Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

evca35
17. dec 2009

drobcekli - ak si chceš zazmluvniť konkrétneho pôrodníka - platíš 2000 Sk ak bude v službe a 5000 Sk ak nebude v službe a musí prísť k pôrodu.

zuzana355
17. dec 2009

ahoj drobcekli Dr. Krausa poznam vyšetroval ma keď nemohol moj lekar je to fajn lekar a milý ženy s ním boli spokojné 🙂

lenka_66
17. dec 2009

jonas , daj si bezfareny lak.nemaju radi lak lebo ak by sa nieco stalo a musis ist pod narkozu tak arista sleduje konceky prstov pocas narkozy.

mesuicka, teraz uz davaju kazdej cipok , olej nepouzivaju.aspon v auguste tak bolo

janka, gratulujem 😵 😵 😵

jonas17
18. dec 2009

dík, lenka.lak chápem ,že musí byť bezfarebný, ale neviem, či treba dať dole nechty.samozrejme, že si ich skrátim, len či netreba odstrániť.strašné mám problémy, však? 😉

alicka2
18. dec 2009

Ahojte , tak som počula, že sa začalo v pôrodnici plniť. Chcete mať bábetká všetky doma na Vianoce ? 😉 Držím prsty všetkým!!!!!!!

jonas17
18. dec 2009

nie, nie, nie! tak my až na veľkú noc, alicka 😀 !

lenka_66
18. dec 2009

jonas ja som neodstranovala 😉 a to som mala pernamentnu francuzku manikuru.vies aku mali radost 😝 .

sweetsuzi
21. dec 2009

dievcata kde ste vsetky?? na nakupoch a pri plechu s kolacikmi? 😀

jenn44
21. dec 2009

Caute baby, dlho sme sa neozvali, Jani, este raz gratulujem 🙂
My sme trosku chore, mame nadchu, uz asi dva tyzdne, takze mno ☹ inak super, mala v noci viac-menej spinka, mame problem ju uspat ale je to ok 🙂 dudku davame, takze dudka je na vsetko vazne 🙂 skoro vobec neplace 🙂 takze super. Vsetkym vam tu drzim palceky, nech porod prebehne rychlo, hladko a v poriadku, nech ste zdravucki, nech vas rychlo pustia domov a doma nestresovat, oddychovat a bavkat sa 🙂

janka1
23. dec 2009

ahojte 😉
dakujem vsetkym za gratulacie 🙂 ste zlate
k tym nechtom tolko, ze moja dr. nie je zastancom toho , aby zena ma byt pekna, elegantna a hlavne taka ako vzdy pred porod , tak aj pocas porodu a po porode... 🙂 😉

co sa tyka nemocnice naozaj bola preplnena dva dni po mojom porode uz presuvali zeny na 5. poschodie , nakolko uz naozaj nebolo miesto 😒 na nadstandartku som sa zial nedostala, lebo nebola volna , ale boli sme dve na izbe a supeeer babenku som stretla , takze vobec nelutujem, ze sa mi ta nadstandart neusla 🙂

co sa tyka sestriciek ci uz na oddeleni alebo na novorodeneckom klobuk dole, neskutocna starostlivost z kazdej strany 🙂 vrala ucta a vdaka 🙂 😉

strava zial nic moc, ale od nemocnice som viac neocakavala a co sa tyka upratovacky , tak tu jednoznacne vymenit 😠 😠 😠 😠

janka1
23. dec 2009

je zastancom toho , aby zena bola pekna ....

alicka2
24. dec 2009

Ahojte, všetkým šťastné a veselé a mamičkám čakateľkám držím prsty 🙂

zuzana355
24. dec 2009

ahojte mamičky a budúce mamičky vesele vianoce vám prajeme plne radosti a lásky a kooooooooopec darčekov a usmievavé detičky 😉

evca35
24. dec 2009

super janka, pozitívna skúsenosť ! upratovačku som nezniesla ani ja na 5. poschodí, dúfam že nie je tá istá teraz dolu ☹

ako si dlho ste boli v nemocnici? mala si malého pri sebe od začiatku? ako ste si zvykli doma?

Všetkým maminkám aj budúcim prajem šťastné a veselé vianočné sviatky 🙂

janka1
25. dec 2009

😵 krasne vianocne sviatky vsetkym 😉 🙂

evca maleho som mala pri sebe po 8 hodinach od porodu az po odchod domov 🙂 😵 je to uzasny pocit 😵 sa o neho starat od sameho zaciatku nie ako pred 14 rokmi ked nam deticky nosili iba na kojenie 😖
doma sme si zvykli uplne v poho nakolko maly je uzasne dobry, len spinka a papka kazde 3 hodinky, ani neplace , len sem tam ked pretiahne kojenie o nejaku hodinku, inac sa zatial drzi bez plakania 😵 😵 😵
je to nas uzasny pokladik 🙂 😵

ja sa zotavujem tiez dost rychlo, co ma tesi, mliecka ma ako dojka vela odsavam nakolko ho mam naozaj asi aj pre tri deticky , ale zatial sme vsetko spotrebovali, nic nevyhadzujeme 🙂 😵

evca35
26. dec 2009

janka, tak to je fajn. tiež som zvedavá ako to bude u nás ...

mne sa už skracuje krčok, tak mám viac ležať ako chodiť, tak viac ležím 🙂

tak sa držte!

janka1
26. dec 2009

evca dakujem 😉
a drzim ti palceky nech vsetko dopadne ako si zelas 🙂

kvikinka
26. dec 2009

Ahojte, tak my sme uz doma, Lukasko ma dnes presne 2 tyzdne, (inac miery pri narodeni mal 3820g a 53cm)Nejako som nestihala pisat skor.....
Janka gratulujem k syncekovi 🙂
Inac ja som vymakla prazdnu porodnicu, rodila som 12.12. nebol tam nikto na sale, proste klud, moj maly bol asi jedine babätko co sa narodilo v sobotu... Izby boli poloprazdne, na oddeleni boli 15.12. iba 3 babätka a same tehotne, stahovali ich tam z 5. poschodia lebo tam to bolo plne. Mamicky nikde. Nas prepustili na 5. den,lebo sme boli v poriadku, maly mal len slabu zltacku... Porod bol super, oproti mojmu prvemu sa nedal ani porovnat, ale prislo to na mna samo ziadna vyvolavacka ako pri prvom...
Pozdravujem Vas vsetky a prajem krasne a vesele prezitie vianocnych sviatkov a stastny novy rok!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ayshka
27. dec 2009

Ahojte, aj ja som uz spat z porodnce, stihli sme to pred Vianocami, nas Dominik sa narodil 18.12. a pustili nas z nemocnice 23.12. takze sme stihli aj Vianoce, mal zltacku tak sme boli o 2 dni viac.
Ked som ja rodila, tak v ten vecer, tam rodili asi 2 predo mnou a za mnou dalsie tri, takze vsetko uplne obsadene. Ja som nemala vybraneho lekara, rodila som pri Dr. Mackovej, velmi mila doktorka a aj velmi sikovna.
Vsetkym maminkam a aj bruskatym maminkam prajem krasne Vianoce 🙂

janka1
27. dec 2009

zienky lvikinka a ayshka a kde ste boli? preco sme sa nestretli???v nemocke ja osm tam bola od 15 - 19.12. na akej izbe ste boli

kvikinka
27. dec 2009

janka - ja som bola na 209 a ty? ja osm bola od 12.12.-16.12. , 16.12. na obed ma prepustali

janka1
27. dec 2009

kvikinka ja na 506 😉 a kde je ta 209????netusim

kvikinka
27. dec 2009

joj nie 209 ale 409 som sa pomylila,bola to posledna izba oproti sprcham na 4. poschodi na oddeleni sestonedelia. A ty si preco lezala na 5.tom poschodi?

evca35
27. dec 2009

janka - aký je malý zlatý a taký spokojný na tvojom ramene.

janka1
27. dec 2009

kvikinka ja som lezala na 4. poschodi 🙂 dvere oproti upratovacke 😀

evca dakujem 😉 je spokojny to je pravda a velmi rad kukuckuje a pocuva co mu rozpravam a je aj sikovny normalne udrzi hlavicku hore ked je na brusku 😵 😵

ayshka
28. dec 2009

janka, nestretli sme sa, lebo ja som tam bola od 18.12. do 23.12. ale tie prve dva dni som mala problemy sama so sebou, tak som velmi ani z izby nevychadzala, iba na zachod a do sprchy, bola som na 404. Stratila som vela krvi, tak som bola slaba a davali mi infuzie.

kvikinka
28. dec 2009

janka a nebola si nahodou na izbe 406? tam vsetky zacinali cislom 4 ne? ale je to vlastne jedno,ty si bola oproti upratovacke a ja zase oproti sprcham a vôbec neviem preco sme sa nestretli.... ☹ Ale spolu sme tam boli vlastne len den a pol tak mozno preto....

janka1
28. dec 2009

kvikinka no asi neviem, stale som bola na tom, ze 506 🙂
na tej tvojej izbe som bola aj den mojho odchodu . mala som tam kamosku co rodila v ten isty den ako ja a porodila dcerku , no neuveris, ze mi vypadlo jej meno , tiez isla domov vtedy ako ja 😉 🙂

kvikinka
28. dec 2009

nie nahodou Maja (Maria) Sukovska? Narodila sa jej dcerka (neviem meno ale asi Emka,viem ze jej syncek co ma rok a pol sa vola Riško)), prišla ku mne 15.12. večer(viem že rodila u starej Mikulovej), a potom 16.12. nam tam doobeda dali jednu tehotnu, volala sa Hedviga....

motylik22
28. dec 2009

ahojte babi ja viem že existuju plno zoznámi čo si zobrať do porodnice ale podla mna tam nesu napisane naozaj potrebné veci...babi ktore viete čo naozaj budem potrebovať tak pište...dik... 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre