Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

zuzana355
24. okt 2009

ahojte 🙂
natali držím palce a určite všetko dobre dopadne a ty už si za rizikom od 36týždna už možeš rodiť v poho určite bude všetko OK
jenn a lila už pomaly to príde nebojte ked budú deturence pripravené tak to vám daju určite vedieť 😀 😀 prajem vám hlavne rýchli a čo najmenej bolestivý porod.
evka neboj určite sa niekto nájde kto bude rodiť prestne ako ty. 😉

jenn44
25. okt 2009

vitaj evka, to uz teraz nemozes spat? uff.. nezavidim... ja spim stale 🙂 ja som taky spachtos... 😀 niekoho s rovnakym terminom urcite najdes neboj 🙂 a zoznam do porodnice ti daju tam v porodnici... aj tu sa to niekde pisalo, tak ak nenajdes, poslem ti.
Zuziii, zajtra termin, juj nech to uz pride, lebo sa asi zblaznim... 🙂 vy ako sa mate? uz lepsie?

lilaahmmad
25. okt 2009

Jenn tak ja ta cakam uz na rastislavke, dnes som mala bolesti, tak si ma uz nechali, tak pod cim skorej za mnou 😉

zuzana355
25. okt 2009

lila tak držím palce nech to máš čím skor za sebou 😉
jenn no šupšup na rastislavku 😉

janka1
25. okt 2009

lilaahmmad drz sa myslim na teba a mozno to uz aj mas za sebou 😵 😵 😵 😵 tesim sa na spravicku 😵 😵 😵

jenn a ty pekne zajtra na termin sup sup 😉

jenn44
25. okt 2009

lilaa, tak ma pockaaaaaj 🙂 aj ked o tom dost pochybujem ☹ juj tak nech to mas cim skor za sebou 😀. Nooo, ja idem az zajtra, tesim sa co mi povedia, no neviem ci... sa nieco udeje. ale inak si v pohode lilaa? ake bolesti si mala?

janka1
25. okt 2009

jenn ajooj este si domaa 🙂 do rana to pride 😉

jenn44
25. okt 2009

Ach Janka, kiez by si mala pravdu, taka som z toho strasne nestastna, uz KAZDY (okrem Lilii... no ta tiez porodi coskoro) okrem mna porodil, este aj ludia, ktori uz mali termin v novembri... kazdy uz porodil ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz neviem co mam robit, boze uz CHCEM RODIT !!!! ☹ uz mi je fakt do placu ☹

janka1
25. okt 2009

jenn ale cosi pipi ved termin mas az zajtra 😉 a este to nie je neskoro este mozes aj prenasat je to normalne moja nic si z toho nerob, ved tehula vacne nebudes 😉 😉 😉 do konca tyzdnsa pohnes neboooj 😉 🙂 drzim palceky a dajte si s manzelom dnes sexik

jenn44
25. okt 2009

Janka, ja uz ani nemam chut, skacem na fitlopte uz hodinu, no nic... akurat som malu prebudila a veeeelmi aktivne sa hybe ☹ nic viac... ja viem, ze mam termin az zajtra, ale... joj uz by som strasne chcela rodit... dakujem krasne za povzbudive slova 😅

dorotee
25. okt 2009

Jenn, nebud smutna. Sofia caka na vhodnu konstalaciu hviezd, aby mala co najlepsie sudicky. Aby bola mudra, krasna a sikovna po mamke 🙂 🙂

dorotee
25. okt 2009

Jenn, ked ta to potesi, tak si predstav, ze ja som pri Samkovi mala termin 19.4 a narodil sa az 14.5 😖 - este som nepocula, aby niekto tak neskoro po termine porodil. Takze sa neboj, urcite to budes mat skor a hlavne dnes je to uz ine. Ak by si bola par dni po termine, hned si s tebou lekar dohodne rande v porodnici a bude robit co sa da, aby si porodila 🙂

Lilaahmmad a Natalia, drzim palce aby to bolo tak ako ma 😵

Janka1 a ty sa ako citis? Vsetko je OK?

dorotee
25. okt 2009

Jenn, viem ako sa citis, lebo podobne som zazivala... nieco ti posepkam.
Ak mi napises den a mesiac tvojho narodenia a ja ti poviem, ako sa vola tvoj anjel strazny. Potom sa ho spytas, kedy to bude 🙂 alebo ho poprosis o pomoc. On ta strazi a vie co ma robit. Ak teda veris na anjelov 🙂
Aj ked neveris, mozes skusit 😵 trochu sa zahras 😀

janka1
26. okt 2009

dobre ranecko 😉
jenn ako???? mala som s tebou sen 😵 😵 😵 porodila si , ale predstav si ze to bol CHLAPCEK 😵 😵 😀 😀 😀

Zeby si porodila nasho OLIVERA 😀 😀

drz sa a ja drzim zas palceky nech sa pohnete vpred
🙂 🙂 🙂

dajte nejake spravicky o Lillahmmad 😨 🙂 😵

jenn44
26. okt 2009

ahojte baby, juj ani by som nepovedala ako mi toto forum teraz pomaha... 🙂 a vy mi pomahate... Dakujem! No, nic sa neudialo ani cez noc, takze dnes pojdem ku lekarke.. uvidime, no nemam nikoho zazmluvneneho, takze pochybujem, ze mi nejak vazne pomozu ... ☹ juj baby, keby som tam uz ostala, ani neviete ako po tom tuzim ☹ mat uz babatko.. dorotee, ale tak to bolo vazne dlhe prenasanie... ☹ ta nechali vytrapit sa..
Janka, ty ako sa citis?🙂

zuzana355
26. okt 2009

jenn ahoj neboj nič všetko bude v pohode a keď bude Sofinka pripravená ona ti to dá vedieť neboj 😀 😀 si písala že nemáš lekára ale vieš čo ani kamoška nemala a poprosila lekára čo mal práve službu že či už nemože dostať vyvolávačku lebo to už chce mať za sebou a nemali s tým žiaden problém len mala ti už musí byť pripravená na porod.
držím palčeky a keby ťa nahodou ešte dnes poslali domou tak daj vedieť čo ti povedali. 😉

kamoška rodila v piatok na rastislavke a mala to uplne v pohode o pol tretej tam prišla a mala už o pol piatej bola na svete tak aj vám prajem takýto rýchli porod 🙂

kamilecka
26. okt 2009

Ahojte

tak co viem tak na Rastislavke kazdy rodi niejako rychlo 😀 Ja aj prvy aj druhy porod za 3 hodiny 🙂 Jenn ja som chcela uz od 38tt velmi porodit druhe babo,ale to bolo asi tym ze som mala cele tehu same problemy a od 34 do 38tt som lezala na rastislavke na piatom. Nakoniec ma pustili domov,dala som si dlhu prechadzku v meste so syncekom a vecer som sla rodit 🙂

zuzana355
26. okt 2009

ahoj kami tie prechádzky asi naozaj maju niečo do seba lebo aj ja som deň pred planovaným porodom veeeeeeeeeeeeela chodila a naozaj rýchli porod takže skus jenn ešte zajsť na nákupy aspon máš vyhovorku pred manželom kupi ti aj to čo ti netreba 😀

evca35
26. okt 2009

pekné zahmlené ránko 🙂

lila a jen - dúfam že vás tu už tento týždeň neuvidíme 🙂)) a keď, tak len so správou kedy sa vám narodili bábätká.

kamilecka - podla tváričky tvojh bábätka tipujem, že sme spolu sedávali v jedálni pri stole, aspoň ten posledný týždeň pred mojím prepustením. Bola som hospit. od 10.6. do 30.6. Mali ťa prepustiť v ten deň ako nás (mňa a moju spolubývajúcu) ale asi si zostala dlhšie 😒 Sarah je krásna 🙂 Veľa zdravíčka prajem.

kamilecka
26. okt 2009

Evca ja som bola cely Jun tam,ano domov som sla 1.7 a 9 som sla na spominanu prechadzku a vtedy aj porodila 🙂
Mozno si ta aj pamatam,ale tato fotka v pase je taka mini ze neviem z nej nic vycitat 😀 Ale mozno myslim dobre,nesedeli sme pri tv? Keby si hodila foto tak kuknem 🙂

Zuzi ano myslim ze prechadzky su super,kedze babatko sa hybe a aj viac tlaci na krcok 🙂

evca35
26. okt 2009

kamilecka - ja som z tvojho pasu vyčítala akurát ofinu 🙂 A obe nosíme okuliare. Ano, sedeli sme pri telke. Tak si ťa ešte nechali na jednu noc? Nevieš ako dopadli tie dve kočky, mená mi vypadli, čo každým dňom očakávali cisarák? Veľa sa teraz nefotím, lebo odvtedy som zostala doma na rizikovom a strašne som pribrala. Ale nejakú vyberiem 🙂

janka1
26. okt 2009

ale ste sa rozpisali 😀
jenn mam sa dobre, dakujem 😉

evca35
26. okt 2009

ahoj janka, tak si niečo vybavila ohľadom tej obhliadky ?
vidím že sa vám zmenilo druhé meno pre Olivera 🙂

janka1
26. okt 2009

evka neztreba nic vybavovat , len sa dohnut na termine a case, stretnut sa ist 😉 🙂 aspon tak mi bolo v nemocke povedane 🙂

no meno sa zatial drzi, len manzel zvazuje 😨 🙂

jenn44
26. okt 2009

Ahojte, tak lahko sa ma asi nezbavite... 😀 , dnes som tam cakala 3 hodiny aby mi povedali, ze dnes nerodime, pichli mi injekciu na pripravu porodnych ciest (stale ma boli zadok, ale ma s tym niekto skusenosti? tajne dufam, ze vecer rodim... ) a mam prist v stredu... boze uz som taka nestastna, ze si to neviete ani predstavit... tiez cakam od 38tt, ale toto... do kelu dnes mam termin a niiiiiiiiic Skusala som uz fakt vsetko, doma nelezim, vkuse som vonku, chodime na dlhe prechadzky so psom (2hodiny), milujeme sa (uz ma to ani nebavi...), skusam sprchu uz fakt neviem co... dokonca brusaky som robila.. 😖 😖
Jani, kedy ides obzriet?

veronika60188
26. okt 2009

Ahoj,evka.t,aj ja mám termín 19.12.blíži sa to neuveriteľne,však, Ako sa držíš?
jenn44,prajem skoré,rýchle a hladké vyslobodenie 🙂)

jenn44
26. okt 2009

dakujem veronika, aaaa ozaj Jani, mas pekny termin porodu 😀

veronika60188
26. okt 2009

jenn,veru,už aj ja to preívam s Tebou...žeby preto tie nočné porodné mory? 🙂)

janka1
26. okt 2009

jenn mozno do polnoci sa pohnes neboooj, kluud 😉 🙂
a ked nie tak este aj 29.10.2009 je peknucky datumik 😉 🙂

veronika60188
26. okt 2009

inak mení sa tlak...zaručený vyvolávač porodov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre