Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

yasminka137
14. júl 2016

@lucassia ja v stredu a v pondelok domkov.zltacka nas obisla 🙂

dadadej
15. júl 2016

@lucassia gratulujem 🙂 krasnucke babo 🙂 mozem sa spytat kto ta odrodil ? Ja mam termin 20.8. nepoznam tam nikoho ...na koho by som sa mohla spolahnut ? Dakujem za odpoved

lucassia
16. júl 2016

@dadadej bohužial neviem ako sa volala ta doktorka nieje to ani v prepušta
cej správe

yasminka137
16. júl 2016

@lucassia moja zlata.blahozelam.nas zltacka obisla tak v pohode.jaaaj uz to mame za sebou.tak uz len sa zotavit a tesit sa z drobcekov 🙂

lucassia
17. júl 2016
lucassia
20. júl 2016

@yasminka137 my sme tam bolli kvoli nej od povdelka do nedele najprv nic ze vraj slaba a potom sa mu to zvišovalo tak bol raz skoro cely den pod lampičkou a pekne mu to stiahlo žltačku... strasne som sa tešil domov i ked som potom mala trošku strach a bola som plačliva že či to zvladnem....prve dietatko

yasminka137
22. júl 2016

@lucassia neboj zvladnes a placeme snad kazda...🙂))) to vsetko doma z teba opadne.hormony pracuju atd a je tu babuliatko teda nieco nove v zivote...moja ma dva tyzdne takze zatial spanok o nicom.tiez si obcas poplacem.ale ono sa to upravi a bude uz len lepsie.

lucassia
24. júl 2016
saranojmanova
25. júl 2016

Baby, to naozaj sú tam iba 2wecká? Na kolko izieb? A koľko je tam nadstandardov? V akej cene prosim?

lucassia
27. júl 2016

ja som bola na nadštanartke na noc 25 e oplati sa fakt je hrozne že ostatne musia zdielat 2wc-ka a ke este silno krvacas tak to niee sranda...... 2 nadšt. su tam

katka778
27. júl 2016

Ahojte,aka je pravdepodobnost,ze ked som zapisana do toho zosita,ze chcem nadstandardnu izbu,ze ju aj dostanem.Lebo tak nevieme presne kedy to pride.Lucassia,mala si ju dopredu rezervovanu a aj si ju dostala,ci ti ju len tak ponukli,ked si prisla rodit?dik vopred za odpoved a nech sa dari vsetkym babatkam 🙂

lucassia
27. júl 2016

neoplati sa rezervovat...mne ponukli len tak ked odchadzala jena preč

katka778
27. júl 2016

Aha,tak to si mala stastie potom,ja som si pre istotu rezervovala,ale tak nemusi to vyjst,no dufam,ze vyjde.Dajako to tam vydrzim hadam aj v standardnej,ak by sa inac nedalo...diik.a este ze bolo.tam vela ludi na oddeleni,ked si rodila?Teda myslim,ci standardne izby boli plne obsadene3_4 osobami,ci len tak po dve boli?

lucassia
29. júl 2016

@katka778 fu.... tak ako kde asi.... velmi som im nečuil do izieb a ani nevychadzala s izby kedze aj papat nosili

timcatko
28. sep 2016

Baby, ktoré ste tu nedávno rodili požičiava nemocnica monitory dychu pre bábetko? Ďakujem za odpoveď

kikusa999
28. sep 2016

@timcatko požičiava ale iba ak to dietatko potrebuje, to znamená že ak su tam rizikove detičky a Vaše je v poriadku tak Vám ho požičiať nemusia...

janka2276
28. sep 2016

Zapožičiavajú každému kto chce na pol roka poplatok je 36eur

betarkalienka
27. okt 2016

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, ci mozete mat malicke hned pri sebe na izbe a aj v noci alebo ich odnasaju?

martina054
27. okt 2016

Odnasaju podla toho ci ste po sekcii alebo riadne....ked ste riadne tak nechavaju a ked po sekcii odnasaju

elliie
19. dec 2016

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať na dobreho pôrodníka v starej nemocnici...možno je to divné, ale najviac sa bojím toho aby ma dobre zošili... 🙂 poradte prosím 🙂

zarrinka
19. dec 2016

@elliie Ahoj, pri oboch mojich porodoch som bola velmi spokojna s Mudr. Ginellim. Neviem ale ci tam este pracuje. Je to skvely odbornik.

martina054
19. dec 2016

@zarrinka ano Ginelli tam este pracuje ja som tiez pri nom.rodila a bola som velmi spokojna

elliie
17. jan 2017

zarrinka Ďakujem za radu. Koľko ste mu platili za to že prišiel k pôrodu ?

daja07
17. jan 2017

@elliie za seba mozem odporucat Dr. Linkesch. super porodnik aj clovek. pomoze, ukludni, dobry pocit som z neho mala pri porode. dalo mi to sebaistoty ze vsetko dopadne super 🙂

elliie
17. jan 2017

daja07 Chcela by som este vedieť, či možem mať manžela pri priprave na porod ( nie pri porode) a či návšteva môže za mnou prísť do izby.. 🙂

daja07
17. jan 2017

@elliie neviem co myslis pripravou. ked tzv. vzdycharen tak tam nie. doprovod moze byt az na porodnej sale. navsteva nemoze do izby iba ak si na nadstandardnej izbe. navstevy chodia na spolocnu chodbu na miesto kde chodia pacientky jest. no ja som bola 2 dni sama na izbe a manzel chodil na izbu na navstevu.

dyda12
22. feb 2017

Odporúčam starú. Veľmi milý personál a pekné prostredie 🙂

katuscakzms
29. jún 2017

Zienky chcem sa opytat trošku od témy. ....ako je to s vybavovaním papierov po pôrode. ...rodila som už 2x na rastislavke a budem aj teraz, len si to už nepamätám. ..s papierami, ktoré dajú manželovi v poridnici ide s nimi hneď na UPSWAR alebo ešte pred tým tuším oproti nemocnici dať zapísať dieťa?

zuzik307
29. jún 2017

@katuscakzms najskor na matriku po rodny list, potom dalsie vybavovacky...na UPSVAR staci ist az po mesiaci- vybavit pridavky+ prispevok pri narodeni dietata...

janka2276
29. jún 2017

@katuscakzms najprv zapisat novorodenca v pavilone zdravia-za bufetom ta nizka budova staci len občianske ak ste manželia a zda sa mi že 5eur a oni potom manželovi všetko vysvetlia☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre