Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

xxveronikaxx
5. dec 2009

Ahojte potrebovala by som sa spýtať či by ste mi neporadili že po porode či je normálne že nemám menštruaciu lebo už nekojím 3mesačné dieťatko dakujem

jonas17
5. dec 2009

veronika, ja som to ešte nepočula. ked nekojíš, tak ju máš dostať, jedine, že niečo nie je v poriadku.ja som kojila rok a pol, ale menštruáciu som dostala po 8-mych mesiacoch.naopak som nepočula, že nekojíš a ju nemáš.bola si na kontrole po šestonedelí?

kvikinka
5. dec 2009

No ja som tiez kojila 20 mesiacov, ale menštruaciu som dostala po 9-tich mesiacoch,ale opacny pripad som ani ja nepocula,ze nekojis a nedostanes, tak ti asi neporadim. Asi by si mala zajst za svojim gynekologom....

😉

kvikinka
5. dec 2009

Áno Majko súhlasim so Zuzkou aj Jankou, ja som sice pri tvojej mamke nerodila ale v najblizsich dnoch ma to caka.....ale len same dobre veci som na nu pocula,tak mas byt preco na nu hrdy..... 🙂

lenka_66
6. dec 2009

veronika no moze byt .v spolocnom termine mame jednu babu tiez takto.nekoji uz cca 2mesiace.alebo si // 😉

lienka2
7. dec 2009

ahojte, planuje niekto rodit u dr. Krausa alebo u dr. Ginelliho?

evca35
8. dec 2009

tu je nejak mŕtvo 🙂 čo porábate?

ja sa mám na budúci týždeň hlásiť v nemocnici v poradni na prietoky a monitor. Stačí keď tam prídem s výmenným lístkom v hociktorý deň alebo sa musím telefonicky objednať ?

zuzana355
8. dec 2009

ahojte evca no vianočné upratovanie 😝 😝 už nevladzem

lepšie by bolo keby si tam zavolala ja som sa objednavala telefonicky 😉

kvikinka
8. dec 2009

ja som isla uz konkretne za doktorkou,takze som sa neobjednavala,ale kamoska tam isla len tak bez objednania a normalne ju zobrali-dole v budove je kartoteka tak tam isla a tam ju aj vysetrili -vysetruje ten doktor co ma prave sluzbu....

deny3
9. dec 2009

zdravím sestry z novorodeneckého, áno, bola som veeeeeľmi nespokojná s vašou prácou a nepoznám mamičku, ktorá by povedala niečo iné.

jonas17
9. dec 2009

super deny, máme sa na čo tešiť 😀 ! čo ti robili, aké boli?mladé, či staré? ja som si myslela, že tam musia robiť milé víly, ktoré milujú bábätká.

catusca34
9. dec 2009

Ahojte kočky,
tak konečne som sa dostala k pc a píšem Vám, že dnes máme 8 mesiacov... 😀 V piatok 13.11 nás operovala prednostka na plastike na Rastislavke, malej robili teraz podnebie. V nemocke sme boli len týžden. Pekne sa nám to zahojilo, tak nás pustila domov. Teraz to je oveľa lepšie s papkaním, nejde jej tak strava do nošteka. JE to malý huncútik, už začala ako pol ročná rozprávať mama, teraz už vie aj tata, kajka, bába.... A ževraj deti z rázštepom majú problémy s rečou... 😉 Som rada, že to už máme za sebou, i ked to vôbec nebolo nič jednoduché.

Novým mamičkám a bábätkám želáme veľa zdravia... 😀

Niektorá tu píšete, že tu nie je nič o dr. Ginellim... Ja som u neho rodila, skúste si to tu niekde vyhľadať. Je to perfektný lekár a odborník na tom správnom mieste. Iný sa na mňa vykašlal... ale on mi veľmi pomohol a patrí mu moja veľká vďaka...

sarinka23
9. dec 2009

Ahojte ja by som sa chcela opytat ci nemate niektora skusenost s dr. Hojdom???? Dakujem

catusca34
9. dec 2009

ahoj Sárinka, dr. Hojda už nerodí, má len ambulanciu v pavilone zdravia ...

sweetsuzi
9. dec 2009

Ahojte dievcata, vcera som bola v poradni, tak maly je uz otoceny hlavou dolu 🙂 Chcem sa spytat,ak si chcem rezervovat nadstandardku, mozem aj telefonicky alebo je treba osobne? ake mate skusenosti?

janka1
9. dec 2009

ahojte 😉
sweetsuzi no neviem ako to je ci treba osobne alebo len telefonicky, viem, ze sa to zapisuje do zosita tak snad staci aj telefonat , ale ked uz budes chodit kazdy tyzden do nemocky na kontroly je lahko vyjst hore na 4 posch. a zarezervovat si to 😉 drzim palceky

evca35
9. dec 2009

a ty ešte janka nespíš?
ja od budúceho týždňa začínam chodiť do poradne, mám papier na prietoky a monitor.

janka1
9. dec 2009

ahoj evca nie nespim ja som v poslednej dobe nejaka culaaa 😉

evca35
9. dec 2009

ahoj 🙂
mne sa večer nechce ísť spať, v noci sa len prevaľujem a chodím čurať, malý asi zistil kde mám mechúr 😅
a ráno po vyprevadení dcéry potom dospávam do 10,00 ... dnes to bolo do 10,45 ...
ty ešte pracuješ? či končíš v piatok?

janka1
9. dec 2009

evca tak ja chodim na wc tiez v noci aj 3x ale posledne dni aj v noci dobre spim 😉 konecne

este pracujem a budem do 21.12 😉 ked vydrzim a neporodim dovtedy 😀 zajtra uz mam 38tt takze sa to moze spustit kedykolvek , ale uz mam tasku zbalenu keby nahodou z prace bolo treba utekat 😀

evca35
9. dec 2009

tak to máš dobré 😉 a za pár. budete mať pekný vianočný darček.

ja zajtra začínam 34tt a od dnes do nedele sme doma samé, manžel išiel robiť s otcom klobásy. A keď odchádzal tak nás poúčal že si máme na seba dávať pozor ... a večer dcéra zahlásila: dúfam že mi tu neporodíš 😀

janka1
9. dec 2009

🙂
ty mas este cas evca, nikam sa neponahlaj 😉 ani ja sa neponahlam , ale predsa len clovek na to mysli, ze po 38tt to je uz kedykolvek mozne 😉
dufam, ze potiahneme az do roku 2010 😀

evca35
9. dec 2009

ja sa neponáhľam, ani malý, stále je priečne uložený, tak čakám kedy sa rozhodne otočiť 😠
ani pri dcére som sa neponáhľala a sama sa rozhodla v 35tt ísť von 🙂 ale to som tiež pracovala až do Vianoc, potom dovča, materská 2 týždne a už som rodila. Inak som mala termín až začiatkom marca. Teraz som v kľude, tak uvidím aký to bude mať vplyv 😉

janka1
10. dec 2009

dobre ranko 😉
evca Vladka prisla presne na termin ku podivu pred skoro 14 rokmi sa niekto trafil aspon do terminu 😀 ked uz pohlavie im nevyslo 😀 😀 😀 cele mesiace ma presviedcal dr. ze cakam chlapca 😀 😀 😀

zuzana355
10. dec 2009

jani a si si istá že tentoraz to bude Oliver 😀 😀 😀 ešte by som nekupovala modre vecičky

janka1
10. dec 2009

zuzana kuk do albumu 😉

evca35
10. dec 2009

to je jasný chalan jani 🙂

na tej rodinnej fotke tá blondínka je Vlaďka? Vyzerá staršie na svoj vek, hotová slečna 😉

viete mi niektorá napísať, v ktoré dni kto robí poradňu? teda ak ste chodili pravidelne v ten istý deň v týždni a je to overené. Či je možné že aj tak sa striedajú? A čo konkrétne v tej poradni robia (moč, monitor, USG, či pozerajú aj zospodu) a či to robí tá istá lekárka všetko - zospodu aj usg. Aby som sa vedela prichystať 😀
ďakujem.

janka1
10. dec 2009

evca moja dr. je tam vzdy v utorok 😉
mne robi vsetko okrem mocu , monitor, prietoky, zo spodu 😉 🙂

na tej fotocke vedla mna je Vladka 🙂 😉 je to slecna to ano zatial 13 rocna 🙂 ale ved aj ty mas doma uz slecnu

evca35
10. dec 2009

jani, veď práve k tomu som sa chcela dostať 😉 Ja som jej dnes volala, ale mi nebrala telefon a nechcem zase často otravovať ... takže keď tam prídem v utorok ráno, tak sa k nej dostanem? 🙂 to tam budeš aj ty? 15-teho ti má vyberať pesar, nie? O koľkej tam chodievaš?

janka1
10. dec 2009

evca v pondelok som dohodnuta s nou u nej v ambulancii a tam sa dohodneme kedy pridem na kliniku vybrat pesar ci v utorok alebo v stredu 😉
nikdy nechodim v rovnaky cas , vzdy si zavolame a povie mi o kolkej ma caka a to idem z boku , aby som necakala 😉
ale viem , ze utorky do obeda robi na klinike 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre