Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jankaaa
28. jún 2009

babenky dakujem krasne za povzbudive slova len nech uz je maly v poriadku a bude vsetko dobre...to je hrozne ked clovek nevie co mu je...a na tej pohotovosti to fakt hrozni lekari su....

zuzana355
28. jún 2009

jani fakt ak nabuduce sa niečo také stane čo dufam že nie ale keby tak radšej chodte do Detskej fakultnej fakt je to tam super.

jankaaa
28. jún 2009

ok zuzi dik pekne....ako sa inac mate?

zuzana355
28. jún 2009

dobre len rozmýšlam že čo s nimi dneska robkať fajne vonku ale na Aničke tolko ludí.a vy malemu už je lepšie neplačká už tolko 🙂

janka091187
29. jún 2009

Ahoj mila Catusca,ti drzme palceky aby wam wysla operacia a urcite wyjde nemusis sa obawat wsetko bude ok...budeme mysliet na teba...wela statsia a hlawne zdrawia a nech sa wsetko podari...

nika__b
2. júl 2009

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Saksuna ?
Alebo poznate nejakeho Dr., ktory by bol
ochotny skusit pri porode inu polohu
ako klasicku na porodnom stole a prilis
nezasahovat do porodu, ak netreba ?

jankaaa
3. júl 2009

ahoj zuzi maly uz lepsie..dnes sme boli aj pani doktorky tak vsetko ok..klop klop nech to nezarieknem...konecne som sa dostala aj ja na net.

zuzana355
3. júl 2009

super jani tak už nech je to len OK a ako malý tak to už musí byt zlatučký aj sa smejká aj si pokecáte už 😀 😀
a vedia že z čoho mal tie uška chytené či to bolo ešte z porodnice.

zuzana355
3. júl 2009

a k tým antibiotikám si mu dávala aj neaké probiotikum možno z toho tak plakal že aj bruško ho bolelo.

korelka
3. júl 2009

ahojte! janka, to az doteraz vas to trapilo?! joj, chudatko male... ☹ pocuj, by sme mohli dat nejake stretko v lete, hm? ked drobci este trocha podrastu... 🙂

zuzana355
3. júl 2009

jeeeeeeeej aj my by sme vas chceli spoznat inak ak budú mat stretko aj košické mamičky tak by ste sa mohli aj tam pridat čo vy nato

jankaaa
4. júl 2009

ahojte babulky....

zuzi vies co neviem asi od pôrodnice to mal tie uska lebo kde inde ja si davam velky pozor nato aby nebol prievan.a ano probiotika mu davam uz od narodenia lebo on mal tie hnacky a lieky mu nemohli dat tak len probiotika som mu davala...

korelka vies co chudatko moje tak sa trapil doteraz vies co to bolo hrozne....jasneee mozme dat stretko ked budu drobci troska väcsi

zuzi aj my by sme ta radi spoznali 🙂

korelka
4. júl 2009

no jasne Zuzi, len este nech trocha podrastu a jasnacka

lenka_66
8. júl 2009

ahojte, bola som vcera poobede na poradni v nemocnici.od rana sa tam dr.nezastavili.nestihacka uplna.slo to ako na beziacom pase.ked uz jednu mamicku prenasali z porodnej saly tak jedna tam tak kricala az som chcela zduchnut.joooj no bolo tam asi 5 zien.ani neviem ci sa tesim abo bojim 😉

zuzana355
8. júl 2009

leni tak máš zažitok ale neboj bude to v pohode 😉 asi maju teraz vela lebo v šaci sa prerába takže nosia ženy aj do iných nemocníc.

lenka_66
9. júl 2009

ahojte, chcela som sa este spytat.viem ze to tu niekde je no ... . co treba zobrat pre drobca do porodky?mast a vlhcene utierky na ritulku,plienky. v tom mam jasno. oblecko daju no neviem ci komplet abo ciapoku a rukavice si radsej doniest.
pri odchode - 2 latk.plienky,ortop.nohavicky, oblecko.abo este nieco?
dakujem

zuzana355
9. júl 2009

ahoj lenka čiapočku si zober určite može byt prievan takže pre istotu 😉 a plienky,utierky mastičku na ritulku v nemocke ti nič iné netreba.
a keď ideš domov tak oblečko a to už zaleží na tebe do čoho ho budeš chciet obliect priprav si niečo aj keby bolo chladnejšie aj teplejšie nech manžel to už len zobere a davaš malého do sedačky alebo do zavynovačky.

tintinka
9. júl 2009

ahoj lenka, ja som mala pre maleho v nemocnici len tie plienky a krem na ritku, ale pravda je, ze ta ciapocka ani rukavicky ma vtedy nenapadli. ciapocku sme nastastie nepotrebovali vtedy, ale rukavicky by sa boli zisli, maly sa mi velmi doskriabal, mal velmi dlhe nechtiky a sestricky povedali, ze sa nesmu strihat este, takze bol samy skrabanec, urcite si tu ciapocku aj rukavicky pribal, ja tiez dufam nezabudnem

catusca34
9. júl 2009

Ahojte všetci... 😀
tak sa hlásim po týždni. Maličká to už má za sebou, operovala ju v piatok prednostka plastky na Rastislavke. A urobila jej to úžasneeee. Som nadšená. Ani som nečakala, že sa to takto krááásne podarí 😀 . Veľmi sa tešíme, že je všetko v poriadku. Dnes jej vybrali stehy a pustili nás domkov. Konečne 🙂 Zvládli sme to.... 😎 Vďaka všetkým za podporu... papa 😀

jankaaa
9. júl 2009

jeeej catusca gratulujem 🙂

leni ciapocku si urcite vezmi aj rukavicky

zuzana355
9. júl 2009

catusca aj ja vam blahoželám Kajka je statočné dievčatko tak už len nech je teraz len lepšie a lepšie.
janka ako sa ma malý Kubko už ste vporiadku.

jankaaa
9. júl 2009

ahoj zuzka uz je to lepsie teraz sme sa okupkali a snazime sa zaspinkat vyhrava nam tu kolotoc 🙂 a vy sa ako mate?

a co je vlastne s qwatkou?dlho tu nebola?

zuzana355
9. júl 2009

no neviem asi už porodila tak dufam že sa ozve že čo a ako sa maju.

joj tak to je fajn že sa mate ok u nas sa ešte nespinka mala spieva a malý sa korčuluje vonku take otras počasie raz svieti slnko medzi tým prší tak ani neviem či íst s nimi vonku alebo čo robit dufam že už bude na budúci týžden fajn chcem íst na kupko.

jankaaa
9. júl 2009

no tak to fakt take pocasie o nicom...svokrovci sa vcera vratili s chorvatska hovorili ze tam bolo super horuco...juuuuj ako im bolo super...ved to sa ani neda ist na kupko lebo chvilu svieti slnko a potom prsi...

zuzana355
10. júl 2009

ahojte kočky tak Kamilečka už porodila včera o 22.00 nadhernu slecnu SARAH 3130g 49 cm blahoželáme 😉

lenka_66
10. júl 2009

dakujem vam.

catusca , super ste to obe zvladli.vidis kajka je sikulka.neboj ostatne operacie budu tiez take skvele ak nie este lepsie
😉

jankaaa
10. júl 2009

kamilecke a malej blahozelam 🙂

jankaaa
10. júl 2009

boze tak ten cas leti strasne rychlo nedavno som aj ja rodila a buduci tyzden uz budu tri mesiace

zuzana355
10. júl 2009

no janka hovorí sa že na deťoch vidíme ako starneme 😀 😀 ale nie važne naozaj to rýchlo letí.

Lenka tebe sa to už kráti už si pobalená dufam že kočky sa ozvu čo teraz rodili a daju nové infošky. 🙂

lenka_66
11. júl 2009

zuzka , no pobalena.veci som dala iba do detskej vanicky a skryla za postielku 😉 .bojiiim ze privolam nieco .tak to uz len v den D drahy nahadze to tasky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre