Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

majqa28
5. jún 2011

@mandy29 ano ano taky stary zanedbany na vrchu s plesinou.....a nevies ako sa vola taka mlada okolo30 ,cierne vlasy stale upravena doktorka??mna rodila a doteraz neviem jej meno🙂

deny3
5. jún 2011

@majqa28 naozaj Gineli? nebudem sa ho silou mocou zastávať, ved ty máš s ním túto nemilú skúsenosť, no to by som od neho nepovedala, behom môjho pobytu v nemocnici dve kočky z izby u neho rodili, mali ho dojednaného, a ja som bola z neho veľmi milo prekvapená, pred pôrodom prišiel, porozprával sa čo a ako, po pôrode prišiel, opäť porozprával sa, to iný po pôrode už ani za pacientkou nepáchol.

@mandy29 ten Linkesch či ako bude asi nejaký nový na Rastislavke.

majqa28
5. jún 2011

@deny3 ale ved kazdy ma svoje skusenosti s lekarmi.....

januliatko1985
5. jún 2011

Mna odrodil Gineli, malo som ho dohodnuteho, den pred terminom som mala poradnu, mal sluzbu tak si ma nehcchal, prijali ma o 11.00 a o pol siedmej vecer bol maly na svete.staral sa ukazkvo, a aj po porode ma bol pozriet na sestonedeli, ze ako sa mam a ci je vsetko ok, a bol mily.bola som spokojna.
ALe, ze teraz dakedy dostal slabu porazku tak pochybujem, ze tam este bude robit 😒

lienka2
5. jún 2011

ahojte, viete mi poradit nejakeho dobreho porodnika? prveho som rodila pri dr. ginellim a nic zle povedat nemozem, bol to porod na ktory sa dobre spomina.. no ako pise @januliatko1985 ktovie ci tam este bude robit..

slavqa
5. jún 2011

@lienka2 najlepsia dr. je melichova ale nemozem povedat na nikoho nic zle vsetci su tam super ten co tam bol nie velmi dobry je uz davno na dochodku

10andrea12
5. jún 2011

No na Ginelliho mam svoj nazor uz on bol ten lekar ktory mi robil sekciu s Mackovou Mackova super zlata doktorka a Gkinelli nech sa nehneva ale pacientka sa asi trosku blbo citi ked lezi pri vedomi na operacke a jemu volaju ze kde je ze ho cakaju inde na operacke a on povie predomnou ze nemoze teraz ze uz zacal sekciu ze ma tam tucnu pacientku akoze to ma dojal keb y spim tak nech si vravi ale bola som pri vedomi a trosku blbo som sa citila ked sa o mne takto vyjadril pred vsetkymi na operacke tymto u mna skoncil

10andrea12
5. jún 2011

@deny3 Linkesch j veduci izbovy lekar na gynde taky okolo 40ky srandista celkom mily 🙂

10andrea12
5. jún 2011

@lienka2 ginelli robi na 100%

lienka2
5. jún 2011

@10andrea12 teraz urcite nerobi a do septembra ktovie co bude..

10andrea12
5. jún 2011

@lienka2 No podla toho kedy mal tu porazku lebo mna robil na 100% Ginelli 20.5

lenka.s
6. jún 2011

@10andrea12 hmm, ze tucnu pacientku ... no dobre, takze uz viem, komu sa mam vyhnut 😒
inak spominali ste tu mudr melichovu ... tak ufff, radsej sa nevyjadrujem .... ale jedna velmi zla skusenost mi stacila ☹

este sa chcem opytat tie, co ste rodili na rastislavke v poslednom case, sli by ste tam znova ? alebo radsej uz ina nemocnica ? lebo ja som tam rodila pred 5 rokmi a bolo to celkom fajn, len novorodenecke jeden hrozitansky hrozny horor 😖 , teraz prave koli tomuto vaham, snazim sa verit, ze sa to tam zmenilo, len ci nie som naivna 😢

10andrea12
6. jún 2011

@lenka.s No asi tak 😒 No jaby som tam sla v pohode zasa ale rozhodne nie ku Ginellimu ☹ Cosa tyka Melichovej je v pohode len nema cas ma toho dost

majulienka27
6. jún 2011

@lenka.s ja som teraz 21 mája rodila na Rastislavke a v pohode by som tam šla znova, nemôžem ani jedného zlého slovíčka povedať ani na novorodenecké ani na 600nedelie, nestretla som sa tam ani z jednou sestričkou ktorá by nebola ochotná, všetky sú strašne zlaté milé ochotné. Buď iba ja som mala také šťastie alebo sú fakt super.

janka091187
10. jún 2011

@majulienka27 ja tak isto len dobre možem powedať ,,odrodil ma Gyneli ,,a musim powedat ,že mam s nim len dobry zazitok uzastne ma pozošiwal ,lebo som bola dost dotrhana...prisiel ma pozriet na izbu staral sa ,,,a podotykam nemala som ho zazmluvneneho ,prisiel a orodil mal akurat smenu a som rada ,že prave on...a prajem mu skore uzdravenie...

janka091187
10. jún 2011

@majqa28 tak nemozes zase wšetkych hadat do jedneho vreca setricky a ostatny personal nemoze za to ze neprisiel...ja som maal gyneliho na porode super ma odrodil ani som ho nemala zazmluvneneho nikoho som nemala a bol ma aj na izbu pozriet takze ja len w dobro mozem powedat...a mozno prawe wtedy mal ten infarkt tak newiem,je mi luo co sa ti s nim stalo ,ze mas nan zle swetlo.. 😒

majqa28
11. jún 2011

a to kedy sa mu stalo????ja na personal nenadava ale ON mal at aspon trosku charakteru a spytat sa aspon na malu ked uz tie peniaze vzal a ani sa neozval a to som ho pocas pobytu v porodnici sretavala kazdy den.....

janka091187
11. jún 2011

@majqa28 tak to je mi luto .. ☹

bibusik
13. jún 2011

Ahojte 🙂 ja som rodina 2. marca , mala ma odrodiť doktorka Toporcerová , no nakoniec ma odrodil Gyneli , Je to super doktor , mám naňho len dobré spomienky a aj on na mňa , mala som bolesti ale aj pri tých sme srandovali 😀 no nedá sa to opísať .. 🙂 bola som spokojná aj so sestričkami na oddelení , kedykoľvek pomohli alebo poradili keď som to potrebovala ... 🙂 ja nemôžem na nikoho nič zlé povedať .. mala som bezproblémové tehotenstvo a rýchli pôrod 🙂

lasalete
15. jún 2011

ahojte.....prosím Vás potrebovala by som som tel.kontakt do ambulancie dr.Toporcerovej (pavilon zdravia)ďakujem veľmi pekne 🙂 ak ho niekto má k dispozícií bola by som mu povďačna

bibusik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibusik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cukor
16. jún 2011

@lasalete ...ip 😉

monikasun
19. jún 2011

ahojte, ja som rodila 31.5. a tiez nemozem jedine zle slovo povedat, urcite tam pojdem rodit aj v buducnosti!

livka299
1. júl 2011

Kto sa chystá tu rodiť v polovici augusta???

Chcem sa opýtať báb, ktoré v nedávnej dobe rodili ako je to s EPI mne ju pred troma rokmi odhovorili, a dosť som počula vraj ju veľmi ani nechcú pichať.....

gallina
6. júl 2011

ahojte, idem rodiť na Rastislavku koncom augusta, chcela by som len vedieť kam sa treba ísť hlásiť (pred 5 rokmi to bolo 4.posch. na pôrodnici) ked pôjdem do poradne prvý krát a čo všetko treba so sebou odniesť, aj ak pôjdem rodiť, čo zobrať zo sebou. Je niekde zoznam ?
Ďakujem... 😉

10andrea12
6. júl 2011

@gallina poradne su dole na prizemi treba sa tam objednat a ked prides treba doniest moc nic ine na poradnu teda okrem tehu knizky 🙂Do porodnice ti treba len hygienicke veci (toaletak,kefku na zuby,pastu,hreben uterak,osusku,atd podla potreby.....)koselu neber davaju erarne,pribor,pohar nejake vody na pitie ,vlozky poporodne, papuce a slapky do sprchy,pre babo len vlhcene obrusky a plienky na novorodeneckom pytaju 8 plienok na den ak je babo u nich moja bola 3 dni bola som po sekcii.veci ked pojdes domov ti potom donesie manzel aj pre babo aj teba 🙂 snad som trosku pomohla

gallina
7. júl 2011

@10andrea12 ďakujem, to je dole v monobloku? tam kde je pôrodnica, nie? zoznam píšem... 🙂

10andrea12
7. júl 2011

@gallina hej dole v monobloku na lavo ked vojdes dnu smerom k vytahom a hned za chodbou ako vyjdes k vytahom do prava jedny dvere su tam pri schodoch tam su poradne

lenka.s
11. júl 2011

ahojte
tak, ak by niekto mal zaujem, cerstve info ... porod na rastislavke super, sestodenelie super, no zial, stale sa nezmenilo nic na novorodeneckom a teda novorodenecke velmi kazi tejto porodnici meno ☹ ... tolko moj nazor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre