Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lenka_66
25. mar 2009

zuzi dik, len este rozmyslam ze koho.mam sice typ z novorodeneckeho od sestriciek ze oni ked by mali rodit tak jedine melichova.na 3d chodim k dankovcikovi na masarykovu jeho by som brala no je strasne vytazeny.

zuzana355
25. mar 2009

leni to hej dankovčik ma toho dosť a nie je isté že príde k porodu ja som mala Urdzíka a Melichova je tiež fajn tak len si vybrať ako ja som potrebovala niekoho komu možem zavolať a viem že príde k porodu a kedže som bola rizikovka tak som mala aj problémy a keď som potrebovala niečo stále som mu volala 😉

jaja07 pri prvej dobe poroddnej partner nemože byt iba keď sa stane že rodíš sama a nie je tam iná žienka inak až pri porode. 😉

jankaaa
25. mar 2009

dievcata korelka ma chlapceka dnes sa narodil cisarskym rezom 🙂

zuzi ako si bola spokojna s urdzikom?

jaja07
25. mar 2009

Zuzi, dik za info, je pre mna dolezita, budem sa moct lahsie rozhodnut

zuzana355
25. mar 2009

jani tak pre mna bolo fakt doležité aby som mala niekoho koho poznám pri porode kedže pred otehotnením so simonkou som potratila takže hned som išla na rizikové a dva mesiace pred termínom som začala krvácat tak zasa stres a panyka 😒 a naozaj mi pomohol bolo to síce na nerv že som musela ležat v nemocke a nepohnut sa s postele ale mohla som ho otravovat s hoci čím a porod bol super fakt ani som nevedela že rodím až na tú poslednú pol hodinku a to sa dalo zvládnut rodila som vyvolávačkou ktorú mi dali o pol desiatej a mala sa narodila o 14.20 čo už jemu sa zdalo že rodím akosi dlho 😀 😀 😀 takže to išlo pre mna fakt rýchlo. takže ja ho odporúčam 😉 a chodím za ním aj teraz kedže moja gynekologička je no... 😖

zuzana355
25. mar 2009

jeeeeeeej korelka blahoželáme super dufam že ste ok a stretnete sa s catuscou aj vám to vyšlo ešte jankaa a bude z vás slávna trojka 😀 😀 jani šup šup nahanaj manželýka už aj možete pomaly 😉 rodit

jankaaa
26. mar 2009

moj dr.ma odporucil na neho ale ja som bola na 3D ultrazvuku a vystrasil nas zlou spravou aj bol dost odmerany tak som si myslela ze nie je nic moc ale pocuvam ze je asi fakt odbornik...jooooj zuzi vies co mne sa furt termin porodu posuva stale dalej....nakolko som mala vzdy nepravidelnu menstruaciu....

tak co mam robit zuzi mam ist za nim?

zuzana355
26. mar 2009

jani ja som ho takého nezažila asi mal svoje dni 😀 😀 veď aj chlapi ich majú 😀 😀
no ak ta za nímm poslal tvoj dr. tak mu skus aspon brnknut a nech ta vyšetri a uvidíš čo ti povie ty sa musíš rozhodnut .
nie že budeš tehotná ďalších 9mesiacov keď sa ti to bude stále posúvať 😀 😀

jankaaa
26. mar 2009

zuzi tak dufam ze nie brusko mi uz troska spadlo a som otvorena tak na 2 prsty tak dufam ze to pojde aj tak dalej...lebo je lepsie keby som sa otvarala.nie?

zuzana355
26. mar 2009

no to hej ku koncu je dobre aby si sa otvárala ja som bola otvorená tri mesiace a to zas nie je dobre.
tak skus neaké tie prechádzky ak ešte vládzeš alebo skoč na manžela 😀 😀

jankaaa
27. mar 2009

zuzi snazim sa uz aj co to robkat vies ze uz nielen lezim kazdy den chodim po schodom upratujem a vsetko mozne tak hadam porod bude rychly a lahky...ale ved ako to ma byt tak to bude nie?

zuzana355
27. mar 2009

jani máš pravdu asi aj príroda ako to zariadí a my možeme robkat čokolvek ale tiež nie vždy to vieme ovplyvnit.
už som myslela že aj rodíš 😀 😀 😀
jaj držím ti prsty nech to máš lahko a rýchlo za sebou 😉 bola si teraz na poradnu či kedy ideš 🙂

jankaaa
28. mar 2009

zuzi bola som vo stvrtok na poradni na 2 prsty som otvorena alebo ja tomu nechapem ci to ked sa skracuje krcok to znamena ze si uz otvorena...zuzi ako zistim ze uz mam ist do pôrodnice...dnes som napr.strasne citila take stahovanie bruska ako keby mi kazdu chvilu malo prasknut...ja sa bojim ze nebudem vediet kedy su to uz pôrodne bolesti

zuzana355
28. mar 2009

jani neboj to budeš vedieť ked to budú porodné bolesti aj kríže ťa budú bolieť trpnúť ruky a v bruchu chaos 😉 😀

kamilecka
28. mar 2009

AHojte

Ja som tiez prve dietatko Davidka,rodila na Rastislavke. Teraz som mala taku dilemu ci Rastislavka alebo Nova. Ale Rastislavka vyhrala. Po mensich problemoch s tymto tehu, zacala som pred tyzdnom spinit,tak som utekala na Rastislavku a bola som zasa velmi spokojna,ako sa ku mne spravili,ako ma vysetrovali. V ten den ma vysetrovalo dost lekarov, Kraus,Mikulova,Dankovcik.....atd A ani jeden sa nespraval niejako divne,alebo odmerane,takze aj druhe babo idem jednoznacne rodit na Rastislavku.
l
Jankaaa moj prvy porod zacal asi tak ze som citila mierne bolesti v podbrusku,ako ked mas bolavu menstruaciu. Ta bolest bola slabucka ale uz sa opakovala kazdych 7 minut,potom kazdych 5minut, 3 minuty. Plodova voda mi nepraskla ale aj tak som sla do nemocky, sak co, pri najlepsiom ma poslu spat domov 🙂 A neposlali, zistili ze sa pekne otvaram, prepichli mi plodovu vodu a potom to uz slo ako po masle.

zuzana355
28. mar 2009

ahoj kami ani si nepísala že si mala problém joj tak dufam že už to bude len OK držím palčeky 🙂 a si už domka či si ani neležala v nemocke

kamilecka
28. mar 2009

Zuzi nebola som v nemocke, Mikulova povedala ze vidi ze mam male dieta a ze ked si to viem zariadit tak ze budem moc lezat paru dni doma tak nieje problem ma pustit domov.

zuzana355
28. mar 2009

no tak to je dobre lebo ja som sa tam išla zbládniť a to mal lukaško 5rokov a bolo to o nerv dva mesiace a na koniec mi povedal že on sestričku už ani nechce lebo koly nej som preč 🙂
ale tak veeeeeeela odychuj a lež kolko sa len dá 🙂

kamilecka
28. mar 2009

No snazim sa riadne,na vsetko ostatne kaslem, ja by som bez Davidka nevydrzala

zuzana355
28. mar 2009

joj tak to bolo tažké a chodili za mnou aj 2x3xdenne no ale zvládli sme to je dobre že možeš byt domka.

jani ty si už začala rodiť 😀 😀

jankaaa
29. mar 2009

ahoj kami tak dufam ze budem mat taky super pôrod ako ty 🙂

nie zuzi este nerodim 🙂

ake je to ked tvrdne brusko?ako sa to prejavuje?

zuzana355
29. mar 2009

jani už na dotyk máš bruško tvrdšie a cítiš také divné sťahy v brušku a ako menštruačnná bolesť 😉
máš taký divný pocit že ti tvrdne bruško 🙂

jankaaa
29. mar 2009

hej zuzi mam taky pocit ze mi tvrdne...ale ja neviem ci to je ono...to je take ako keby maly sa uplne napol take mam uplne napnute brusko.....zuzi co znamena toto mam napisane v papieroch hrdlo 1cm-1,5cm presiakle,branka otvorena volne pre prst...to znamena ze som na jeden prst otvorena alebo co

korelka
30. mar 2009

AHOJTE baby! tak od vcerajsieho dna sme doma v trojici a aj ked sme prezili velmi tazku prvu noc, tak sme neskonale stastny a uzivame si pritomnost maleho, ved raz bude dobre urcite, len si na nas musi zvyknut... 🙂

janka - tak ty nie a nie rodit? 🙂

kamilecka
30. mar 2009

Korelka a pri kom si rodila? A ako bolo v porodnici a na sestonedeli?

jankaaa
31. mar 2009

kory no vidis mojmu malemu sa asi tiez nechce ist vonku z maminkinho bruska....

ako bolo v porodke?da sa to tam vydrzat?aky je tam personal?

zuzana355
31. mar 2009

jani som ti hovorila že chlapi majú čas im sa nikdy nechce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 iba pri určitých príležitostiach 😉 😀

zuzana355
31. mar 2009

korelka blahoželáme k Alexíkovi nech ste zdravučký a pekne rastiete šikulka si no vidíš zvládla si to a ako sa cítiš. 🙂

jankaaa
31. mar 2009

no vidis zuzi asi si fakt budem musiet na toho nasho drobca pockat...ale tak nejak to uz vydrzime...a co viem mozno nas prekvapi 🙂

zuzana355
31. mar 2009

skus ho pekne poprosiť nech už ide von 😀 😀 veď aj slniečko pekne vyšlo tak nech príde do teplúčka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre