Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

jankaaa
23. mar 2009

kory vo stvrtok idme a poradnu tak ti poviem ako na tom som a mozno ty uz budes mat po.....ale bola by som rada keby sme sa stretli....no ale vraj chlapci sa prenasaju tak uvidime

korelka
23. mar 2009

ja by som bola tiez rada, keby sme sa stretli, ale jedine, ak ty pojdes skor (pred 40tt) a ja uz teraz 😀

jankaaa
23. mar 2009

no ja by som chcela skor...ten tyzden este musim vydrzat lebo som 37/1tt tak a buduci tyzden uz kludne by som asi mohla

klarka55
23. mar 2009

ahojte kocky. poznate niektora dr.Huliakovu?? ale to je jej meno za slobodna. neviem ako sa teraz vola..
mate s nou nejaku skusenost,aka je??
dik :}

zuzana355
23. mar 2009

jani už budúci týždeň to bude OK ešte troška vydrž a budeš mat fešáka pri sebe 😉
a lekára nemusíš mat zazmluvneného oni ú OK takže sa ničoho neboj ja som mala lebo som bola rizikovka tak pre istotu 🙂

zuzana355
23. mar 2009

korelka a manželýk ako už povolil 😀 😀

zuzana355
23. mar 2009

klarka a ona robí na Rastislavke 😕 lebo som tam jak tehu ležala a poznám všetkých ale toto meno mi nič nehovorí a ako sa volá po vydaji nevieš 😉 skús zistiť terajšie meno

jankaaa
24. mar 2009

zuzi uz by som aj priala zeby to bolo za nami lebo uz mi je velmi tazko....uvidime co mi povedia vo stvrtok na poradni..drzte palceky 🙂

korelka
24. mar 2009

zuzi - manzelik radsej uteka do postele zalahnut, takze nie a nie povolit, ale uz to neriesim - tomu nasmu malemu aj tak nic nepomaha k tomu, aby sa rozbeho, tak pockame, kym sa sam rozhodne... ale citim, ze je to uz blizko, lebo som sa aj v noci zobudila na ukrutne bolesti ako sa snazi dostat a odrazit na to spravne miesto, nikdy som nic take necitila, tak dufam, ze uz je cas... 😀

zuzana355
24. mar 2009

jani ja viem ku koncu je to najhoršie už sa nevieš dočkať babatka brucho ti vadí nevieš spať ani chodiť nevládzeš a ešte ktomu ten pocit že čo to bude keď to príde či to bude bolieť jooooj ale už to máš za pár 😉 malý sa tiež teší na vás takže dlho tam už nevydrží 😀 😀

jankaaa
24. mar 2009

zuzi presne tak....v noci sa mi uz aj sniva s pôrodom ☹

klarka55
24. mar 2009

zuzana355 - ano urcite tam robi,len si neviem spomenut na jej meno po vydaji. zda sa mi ze je to na "M" jej terajsie priezvisko. a krstnym je Maja. patri k mladsim doktorkam,myslim tym ze ma tak okolo 36,tak asi priblizne.

zuzana355
24. mar 2009

že by to bola Mikulová ml. robí tam aj jej svokta 😉

jankaaa
24. mar 2009

ja som tiez na nu myslela....ale ona sa vola jana

klarka55
24. mar 2009

ano,je to asi ta Mikulova. urcite sa vola maja. a aka je kocky,mate s nou skusenost nejaku?? alebo sa tu nieco o nej docitam na predoslych strankach??

klarka55
24. mar 2009

este ma napadlo,mozno si tie mena pletiem,lebo sa tu pise aj o nejakej Melichovej,teraz neviem ci melichova alebo mikulova. ale ta ,na ktoru sa pytam je tak okolo 36r. ,Maja, a robi tam aj jej mamka alebo svokra .
ta melichova je stara??

danculik
24. mar 2009

klarka55

Ahoj ja som tam rodila pred dvoma rokmi a ano bola tam taka mlada myslim ze nejak na M. mala priezvisko..lenze boli tam dve mlade...take blondinky (alebo to mali melir)a mna ta mlada odrodila...a poviem ti jedno..bola na mna hnusna jak svina...v tu noc vela zien rodilo..asi 7 porodov..ale bola protivna..hnusna..nemam na nu dobre spomienky...a zle ma zosila..tak som dostala vnutorne krvacanie..a som im tam na izbe odpadla...a az potom zacali nieco somnou robit...a dovtedy ma nik nepocuval..takze ma nanovo museli roztrihnut a zosit...

Ale o dva dni po porode som ju stretla...a ani prepacte alebo nieco podobne mi nepovedala ze to ako ma zosila...a keby nebol manzel pri mne tak neviem...ani jemu sa nepacila...bola fakt hnusna..a rodit by som tam uz v zivote nesla....bolo na odelleni aj vela ciganiek...fuj humus...! tak asi tolko k tej Rastislavke..

korelka
24. mar 2009

danculik - no a zas trocha klincov do rakvy... ale uz je neskoro cuvnut od Rastislavky... 😅

zuzana355
24. mar 2009

och joj danculik tak to mi je lúto ☹ ja mám zas úplne iné skúsenosti a na Rastislavku by som nedala dopustiť ale doležité je aj to že ty aj babatko sú v poriadku.
ako ja s melichovou ani s mikulovou okrem vizity iné skúsenosti nemam ale neboli ani raz hnustné alebo niečo že by nervozdné 🙂 tak neviem.
danculik a kedy si rodila lebo naše deti sú skoro rovnako staré 🙂
korelka 🙂 neboj bude to OK 🙂 🙂

zuzana355
24. mar 2009

asi naozaj je pravda že kolko ludí tolko chutí 😉
ako ja som rozmýšlala dlho aj nad Šacou a naozaj som rada že som tam neišla 😉

lenka_66
24. mar 2009

no ja som si tam tiez dost odlezala.melichova je mlada a strasne mila.menom zuzka.tak neviem ktora to bola.na mikulove som pocula len jednu zlu recenziu a to od personalu.pacientky ich maju za dobre.no vybetre si?

zuzana355
24. mar 2009

no melichová je zuzana a mikulová nie som si istá ale sa mi zdá že jana no ja neviem klarka a určite sa krstným menom vola maja lebo to mi nič nehovorí ale može byt že tam taká je 😅

jankaaa
24. mar 2009

mikulova je urcite jana lebo sesterka teraz pri nej rodila a bola s nou velmi spokojna....

danculik to si nas velmi nepotesila ze nemas dobre skusenosti

dufam ze vsetko bude ok a ze natrafim na dobrych lekarov

zuzana355
24. mar 2009

ale jani tak snáť áno všetko dobre dopadne veríme 😀 😀

jankaaa
24. mar 2009

zuzi verim tomu ze ano

catusca34
24. mar 2009

Ahojte baby, hlasim sa vam z nemocnice. Vcera si nas tu doktor nechal kvoli vyssiemu tlaku. V piatok mam termin, ale neviem, ci sa buf chciet malej von. Stale ma sleduju a posielaju na monitor. Sestricky aj doktori su celkom fajn. Lezim na gynke, lebo na sestonedelí nemali volne miesto. Uz aby to bolo za nami. Baby, kde ste? Cakam na vas. Janka, korelka? :D Pa a drzte nam palce

klarka55
24. mar 2009

zuzana335 ano Maja. ale ked su tam dve Mikulove,tak asi ta starsia je Jana a ta mladsia na ktoru ja myslim je Maja. asi tak to bude,ja uz som celkom dopletena 😉

lenka_66
25. mar 2009

baby , chcela by som sa spytat.kedy si treba ,, rezervovat" lekara? ja mam sice este cas no termin mam cez prazdniny tak sa bojim aby som niekoho dobreho vymakla.cez leto asi velmi nebudu chciet termin na tesno s dovolenkou

zuzana355
25. mar 2009

lenka ja som mu volala tak okolo 28týždni som bola ale možeš ty už aj teraz podla toho že koho budeš mať a či budeš potom už len za ním chodiť a keď chceš aby ti urobil aj 3D tak volaj teraz 😉

jaja07
25. mar 2009

Ahojte dievcata, tak sa mozem pridat do diskusie, ze na Rastislavke robi porodnicku Jana Mikulova, to viem urcite, ma okolo 35r, drobnejsia blondinka. Viem ze ma svokru, al epocula som ze ta uz nerodi, a tiez asi svagrinu porodnicku... Tiez som sa chcela spytat, aka je ta Jana Mikulova pri porode? A vobec, moze byt pri Tebe partner aj v prvej dobe porodnej v Rastislavke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre