Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

zajaciq
11. mar 2010

dakujeme 😵

zuzana355
11. mar 2010

ahojte kočky
zajaciq tak ty si ešte kinderko tej tvojej malej sa akosi nechce ísť no ani sa jej nečudujem do toho počasia ved v brušku jej je tak fajne.
nemáš ešte žiadné priznaky.

zajaciq
11. mar 2010

zuzka ani nemam. Ved este 6 dni do terminu.. 😎

vavenka
11. mar 2010

Evci tak super ze si s kociarom spokojna, ja som nejak moc neriesila kociar, sla som do polska a kupila bez velkeho vahania a az potom som zistila ze ich je v KE teda hojne 🙂 ani som nevedela ze ma problem s vytahom...My mame chvalabohu byt na prizemi a nasi maju vytah bez vnutornych dvierok, takze ja toto ani nejak velmi neriesim...Ja len dufam ze sa nepokazi a posluzi....

vavenka
11. mar 2010

Zajacik ty mas aky kociar? To je Mutsy? A ozaj - ak to nieje tajomstvo - ake meno mate vybrate pre malu?

zajaciq
12. mar 2010

vavenka ano Mutsy a som asi sama na vychode co ho ma !!! ani tu na konikovi nie je o nom velka diskuze 😔
hlavne, ze byvame na siedmom a este som ho rozlozeny neskusala.. ale nemal byt problem, tiez nemame vnutorne dvierka a podvozok je dost kratky 😀 co sa tyka mena uvidis za par dniiii 😝 😝 😝 😝 😝 najkrajsie na svete 😵

vavenka
12. mar 2010

Zajaciq aj kamoska ma mutsy 4rider, zatial je s nim spokojna..... Vyzera ze je to kvalitny kociar, skoda ze nemaju trochu krajsie farebne kombinacie 😉 ale tak na mna aj tak drahy..... Ja som ho tej kamoske kupovala v Polsku, a podvozok s vajickom a autosedackou stal 580,- eur.... Co je na mna moc 😒 ale kvalitativne vyzera naozaj dobre...

Joooj nenatahuj maaa 🙂 sak sa pochval 😉

vavenka
14. mar 2010

Teda samozrejme som chcela napisat ze podvozok, VANICKA a autosedacka, nie vajicko 😅

A zajacik sa nam neozyva, zeby? 😉 ak ano tak drzime palce velmi 🙂

zajaciq
14. mar 2010

ahoj ahoj,
ziadne zeby, teraz som doepinovala, uctihodnych 29,5 cm obvodom 😎 😎 😎 vcera som bola na kontrole..idem opat v utorok 😉 akurat som ochorela, tak asi do utorka nikam nepojdem, musim si preliecit nostek.

hlavne by sa uz mohlo oteplit v tom nasom meste a vobec kraji, no nie ? 🙄

vavenka
14. mar 2010

Zajaciq 🙂 takze este stale 2v1 🙂 teda kontrola ok?

Jaj ty cvicis s tym balonikom.... 🙂

Aj ja by som uz privitala jarnejsie pocasie, pohlad na sneh mi uz nerobi dobre 😀

zajaciq
14. mar 2010

vam za dva mesiace uz bude pekne teplúčko 😎 😎

vavenka
14. mar 2010

Zajacik no dufam ze to bude skor ako za dva mesiace 😀 ale hej, ratam s tym ze uz bude vonku prijemne, ked pojdeme z porodnice 😉

Na kontrolu sa chodi uz normalne ze na stvrte? Ako to tam vcera vyzeralo? nadstandard stale obsadeny?

zajaciq
14. mar 2010

na prizemie sa chodi do poradne. na stvrte mimo ordinacnych hodin dolnej ambulancie, alebo ak chodis za svojim vybratym porodnikom. ale to mozes aj dole myslim, zalezi ake ma asi zvyky. vcera pokoj, jeden porod som zapocula

nadstandard netusim, to je oddelenie oproti, tam sa nedostanes pokial si neporodila, takze neriesim 🙂

zajaciq
17. mar 2010

tu sa nerodi a nerodiiiiiiiiii v tejto nemocnici 😎 😀

ivkafu
17. mar 2010

ahoj zajaciq nechali si ta uz v nemocnici?

zajaciq
17. mar 2010

nie nie ja som este doma, ved som zdrava, nic mi nie je 😎 tri zname uz porodili v starej s marcovym terminom a uz su aj doma 😀

ivkafu
17. mar 2010

tak nech to pride kedy to ma prist... drzim palce

zajaciq
17. mar 2010

dakujem ivka 😉 uz tam chodim ako na klavir...

vavenka
17. mar 2010

Zajacik ty cakas na to oteplenie, co? Dnes to uz bolo ok a od stvrtku hlasia peknych 12-14 stupnov, tak uz mozes ist na to 😀 drzime velmi palce a dufam ze sa potom ozves a podelis sa s nami o dojmy, ja tam idem v piatok prvykrat na prietoky, tak som zvedava...

zajaciq
19. mar 2010

vavenka noooo uz je teplo a my furt nic 😕

vavenka
21. mar 2010

Zajacik no dnes mame prvy jarny den, do piatku sa maju teploty vysplhat az ku 20tke, tak verim ze o chvilu uz budes mat malicku pri sebe 😉 a ktovie, mozno ju uz aj mas 🙂

zajaciq
21. mar 2010

no hadaj 😔

vavenka
21. mar 2010

Zajacik no takze este 2v1.....
Uz ti je dlho, co? 😒 No uz nejak dobojujes, kedy ides do nemocky?

zajaciq
21. mar 2010

no zajtra na kontrolu. 🙂 nebudem sa tam tlacit zbytocne. ja chcem ist do nemocnice rodit a nie lezat. bohuzial piate byva stale plne, tak nie malo tehuliek konci aj na 600nedeli a tak ide rodit..a toto mi k stastiu nechyba, ze budem na izbe s babatkami. asi by ma to frustrovalo,ze ja furt nic a ziaden spanok este k tomu. no ved uvidime ci to nebude nahodou aj nutne.. aj tebe sa to uz posuva, 34. tt 😎

vavenka
21. mar 2010

Zajacik no jednoznacne, ja tiez by som nerada lezat neviem kolko dni pred porodom, najradsej sa tam dotat uz s odtecenou vodou a pekne otvorena 🙂 🙂
Tak drzim na zajtra palce 😉

Hej no aj mne to uz odsypa - v piatok ako som bola na monitor - tak tam akurat jedna zenska porodila v 33tt - som mala zvukove efekty v priamom prenose, no nebolo mi vsetko jedno 🙂 inak moja mala v piatok (33tt) uz 2,5 kila, co je uz celkom dost 😅

zajaciq
21. mar 2010

jeeej, no moja mala zevraj 2,4 kg v 38tt ... a to ako si sa dostala hore na monitor ? hm? pocuvat ine baby stonat je neprijemny zazitok, tak sklucujuco to na mna stale posobilo, som sucitila s nimi a na druhej strane som si hovorila, ze cosiiiii tak ja taketo nevydam zo seba.. no zvuk pomaha lepsie zvladat prvu dobu porodnu 😉

zacala mi odtekat plodovka, tesim sa jak mala 😵

vavenka
21. mar 2010

Zajacik vazne????

Koksooo tak drzim palceee 😵 😵 😵 😵 😵 A to naraz? Ci postupne? Ako vies ze je to plodovka?

No Mikulova si ma zavolala hore ked sluzila rovno na stvrte....

zajaciq
21. mar 2010

uz som zabudla, ty si pri Janke, hm? to mas super... dufam, ze po porode prevezme ambulanciu Mikulovej st. a budem casom chodit k nej. ale obidve su OK.

postupne 😉 viem to hmm , nie je to moc~, je toho viac a je to priesvitnejsie doruzova.

vavenka
21. mar 2010

Zajacik no neviem neviem ci preberie prax po svokre, myslim ze si uz vytvorila celkom slusnu vlastnu klientelu + 2x do tyzdna sluzi, ale ved uvidime....

Juuj som si chcela ist uz lahnut, ale normalne som sa prebrala z teba 😀 idete do nemocnice uz aj? Ci este pockas troska?

zajaciq
21. mar 2010

este pockam, citim sa dobre, nie je voda zelena ani nezapacha ani nic take. ved nemam poriadne bolesti. akurat stihnem umyt vlasy, pekne vyfukat 😎 😎 zbalena som, a potom asi len cakat.. no rano sa ozvem potom 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre