Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jarka70
16. jún 2008

zuzi ma peknu rodinku 🙂
ja musim tiez poopravovat fotky a daco supnem 🙂

mata987
16. jún 2008

dakujem jarka a zuzana za vas nazor, tak toho klystyru sa bojim velmi 😒 , no a z primara??? neviem co si mam o nom podla vasich prispevkov mysliet, este ho nemam vybaveneho, porod ma caka o mesiac, tak teraz neviem ci je dobry alebo????.....ak mate nejake skusenosti napiste mi hoci do int. posty, ocenim to, nechcem zle dopadnut

zuzana355
16. jún 2008

jarka aj mne treba hodiť nove fotky z narodenin tak hod nove foto aby sme videli maleho ako rastie 😀
mati poslala som ti IP potom sa ozvi že ako si dopadla a kedy maš termín pôrodu.Lebo v 36týždni by si mala začať chodiť do nemocnice na poradňu 😉

lencici
16. jún 2008

mata klystyru sa bať nemusíš není to nič stračné mne ho davali pred sekciou a potom o 2 dni zase 😝 neni to nič príjemne ale dá sa to zvládnuť

jankapo
16. jún 2008

matka, neries klystir, mne ho nestihli dat... 😉
inak som pocula, ze pre mnohe je to ulava, fakt sa toho neboj
a- nicoho sa neboj... 🙂

janinajanina2008
23. jún 2008

mile mamicky {buduce alebo len nastavajuce},

neviete mi poradit pravidla ohladom objednania nadstandardnej izby na porodnom odd. v starej nemocnici na Rastislavovej ul?
alebo tel. cislo,kde mi budu vediet povedat info k danej problematike.........?

.....................a este............aky mate nazor na absolvovanie predporodneho kurzu? ja som chcela chodit v juli, ale vsade mi hovoria, ze cele leto maju volno, az koncom augusta zacinaju nove kurzy.........je to velmi podstatne tam chodit?

dakujem Vam a prajem prijemny HORUCI den.

lencici
24. jún 2008

skús si pozrieť stránku nemocnice. www.fnlp.sk možno tam niečo najdeš.

mata987
4. júl 2008

ahojte kocky, nemate niekto cerstve info co sa tyka rastislavky?.....

zuzana355
4. júl 2008

ahoj mata ako sa citiš dúfam že je všetko OK chodíš už do nemocky na poradne

mata987
4. júl 2008

ahoj zuzi, bola som 2x u rosochu, prezrel ma a ze vyzera byt vsetko ok...., ja sa tiez citim celkom dobre, tak uz len cakat kedy to bude🙂....pozeram sem ci tu niekto obcas neprispeje svojim nazorom, ale vidim ze ani nie...ty sa mas ako zuzi?

zuzana355
7. júl 2008

ahojte, mati mame sa OK fajne teplo nezavidim ti horučavu už by si bola asi najradšej bez bruška 😉 a čo ti povedal že si počkaš prestne na termin alebo to môže byť aj skôr. 🙂 som rada že ste ok tak potom daj vedieť keď už budes mať po držím pršteky.

janinajanina2008
14. júl 2008

ahoj maminky,

ak mate niektora uplne najaktualnejsie infosky ohladom veci suvisiacich s porodom na Rastislavovej v KE, prosim, dajte vediet.................nieco co Vas prekvapilo, co ste neocakavali, pozitivne aj negativne..........

dakujem 🙂

janka1874
21. júl 2008

nemá niekto číslo do jej ambulancie ja som jej pacientaka, ale pokazil sa mi tel. a prišla som tak o dobrých pár čísel a potrebovala by som sa objednať
poprosím ak ho niekto má pošlite mi IP
Ďakujem

janka1874
21. júl 2008

zabudla som napísať, že sa mi jedná o číslo na Dr. Toporcerovú

stalida
22. júl 2008

ahoj kocky, nemame nejake cerstve info o porodoch na Rastislavke?

janinajanina2008
23. júl 2008

..........no vyzera to tak, ze nove aktualne infosky sa uz tak skoro nedozvieme............skoda 😝

lencici
23. júl 2008

baby ja vam napíšem 🙂 švagrinka má v sobotu termín takže vám sprostredkujem nové infošky 🙂

stalida
23. júl 2008

lencici-dik, kazda aktualna info. je pre nas vzacna🙂)

jarka70
23. júl 2008

stalida nemaj strach urcite sa tam nemeni personal alebo nestrieda tak rychlo 🙂 ja si len pochvalujem 🙂
uz sa ti to pomalicky blizi 🙂 aj my zas v rodine //svagor//cakame prirastok ale ten by mal byt asi v january 😲

stalida
23. júl 2008

jarka, tak strach z porodu nemam, hadam to dopadne uspesne, ked tak sa bojim o mimino, aby bolo v poriadku.
Vies tie infosky aspon tak psychicky uspokoja cloveka 🙂 jeeej tak vo vasej rodine je dost deticiek pozeram 🙂

jarka70
23. júl 2008

stalida kazda z nas sa boji o mimi je to uplne normal a mas na to narok len treba mysliet pozitivne drzim palceky 🙂
my sme velka rodina vseobecne nam sa dari z detickami 🙂

stalida
23. júl 2008

dakujem jarka 🙂 to je dobre ze sa detickam vrodine dari, u nas je ich iba ako safranu 🙂 ale teraz vylepsime skore 🙂 ..ako dlho drzia na rastislavke po porode? 3-4 dni?

zuzana355
23. júl 2008

ahojte, jej jarka rastiete ako z vody už je velky chlap.
stalida v nemocnici musíš byť 5dni ale to prejde rýchlo a jarka ma pravdu musíš myslieť pozitivne a všetko dopadne OK držime prsty

stalida
23. júl 2008

dakujem zuzi, musime to zvladnut 🙂 aj tych 5 dni 😝

jarka70
24. júl 2008

neboj stalida zbehne ti to ako voda ja som bola z malym 18dni koli zltacke a to je co uz povedat 🙄
zuzi no uz sme velky a mame problem z obleckom lebo vsetko mu je uzke tak kupujeme vecsue veci 6-9mes.aj ked je dlhe ale je fajn koli sirke 😀
to mame pocasie co? 😀 😝 ale dobry na rodenie lebo nie su horucavy potom na izbach 🙂

janinajanina2008
24. júl 2008

ahojte maminky,

ja uz po porode sa budem kazdym dnom tesit z malickeho a na prichod domov, tak sa to myslim zvladne...........len prezit tie kontrakcie a porod.......a hlavne nech je malicky v poriadku 🙂

jarka70
24. júl 2008

presne tak vsetko sa da a musi zvladnut 🙂

stalida
24. júl 2008

uf, jarka 18 dni, tak to uz je co povedat, ja som pri prvom synovi bola 9 dni a uz som sa nevedela dockat odchodu domov

janinajanina2008
25. júl 2008

lencici,

vopred Ti dakujem za aktuality...............a svagrinej drzim prsty!!!! 🙂

levik82
2. aug 2008

Ja sa tiez chystam rodit v starej nemocnici a nemam velmi nejake info, takze sa ziiiiiide 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre