Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

bboossoorka
22. okt 2011

@swanqueen a podla ktoreho terminu sa držiš?

swanqueen
22. okt 2011

@bboossoorka mne povedali ze sa mam drzat toho co mi bol povedany ako prvy v tom 12tt, cize 5.12., takze ja sa drzim toho..

bboossoorka
23. okt 2011

no ale druhorodički idu stale skor ....

dany1986
23. okt 2011

V novej davaju podlozky a bez problemov aj menia 🙂)nieje pravidlom,ze 2rodicky idu skor ja mam 3 deticky a vsetky su na termin 🙂

zuziq8
24. okt 2011

@swanqueen mne tiez vraveli ze sa mam prvym terminom riadit, ale ked sa mala narodila bolo jasne, ze presnejsie terminy su podla USG... 🙂 tam mi to vyslo presne, ze o mesiac skor sa narodila.

swanqueen
24. okt 2011

@zuziq8 fuuu, o mesiac skor??? nestras 🙂 mne praveze podla usg vychadza 8.12. tusim. ale proste stale sa pohybujeme na zaciatku decembra. ja ratam este s takym mesiacom 🙂

zuziq8
24. okt 2011

@swanqueen ano prvy termin som mala 8.6, podla usg 18.6.... ale uz v maji mi robili cisarsky, lebo mala bola v ohrozeni zivota, a ked jej robili vsetky vysetrnia presne povedali ze mesiac skor sa narodila.

zuziq8
24. okt 2011

@swanqueen ale u nas to bolo jasne ze pojdem skor, kvoli tomu ze som mala rizikove tehotenstvo a posledne 2 mesiace som si odlezala v nemocnici... 🙂

swanqueen
24. okt 2011

@zuziq8 no ja klop klop doteraz ziadne tazkosti, tak duufam ze ten mesiac este vydrziime 🙂

zuziq8
24. okt 2011

@swanqueen urcite ano, drzim palce 🙂

swanqueen
24. okt 2011

@zuziq8 ja som vdacna za kazdy dalsi tyzden. dakujem pekne 🙂

10andrea12
24. okt 2011

@zuziq8 Zuzi my sme mali skoro vsetko rovnake lezali sme s prietokmi spolu,terminy sme mali skor rovnake ja 11.6 ty 8.6 ty si porodila 19.5 a ja 20.5 este aj na izbe spolu po cisarskom teda skoor na den sa nam narodili bambulky lebo ja som prisla tiez 19.5 s odtecenou vodou len mna este nechali vytrapit do dalsieho rana 🙂Nikdy nezabudnem ked ma priviezli na izbu mala som hlavu otocenu od teba nejako som este nevnimala kto je vedla mna a ty naraz ze cau skoro ma vystrelo ze aj tam nas dali spolu my sme si boli sudene tak som sa vtedy potesila ze som na izbe s tebou lebo sak sme sa uz poznali z gyndy 🙂

zuziq8
24. okt 2011

@10andrea12 presne Adi, ja mam pocit ze vsetky junovky sa v maji narodili, aspon co ja poznam z nemocnice a z KE 😀

10andrea12
24. okt 2011

@zuziq8 no to mas pravdu na izbe sme boli vsetky tri junove a jedna odnas tiez rodila presne v ten den ako ja ja som bola na operacke a ona rodila prirodzene tiez jej praskla voda doma ako mne rozdiel medzi nasimi detickami bol len nejakych 50 minut a tiez mala termin ako ty 8.6 aj mne to tam prislo ze vsetky junove rodime v maji hlavne ze vsetko dobre dopadlo kazdej z nas 🙂Inak mne isto Frivaldska "POMOHLA" k porodu ked mi vtedy v utorok co som bola na poradni v nemocke a co sme sa stretli na usg tak zo mna vyrvala pesar co mi ho mali az v 38 tt vyberat tak miho vybrala a musela ma porusat nejako lebo o 2 dni na to mi praskla voda ☹

zuziq8
24. okt 2011

@10andrea12 je to mozne, ale mne napriklad vybrali pesar aj sitie v utorok rano a vo stvrtok rano uplne nic, ani na prd som nebola otvorena 😀

10andrea12
25. okt 2011

@zuziq8 tebe to mozon neublizilo ale mne ho mozno trosku neopatrnejsie vytiahla a mozno mi tam nieco porusala lebo ine vysvetlenie nemam na to ze mi praskla o 2 dni voda

zuziq8
25. okt 2011

@10andrea12 adi co som citala, tak vacsina ktorym vytiahli pesar, tak do par dni porodili 🙂 ono ked uz je porod na spadnutie a este sa ti tam lekarka "porype", tak nie je o com... mne ked vyberal pesar Linkesch, tak to bolo raz dva...takmer som necitila...

10andrea12
25. okt 2011

@zuziq8 no mna to tak bolelo ze som myslela ze s tej kozy vyskocim som sa normalne srabala hore od bolesti este mi doktorka povie ze vydrzte ja viem ze to boli ☹ale keby mi ho tam nechala do 38tt ako mala nic by sa nestalo ☹

gallina
26. okt 2011

@10andrea12 rodila som prirodzene...ako je to pri sekcii, to neviem...

gallina
26. okt 2011

@swanqueen podložku som potrebovala len pod seba, prebaluješ v postielke. ostatne sedí... 🙂

swanqueen
26. okt 2011

@gallina dakujeeem 🙂

tanja111
26. okt 2011

tanja111 Ahojte neviete ako sa vola taka mlada lekarka v starej nemocnici??Take polodlhe hnede vlasy ma.. 🙂

mariana242
26. okt 2011

@tanja111 mackovu myslis?

tanja111
26. okt 2011

@mariana242 neviem vobec ze jak sa moze volat...ti poslem jeden odkaz a tam je na fotke..

swanqueen
26. okt 2011

este jedna otazocka, nerodil niekto z vas u Dr. Sedliaka? nejake referencie o nom?

tanja111
26. okt 2011

@swanqueen Ahoj....ja som pri nom nerodila,len je moj lekar...aj som rozmyslala ale nakoniec som sa rozhodla ze pojdem len tak a skusim stastie,,,,a som aj rada,lebo som mala stastie na super doktorku a takisto aj na sestricky....

swanqueen
26. okt 2011

@tanja111 aj ja k nemu chodim a uvazujem ci ist k nemu rodit alebo nie. chodim k nemu uz 12 rokov a som s nim spokojna, ale chcela som pocut aky je porodnik. cize si isla len tak, ze ta odrodi kto bude prave vtedy sluzit? nemala si nikoho zazmluvneneho hej?

tanja111
26. okt 2011

no isla som len tak a dufala,ze budem mat stastie... 🙂 a podarilo sa....este aj sestricky som mala prijemne,,,,

swanqueen
26. okt 2011

@tanja111 a ktora doktorka ta odrodila?

tanja111
26. okt 2011

Vies co ani neviem,ze ako sa vola lebo ma to vtedy ani nezaujimalo.... 🙂 ale sa snazim to teraz zistit...ale bola super...mlada ale super....ako co som pocuvala ze nastrih a zasivani ze horsie jak porod tak ja som ani necitila ze daco take somnou robi 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre