Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jenn44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evca35
20. nov 2009

no zbohom. Ja si ho tiež nepamätám, ani meno mi nič nehovorí, na piatom sa asi veľmi nepohyboval ... asi vás už prestanem čítať, lebo ma chytá panika 😀 😀 😀

dorotee
20. nov 2009

Dievcence, nerobte paniku 🙂 Na USG noziciek sa chodi do mesiaca veku dietatka a najlepsie az v 4 tyzdni, ked uz babatko trochu podratie, aby nieco v tych ordinaciach nechytilo.
Oproti nemocnici v rodinnom dom je sukromna ortopedka MUDr. Dagmar Rusnakova. Je potrebne, aby ste si u obvodnych pediatrov vypytali vymenny listok a najlepsie je, ked pridete o 11,00 hod. Vtedy idu babatka a nebudete musiet dlho cakat. Donesiete si plienocku, na ktoru babatko rozbalite, urobi sa USG u vsetkych babatiek zaradom ale ked su take rozbalene, tak mozu robit mlacky, tak hned aj nahradnu plienku 😀
Treba sa tam objednat na cisle 055/6943977.
Dufam, ze som Vam pomohla 🙂

lenka_66
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deny3
21. nov 2009

ahojte, ja som na ortopédiu išla na Rastislavku, ale hneď spredu, dole sú dve lekárne a na treťom je ortopédia, je tam veľký výťah, tak v pohode aj s piatimi kočíkmi. Sestrička zlatá, netreba sa objednávať a s miminom sa nečaká, hneď berie dnu, lekár tiež v pohode.

jenn44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvikinka
22. nov 2009

Ahojte baby, ja som tu nova, som v 37 tt, idem rodit na Rastislavku,pri prvom porode som mala vybaveneho doktora ale skoncilo to vyvolavackou co som nechcela, chcela som vediet ci vybavujete nejakeho porodnika a ci poznate niekoho kto rodil u Dr.Nevickej. Dakujem. A este jedna otazka, neviete poradit kedy sa asi hlasit v nemocnici, v ktorom tyzdni? A tiez ci na prietoky treba listok od obvodneho gynekologa? Neviem aky je tam teraz postup. Ja som rodila v 2007 no a teraz mam termin 18.12.2009. Dakujem

zuzana355
23. nov 2009

ahoj kvikinka no už by si sa mala hlásiť v nemocke chodí sa tam od 36týždna dolu na kartotéke sa prihlásiš alebo pojdeš priamo na porodnu salu tam ta lekár vyšetrí aj monitor ti urobí aj tlak odmerá. 😉
Dr. Nevickej som ešte nepočula 😅 takže ti nepomožem.

jenn44
23. nov 2009

ani ja som o nej este nepocula ☹

zuzana355
23. nov 2009

ahoj jenn ako sa mate spinkate dufam že ti Sofia nechá troška oddychnuť.

janka1
23. nov 2009

ahojte
dodacne vsetkym maminkam a babatkam naaaaaaaaaj, najako nemam cas tu chodit, ale uz sa polepsiim..
co je tu noveeeho?

kvikinka
23. nov 2009

No tak ten týždeň do nemocnoce už určite zájdem. Už som začala vybavovať nejakú doktorku. Nemáte skúsenosti s doktorkou Mikulovou mladšou poprípade s doktorkou Frivaldskou? ďakujem

janka1
23. nov 2009

zienky na buduci tyzden dame termin na obhliadku nemocky, mam tam volat v piatok a dohodnut sa 😉
kolko nas asi bude? napiste mi do IP

kvikinka ja chodim k de. mikulovej janke aj rodit budem u nej je to suprova dr. odporucam 😉

deny3
23. nov 2009

ahojte 🙂

kvikinka - dr. Mikulovú ml. aj dr. Frivaldskú poznám len z vizít, ale zdali sa mi fajn, takže to máš asi jedno.

zuzana355
23. nov 2009

janka no ahoj ako sa mate pekne rastiete 🙂 no pekne od teba že si sem nakukla

janka1
23. nov 2009

zuzana dakujeme mame sa fajn po dnesnej kontrole sme OK , akurat moj krcok je vraj ako huspenina 😕 tak uvidime co a ako 😉
Oliverovi sa dari uz je z neho chlapina mame 3100g +-

inac nic nove vsetko po starom , uz sa tesim na vianoce 😀

evca35
23. nov 2009

ahojte,
tiež som dnes bola na poradni a všetko je OK.
boli sme potom poobzerať naživo nejaké kočiare, aj som si pokočíkovala po predajniach, juj ako sa teším naživo.

jenn44
23. nov 2009

jani, a ja ze si sa stratila 🙂 prepac, ze som ti viac nepisala, ale v nemocke to vela casu som tam nemala, potrebovala som hlavne pokoj ☹ kazdy mi pisal, volal, vies ☹...
to uz ste kraaaaaasne veliki, waw 😉

janka1
23. nov 2009

jenn ahoj, nie nestratila, len akosi vela prace este mam , ale som sa rozhodla, ze uz len do konca mesiaca bude pracovat a potom si dam oddych aspon na par tyzdnov ved clovek ani nevie kedy to pride 😉

kvikinka
23. nov 2009

Dakujem za radu, v stredu idem do nemocky prvy krat sa hlasit tak uvidim ze co..... Zatial sa mi crta dr.Frivaldska tak este uvidim..

jenn44
24. nov 2009

jani, nooo, tak sa ti to blizi, a dobre ti radim, oddychuj teraz, lebo potom si tak skoro neoddychnes..tomu ver! 😀

ayshka
24. nov 2009

Ahojte mamicky, som tu nova, rozhodla som sa rodit na Rastislavovej a nasla som tuto temu, tak teraz citam ako to tam funguje. Rodim asi o 3 tyzdne, termin mam 14.12. dufam ze to stihneme este pred vianocami 😉 Zatial som bola iba raz v nemocke na kontrolu, dost dlho som tam cakala, to vzdy sa tam tak dlho caka?

janka, aj ja sa rada pridam a pojdem okuknut ako tam vyzera porodna sala a vsetko, aby ked tam pojdem rodit nebolo pre mna vsetko nove. 🙂

janka1
24. nov 2009

jenn no ja som si pri malej velmi oddychla , nakolko to bolo jedno uzasne dieta co len spalo a papalo, tak by som aj rada prijala nejaku zmenu ci adrenalin teraz 😀

ayshka vitaj a pocitams tebou 😉

nedockava4
24. nov 2009

Jani, aj ja pojdem s vami mrknut na Rastislavku, kedze 100% nie som este rozhodnuta, kam chcem ist.

kvikinka
24. nov 2009

Vitaj Ayshka, mame podobne terminy ja mam 18.12. mozno sa aj stretneme 😉 Inac je dobre si obhliadnut nemocnicu, aj ja som bola predtym ako som rodila v roku 2007, clovek sa tam potom vie zorientovat ze co a ako.... Inac väcsinou sa dlho caka ked tam ides len tak naslepo ze nemas nikoho vybaveneho. Ja som mala predtym vybaveneho Urdzika a priamo som sa s nim dohodla a isla som za nim tak som dlho necakala, lebo on si vysetril svoje pacientky a o ostatnych sa nestaral.... Teraz som sa tiez dohodla ale uz s inou doktorokou nie s nim...
Bojim sa ist len tak ze ked to na mna pride tak ma musi niekto odrodit, clovek jak vidi ake pripady sa stavaju, tak uz nic nemoze nechat na nahodu 🙂

zuzana355
24. nov 2009

ahojte
kvikinka a kedy si rodila v roku 2007 aj ja som vtedy rodila v maji u Urdzika a som bola dosť spokojná 🙂

janka ty ešte chodíš do práce a vladzeš. 🙂

evca35
24. nov 2009

ahojte,
tak nás tam bude dosť 🙂
katika sa neozvala, dúfam že už je doma aj s bábom, aj keď na nete ešte nebola. už jej svieti 45tt 😉
ja som teraz taká precitlivelá, normálne som plakala pri správach keď umrela v SNV tá rodička s bábom a potom v Prešove to bábo v 7.mesiaci.

zuzana355
24. nov 2009

kočky vy by ste spravy nemali teraz pozerať vobec 😖

kvikinka
24. nov 2009

no ja som rodila u Urdzika vo februari 2007,nechcem na neho nadavat lebo pristup mal super aj vsetko ale po profesionalnej stranke pri mojom porode podla mna zlyhal.Aj ja som mala na neho len same dobre odporucania, no pokial porod nie je komplikovany tak to asi zvlada v pohode ale u mna bol problem... A to my porod on sam vyvolal lebo ze ma sluzbu a uz som v termine, pricom sme mohli pekne pockat,lenze on potreboval ist na dovolenku takze to urychlil.
Nebyt doktora Saksuna ktory sa o mna postaral na 100% (a ktory mal akurat sluzbu na porodnej sale lebo Urdzik mal na gynekologii vtedy) tak neviem ako by som dopadla... Mozno aj preto za mnou Urdzik uz nedosiel, ani sa len na mna pozriet na dalsi den ci som ok....asi sa mi nevedel pozriet do oci.Neviem.Ale obalku zobral jasna vec.
Ale je to aj poucenie pre mna,preto som sa rozhodla teraz pre inu doktorku.Tak som zvedava ako dopadnem.

A spravy sa neda nepozerat,je to vsade dookola -v telke, na internete a je to strasne smutne co sa okolo nas deje....

alicka2
25. nov 2009

Ahojte, ja som tiež rodila u Urdzíka a som bola veľmi spokojná aj manžel. Som preto veľmi prekvapená kvikinka a keď si nebola spokojná prečo si potom ..... ale verím, že všetko je subjektívne.
Všetkým čakateľkám držím prsty a na správy nepozerajte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre