Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lutsine
29. apr 2010

Kedy sa chodi uz do nemocnice na kontroly pred porodom? ak som si vybrala tuto porodnicu...u koho sa mam inforomovat potom?

vavenka
29. apr 2010

Lutsine tvoj gynekolog ti da normalne papier, myslim ze od 36tt asi 🙂
A v 33tt som tusim ja bola na monitor a prietoky tiez uz v nemocnici......

deina79
29. apr 2010

vavenka mne tiez pomaha,ale nemozem nic vecer uz pit, lebo idem 100x na wc a ide to po kvapkach ☹ , no co uz..

Linus, zavidim ti, menila by som ihned 🙂 , ale zahada, ze neisom ani unavena....len ma to stve, ze vecer je ticho akov hrobe a kazdy spinka, len ja nie.O to mam vacsie nervy....

A vidim, ze vsetky cakame dievcatka 😀 😀 supeeer

annika11
29. apr 2010

🙂 🙂 🙂
ahojte kinderka, tak som sem nakukla, mám chvíľku, kým má malá svoj pravidelný popoludňajší spánok...
vidím, že ešte si vavenka 2v1 🙂 verím, že sa už nevieš dočkať
inak ja som do pôrodnice priamo chodila až od 38. tt, ale to asi preto, lebo tam chodím na gyndu.
A čo sa tu písalo o epidurálke, povedali aj mne, že nič dopredu netreba, mňa akurát poslali na krv, kvôli zrážanlivosti. Ale nakoniec som si to nedala pichnúť, neboli bolesti až také strašné, aby sa to nedalo vydržať 😅

linuska1
30. apr 2010

annika11...

To sa naozaj pekne cita.🙂

neboli bolesti až také strašné, aby sa to nedalo vydržať - myslim ze si nas vsetkych velmi potesila.🙂)) snad aj u nas to tak bude.🙂)

ivkafu
30. apr 2010

vavenka dnes drzim palce... aby to dopadlo dobre 🙂

evca35
30. apr 2010

žeby už bola Vanduška na svete?

vavenka
30. apr 2010

zeny kua, ma hospitalizovali kvoli tlaku vysokemu ☹ na piatom som na gynde, Vande sa zatial nechce, joj dufam ale ze tu nebudem musiet trcat az do porodu, ved to ie este tyzden!

deny3
30. apr 2010

vavenka tak to držím palce, ja som tam bola tiež kvôli tlaku a tak bolo super, že som predčasne porodila. Ale blbo ťa tam nechali, cez víkend sa nič nerobí. 😝

zajaciq
30. apr 2010

vavenka na piatom je strava pre velmi nenarocnych ( ja som zjedla, lebo ja zjem vsetko, ale inak dost zle to bolo...) 😅 drz sa a relaxuj na posteli 😎

zuzi44
30. apr 2010

vavenka drzim palce,neboj sa bude aspon budes pod kontrolou 🙂 aj mna pri prvom hospitalizovali pre vysoky tlak a zacali vyvolavat porod,ale to som mala uz tyzden po termine a radsej porodit tyzden skor ako neskoro 😒 v 39 tyzden porodit nie je nijaka tragedia 😀 drz sa

vavenka
30. apr 2010

Zajaciq ja som zjedla tiez, ale "tlakarky" to maju este o triedu horsie tym, ze cele jedlo je nesolene......No proste skoda reci 🙂
Deny no jedine ze sa Vanda sama rozhodne 😉 ja som uz v podstate v termine, pomaly koncim 39tt, dnes podla utz ma mala 3300g, takze fakt uz mozem ist kedykolvek 🙂

annika11
1. máj 2010

vavenka
myslíme na teba a držíme palce aj pršteky ...proste všetko 🙂

linuska1
1. máj 2010

vavenka...

aj ja ti drzim prsteky.🙂 ze ta poslu domov uz neverim.. ale aspon nech to mas skoro za sebou.🙂 ja idem v pondelok na poradnu.. 🙂 tak snad tlak budem mat v poriadku.. inak som pri tebe cuby duby.🙂) da sa tam prihlasit na net?..

teenushka
2. máj 2010

Vydrz vavenka vydrz, uz nie dlho 😉

jujka7
3. máj 2010

ahojte,pocas tehotenstva som velmi casto chodila na tento chat a citala vase dojmy a rady,preto sa chcem podelit s mojou skusenostou.Rodila som na rastislavke 16.04..2010 a poviem vam zazitok na cely zivot.Nikdy na tu porodnicu nezabudnem.Vyborne zohrany kolektiv doktorov a sestier na porodnej sale(cest vinimkam,starsia sestra s tmavými vlasmi s madarským prizvukom,pani si asi zmylila povolanie).Bola som velmi spokojna so starostlivostou a ludským pristupom.Zazila som na vzdycharni asi 7 porodov a v den ked som rodila ich tam bolo 10,nestihali sme vnimat co sa tam deje a deticky sa rodili ako na pase.Manzela mozete mat pri porode,ale moze prist aj po porode,ked tam sama lezite asi 3 hodiny na voziku,ktorým vas potom odvezu na 600nedelie.Tam je zas taky maly svet mamiciek a drobcov.Sestricky,ktore sa staraju o mamicky su suprove,ale na novorodeneckom sa najdu zo 2-3,ktore su velmi neprijemne(starsie pani).Rodila som spontanne,takze drobca mi doniesli na izbu do starostlivosti na dalsi den rano a potom uz bol nonstop pri mne.Ako prvorodicka som mala co robit aby som to zvladala so sebou aj s malym,ale ide akosi samo a da sa to zvladnut.Teraz sme uz doma a som velmi rada,ze som si vybrala prave toto miesto na porod.

deina79
3. máj 2010

jujka super, ze si dala prispevok, tak sa tesim, idem tam tiez rodit, ako to je potom ked ste boli 3 na izbe aj s babtkami a tie vkuse plakali, vyspali ste sa vobec?A ako dlho si bola v nemocnici?

deina79
4. máj 2010

tak ako vavenka si dopadla?

deina79
4. máj 2010

nik tu nerodi okolo 9.6?mozno sa stretneme v porodnici 🙂 🙂

annika11
4. máj 2010

jujka7

ahoj, ja som tiež rodila 16.4....museli sme sa teda stretnúť 😉

vavenka
4. máj 2010

Ahojte,

ja este furt 2v1, uz mam pocit ze som posledna na svete, ktora este neporodila 😀 😀
kazdy den cakam ze sa uz nieco udeje, ale este furt nic....
V nemocnici ostavam az do porodu - uz ma nepustili 😒

evca35
4. máj 2010

vav - vydrž do piatku 😉

deina79
5. máj 2010

vavenka, drzim palce, nech to pride co najskor 🙂

ivkafu
5. máj 2010

vavenka... tak vav 😀 .... ja ze si uz po porode a ty este 2v1, tak len vydrz uz to bude co coskoro.....

linuska1
5. máj 2010

vavenka.:ach jaj.. a ja ze si uz urcite porodila.🙂

ja som bola v nemocnici v pondelok..🙂 pohrozili mi ze o tyzden ked pridem na kontrolu a neodpuchnu mi nohy...a tlak nezide tak ma hospitalizuju..:(( tak som uplne vysadila fatru.. lebo ma bublinky.. ale teraz ked ju nepijem tak ma pali zaha..:( a prestala som solit.. len aby ma tam nenechali...🙂

vavenka
5. máj 2010

Linus ja som tiez nesolila a pila som len cistu dovu z vodovou!! A aj tak som tu 😒 dufam ale ze uz nie dlho 🙂
Dievcata dakujem za povzbudive slova, hned je cloveku lepsie na dusi 😉

linuska1
5. máj 2010

tak dufam ze mna poslu domov.. ved to mam pred sebou este 3 tyzdne.. by som sa tam zblaznila.:(

deny3
5. máj 2010

ja som mala tlak 140/90, nechali si ma tam v 35.tt bez šance dostať sa domov ešte pred termínom, tak som radšej porodila o tri týždne skôr.

lencici
5. máj 2010

Ahojte baby ja som mala tlak 150/90 a bielkoviny v moči našťastie som bola už skoro v 38tt...V stredu 27ho ma hospitalizovali, bielkoviny sa mi upravili... tlak veľmi nie...tak mi potom 1ho urobili sekciu... Celé tehu som nemala s tlakom žiadne problémy...

deny3
5. máj 2010

lencici ja som bielkoviny mala OK, len tlak sa zdal vysoký, no pri mojej váhe sa ani iný čakať nedá 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre