Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

zuzana355
22. okt 2009

ahojte jenn da sa vyvolávačka ale ty musíš byť pripravená na porod a malinka tiež a musíš sa dohodnuť s doktorom. 😉

natalia
22. okt 2009

jenn podľa mňa by si sa už mohla spýtať aj na poradni čo s tebou,že ak neporoodíš do termínu teda do utorka-kedy ťa môžu prijať na vyvolávačku,ja som napríklad mala pri malej termín v piatok a v pndelok ma už dali prijať na vyvolávačku do nemocky 😉
aj keď tvrdia že prenášať môžeš aj 10 dní,ale myslím že ani na rastislavke by to neriskovali.
ako často chodíš teraz do poradne?
baby má tu niektorá z vás skúsenosti s únikom moču?,mne dnes trocha uniklo tak dúfam že to nie j plodová voda?už mám zase nad čím rozmýšľať 😝

jenn44
22. okt 2009

zuzi, nemam vybaveneho nikoho, tak to bude asi trosku problem... 😒
natalia, nooo, vcera som bola na monitore, dnes a mam prist aj zajtra... mozno teda ked neporodim do pondelka(vtedy mam termin)... tak snad... nieco poriesia nie? nemala som dobry monitor, ale teraz je uz ok, aj ked mam pocit, ze mala sa menej hybe... ale to je asi tym, ze nema miesto chudatko... 😀
mne moc neunikal vobec... posilnuj panvove svaly... vies, stahuj ...ju 🙂

dorotee
22. okt 2009

Ahoj Natalia,

tak nechcem sa strasit, ale mohla to byt kludne aj plodova voda. Spoluziacka mala cele tehotenstvo problem s inkontinenciou a ked to na nu prislo, odtieklo malo - mozno deci plodovej vody, a ona si nebola ista, ci je to moc alebo voda. Bola to plodova voda a kedze prve dva porody mala vyvolavane, tiez nevedela kolko tej vody ma byt a ci to predsa nebol moc a nakoniec do hodiny a pol porodila. Ak by ti odtiekla plodova voda najneskor do troch dni by si mala porodit. Sleduj, ci sa ti to zopakuje. Niekto ma plodovej vody par deci, niekto prilis vela...

jenn44
23. okt 2009

Halooo, no co baby, je tu este niekto?

veronika60188
23. okt 2009

Ahoj,jenn, ja tu nakukujem, aj keď plánujem rodiť inde.Prečo si si vybrala rastislavku?

jenn44
23. okt 2009

ahoj veronika, ani neviem, skor preto, ze je blizko, ze su tam vraj milsie sestricky a ze ta odrodia aj bez znamosti... kde budes rodit ty?

veronika60188
23. okt 2009

v novej
kvoli vynikajúcej neonatológii

veronika60188
23. okt 2009

ale som počula, že ženy idú radšej do starej,len neviem prečo

veronika60188
23. okt 2009

už si bola dnes na monitore?

jenn44
23. okt 2009

nooo, hej, je vela v starej teraz... no ale celkovo je vela tehuliek a rodiciek 😀 o pol hodinku idem... tak sa tesim, v pondelok mam termin, mohlo by sa uz nieco zacat diat... 😀 ale... zatial to tak teraz nevyzera...
Lekara si zazmluvnujes? Ze Adam je super...rodila pri nom moja svagrina aj manzelova znama... je vraj velmi dobry

veronika60188
23. okt 2009

jenn,držím palčeky
tiež sa k nemu chystám 🙂) a nevieš, malli vyvolávačku?

jenn44
23. okt 2009

🙂) obe sekciou, jedna kvoli tomu, ze mala problemy s maternicou, rodila tri tyzdne pred terminom, tak na nu prislo a druha tiez sekciou ale to uz neviem preco... obe babatka zdrave, vsetko v poriadku aj maminky... drzim palceky 🙂

veronika60188
23. okt 2009

ďakujem a prajem samé dobré právy 🙂)

jenn44
23. okt 2009

dakujem, aj ja tebe 🙂 drzte sa, obaja! 🙂

zuzana355
23. okt 2009

ahojte kočky jenn držím palce tak daj vedieť ako bolo 😉

jenn44
23. okt 2009

ahojte, tak ja uz som doma... zasa nic... ak neporodim cez vikend, asi ma klepne.. ☹ Lila uz urcite porodila... ☹ nejak sa neozyva... v pondelok mam ist zasa, uz ma prezru a daco vymyslime... dnes tam bola Dr. Taticova, celkom zlata vyzerala byt, ze mam rodit zajtra, ze ma sluzbu 😀

lilaahmmad
23. okt 2009

Ahoj dievcata, Jenn neboj, este som nerodila, ja cakam , ze spolu pojdeme 😀 .
Kedy ides na kontrolu ? Az v pondelok ? Ja idem v pondelok, ak sa nic dovtedy neudeje.
Aj ked dufam, ze v nedelu to zacne.

jenn44
23. okt 2009

juj ale som sa bala... take stresy mi uz nerob... 🙂 idem tiez v pondelok, zajtra by sme mohli ist nie? 😀 ako sa citis? ja zatial normalka... vsetko tak ako pred tym... ☹

janka1
23. okt 2009

jenn o kolkej si bola dnes v nemocke?
niekoho som tam stretla aneviem ci nie teba 😀

sweetsuzi
23. okt 2009

ahojte dievcata, prosim vas poradte mi ktoreho lekara si mam vybavit k porodu - ide mi o to aby to bol odbornik a hlavne aby prisiel ked ho zavolam o 3 v noci 😖 Bola mi odporucena dr. Toporcerova, ale necitala som na nu prave dobre odporucania. Co si myslite o dr. Melichovej a dr. Frivaldskej ?

lencici
23. okt 2009

ahoj sweetsuzi ja som mala vybavenu dr. Toporcerovú síce mi robila sekciu kvôli preklampsii bola som s nou max spokojná mala som na nu čislo mohla som jej kedykoľvek volať. aj po sekcii ma vždy chodila pozrieť.

lenka_66
23. okt 2009

swet, bud toporcerova abo melichova.mne odporucala kamoska co sa pohybuje po porodne sale a vidi kto a co.toporcerova je dost zaneprazdnena kedze ma ambulanciu cenrum asistovanej reporodukcie.no ja som s nou bola maximum spokojna tak ako pisala lencici.a este som ju za tie roky nevidela nastvanu na pacientku.melichovu poznam len z vizit mila, prijemna.jedna z mala co ich neodflaka pri dverach

jenn44
24. okt 2009

Toporcerova je mila, aj Melichova... fakt by som sa tiez nevedela rozhodnut 🙂

lilaahmmad
24. okt 2009

Ahoj dievcata. Tak dnes je sobota a ja stale nic....vzdy som este vcelku, a co ty Jenn ? Este si cela ? 😀
Kedy v pondelok ides ? Mozno sa stretneme, ak nepojdem skor... A myslim, ze uz si nas v pondelok tam nechaju, co povies ?

jenn44
24. okt 2009

Ahoj Lilaa, no aj ja som cela, mala na porod nevyzera... ziadna zmena... 😠 😖 . Uvidime ci si nas tam nechaju, myslis?

natalia
24. okt 2009

caute baby ,ja uz lezim na rastislavke od stvrtka,hrozi mi predcasny porod,som z toho dost vedla takmi drzte palce , jenn a llilaahmad moyyno sa tu aj stretneme.

jenn44
24. okt 2009

ahoj natalia, ach tak to som nevedela... 😢 neboj bude dobre, tak sa tam stretneme 🙂 snad, tesim sa na teba, drzte sa!

evka.t
24. okt 2009

ahoj baby.ja som tu nová. viete mi niekto povedať čo mi treba do nemocnice. rodím v decembri. asi na vianoce.
díky. 🙂

evka.t
24. okt 2009

ozaj a má niekto taký termín ako ja? v taký čas tu už asi nikto nebude. ja už nemôžem spávať tak surfujem. tak snaď zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre