• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

22. februára 2017 
zuzi ma peknu rodinku :slight_smile:
ja musim tiez poopravovat fotky a daco supnem :slight_smile:
16. jún 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem jarka a zuzana za vas nazor, tak toho klystyru sa bojim velmi :unamused: , no a z primara??? neviem co si mam o nom podla vasich prispevkov mysliet, este ho nemam vybaveneho, porod ma caka o mesiac, tak teraz neviem ci je dobry alebo????.....ak mate nejake skusenosti napiste mi hoci do int. posty, ocenim to, nechcem zle dopadnut
16. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka aj mne treba hodiť nove fotky z narodenin tak hod nove foto aby sme videli maleho ako rastie :grinning:
mati poslala som ti IP potom sa ozvi že ako si dopadla a kedy maš termín pôrodu.Lebo v 36týždni by si mala začať chodiť do nemocnice na poradňu :wink:
16. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata klystyru sa bať nemusíš není to nič stračné mne ho davali pred sekciou a potom o 2 dni zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: neni to nič príjemne ale dá sa to zvládnuť
16. jún 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, neries klystir, mne ho nestihli dat... :wink:
inak som pocula, ze pre mnohe je to ulava, fakt sa toho neboj
a- nicoho sa neboj... :slight_smile:
16. jún 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile mamicky {buduce alebo len nastavajuce},

neviete mi poradit pravidla ohladom objednania nadstandardnej izby na porodnom odd. v starej nemocnici na Rastislavovej ul?
alebo tel. cislo,kde mi budu vediet povedat info k danej problematike.........?

.....................a este............aky mate nazor na absolvovanie predporodneho kurzu? ja som chcela chodit v juli, ale vsade mi hovoria, ze cele leto maju volno, az koncom augusta zacinaju nove kurzy.........je to velmi podstatne tam chodit?

dakujem Vam a prajem prijemny HORUCI den.
23. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús si pozrieť stránku nemocnice. www.fnlp.sk možno tam niečo najdeš.
24. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, nemate niekto cerstve info co sa tyka rastislavky?.....
4. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata ako sa citiš dúfam že je všetko OK chodíš už do nemocky na poradne
4. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, bola som 2x u rosochu, prezrel ma a ze vyzera byt vsetko ok...., ja sa tiez citim celkom dobre, tak uz len cakat kedy to bude:slight_smile:....pozeram sem ci tu niekto obcas neprispeje svojim nazorom, ale vidim ze ani nie...ty sa mas ako zuzi?
4. júl 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mati mame sa OK fajne teplo nezavidim ti horučavu už by si bola asi najradšej bez bruška :wink: a čo ti povedal že si počkaš prestne na termin alebo to môže byť aj skôr. :slight_smile: som rada že ste ok tak potom daj vedieť keď už budes mať po držím pršteky.
7. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky,

ak mate niektora uplne najaktualnejsie infosky ohladom veci suvisiacich s porodom na Rastislavovej v KE, prosim, dajte vediet.................nieco co Vas prekvapilo, co ste neocakavali, pozitivne aj negativne..........

dakujem :slight_smile:
14. júl 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá niekto číslo do jej ambulancie ja som jej pacientaka, ale pokazil sa mi tel. a prišla som tak o dobrých pár čísel a potrebovala by som sa objednať
poprosím ak ho niekto má pošlite mi IP
Ďakujem
21. júl 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som napísať, že sa mi jedná o číslo na Dr. Toporcerovú
21. júl 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, nemame nejake cerstve info o porodoch na Rastislavke?
22. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..........no vyzera to tak, ze nove aktualne infosky sa uz tak skoro nedozvieme............skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam napíšem :slight_smile: švagrinka má v sobotu termín takže vám sprostredkujem nové infošky :slight_smile:
23. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici-dik, kazda aktualna info. je pre nas vzacna:slight_smile:)
23. júl 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalida nemaj strach urcite sa tam nemeni personal alebo nestrieda tak rychlo :slight_smile: ja si len pochvalujem :slight_smile:
uz sa ti to pomalicky blizi :slight_smile: aj my zas v rodine //svagor//cakame prirastok ale ten by mal byt asi v january :astonished:
23. júl 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, tak strach z porodu nemam, hadam to dopadne uspesne, ked tak sa bojim o mimino, aby bolo v poriadku.
Vies tie infosky aspon tak psychicky uspokoja cloveka :slight_smile: jeeej tak vo vasej rodine je dost deticiek pozeram :slight_smile:
23. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalida kazda z nas sa boji o mimi je to uplne normal a mas na to narok len treba mysliet pozitivne drzim palceky :slight_smile:
my sme velka rodina vseobecne nam sa dari z detickami :slight_smile:
23. júl 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem jarka :slight_smile: to je dobre ze sa detickam vrodine dari, u nas je ich iba ako safranu :slight_smile: ale teraz vylepsime skore :slight_smile: ..ako dlho drzia na rastislavke po porode? 3-4 dni?
23. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jej jarka rastiete ako z vody už je velky chlap.
stalida v nemocnici musíš byť 5dni ale to prejde rýchlo a jarka ma pravdu musíš myslieť pozitivne a všetko dopadne OK držime prsty
23. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzi, musime to zvladnut :slight_smile: aj tych 5 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj stalida zbehne ti to ako voda ja som bola z malym 18dni koli zltacke a to je co uz povedat :rolling_eyes:
zuzi no uz sme velky a mame problem z obleckom lebo vsetko mu je uzke tak kupujeme vecsue veci 6-9mes.aj ked je dlhe ale je fajn koli sirke :grinning:
to mame pocasie co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobry na rodenie lebo nie su horucavy potom na izbach :slight_smile:
24. júl 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,

ja uz po porode sa budem kazdym dnom tesit z malickeho a na prichod domov, tak sa to myslim zvladne...........len prezit tie kontrakcie a porod.......a hlavne nech je malicky v poriadku :slight_smile:
24. júl 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak vsetko sa da a musi zvladnut :slight_smile:
24. júl 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, jarka 18 dni, tak to uz je co povedat, ja som pri prvom synovi bola 9 dni a uz som sa nevedela dockat odchodu domov
24. júl 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici,

vopred Ti dakujem za aktuality...............a svagrinej drzim prsty!!!! :slight_smile:
25. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tiez chystam rodit v starej nemocnici a nemam velmi nejake info, takze sa ziiiiiide :wink:
2. aug 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok