Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

any395
27. apr 2015

troška mimo témy, ale Iniciatíva bude slúžiť aj budúcim mamičkám 🙂 Milí priatelia,
pôrodné asistentky a priaznivci pôrodných asistentiek (PA), sympatizanti normálneho tehotenstva, pôrodu, šestonedelia, prirodzených životných dejov, pozývame vás na prvé prezentačné stretnutie novovzniknutého združenia PA
do P o p r a d u 5.5. - v krásny, Medzinárodný Deň Pôrodných Asistentiek.
Príďte povzbudiť, podporiť úsilie IPASK v posilnení statusu pôrodných asistentiek a starostlivosti o zdravý život ženy a jej dieťatka heart emoticon
Ďalšie stretnutia IPASK s PA a verejnosťou sa budú konať aj v iných mestách, a to v Bratislave 30.mája, v Žiline 13.júna a Košiciach 20.júna (miesto, čas a program prezentácií združenia upresníme v dohľadnej dobe). Oceníme každé šírenie myšlienok IPASK, zdieľanie našich prvých podujatí ďalej, medzi vašich známych, priateľov, kolegov.
Tešíme sa na spoločné stretnutia, ďakujeme vopred za vašu účasť, priazeň a spoluprácu. 🙂
Nech nás spája myšlienka: " Sila a schopnosť ženy je obrovská, ak ona sama verí "
https://www.facebook.com/pages/Iniciatíva-pôrod...

kejtka87
6. mar 2016

Ja som rodila v starej nemocnici pred necelými 9timi mesiacmi. Bola som spokojná.len ta hygiena čo sa týka wc .V hroznom stave.akurat keď som tam ležala. Tak odišlo svetlo A V noci na wc bez svetla. Des. A za dva dni nebolo koho opravit.

lucassia
4. máj 2016

@kejtka87 takže zabalím aj baterku 🙂

kejtka87
5. máj 2016

@lucassia clovek nikdy nevie 🙂 ale tak snad uz bude opravene.

lucassia
17. máj 2016

ahojte chcela by som sa popýtať, že kde sa mám hlásiť ak pôjdem do prvej poradne už do nemocnice. Ku komu alebo to je jedno?? Ďakujem 😉

mata181
17. máj 2016

ahojte, ako je to teraz na Rastislavovej, ktori lekari?

lucassia
19. máj 2016

ahojte kde sa mam ist hlasit ak idem prvykrat do poradne na rastislavovu? mam sa aj objednat a kde u koho?? dakujem

yasminka137
25. máj 2016

Ahojte,ja idem ešte raz do poradne k svojmu gyndodovi,ale uz som sa objednala do poradne na rastisl.,chcela som len info a sestrička,ze sa objednáva,tak mi dala dátum a mam prist s ranným močom a vybrať si kartu v kartoteke na prízemí a s ňou potom ísť na 3.p tam je tehu poradňa,vysetria a poslu na usg na prízemí.takze radšej prevolate,nech tam dlho nečakáte ,prípadne Vás nevezme ale objedná na inokedy🙂

lucassia
26. máj 2016

aj ja som sa objednala už na utorok dnes som posledný krát bola u mojho gynek. hehe možno sa tmam stretneme .....som zvedava kde tam pobludim alebo čo a ako

martina054
25. jún 2016

Dobry den mamicky je tu niekto kto rodi v nedelu 3.7.2016

lucassia
26. jún 2016

@martina054 ja mam terin 1 jula no neviem ci sa mu bude chiet vtedy presne von

martina054
27. jún 2016

@lucassia ja mam.sekciu na nedelu

yasminka137
27. jún 2016

Ahojte,ja mam zajtra poradnu a uz aj s výsledkami na plánovanú sekciu,tak som zvedava,na kedy má dajú,bola by som rada,keby má už aj zajtra nechali...🙂

yasminka137
27. jún 2016

@martina054 ahoj,ked sa smiem opytat,tento deň ti dali podľa termínu pôrodu,či majú veľa žien ,pôrodov naplánovaných...ja idem zajtra na poradnu,tak uvidim,že kedy mňa objednajú...

lucassia
28. jún 2016

ja idem až štrvtok na poradnu.... piatok zacinam 41tt to kedy si ma tam potom nechaju alebo ako to je?

martina054
28. jún 2016

@yasminka137 no ja mam termin az 9.7 ale nedelu mam prist na porod cize to pojde skor

yasminka137
29. jún 2016

@martina054 aha,no ja mám 11.7. A predtym mi vravel,že objednávajú 10-14 dni pred termínom a teraz mi dal ešte poradnu,keď dovtedy samozrejme nepridu bolesti....,na 7.7, takze päť dní pred termínom,dúfala som,že skôr,no čo už.a mas aj svojho pôrodníka?

martina054
30. jún 2016

@yasminka137 ano mam a ty

yasminka137
30. jún 2016

@martina054 ja nie,tak drzim palce ,nech Ti to dobre dopadne.🙂

martina054
1. júl 2016

@yasminka137 dakujem

lucassia
3. júl 2016

da sa tam vypytat nejaka tabletka na utišenie bolesti- kontrakcii?? okrem tej EPI

lebo mam už druhy den kontrakcie a už to neviem vydržať

yasminka137
3. júl 2016

@lucassia a ešte si doma??? Ved po dvoch dňoch,ked neprestávajú ,tak uz sa to asi začalo,nie pokiaľ viem,tabletka nieje...drzim palce

martina054
4. júl 2016

@yasminka137 ahoj este ste doma

martina054
4. júl 2016

Ked som nedelu mala porod cisarsky kedy ma pustia domov dakuje

yasminka137
4. júl 2016

@martina054 ahoj,ja sim uz tiež v nem.ale na gynde lezim,púšťajú na 5-6 podľa stavu

martina054
4. júl 2016

@yasminka137 az tak dlho ??? Cize si v nemocnici a uz si malla

yasminka137
5. júl 2016

@martina054 este nie,zajtra rozhodnú kedy presne idem...dnes mam termin a ďalší v pondelok 11.7. Tak uvidím.áno tak nechávajú,ešte stehy treba prísť potom vybrať...a podľa bábätka ,ako je na tom so žltačkou... Tak gratulujem a držím palce,uz to mas za sebou 🙂a mala si spinal či celkovú...

andrejqqqa
5. júl 2016

S kým sa vidím 7.7 ???

martina054
5. júl 2016

@yasminka137 spinal

lucassia
14. júl 2016

@yasminka137 už som po porode pondelok om rodila na rastislavke spontanne a sme tam boli až do nedele kvoli žltacke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre