Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

lucia2431
4. okt 2012

@franina snažím sa šetriť tak ty máš ešte dosť pred sebou 😉

franina
4. okt 2012

@lucia2431 joj áno, ešte dosť, ale hádam zvládneme 🙂

lucia2431
5. okt 2012

@franina určite áno 🙂

franina
5. okt 2012

@lucia2431 dnes nastupuje keksicek... 😵

lucia2431
5. okt 2012

@franina ano myslím na ňu a držím palce. Ja som málo čo v noci spala, mala som bolesti a malý tak sa vrtel, že občas sa mi zle dýchalo, lapala som po dychu a dnes pokračuje 🙂

franina
5. okt 2012

@lucia2431 malinký asi si este robi miesto, uz nema vela tak sa musi asi mrvit 😵
no ja som dnes zaspala cca o 03,30hod., vobec neviem co to.... a poslednu dobu citim take svrbenie po rukach a nohach a niekedy ako keby aj s ihlou, neviem co to je... nemala si to niekedy?

lucia2431
5. okt 2012

@franina riadne je aktívny v tom brušku 🙂 No ja som to nemala ale čo chodím na jednú stránku tak dve mamičky to majú a vraj to zvykne byť u niektorých ale presne čo to je neviem ale počula som o tom

franina
5. okt 2012

@lucia2431 aspon vieme ze ich mame... a oddychujes poctivo??? 🙂

neviem, ci to povedat dr., alebo nie, niekedy si pripadam ako hypochonder 🙄

lucia2431
5. okt 2012

@franina snažím sa čo najviac, dnes svokrovci zobrali malú tak sedím a nič nerobím 😉 No cez víkend má Lucka 3r. bude oslava tak asi to trošku poruším ale nič nepečiem , objednala som tortu a možno z cukrárne kúpim pár koláčov, pre mňa by nebolo dobre poskakovať pri sporáku.
Ja by som povedala, uvidíš čo ti na to povie 😉

franina
5. okt 2012

@lucia2431 fíha tak oslava bude jééééj tri rocky.... krása... malá je určite zlatunká 😵 a co ste jej kupili??? jasne ze ty radsej nepec, ani nic take, ty musis byt hlavne v klude....

a nevies nahodou, ked Dr. Staskova nebude mat sluzbu vtedy ked budem rodit tak ona nepride a bude ma musiet niekto iny odrodit?

lucia2431
5. okt 2012

@franina veru je zlatučká ale vie aj riadne zlostiť 😀 Teraz sme sa boli fotiť tak si môžeš pozrieť fotky mám ich vo fotoblogu.
Vieš, keď sa s ňou dohodneš , že chceš ju tak ona sa snaží aby to bolo počas jej služby ale keby to nevyšlo tak jedine zazmluvniť si ju alebo to nechať na iného lekára

franina
5. okt 2012

@lucia2431 naozaj krásne fotky....
bola som dnes u doktorky a som jej hovorila, ze ma svrbi ruka aj noha a hlavne v noci, ze neviem spat, tak mi povedala, ze ci si uz nevymyslam... 😔 tak nabudúce uz fakt nic nepoviem... 🤐 a v utorok na krv...

lucia2431
5. okt 2012

@franina tak to je divné ale ona je taká náladová, ja keď som jej povedala v 16tt , že cítim pohyby tak ma vysmiala ale bol to drobec, tým som si istá 😉

franina
5. okt 2012

@lucia2431 druhorodicka citi skor pohyby, to som citala 😉 ja viem, ze je naladova, ale vies to ja som taka citlivka teraz, inak by som to brala normalne asi 😕

lucia2431
5. okt 2012

@franina chápem ťa lebo aj ja keď som jej povedala, že cítim pohyby tak ma vysmiala a nepadlo mi to dvakrát najlepšie 😒

franina
5. okt 2012

@lucia2431 vsak to ... prislo mi to tak luto ... uz chcem mat po porode ...

lucia2431
5. okt 2012

@franina ver , že už aj ja, nevládzem už nič robiť

franina
5. okt 2012

@lucia2431 ja este vladzem, len dnes ako som tam bola tak som sa tak vystresovala ze az... a myslim ze som videla keksicek ako sa prechadzala a uz isla rodit... bolo to cca o 15,30....

lucia2431
5. okt 2012

@franina z čoho si sa tak vystresovala? A myslíš, že to bola ona ?

franina
5. okt 2012

@lucia2431 z tej miestnosti co tam bola, zo sestricky co nebola velmi mila a rozpravala so mnou ako keby som tam chodila kazdu chvilu.... 😔
myslim si ze to bola ona ...

lucia2431
5. okt 2012

@franina vieš čo ja si aké nepripúšťam veľmi, lebo v dnešnej dobe je to tak. Radšej jedným uchom dnu, druhým von a keď porodíš a budeš doma s bábom tak to bude najlepšie a každý si môže trhnúť 😉

franina
5. okt 2012

@lucia2431 máš pravdu 😉 len v tej chvili som mala zmiesane pocity... 🙂 ale dakujem ti za povzbudive slova a mas uuuuuuuplnu pravdu 😉

lucia2431
5. okt 2012

@franina keby si človek v dnešnej dobe všetko pripúšťal tak skončí v blázinci 😀 ja som sa naučila , že je najlepšie si to nevšímať a mám pokoj 😉

lucia2431
8. okt 2012

@franina ahoj, keď si bola za Staškovou dole v monobloku tak si sa hlásila pri okienku alebo ako to tam teraz chodí?

franina
8. okt 2012

@lucia2431 nie ja som bola ked mala sluzbu.... ale zajtra idem na krv do ambulancie... kedy ides?

lucia2431
8. okt 2012

@franina ja idem vo štvrtok

franina
8. okt 2012

@lucia2431 mne kazala este do ambulancie, tak neviem... tebe kazala do monobloku?

lucia2431
8. okt 2012

@franina ona už nie je v pavilone zdravia tak neviem, ja som jej dnes volala a mám ísť do monobloku na prízemie

franina
8. okt 2012

@lucia2431 tak ja uz neviem... 😕 tak ci tak idem zajtra, tak ti dam vediet, ale ked ti povedala ze do monobloku tak mozno aj ja tam skoncim zajtra... dam ti vediet...

lucia2431
8. okt 2012

@franina dobre ,tak zajtra mi daj vedieť ako si dopadla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre