštandard, ten je super/, bola som si asi v 5 mes. pozrieť oddelenie, pôrodnú sálu, nebol s tým problém...sestričky boli veľmi milé, stále sa chodili pýtať ako sa cítime, pozerali či dobre prikladáme detičky a tak celkovo boli ochotné ak niečo trebalo...takže rozhodne ti odporúčam túto pôrodnicu...ale dr.Melichovú veľmi nie, kamoška pri nej rodila a v hodine dvanástej jej urobili cisársky aj to na pokyn primára, lebo Melichovej sa zdalo že netreba a dieťa sa skoro udusilo...tak neviem..ale o ostatných lekároch mám len dobré referencie..mňa odrodila dr.Hančikovská - neskutočne zlatá a citlivá mladá lekárka, skús sa spojiť možno s ňou...

mylittleone
26. aug 2013

@adelsa ahoj..nadštandard stojí 24 eur/noc

adelsa
26. aug 2013

@mylittleone ano to viem, ale na nete maju aj za 10 eur.

mylittleone
26. aug 2013

@adelsa nuž o tom neviem nič...zaregistrovala som len za 24 eur...ale asi najlepšie bude tam zavolať a opýtať sa...možno sa za tie 2 mes. niečo zmenilo odkedy som rodila ja..

tereza1011
26. aug 2013

@mylittleone ďakujem veľmi pekne za info. Rozmýšľam, že sa tam pôjdem pozrieť. Ja mám trocha ten problém, že patrím k Melichovej ako k obvodnej a neviem, či by sa neurazila, keby som si vybrala niekoho iného. V ambulancii je veľmi milá, ochotná a pedantná. Ešte uvidím, ako sa udalosti vyvinú, snáď sa neskôr rozhodnem správne a nebudem ľutovať. 🙂

babumovci
2. sep 2013

ako je to teraz s pyzamom pre mamicku a oblecenim pre babatko, stale davaju v nemocnici ich?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre