• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

22. februára 2017 
Deina drzime palce :slight_smile:

Ako sa mate tehulky? Nasa Vanda uz ma mesiac! Kokso ako to rychlo teraz uteka :slight_smile:
Mame sa fajn, mala je zdrava - viacmenej (ked neratam bolenie bruska, zapalene oko a to ze je kazdy druhy den vyhadzana na tvaricke a netusim z coho :grinning: ) mliecko mam, konecne je normalne pocasie, tak sa uz aj von dostanem - sice len s kociarom, vsakze, ale tesim sa :slight_smile:
8. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkafu nenastala nalez ten isty len 1cm otvorena,,,ale nevadi :wink: , uvidime vo stvrtok :wink: , citim sa fajn, ziadne kontrakcie nic....
8. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka mesiacik uz?no to uteka fakt :slight_smile: , este ste neboli vonku na prechadzke?
8. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deini ale hej, chodime, len nie vzdy sa jej paci :slight_smile: niekedy pekne spinka, ale niekedy je jak cert :grinning:
8. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meusicka

uz sa to celkom pekne zahojilo.. tak s nou uz aj zacinam kojit... teda kojim najprv z druhej... a potom ked uz mala nema taky tah tak z tej prasknutej... snad mlieko nestratim.. :( este nemame ani mesiac...

@deina79

velmi ti drzim palce.. nech to uz mas coskoro za sebou.:slight_smile:

@vavenka

my sme sa chvoli vonku ako cert zo zaciatku.:slight_smile:) teraz si aj pospinkame.:slight_smile:) nastastie koliku sme mali len raz,.. a odvtedy nie..:slight_smile: pri kolike pomaha infacol.. pred kojenim jedna kvapka na jazyk... hned je po kolike... :slight_smile: ale aj bez koliky sme ako cert.:slight_smile: malo spinkame... a nevieme len tak chvilu polezat... bez toho aby sme neboli hojdani..alebo vyvlacovani po rukach..:slight_smile: ale tomu ju nechcem ucit..:slight_smile: tak niekedy pekne vyvreskujeme aj 15 min.. a potom zaspime unavou.:slight_smile:))

9. jún 2010 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 @vavenka dakujem mamky ze na mna budete mysliet :wink: , ved zajtra sa uvidi, idem zas na poradnu :wink:
9. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja ziadna zmena, zajtra mam prist zas, uz ma to nebavi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina79

bud rada..:slight_smile: stale je to lepsie ako keby si tam mala ostat lezat...:slight_smile: ja som lezala na vzdycharni 33 hodin.... a to bola len katastrofa..:slight_smile:

dnes sme boli na poradni... za 26 dni sme vyrastli o 4 cm a za 14 dni pribrali 420 g.. :slight_smile:) a od dnes mame nausnice...:slight_smile:) to bolo placuuuu..:slight_smile:)
10. jún 2010 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 no ved sa ma pytali, ci uz chcem zostat a ja ze nie, pokial nemusim :grinning: , duplom v takej horucave a naco ked som na 1cm otvorena?no ale ja myslim, ze mne sa sam ten krcok viac neotvori, jedine s vyvolvackou......ked ziadne zmena nic....

suoer tak rastiete ako z vody:slight_smile:, palcu bolo tomu veriiim, aj ja si polacem, ked budem davat amlej nausky...
10. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 tebe tiez vyvolavali porod?
10. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina79

ano...:slight_smile: prijali ma v piatok o 13:00 a infuzie som brala do soboty do 16:00 o 16:30 som dostala kontrakcie..
10. jún 2010 o 16:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky... CHcela som sa Vas opytat kedze ste asi pravdepodobne z Kosic. Som tehotna v 25tt. Zijem v Irsku a kedze je tu starostlivost onicom tak letim na slovensko porodit svoje druhe babo. Moj gynekolog na slov. mi odporucil aby som si nechala spravit 3D ultr. na slovensku kedze tu v Irsku som nebola tak sledovana a aby sme nieco neprapasli-kedze pri privom som mala problemy. Odporucil mi ultrazvuk u Mudr. Mikulasa Bujnaka. Neviete mi niektora povedat ci je to dobry lekar alebo nie -co sa tyka vysetreni a pod. Mam sa unho objednat no najprv by som chcela o nom nieco pocut a ak by to nebolo nic moc tak by som si radsej na odporucanie nechala spravit 3D niekde inde. DAkujem VAm velmi pekne...
10. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acik

ja som bola 3x u dankovcika v zeleznicnej nemocnici... je to vyborny odbornik...Bujnaka nepoznam..:(
10. jún 2010 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja odporucam dankovcika, ale vopred sa uisti ze ak ti to aj budu robit u neho ze ti ultrazvuk bude robit on. ma tam aj inych lekarov ktori pre neho robia ak je mimo. v podstate su ok, ale on je najlepsi. co sa tyka pristrojoveho vybavenia - je to parada.
10. jún 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bombula bujank je na furci tusim a nedavno si kupil masinu a 3d u nho stoji 65eu aj s fotkami a videom tusim, ale jednoznacne dr Dankovcik je naj z naj.....ale tam sa caka aj 2 mesiace :grinning: , je ale najlepsi a samozrejme ten pristroj ma ako jediny v KE...
10. jún 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 takze si nemala ani kontrakcie, ani zatka neodisla, ani plodovka?preto ti vyvolali?
10. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plodovka mi odisla... v piatok o pol tretej rano..:slight_smile:
10. jún 2010 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina79 ...
vedela by si mi povedat nejaky kontakt na Mudr. Dankovica? a nevies kolko tam stoji 3D????? To som nevedela ze 3D u toho bujnaka je take drahe.A ak tam budem volat tomu Mudr. Dankovicovi musim si ziadat aby bol on na Usg -lebo pisali ste ze mozno tam bude iny lekar . dakujem vam ......
10. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mudr. dankovcik je spravne.ja si nespominam kolko som platila ale bolo to iba raz a urcite nie tolko ako u toho bujnaka ci ako sa vola. video ma nezaujimalo, ani cd s nahravkou, a foto som dostala.ku dankovcikovi objednava sestricka(velmi mila setricka), stoji za to sa opytat kto bude robit. je tam este jeden senzi doktor, zial iba si pamatam jeho prve meno Frantisek:slight_smile: ale bol tiez super. tak dufam ze som aspon trochen pomohla.
10. jún 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bombula dakujem ti velmi pekne .. tak ja tam zajtra skusim zavolat a objednat sa ... dakujem este raz..... :wink:
10. jún 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka
@zajaciq

aj vase sa pucia a natahuju najme nad ranom?... je to tym, ze rastie?..koliku nema.. :slight_smile:
14. jún 2010 o 07:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linus no jasne, moja sa tiez puci riadne, ale nemyslim ze je to tym ze rastie :slight_smile: podla mna tlaci prdiky :wink:
14. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme take, ze pukalo sa jej tazsie a bolo to nadranom. avsak niekedy aj cez den. odznieva to s casom. my ale nespime cez den a mamka je uz hotova z toho :frowning2:
14. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajaciq vobec nespi? Juuj tak to ti verim ze mas dost, Vanda pospi doobedu 2 hodky, poobede 2-3 hodky a aj podvecer.....
Nepomaha ani cumel? Moja si velmi zvykla zaspavat v lehatku, dam ho na zem, nohou hojdam a do 10 min vytuhne :wink: Sem tam jej sice musim strcit do pusy dudlik, hlavne ked je velmi unavena a nevie zaspat, ju to ukludni.....
14. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky idem si Vás prečítať od kedy je tak horuco nestiham ani tu na chodiť.

zajaciq - u nás to bolo presne to isté mala nespala cez deň a v noci vstala aj 10krát a trvalo to asi pol roka bola som z toho hotová unavená vynervovaná.
Chce to vela trpezlivosti dufam že u vás sa to upraví skor ja som malej kupila potom aj v lekarni homeopatika na spinkanie ale nakoniec som jej nedala nech si na to nezvyká ale lakalo ma to po tých prebdených nociach.
a keby si ju dala spinkať vonku na balkon v kočiariku ani tak by nespala držím ti prsty a hlavne nech mala už pekne spinka.
14. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas ukludni len prsnik, ale ked ju odpojim, tak je hned hore. takze nespime a ked je prepnuta, tak place a place a place. kresielko neznasa, na brusku nie je rada, najradsej je v satke, tam aj zaspi, ale to ja nevladzem kazdy den, v kociku to je tiez krik vo vanicke, vo vajicku vidi a rozprava sa so mnou, ale tiez nespi :sweat_smile: na balkon = tam musim byt a hojdat ju aj pol hodinu hodinu, aby zaspala. a cumel? nepouzivame, nechce ho, nenaucila som ju nan. zriedkakedy ju tym oklamem, ale to uz najvacsiu "robotu" urobi prso :grinning:

@linuska1 skus vynechat v strave cibulu a cesnak. strukoviny predpokladam, ze nejes. :wink:
14. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka
@linuska1
@deina79

inac, robim v stredu prezentaciu latkovych plienok u nas doma, ak by ste mali zaujem, o 14-15tej :wink: ak este nemate satku ci kyblik a uvazujete o nich, taktiez si mozete vyskusat. keby daco IP
14. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq
@vavenka

nejem ani cibulu ani cesnak a ani strukoviny... nic zakazane.:slight_smile: dodrziavam dietu.:slight_smile:
my taktiez v noci nespime...a cez den malo co... v noci sme aj 5x hore...a to nam trva kym opat zaspime... niekedy si len lahnem.. konecne najdem polohu a uz sa z detskej postielky ozýva plač.... cez den zaspi doobedu max na hodinku... na hodinku poobede... v kazdej polohe vydrzi najviac 3 min..inak hned je plac.... nepomaha..kocik... lehatko..postielka.. niekedy ani ruky..a ruky velmi nechcem pouzivat... aby som ju nenavykla.:slight_smile: vraj to trva 3 mesiace.:slight_smile:) mame mesiac.:slight_smile: odpocitavam to ako dni do porodu.:slight_smile:))
14. jún 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 no to, ze to trva tri mesiace neverim, nam ide na tri mesiace a cim dalej tym horsie. navyknut na ruky = toto mi dnes rozpravala neurologicka, absolutne nepodlozene argumenty.. a preco ju davas separe do postielky? ved ma 4 tt, casto sa koji..sup do postele a vyspis sa. ja ju mam vedla seba - vid album. :wink:
14. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok