Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jankaaa
2. apr 2009

babulky tak my sme dnes boli na poradni vsetko ok ale vobec to nevyzera zeby som uz mala ist rodit...som sice na 2 prsty otvorena ale ide to pomalicky a termin sa nam stale posuva kedze som mala nepravidelnu mrchu takze az najskor 16-teho ked dovtedy neporodim...este tento tyzden vydrzim lebo som 37tt 4den ale buduci uz by sme mohli rodit lebo cim dalej tym mam väcsi strach z toho pôrodu....

kamilecka
2. apr 2009

Janka nam sa Davidko narodil 17teho 😉

jankaaa
2. apr 2009

no moja mamka aj svokor su 17-teho aprila tak som zvedavaaaaa 🙂

jankaaa
2. apr 2009

kami kde budes rodit?

kamilecka
2. apr 2009

Janka uz som pisala,tak ako Davidka tak aj druhe babatko budem na Rastislavke 😉

jankaaa
3. apr 2009

a vybavujes si niekoho?

silvia.t
5. apr 2009

Ahojte baby kedze sa uz blizim do finale tak zbieram posledne info o rastislavke...rozhodla som sa ze budem rodit tam,kedze som tam uz lezala asi v 12tt a bolo to fajn aj dr. aj sestry 😀 mile a ochotne...len ma zaujima ci mate vlastneho porodnika? ja tam poznam malo doktorov,vlastne len urdzika a rozpravku no aj primara...tak neviem ako...najviac sa mi zatial pozdava rozpravka,ale ten akurat ked ja mam termin bude odcestovany ☹

jankaaa
5. apr 2009

AHOJ silvi ja nemam nikoho vybaveneho a termin mam uz za par dni.....

silvia.t
5. apr 2009

Ja tiez nemam nikoho a asi ani nebudem nikoho vybavovat,ved kazdy lekar musi poskytnut maximalnu starostlivost...chodila si do nemocky aj na poradne ten posledny mesiac? ja som teraz v 35tt a dasiu poradnu mam az 23ho. este som ani nebola na kontrolu prietokov...tak neviem ci je to standartny postup...ako to prebiehalo u teba?

jankaaa
5. apr 2009

uz chodim iba tam do nemocky na poradne...tam dole do kartoteky prides povies ze chces rodit v ich nemocnici a oni ta vezmu..len mna prvykrat nezobrali lebo som nemala papier od lekara bola tam nejaka sestricka ktora asi mala zly den...ani na druhykrat som nemala papier ale uz ma vzali v pohode a sme sa dohodli ze uz budem chodit len tam

silvia.t
5. apr 2009

jaj a v ktorom tyzdni si tam isla?a chodis teraz kazdy tyzden? mam vela otazok co? 😅

jankaaa
5. apr 2009

tak podla menstruacie v 36tt ale som menej takze od 35tt...a teraz chodim kazdy tyzden tam na kontroly...to uz posledny mesiac chodis kazdy tyzden...ved skus sa tam ist spytat kludne...takze ty ked si tam lezala si mala dobry pocit z personalu?z lekarov a sestriciek?

silvia.t
5. apr 2009

ja som tam lezala asi 2tyzdne...sestricky boli super,stale nam nosili dvdcka aby sme sa nenudili,no bola tam sice jedna stara sekera ale s tej sme si vzdy robili srandu..aj baby na izbe boli fajn...mali tam aj osobitne izby pre ciganky...a to sa mi rata..ved vies ake su tu ciganky,nemam nic proti nim ale niektore su fakt hruuuza 😲 doktori boli vsetci fajn...taky ludsky pristup maju,az na jednu zensku ale neviem ako sa vola,taka mladsia v okuliaroch...a ty ked chodis teraz na poradne tam,tak ta vysetruje vzdy ten isty lekar?

jankaaa
5. apr 2009

ano zatial ma vysetrovala stale ta ista doktorka a je velmi zlatucka...vies co ja mam uz hrozny strach..dufam ze to bude rychle a ze natrafim na nejakeho dobreho lekara alebo lekarku...

zuzana355
5. apr 2009

ahojte kočky jeeeeej jani tak to rýchlo zbehlo ty si už pri konci wau teším s tebou a držím palce.
budem na vás mysliet kočky 😉

jankaaa
5. apr 2009

ahoj zuzi dlho si tu nebola....dakujem ze budes na nas mysliet....

zuzana355
5. apr 2009

janka chodíme vela vonku ked je teraz teplučko a večer len nakuknem či ste ešte celé 😀 😀 😀 ale vidím že malý si ddáva načas 😉 asi príde prestne na termín

jankaaa
6. apr 2009

zuzi vies co tato noc bola hrozna velmi ma boleli krize aj podbrusko ale nebolo to take zeby to bolo v nejakych intervaloch.ja som mala pocit ze ma to boli vkuse...teraz je uz lepsie...to boli len poslickovia?neviem lebo este som take nemala...

zuzana355
6. apr 2009

jani teraz ta to bude častejšie boliet ale neboj ked prídu tie ozajstné tak to rozoznáš.
a psychicky si pripravená že to pomaly pojde von no čo iné zostáva nie ale teším sa s vami určite ste už nedočkavý 🙂

qwatka
6. apr 2009

ahojte kočky som tu nová čakame druhe babko chlapčeka tiež sa chystám na rastislavku mam už skoro 8ročnu dcerku velmi sa tešime tiež sa mi to bliži pri malej som rodila ešte na rastislavke na 15pavilone stara hnusna budova tak zbieram info ja mam dr.Mikulovu Janku perfektna žena ak by som na nu natrafila pri porode tak ok ale ona služi len utorky a piatky inak nevybavujem nikoho potvrdila mi že všetci su tam dobrý a ústretový 🙂

jankaaa
6. apr 2009

ahoj qwatka ja idem tiez na rastislavku a som chcela prave ku porode dr.mikulovu janku len neviem ako sa mam k nej dostat...

zuzana355
6. apr 2009

jani tak si zariadit porod na utorok alebo piatok ale utorky je tam aj Urdzik takže máš aj na výber 😀 😀

jankaaa
6. apr 2009

no zuzi vidis keby to tak slo ☹ ked nasmu malemu sa nejak nechce vonku

jankaaa
6. apr 2009

zuzi neviem ci uz som psychicky nato pripravena ale tak hadam to zvladnem...su tam troska obavy aj tak ale stale si poviem ze nie som prva ani posledna a mladsie to prekonali a dokazali sa postarat o male tak preco by som to nedokazala ja...

zuzana355
6. apr 2009

jani musíš malého dohovorit nech si to naplánuje na utorok 😉

zuzana355
6. apr 2009

takže to može byt aj zajtra kto vie 😕

jankaaa
6. apr 2009

no zuzi uvidime ci to vyjde 🙂

qwatka
7. apr 2009

ahojky jankaaa ona sidli na Panelovej hned oproti poliklinike ako je autobusova zastavka parkovisko atd.taky ružovy blok kolmo na nemocnicu ona je fakt super len sama mi povedala že jedine utorok alebo piatok lebo ma ordinaciu ale velmi mila žienka priateľska
😵

qwatka
7. apr 2009

ale myslim si že je tam viacero dobrých tak nechavam to na osud

pistek24
7. apr 2009

ahojte babky pridam sa k vam ja tiez idem na rastis. rodit a chodim k melichovej ma niekto s nou skusenosti ja som sa s nej dostala cez jednu znemu ktora u nej rodila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre